Jump to content

Recommended Posts

5 godzin temu, Spellman71 napisał:

1.Po cholerę bierzesz się za zajętą laskę. 
2. Laska robi z Ciebie tampon emocjonalny. Popłakusia jaki to miś jest zły, a Ty będziesz tylko pożytecznym idiotą, który włoży czas, zaangażowanie i emocje.
3. Tego kwiatu jest pół światu. Pomimo że chłopaki punktują Ci aby spierniczać z tego układu jak najdalej to Ty wciąż ją sobie idealizujesz.
4. Nie myśl, że jak będziesz wystarczająco dobry i milutki, to coś dostaniesz. Nie dostaniesz. 
5. Jeśli laska nie odeszła od toksycznego typa to tym bardziej nie odejdzie do Ciebie. On daje jej emocje. 
6. Czerwona flaga za czerwoną flagą, Ty ciągle sie zastanawiasz bo jak biały rycerz byś chciał ratować upadłą księżniczkę. A gdzie godność? 

Ona to robi specjalnie, tzn ze mnie tampon emocjonalny

• Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mam dwie wiadomości. Obie są złe.   Zacznę od tej pierwszej, złej: nie zamoczysz.   Teraz przejdźmy do drugiej, też złej: popracuj trochę nad ortografią, interpunkcją oraz składnią

Jesteś, jak złodziej, który chce podpierdolić coś w sklepie i pyta, jak to zrobić legalnie 😆 A za redakcję tego gówna to powinien być ban 😆 

@GallAnnonim999 Jedyne co możesz zrobić to biegać po flaszki do Intermarche dla jej lubego. Tutaj schemat aż po oczach wali, biedna, dobra myszka i bad boy pijak.    Jak myślisz, d

Tylko dlatego, że jesteś - sorry - pizda.

Nie da się jednak lepiej i wyraźniej tego określić.

[Nawet poprawni politycznie angielskojęzyczni humanoidzi mają sformułowanie określające ten typ faceta a brzmi ono: "pussy".].

Lala nie zrobi niczego na co jej nie pozwolisz, bo niby jak?

Moja rada jest taka .Powiedz jej ze chcesz ja bzyknac i czekaj na reakcje .Prawdopodobie ci nie da i wtedy konczysz z tym obledem .Zakladajac ze ci da sie bzyknac , zostaniesz wkrotce srogo obity przez bojfrenda ( prawdopodobbie za to ze masz braki w ars amandi i nie doszla jak powinna ) .Zycze ci jednak tej pierwszej opcji .Ale byc moze musisz byc przeciagniety po glebie aby zalevelowac na wyzszy poziom .

Edited by thyr
  • Haha 1
16 godzin temu, GallAnnonim999 napisał:

Ona to robi specjalnie, tzn ze mnie tampon emocjonalny

Co to zmienia czy specjalnie czy nie robi i tyle jak ktoś cię okrada to się zastanawiasz jakie ma powody, to nieistotne. Pokaż że nie jesteś pizda i zaproś ją do mieszkania powiedz że jak jej tak źle to możesz ją puknąć niech da ci po ryju nic nie masz do stracenia może ci się klepki naprostują a jak da tobie dupy to masz napisana historię miłosna waszego związku dawaj może się uda.

Poczytałem też inny twój post i rozumiem, że nie miałeś w życiu łatwo. Ja się osobiście nie czuję kompetentny by ci cokolwiek doradzać. Ale fajnie że tu jesteś. to na pewno początek zmian. W sumie tej sytuacji faktycznie może nie warto tej relacji zrywać, ale nie liczył bym na wyrwanie się z frendzona. Świadome bycie w frendzonie też może być spoko. Jeśli oboje macie z tego korzyści. Ja też byłem kiedyś w świadomej frenzdonie. Miałem z kim wyskoczyć do kina i wskoczyć na szybką kawę. Jeśli żonglowanie ma jakoś pomóc, to żongluj sobie. Na pewno nie zaszkodzi. Powodzenia.

Godzinę temu, alphachad napisał:

Świadome bycie w frendzonie też może być spoko.

Nie może

Jeśli oboje macie z tego korzyści.

Na tym polega frendzone że tylko jedna strona ma korzyść a druga to wszystko znosi

Ja też byłem kiedyś w świadomej frenzdonie.

Najwyraźniej nie byłeś

Miałem z kim wyskoczyć do kina i wskoczyć na szybką kawę. 

To jest przyjaźń kiedy obie strony oczekują od siebie tego samego i obie dają podobnie tyle samo więc nie byłeś w frendzone tutaj koleś znosi jak babka mu się wysrywa a on boi się jej powiedzieć co do niej czuje bo ta zerwie relacje i ty mu mówisz że może niech zostanie?

No proszę cię jak on jej powie o swoich problemach to ona go w najlepszym wypadku zostawi  a w najgorszym wyśmieje.

• Like 1

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.