Skocz do zawartości

Frandzone out


Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, GallAnnonim999 napisał:

Czyli całkowite odsaperowanie się od niej,

 

Tak.

 

26 minut temu, GallAnnonim999 napisał:

myślę nad tym kanałem 

 

Musisz wiedzieć bardzo dobry kanał obejrzyj wszystkie filmy tego pana od początku bodajże 29 nagrań a otworzą ci się oczy na różne sprawy powodzenia.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, WolfSkin napisał:

I pomyśleć, że ja kiedyś dostałem warna za literówkę w frazie innego użytkownika, którą wkleiłem jako cytat. A tutaj takie coś...

A mnie z mc temu chciano tu pobić za chaotyczny post. Poważnie. Nawet wierszyk o tym napisałem. Tylko wstydziłem sie publikować. Wiec jest ukryty w moim profilu :)

Wracajac do tematu: autorze, nie pobawisz sie jej cycuszkami.Porad nie uzyskasz bo syt.bez większych szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary odpuść ją sobie. Szkoda Twojego czasu i nerwów. Czy odejdzie od pijaka? Być może, ale nawet jeśli, to już jesteś traktowany jak pożyteczny sługa. Nic z tego nie będzie. Mało to innych kobiet? Jak jaja puchną to idź na Dive i zaraz Ci takie głupoty przejdą.

Edytowane przez Pyrkosz
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GallAnnonim999 napisał:

Ale ja nie zamierzam ją w tym momencie ruszać chce wyjść z frenzzone a on i tak kiedys zapije i  sama odejdzie wiem bo on nie ogarnie picia itp 

 

Jedyny sposób na wyjście z Friendzone to zaprzestanie jakichkolwiek kontaktów. Koniec. Nie ma innej drogi.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, GallAnnonim999 napisał:

, nigdy dziewczyny nie miałem,

Traktuj to jako plus, możesz rozwijać się zawodowo, swoje pasję.

 

6 godzin temu, GallAnnonim999 napisał:

mam swoje problemy typu chorobliwa nieśmiałość,

To musisz nad tym popracować, jeśli tego nie zrobisz, wówczas twoja nieśmiałość może rzutować na twoje inne relacje, zawodowe, ze znajomymi, czy nawet w konfliktowych sytuacjach, gdzie trafisz na chama , prostaka, nie odpyskujesz , nie powiesz spier.....aj, albo nie będziesz miał w cudzysłowu jaj dać chamowi w mordę, jak ciebie fizycznie zaatakuje.

 

6 godzin temu, GallAnnonim999 napisał:

Witam Jestem w Frendzone,

Jak tobie dziewczyna podoba się, chciałbyś, albo chciałeś relacji, zlała cie dla innego, bo byłeś np. za dobry, mniej przystojny, miałeś gorszą, słabszą bajerę, gorzej zarabiasz etc....., wówczas radze tobie zlać taką friendzonową relację, gość zachowuje się jak typowy dupek, a ty dobry chłopak, jak jesteś taki dobry, to może jeszcze, jak ciebie koleżanka poprosi, jak zapomni prezerwatyw kupić, to ciebie poprosi i pojedziesz jej kupić, po to, żeby mogła pobzykać się ze swoim chłopakiem, albo każe tobie potrzymać torebkę, bo będzie chciała swojemu chłopakowi zrobić loda.

 

Radze tobie dwie rzeczy, z której skorzystasz , twoja sprawa.

 

1. Zlej sprawę, zaczekaj, aż ten związek pierdolnie prędzej czy później, w między czasie szukaj innej miłości, jak będzie wolna, wtedy zagadaj, jak ciebie o coś poprosi wówczas zlewaj typu takimi gadkami, że nie masz czasu, idziesz na nadgodziny, musisz jechać do rodziców coś zrobić, albo nawet nie odpisuj.

2. Albo po prostu powiedz jej w cztery oczy, że chciałeś się z nią spotykać, nie pisz do mnie, nie zawracaj mi głowy, wybrałaś sobie tego gościa nie mnie, więc odczep się.

4 godziny temu, Gościu napisał:

Weź pod uwagę, że to co takie laski wygadują na swoich facetów, to praktycznie same kłamstwa

Trafna uwaga, często zdarza się, ze kobieta, jak chce się wybielić, gada kłamstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście lat temu w moich początkach z internetem przerabiałem takie sytuacje jak Twoja. Niestety, odpuść sobie, bo nic dobrego z tego nie wyjdzie. Zerwanie kontaktu to najlepsza opcja, a najlepiej to po prostu stopniowo ograniczać kontakt do minimum, a później do zera. Powody na pewno wymyślisz.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, verde napisał:

Kilkanaście lat temu w moich początkach z internetem przerabiałem takie sytuacje jak Twoja. Niestety, odpuść sobie, bo nic dobrego z tego nie wyjdzie. Zerwanie kontaktu to najlepsza opcja, a najlepiej to po prostu stopniowo ograniczać kontakt do minimum, a później do zera. Powody na pewno wymyślisz.

 

W dzisiejszych czasach nie ma nawet co stopniowo wygaszać kontaktów. Easy come, easy go. Tyle.

Nie należy tez oczywiście się burzyć, czegokolwiek próbować "wyjaśniać" i dosrywać, bo to kompromituje człowieka i stawia go w złym świetle, jako "needy".

 

Przestajesz się odzywać, dodajesz do ignorowanych na Facebooku i Messengerze (nie blokujesz) i koniec.

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nie fake, to po dokonaniu prostych matematycznych obliczeń wychodzi mi, że musisz mieć minium 30 lat. O wychodzeniu z frendzone zostało już powiedziane wszystko, choć ja jestem zdania, że z tego się nie da wyjść no chyba, że zostaniesz Perschingiem finansiery, w międzyczasie dorabiając jako model u calvina kleina. Bo zostałeś już wrzucony do szufladki z napisem PIZDY,  a stamtąd się dużo trudniej wygrzebać, niż tam po prostu nie trafić. Ta laska jest już spalona. Natomiast nie o tym chciałem. W tym wieku facet na prawdę powinieneś ogarniać podstawy ortografii, gramatyki a nawet interpunkcji. Tym bardziej, że w tych kwestiach wyręcza cię oprogramowanie. Co prawda nikt w tym kraju nie wie, gdzie te pierdolone przecinki dokładnie mają leżeć, ale warto zaponać się z materiałami na ten temat, dostępnymi choćby na wikipedii.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2021 o 08:44, Imiennik napisał:

@GallAnnonim999

Jedyne co możesz zrobić to biegać po flaszki do Intermarche dla jej lubego.

Tutaj schemat aż po oczach wali, biedna, dobra myszka i bad boy pijak. 

 

Jak myślisz, dlaczego ona z nim jest skoro narzeka? Bo się z nim nie nudzi, patus zawsze odwali coś "ciekawego". Nakrzyczy od góry do dołu za byle pierdołę, by zaraz dobrać się jej do tyłka bez ceregieli. Wiesz jakie ona odczuwa emocje? To jak samobójczy lot odrzutowcem, Ty zaś jesteś jak relaks w parku na ławce po ostrym locie, fajnie posiedzieć ale to nic fascynującego.

Jesteś dla niej koleżanką z penisem, nawet jak się rozejdą to usłyszysz coś w stylu "muszę odpocząć po związku, potrzebuje samotności". Kobieta kieruje się hipergamią, gdybyś w jej oczach był lepszą partią niż pijaczek, to kopnęłaby go w dupę. Nawet nie jesteś brany pod uwagę, w ogóle.

 

Zastanów się czy chcesz konkurować z patologią to raz. Dwa, zastanów się jaką wartość ma kobieta której imponuje patologia, która kompletnie nie potrafi zapanować nad swoimi odruchami zwierzęcymi. Obstawiam, że zostanie samotną matką, no może wtedy będziesz miał szansę zamoczyć, ale panie, po jakiej cenie! A towar będzie przechodzony jak passat od turasa.

 

Daj sobie spokój, idź na spacer, weź zimny prysznic, kalistenika, no fap etc :D

 

PS kolejny temat nie sprawi że dostaniesz inne odpowiedzi.

Ograniczyłem kontakt, nadal mam ją w znajomych jego także, typ czasami mi wypisuje żebym wpadł na fifę, ale mówię, że nie dam rady wcale nie chce zamoczyć jej nie wiem czy bym dał rade wgl jestem bardzo nieśmiały, codziennie o niej myślę, minie mi to, za niedługo. Ale ja myślę, że jestem lepszą partią od niego on też jest nieśmiały jak ja mogę rzecz nawet że jestem przystojniejszy pomimo że jestem od niego starszy, a moje zmarszczki dodają mi uroku 

23 godziny temu, alphachad napisał:

Jeśli to nie fake, to po dokonaniu prostych matematycznych obliczeń wychodzi mi, że musisz mieć minium 30 lat. O wychodzeniu z frendzone zostało już powiedziane wszystko, choć ja jestem zdania, że z tego się nie da wyjść no chyba, że zostaniesz Perschingiem finansiery, w międzyczasie dorabiając jako model u calvina kleina. Bo zostałeś już wrzucony do szufladki z napisem PIZDY,  a stamtąd się dużo trudniej wygrzebać, niż tam po prostu nie trafić. Ta laska jest już spalona. Natomiast nie o tym chciałem. W tym wieku facet na prawdę powinieneś ogarniać podstawy ortografii, gramatyki a nawet interpunkcji. Tym bardziej, że w tych kwestiach wyręcza cię oprogramowanie. Co prawda nikt w tym kraju nie wie, gdzie te pierdolone przecinki dokładnie mają leżeć, ale warto zaponać się z materiałami na ten temat, dostępnymi choćby na wikipedii.

Nie to nie jest fake, poprostu zaniedbałem wszystko w szkole, moja interpunkcja itd, plus mało piszę i dlatego tak dziwnie to wygląda, ale są chęci żeby to wszystko zmienić np, czytać, szachy, żonglowanie, to wszystko będe robił, żeby poprawić moje IQ. Nadal planuję się zmienić, żeby jej zaimponować, a Typ nie jest jakimś tam CHADEM, nieśmiały, głupi jestem przystojniejszy od niego, jemu w życiu nic się nie chce. Czemu uważasz, że Ona jest już spalona 

 

 

W dniu 29.03.2021 o 12:21, Iceman84PL napisał:

 

Tak.

 

 

Musisz wiedzieć bardzo dobry kanał obejrzyj wszystkie filmy tego pana od początku bodajże 29 nagrań a otworzą ci się oczy na różne sprawy powodzenia.

 

Oglądam wszystko, muszę od nowa i np sobie to napisac, ale duzo się dowiedziałem, lepiej puźno niż wcale 

W dniu 29.03.2021 o 14:08, Boromir napisał:

Traktuj to jako plus, możesz rozwijać się zawodowo, swoje pasję.

 

To musisz nad tym popracować, jeśli tego nie zrobisz, wówczas twoja nieśmiałość może rzutować na twoje inne relacje, zawodowe, ze znajomymi, czy nawet w konfliktowych sytuacjach, gdzie trafisz na chama , prostaka, nie odpyskujesz , nie powiesz spier.....aj, albo nie będziesz miał w cudzysłowu jaj dać chamowi w mordę, jak ciebie fizycznie zaatakuje.

 

Jak tobie dziewczyna podoba się, chciałbyś, albo chciałeś relacji, zlała cie dla innego, bo byłeś np. za dobry, mniej przystojny, miałeś gorszą, słabszą bajerę, gorzej zarabiasz etc....., wówczas radze tobie zlać taką friendzonową relację, gość zachowuje się jak typowy dupek, a ty dobry chłopak, jak jesteś taki dobry, to może jeszcze, jak ciebie koleżanka poprosi, jak zapomni prezerwatyw kupić, to ciebie poprosi i pojedziesz jej kupić, po to, żeby mogła pobzykać się ze swoim chłopakiem, albo każe tobie potrzymać torebkę, bo będzie chciała swojemu chłopakowi zrobić loda.

 

Radze tobie dwie rzeczy, z której skorzystasz , twoja sprawa.

 

1. Zlej sprawę, zaczekaj, aż ten związek pierdolnie prędzej czy później, w między czasie szukaj innej miłości, jak będzie wolna, wtedy zagadaj, jak ciebie o coś poprosi wówczas zlewaj typu takimi gadkami, że nie masz czasu, idziesz na nadgodziny, musisz jechać do rodziców coś zrobić, albo nawet nie odpisuj.

2. Albo po prostu powiedz jej w cztery oczy, że chciałeś się z nią spotykać, nie pisz do mnie, nie zawracaj mi głowy, wybrałaś sobie tego gościa nie mnie, więc odczep się.

Trafna uwaga, często zdarza się, ze kobieta, jak chce się wybielić, gada kłamstwa.

nie on jest taki naprawdę, znam go bardzo dobrze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GallAnnonim999 szczerze mówiąc długa droga przed Tobą. Lekko nie będzie, powodzenia. 

 

Co do pisania to pisz dużo na forach o interesującej Cię tematyce, autokorekta jest bardzo przydatna. Dodatkowo rozwiniesz swoją wiedzę poprzez udzielanie się. Zacznij od razu, masz wątpliwości to zajrzyj do słownika. Teraz aż razi.

 

Nieśmiałości nie przezwyciężysz siedząc na tyłku, nie podniesiesz socjal skilli samym czytaniem. Wiesz co? Idź do tego typka, na laskę miej wyebane, nie Twoja to nie rusz. Idź czysto towarzysko, trenuj na nich, przełamuj się. Po prostu rozmawiaj z ludźmi, ja sam skręcam w stronę introwertyzmu, taką mam naturę, ale jak muszę nawet z grupą osób coś przedyskutować to nie ma problemu, bo ciągle to robię. Nie da się żyć w kącie, rzekłbym szkoda na to życia, świat nie gryzie jak Ty gryziesz mocniej ;)

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2021 o 07:26, GallAnnonim999 napisał:

Witam Jestem w Frendzone,

 

W dniu 29.03.2021 o 07:26, GallAnnonim999 napisał:

mi się wyżala problemów

 

Ona chciała czasami popisać 

 

I pewnie mi napisze i co jej wtedy odpowiedzieć 

 

W dziewczynie podoba mi się charakter, i fizycznie jest ładna

 

Gratuluję, proszę oto Twój medal.

 

Z czego zrobione są tampony i czy są bezpieczne dla kobiet? Okres -  Społeczeństwo - Newsweek.pl

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że ona jest już spalona dla Ciebie, a w zasadzie Ty dla niej. Uważam tak na podstawie, tego co napisałeś. Tak po krótce, a rozwijając myśl, to wygląda to na klasyczny case: Ona lubi badboyów, Ty służysz jej jako tampon emocjonalny oraz zapewniacz atencji, orbiter. Wszystko opisane w licznych książkach, podcastach, filmach na yt. na tym forum.  Poczytaj. "Kobietopedia" w dobrej cenie. Możliwe że twoja kandydatura jest rozpatrywana w dalekiej przyszłości, jak już się skończy karuzela.

Co do twojej myszki to 1. gdyby było jej z nim źle to by od niego odeszła. 2021 rok i tryliard organizacji feministycznych służących jej pomocą psychologiczną, prawną, mieszkaniową. Ale jest jej dobrze. Jest dla niej chujem, ale potem na zgodę zatyka jej wszystkie otwory i pani lata po ścianach z rozkoszy 2. Nie jest wcale taka wyjątkowa- wczoraj pisał do mnie kumpel w niemal identycznej sprawie. W ogóle to... Adrian to ty?... trolujesz mnie?

Co do Ciebie, to fajnie, że chcesz nad sobą pracować. A teraz zacznij to robić ;) To nie takie łatwe nawet dla bardzo świadomych ludzi.  I to żonglowanie.. Serio podnosi IQ? Bo jak przeczytałeś o tym na jakimś pomponiku, to warto dokopać się do badań źródłowych które by to potwierdzały. Według mojej pobieżnej wiedzy z IQ to się już za wiele nie zrobi. Można się wyćwiczyć w rozwiązywaniu testów IQ ale to nie to samo. Można też zaprząc do pracy 100% tego IQ, które się posiada. Problem jaki widzę w żonglowaniu jest taki, że to hmm mało męskie hobby chyba że żonglujesz czaszkami swoich wrogów. Żeby nie było że ja mam jakiś problem z żonglowaniem- widzę problem w kontekście twojej atrakcyjności seksualnej. Oczami wyobraźni już widzę ten mix hormonów jaki wytworzy mózg laski, jak jej oznajmisz: "żongluję bejbe". 

Co do twojej relacji z tą panią. Jak rozumiem ona te swoje żale wylewa podczas spotkań z tobą. W sensie dochodzi do tychże. Wkłada w tą relację choć tyle energii aby się spotkać. No to w takim razie podczas takiego spotkania zdecydowanie dąż do zmiany charakteru tej relacji. A jak nie wyjdzie to kreska na Panią i zasuwaj do pracy nad sobą.  choć zdecydowanie lepsza kolejność to kreska na panią, praca nad sobą i wtedy możesz w kontrolny sposób spróbować pojawić się w życiu pani. Ale to raczej wyższa szkoła jazdy a przemiana musiałaby być na prawdę od zera do fightera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2021 o 20:44, alphachad napisał:

Chodzi mi o to, że ona jest już spalona dla Ciebie, a w zasadzie Ty dla niej. Uważam tak na podstawie, tego co napisałeś. Tak po krótce, a rozwijając myśl, to wygląda to na klasyczny case:  1.Ona lubi badboyów, Ty służysz jej jako tampon emocjonalny oraz zapewniasz atencji, orbiter. Wszystko opisane w licznych książkach, podcastach, filmach na yt. na tym forum.  Poczytaj. "Kobietona" w dobrej cenie. 2.Możliwe że twoja kandydatura jest rozpatrywana w dalekiej przyszłości, jak już się skończy karuzela.

Co do twojej myszki to 1. gdyby było jej z nim źle to by od niego odeszła. 2021 rok i tryliard organizacji feministycznych służących jej pomocą psychologiczną, prawną, mieszkaniową. Ale jest jej dobrze. Jest dla niej chujem, ale potem na zgodę zatyka jej wszystkie otwory i pani lata po ścianach z rozkoszy 2. Nie jest wcale taka wyjątkowa- wczoraj pisał do mnie kumpel w niemal identycznej sprawie. W ogóle to... Adrian to ty?... trolujesz mnie?

4.Co do Ciebie, to fajnie, że chcesz nad sobą pracować. A teraz zacznij to robić ;) To nie takie łatwe nawet dla bardzo świadomych ludzi.  I to żonglowanie.. Serio podnosi IQ? Bo jak przeczytałeś o tym na jakimś pomponiku, to warto dokopać się do badań źródłowych które by to potwierdzały. Według mojej pobieżnej wiedzy z IQ to się już za wiele nie zrobi. Można się wyćwiczyć w rozwiązywaniu testów IQ ale to nie to samo. Można też zaprząc do pracy 100% tego IQ, które się posiada. Problem jaki widzę w żonglowaniu jest taki, że to hmm mało męskie hobby chyba że żonglujesz czaszkami swoich wrogów. Żeby nie było że ja mam jakiś problem z żonglowaniem- widzę problem w kontekście twojej atrakcyjności seksualnej. Oczami wyobraźni już widzę ten mix hormonów jaki wytworzy mózg laski, jak jej oznajmisz: "żongluję bejbe". 

5.Co do twojej relacji z tą panią. Jak rozumiem ona te swoje żale wylewa podczas spotkań z tobą. W sensie dochodzi do tychże. Wkłada w tą relację choć tyle energii aby się spotkać. No to w takim razie podczas takiego spotkania zdecydowanie dąż do zmiany charakteru tej relacji.

6.A jak nie wyjdzie to kreska na Panią i zasuwaj do pracy nad sobą.  choć zdecydowanie lepsza kolejność to kreska na panią, praca nad sobą i wtedy możesz w kontrolny sposób spróbować pojawić się w życiu pani. Ale to raczej wyższa szkoła jazdy a przemiana musiałaby być na prawdę od zera do fightera.

1.Czy ja wiem, że on jest jakimś oldboyem każdy kto pije jest Oldboyem ??, kolegów nie ma, bo jest jak dla mnie Megalomanem, nikt za nim nie przepada, sama mi to napisała a, mnie uważała za jego najnormalniejszego kolegę, i ż eejstem w pożądku ! 2. Hmmm powiem ci, że Ona pokłutni z nim po zastaniu go pijanego po 1.5miesiącu pisania  zdenerwowana napisała mi, dlaczego jestem sam i jak długo byłem w związku, drugi raz zadała pytanie o czym myślę, że mnie brzuch boli bo ją, też boli. Zaczynała flirtować napisała takie coś, że ją jakiś typ pociągnął za pasek od biustonosza, gdyby to było dzis napisał bym takie cos,legenda miejska głośi że po takiej akcji zostaje ślad o długości 32 cm i 69 mm.

 Odwiedzaiła mnie z Nim skarpetki inne, brew jedna zgolona w połowie i ten nasz uśmiech ja do niej i ona do mnie a typ między nami 

Myślę że czekałA na mój ruch, i to wszystko jak jestem gruby 

zresztą sama pisała ze jej się kończy wypala związek  

Narazie nic do nie nie piszę itp będę budował swoje SMV

4. Nie żonglowaniem chce poprawić koncentrację, zreztą tutaj masz filmik 

odbudowuje istotę szarą, którą straciłem w wyniku mojego użależnienia od alkoholu 

5. Nie tylko piszemy, gdy pisaliśmy pisaliśmy o codziennym zyciu, co robiliśmy zdjęcia jedzenia, jak on zawsze się napił to mi to pisała że miał problemy z narkotykami , gdy zakazał nam pisania to zawsze napisała gdy pił coś tam popisałem i tyle dorsadziłem, bo chciałem być w jej oczach dobry i nawet zaproponowałem 2 tyg temu pozyczkę, bo nie chce od swojego pożyczyć na ubezpieczenie od auta bo wygada, a ja jej już na wstępie napisałem że eto zostanie między nami. podziękowała

6. Jak tylko wpadnie wypłata biorę sie za dietę bo to u mnie podstawa, plus interpunkcja

Dopiero teraz piszę bo byłem 3dni po 16h w pracy 

 

  • Haha 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te twoje historię są niesamowite a ten tekst kozacki ja sam bym ci dał dupy jak bym usłyszał coś takiego .

Nie wiem wogóle jak ty z nią piszesz i jak ona rozczytuje ten bełkot i jak ty jesteś najnormalniejszy to nie chce wiedzieć jakich ona ma znajomych

Chłopie nie chce cię obrażać choć sam to robisz z każdym wpisem weź się za siebie to co zostało powiedziane przeczytaj aż twoje martwe komórki mózgowe przesiąkną wiedzą i może się odbudują nie pij tyle i graj w sudoku bo boje się że tym żonglowaniem zrobisz sobie krzywdę.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, WsiunzSuchej napisał:

Te twoje historię są niesamowite a ten tekst kozacki ja sam bym ci dał dupy jak bym usłyszał coś takiego .

Nie wiem wogóle jak ty z nią piszesz i jak ona rozczytuje ten bełkot i jak ty jesteś najnormalniejszy to nie chce wiedzieć jakich ona ma znajomych

Chłopie nie chce cię obrażać choć sam to robisz z każdym wpisem weź się za siebie to co zostało powiedziane przeczytaj aż twoje martwe komórki mózgowe przesiąkną wiedzą i może się odbudują nie pij tyle i graj w sudoku bo boje się że tym żonglowaniem zrobisz sobie krzywdę.

Nie piję Alko, od 6 miesięcy, hmmm może moje komórki się jeszcze nie zregenerowały, a co do pisania z laską to mi lepiej wychodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, GallAnnonim999 napisał:

a co do pisania z laską to mi lepiej wychodzi 

1.Po cholerę bierzesz się za zajętą laskę. 
2. Laska robi z Ciebie tampon emocjonalny. Popłakusia jaki to miś jest zły, a Ty będziesz tylko pożytecznym idiotą, który włoży czas, zaangażowanie i emocje.
3. Tego kwiatu jest pół światu. Pomimo że chłopaki punktują Ci aby spierniczać z tego układu jak najdalej to Ty wciąż ją sobie idealizujesz.
4. Nie myśl, że jak będziesz wystarczająco dobry i milutki, to coś dostaniesz. Nie dostaniesz. 
5. Jeśli laska nie odeszła od toksycznego typa to tym bardziej nie odejdzie do Ciebie. On daje jej emocje. 
6. Czerwona flaga za czerwoną flagą, Ty ciągle sie zastanawiasz bo jak biały rycerz byś chciał ratować upadłą księżniczkę. A gdzie godność? 
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.