Skocz do zawartości

Frandzone out


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Spellman71 napisał:

1.Po cholerę bierzesz się za zajętą laskę. 
2. Laska robi z Ciebie tampon emocjonalny. Popłakusia jaki to miś jest zły, a Ty będziesz tylko pożytecznym idiotą, który włoży czas, zaangażowanie i emocje.
3. Tego kwiatu jest pół światu. Pomimo że chłopaki punktują Ci aby spierniczać z tego układu jak najdalej to Ty wciąż ją sobie idealizujesz.
4. Nie myśl, że jak będziesz wystarczająco dobry i milutki, to coś dostaniesz. Nie dostaniesz. 
5. Jeśli laska nie odeszła od toksycznego typa to tym bardziej nie odejdzie do Ciebie. On daje jej emocje. 
6. Czerwona flaga za czerwoną flagą, Ty ciągle sie zastanawiasz bo jak biały rycerz byś chciał ratować upadłą księżniczkę. A gdzie godność? 
 

Ona to robi specjalnie, tzn ze mnie tampon emocjonalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlatego, że jesteś - sorry - pizda.

Nie da się jednak lepiej i wyraźniej tego określić.

[Nawet poprawni politycznie angielskojęzyczni humanoidzi mają sformułowanie określające ten typ faceta a brzmi ono: "pussy".].

 

Lala nie zrobi niczego na co jej nie pozwolisz, bo niby jak?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada jest taka .Powiedz jej ze chcesz ja bzyknac i czekaj na reakcje .Prawdopodobie ci nie da i wtedy konczysz z tym obledem .Zakladajac ze ci da sie bzyknac , zostaniesz wkrotce srogo obity przez bojfrenda ( prawdopodobbie za to ze masz braki w ars amandi i nie doszla jak powinna ) .Zycze ci jednak tej pierwszej opcji .Ale byc moze musisz byc przeciagniety po glebie aby zalevelowac na wyzszy poziom .

Edytowane przez thyr
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, GallAnnonim999 napisał:

Ona to robi specjalnie, tzn ze mnie tampon emocjonalny

Co to zmienia czy specjalnie czy nie robi i tyle jak ktoś cię okrada to się zastanawiasz jakie ma powody, to nieistotne. Pokaż że nie jesteś pizda i zaproś ją do mieszkania powiedz że jak jej tak źle to możesz ją puknąć niech da ci po ryju nic nie masz do stracenia może ci się klepki naprostują a jak da tobie dupy to masz napisana historię miłosna waszego związku dawaj może się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem też inny twój post i rozumiem, że nie miałeś w życiu łatwo. Ja się osobiście nie czuję kompetentny by ci cokolwiek doradzać. Ale fajnie że tu jesteś. to na pewno początek zmian. W sumie tej sytuacji faktycznie może nie warto tej relacji zrywać, ale nie liczył bym na wyrwanie się z frendzona. Świadome bycie w frendzonie też może być spoko. Jeśli oboje macie z tego korzyści. Ja też byłem kiedyś w świadomej frenzdonie. Miałem z kim wyskoczyć do kina i wskoczyć na szybką kawę. Jeśli żonglowanie ma jakoś pomóc, to żongluj sobie. Na pewno nie zaszkodzi. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, alphachad napisał:

 Świadome bycie w frendzonie też może być spoko.

 

Nie może

 

 

Jeśli oboje macie z tego korzyści.

 

Na tym polega frendzone że tylko jedna strona ma korzyść a druga to wszystko znosi

 

Ja też byłem kiedyś w świadomej frenzdonie.

 

Najwyraźniej nie byłeś

 

Miałem z kim wyskoczyć do kina i wskoczyć na szybką kawę. 

 

To jest przyjaźń kiedy obie strony oczekują od siebie tego samego i obie dają podobnie tyle samo więc nie byłeś w frendzone tutaj koleś znosi jak babka mu się wysrywa a on boi się jej powiedzieć co do niej czuje bo ta zerwie relacje i ty mu mówisz że może niech zostanie?

No proszę cię jak on jej powie o swoich problemach to ona go w najlepszym wypadku zostawi  a w najgorszym wyśmieje.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 29.03.2021 o 11:52, GallAnnonim999 napisał:

Ale ja nie zamierzam ją w tym momencie ruszać chce wyjść z frenzzone a on i tak kiedys zapije i  sama odejdzie wiem bo on nie ogarnie picia itp 

Przykro mi, ale jeśli ona pewnego dnia go zostawi to prawdopodobnie nie wybierze Ciebie, a innego wykolejeńca.

Chłopaki już wyżej napisali dlaczego. Bo jesteś dla niej tylko kolegą/tamponem emocjonalnym i nie będę się tutaj rozwijał.

 

Ja bym Ci radził odłożyć trochę kaski i udanie się do jakiegoś dobrego psychoterapeuty. Myślę, że pomógłby Ci zrozumieć wiele trudności, z którymi się zmagasz.

 

Nawet jeśli ona wybierze Ciebie to twoja chorobliwa nieśmiałość i brak obycia w tych sprawach zmiotą Cię z planszy. Potencjalnie taki związek sprawi, że będziesz się czuł jeszcze gorzej niż przed nim.

 

Dlatego najpierw musisz zmierzyć się ze swoimi własnymi demonami, a później spróbować szukać kobiety do związku.

 

Pozdrawiam i życzę Ci wszystkiego najlepszego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alli napisał:

Przykro mi, ale jeśli ona pewnego dnia go zostawi to prawdopodobnie nie wybierze Ciebie, a innego wykolejeńca.

Chłopaki już wyżej napisali dlaczego. Bo jesteś dla niej tylko kolegą/tamponem emocjonalnym i nie będę się tutaj rozwijał.

 

Ja bym Ci radził odłożyć trochę kaski i udanie się do jakiegoś dobrego psychoterapeuty. Myślę, że pomógłby Ci zrozumieć wiele trudności, z którymi się zmagasz.

 

Nawet jeśli ona wybierze Ciebie to twoja chorobliwa nieśmiałość i brak obycia w tych sprawach zmiotą Cię z planszy. Potencjalnie taki związek sprawi, że będziesz się czuł jeszcze gorzej niż przed nim.

 

Dlatego najpierw musisz zmierzyć się ze swoimi własnymi demonami, a później spróbować szukać kobiety do związku.

 

Pozdrawiam i życzę Ci wszystkiego najlepszego.

Wiem, dzięki za słowa otuchy, to wszystko co napisałem byłem porostu w niej zadurzony, nie widziałem w niej żadnych braków żadnych braków i minusów, nie kontaktuję się z nią no żeby tak pisać tak codziennie to od połowy stycznia, ale czasami sama ona inicjowała kontakt ze mną szczególnie wtedy gdy on zapił, albo jakiś film polecała itp. Miesiąc temu jej napisałem że ma cechy narcystyczne tj Zakazał jej Facebooka, po zakupy tylko Intermarche, wywołanie w niej winy np, że on pije , z tego co mi mówiła to on nie ma kolegów, nie dziwię się wcale

Ale po kolei po

1 Jest dla mnie chyba za młoda 12 lat różnicy

2 Jest bardziej inteligentna, od tamtego chłopaka również

3 Jak tak sobie pomyślałem na chłodno, to specjalnie wywoływała we mnie zazdrość

4 Tajemnicze znikania na wieczór i dopiero odpisanie w ciągu dnia

5 co do psychoterapii, to planuje iść nie wiem za rok, po prostu chce resztę długów zapłacić, żebym mógł sobie wziąć, jakiś kredyt na samochód bo planuje prawko robić, ale to nie wiem może za 2 lata nie śpieszy mi się, nie wiem czy na dzień dzisiejszy dał bym radę wziąć za kółko, najpierw zęby mam do wstawienia, narazie takie mam plany 

i sorry za błędy, ale naprawdę staram się jak mogę, zrobiłem sobie kącik do nauki w takim miejscu gdzie będę się skupiał  itd zakupiłem ćwiczenia od pierwszej klasy do 8 myślę ze nie głupi pomysł

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, GallAnnonim999 napisał:

chce resztę długów zapłacić

Świetny pomysł, będziesz miał lżejszą głowę 💪

 

5 godzin temu, GallAnnonim999 napisał:

kredyt na samochód

Błagam Cię nie rób tego, tylko nie to, proszę 😂. Pamiętaj, nigdy ponad stan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Cześć wszystkim, chciałbym wam napisać  jak to wszystko się skończyło, a Więc po napisaniu tego posta prawie rok temu nie posłuchałem się was i wysłuchiwałem żali tej dziewczyny,, pomimo zakazu od niego ze nie może ze mną się kontaktować to trwało do lata, w lato jakoś z  nimi się znów zakolegowałem między słowami ( w messenrzege) dałem mniej więcej jej do zrozumienia że coś do niej czuję gdy jej się nie układało w związku, wiem nie potrzebnie, no i ta dziewczyna z tego co wiem nie pisała tylko ze mną ale na ten moment wiem że z 3 łącznie beze mnie, jednego ponoć rozkochała w sobie, ale go pojebała, drugi natomiast wiem że po nią jeździł do pracy jak wracała z nocki, to działo się w lato i trafił się jakiś  3, i coś  między nimi zaiskrzyło wiem że od niej jest 3 lata młodszy ma autko jest pewny siebie pewnie nie ma problemów z alko, a z tym typem się rozeszli przed świętami on sttrasznie byl na nia wkurzony zaczął wyzywać  od kurew, szmat itd mi zaczął  wkręcać ze opna wszytkiemu winna a wiem że typ ma jakieś zaburzenia, więc urwałem kontakt, ale nie potrafiłem z nią, bo jeszcze w podświadomości miałem ze cos z tego może być,  ale gdy patrzę  na spokojnie to jestem tego zdania że nawet chciała tak jak by mną manipulować że jaka ona biedna bo musi utrzymać siebie i siostre i wynajem mieszkania, aż  w pewnym momencie specjalnie miałem z agranicę pojechać  zeby dac jej tutaj zam,ieszkac bo płacę 500 zł ale naszczęście tak nie zrobiłem, no nie piszedo niej nic ani nic zero troche mi się teskni z apisanem z nia, jeszcze patrzę na messenger czy jest czy jej niema jeżeli np jej nie ma 3h to wiem że oglądają coś  np jak wczoraj High leage2  bynajmniej takie odniosłem wrażenie, teraz sam musze  się wziaść ostro za siebie wyjśc  powoili z tej nieśmiałolści długów, poprawić poczucie własnej wartości byc bardziej asertywnmy, a to powinienem zrobić np rok tem jak mi proponowaliście i nie tylko tutaj ale też na facbooku samiec alfa itp grupy.

Jeszcze mam w głowie takie rozkmuny 

1. Ona wiedziała że z nim nie ma przyszłosci brak pewności siebie, pewnie na nią sie darł, i sie nudziła w  domu bo tak spedzali czas, i troche ją rozumiem że szukałą kogoślepszego bo nie chciała wrucic na kawalerkę  do rodziców,  może nawwet mnie miałą na początku no ale ja najmilszy więc wpadłem w  frendzone, juzsię nie dam 

2. Planuje naprawdę  wziąśc się  za siebie narazie jak mogę tylko na własną ręke książki, może psycholog NFZ, uczenie się siłownia dieta, ale mogę się pochwalić schudłem 20 kg od lata i czuję się bardziej pewny siebie ale ciązą  demony przeszłosci za mna 

3. Nie wiem czy doprze myślę  ale chce wchodzić na Fb Mess tylko wtedy tzn wieczorkiem tylko żeby o tak zobaczyć itd. żeby ona zauważyła między innymi że jestem mniej dostępny, a w telefonie całkiem usunąć, a w tym czasie bym się  wziął za siebie 

4. Kiedyś mi napisała że chce mi go przedstawić, kurwa jak z tego sie wymigać, bo opcja usunięcia kontakltu odpada, jedynie rzadziej na mess

Miłej niedzieli Bracia ja dzis 16h aby do przodu i długi żeby malały. poczytam w pracy    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, GallAnnonim999 napisał:

kurwa jak z tego sie wymigać, bo opcja usunięcia kontakltu odpada,

1. Odstaw szajsbuka, daj sobie 1h dziennie nie więcej. 

2. Usuń kontakt. Rok męczysz się z tym, powiedz mi co z tego masz? Że sobie fajnie piszesz? To jest gówno warte. Ona się wyżala Tobie, a jemu opierdoli loda z połykiem. 

3. Samoocena, samoocena i jeszcze raz samoocena. Czy wspomniałem o samoocenie? To w zasadzie powinno być nr 1. Człowiek z wysoką samooceną nie potrzebuje manipulanta i pijawki. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2022 o 06:26, GallAnnonim999 napisał:

 ale mogę się pochwalić schudłem 20 kg od lata i czuję się bardziej pewny siebie 

Skup się tylko na jak najlepszej sylwetce tylko na tym bo tu zaliczyłeś progres a w innych miejscach stoisz w miejscu. Nie myśl tak żeby o niej nie myśleć masz tylko skupić się na celu powtarzaj to w głowie wyjdzie ci na dobre. Potem skupiaj się na innych rzeczach i rozwijaj je proporcjonalnie trzymaj cel i wizję siebie przed oczami cały czas i nie rozglądaj się. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po nadrobieniu całej tej lektury jestem zmuszony wrzucić swoje trzy grosze.

Temat trwa rok, a ty wciąż łudzisz się nad tym samym, że coś się zmieni i wyjdziesz z friendzone. 

Prawda jest smutna i bolesna, lecz zjebałeś na samym początku relacji i według mnie nie ma z tego ucieczki.

Jedyne co powinieneś zrobić słusznego to zakończyć kontakt, zająć się SOBĄ!

Powtórzę ponownie, SOBĄ! Myszka bawi się z innym kolegą, a ty dalej siedzisz i rozmyślasz o myszce, która ma cię głęboko gdzieś.

 

Powiedz mi proszę, po co to sobie robisz? Gdybyś zakończył to już rok temu, tak jak bracia powtarzali, teraz byłbyś zupełnie innym człowiekiem, może szczęśliwszym samotnie bądź z osobą godną twojego czasu. 

Wyniszczasz się psychicznie przez jedną osobę, a ona ma to w du*ie. Szkoda twojego czasu, nerwów...

Trzymam za Ciebie kciuki!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona będzie bzykać się z kolesiem na twoich oczach, a ty będziesz nadal czekał. Będziesz mieć nadzieję, że ona zrozumie i ze łzami w oczach nadzieje się na twojego kutasa.

Tak nie będzie. 

 

Ale ty nie jesteś dopuścisz, to ona da ci kopa w dupę na rozpęd, gdy przestaniesz być potrzebny. Może dotego dostaniesz wpierdol od jej faceta i jego ziomeczków.

 

Może nawet zrobią z Ciebie inwalidę, kto wie co twoja najlepsza psiapsiółka nagada swojemu misiowi.

 

Pamiętaj łaska pańci na pstrym koniu jeździ.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.