Skocz do zawartości

Już zmuszają do szczepień w instytucjach publicznych, u niektórych pracodawców


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy to info oficjalne, czy nie, ale od wielu znajomych dostaję info, że pracodawcy, w tym urzędy wprowadzają "niby dobrowolność" szczepień, ale tak naprawdę pod przymusem. Nikt nic nie wie oczywiście. Żadnych broszur. Nikt nie wie, kto szczepi, czym, kiedy, jakie odszkodowania, po prostu masz to zrobić, bo inaczej ostracyzm w miejscu pracy. Ludzie się sami szczują na innych. Rozmawiałem z kilkoma osobami i jestem przerażony tym, co się dzieje. Totalitaryzm pełną gębą. Nawet już do własnego ciała nie masz prawa. 

 

Jak macie oficjalne info o tym gównie to poproszę, albo raczej, czy to potwierdzacie, czy to przesadzona "panika"?

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem ze znajomą nauczycielką i tak:

- część dyrektorów wprowadza przymus (mniejszość) - musisz się zaszczepić, bo nieprzyjemne konsekwencje 

- część wprowadza dobrowolność (większość) - kto chce się szczepić, niech się szczepi, kto nie, to nie. Ale tutaj znowu rozdzielenie:

   - nie szczepisz się, bo nie chciałeś więc nie pojedziesz na różne wyjazdy, jesteś niby na równi (w różnych sprawach między nauczycielami/dyrekcją) a tak naprawdę traktują cię trochę gorzej od tych szczepionych (np: mniejsze szanse awansu, mniej liczy się twój głos)

   - są podziały, ale jest dobrze. Można powiedzieć, że jedyną wadą jest to, że nie pojedziesz tam, gdzie trzeba będzie paszportów/okazania dowodu szczepienia i wszystkiego co z tym związane czyli de facto wyjazdy zagraniczne 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MON rusza program szczepień z tego co piszą. Mamy na forum paru wojskowych z tego co się orientuję. Jeśli jest ktoś jeszcze aktywny w armii niech da znać czy to prawda co piszą że już wszelki opór zdławili.

 

https://www.medonet.pl/porozmawiajmyoszczepionce,ruszaja-szczepienia-zolnierzy--otrzymaja-preparat-astrazeneca,artykul,89712466.html

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie ma podstaw prawnych by przymusić obywatela do szczepień.

Wiadomo pracodawca może wywierać presję tak jak i pracownicy dlatego większość ulegnie.

Mam znajomych w szpitalu i tam była dobrowolność a nie przymus jak to trąbiły media głównego ścieku

dlatego niewielu lekarzy i pielęgniarek się zaszczepiło raczej to personel cywilny się szczepił.

Wyobraźcie sobie, że u mnie w korpo nikt nie nosi maski i nie ma żadnego przymusu a co dopiero o szczepieniach mówić😁 

Osobiście jakby nakazali przymusowe szczepienia to się zwolnię bo moje ciało moja sprawa😉

Na razie nigdzie nie znalazłem wzmianki o przymuszaniu do szczepień także poczekajmy może to zagrywka władzy by sprawdzić reakcję społeczną.  

 

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Baca1980 napisał:

Znajomy z resortu potwierdza. Szczepi się większość bo cytuję "nie ma sensu kopać się z koniem". 

Smutne, ale rzeczywiscie nie zawroci sie kijem Wisly...

U mnie znajomi mowili jeszcze z 2-3 miesiace temu, ze nie beda sie szczepic...Teraz juz sie odmienilo - pierwsi sie dopytuja o tym jakby tutaj dokonac szczepienia i pytaja czemu ja akurat tego unikam :)

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu boicie się szczepień.?

Nie mamy przecież innej broni  w walce z tym kur...wem Covidem-19.

Co mamy zrobić jako społeczeństwo. ?

Lepiej umrzeć na wirusowe zapalenie płuc from Wuhan. ?

 

Niektórzy Ozdrowieńcy mają już stałe zmiany neurologiczne, a także zmiany w płucach.

To straszna perspektywa.☹️

 

Zaszczepiłem już dwóch starszych  członków mojej Rodziny: Pfizer-em i Astra-Zenecą.

Póki co żadnych powikłań po 2 tygodniach od szczepienia nie ma.

Cieszę się, że są już częściowo  chronieni i czekają na drugą dawkę.

 

Trzy lata temu  ciężko sam przechodziłem bakteryjne zapalenie płuc

i wiem jakie to jest cierpienie- kiedy nie możesz oddychać.

Podawano mi dożylnie mocne antybiotyki i leki na duszność.

 

Jak będzie mój termin to natychmiast się zgłoszę, bo chce żyć.

Wiem  że, podpadłem ale co tam.

 

 

Edytowane przez Legionista
  • Like 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

12 minut temu, Legionista napisał:

Jak będzie mój termin to natychmiast się zgłoszę, bo chce żyć.

Wiem  że, podpadłem ale co tam.

Nie podpadłeś, to Twoje życie i Twoje decyzje. Boisz się wirusa, szczepisz się. Boisz się szczepionki albo nie chcesz uczestniczyć w covid 19 - grzecznie dziękujesz za szczepionkę.

 

13 minut temu, Legionista napisał:

Co mamy zrobić jako społeczeństwo. ?

To co robiliśmy zawsze, zdrowi do pracy i szkoły, chorzy do lekarza. 

 

14 minut temu, Legionista napisał:

Nie mamy przecież innej broni  w walce z tym kur...wem Covidem-19.

Mamy DDMA + wietrzenie. :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Legionista to nie chodzi stricte o szczepionkę tylko o brak profesjonalnego przygotowania. Żadnych broszur, żadnych konsultacji, zamordyzm. Co to kurwa za schemat działania powiedz mi? Nikt nic nie wie, ale rób kurwa, bo inaczej wpierdol. No nie bardzo. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego w rzymskim szyszaku, za co ty te medale dostałeś? Wybacz bezpośredniość, ale pierwszy raz cię na tym forum widzę, a jestem tu już rok...

 

Przeanalizowałeś w ogóle dokumentację do tego gówna? Patenty? Kto je dał i z kim jest powiązany? Uważasz, że podmiot/podmioty, który gardłuje za tą całą hucpą i NOTORYCZNIE KŁAMIE o statystykach, jest autoryzowany wg. ciebie do wprowadzania zmian do twojego ciała? To jakieś owcze szaleństwo... 

 

Czy wiesz, że to nie chroni przed chorobą, a nią wywołuje?

Czy widziałeś zeznania ratowników medycznych, jak respiratorami rozrywano ludziom płuca zamiast ich natlenować?

Czy słyszałeś o czymś takim jak amantadyna?

Czy chcesz się poddać dobrowolnie Nadciągającej Fali Zagłady?

Czy wiesz, że jak w Italii widzą, żeś na NFZ to cię wypraszają poza szpital, bo te chuje im nie płacą? 

 

Co zaś do tematu wątku:

 

Kolego @mac film z Żydówką, który podesłałem, ona mówi jak będą wyglądać kolejne fazy, bo w Izraelu już zostały wcielone w życie. Wg. statystyk zaszczepiono 90% coś ludności, w praktyce tak nie jest, zaszczepiono podobno tylko 5mln ludzie są w desperacji, do sklepów jest segregacja sanitarna. To przyjdzie i tutaj. Jedny promyk nadziei jest taki, że z tego, co mówiła, to istnieją jeszcze jakieś pojedyncze sklepy, które 'się wyłamały' i sprzedają niezaszczepionym. Niestety film już z yt usunięty, jest jeszcze na fb - patrz mój wątek w Absolutarii o teście PCR.

 

Jeżeli ktoś nie chce być zmodyfkowany genetycznie, to z pracą niech się już żegna i gotuje na przetrwanie. I znowu...

 

 

 

Ja wiem, że mam ch.jową rolę czarnej sowy, ale co mam was kłamać, że będzie dobrze? Tu były takie italiańce naiwne, które wywieszały na sklepach i restauracjach farbkami narysowane bannery 'tutto andra bene' (wszystko pójdzie dobrze), a dziś tam widzę tabliczkę 'vendesi' (sprzedaje się)... 

 

 

Naprawdę myślisz, że ludzie otumanieni telawizją, nienawistni, egoistyczni, pyszni, roszczeniowi jak te laski dzisiejsze, że 'im się należy' zjednoczą się, by ratować ciebie? Ty wcielaj plan RDS i to szybko!!! Póki jeszcze masz za co i gdzie!

 

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, absolutarianin napisał:

Przeanalizowałeś w ogóle dokumentację do tego gówna? Patenty? Kto je dał i z kim jest powiązany?

Sorry, że się wpierdalam, ale to łatwo wytłumaczyć. Jak masz informacje z głównego nurtu, to wiesz tylko, że jest w 100% bezpieczna, potwierdziła ją jakaś unijna agenda (na przekór tym "szurskim" krajom, które ją na jakiś czas wywołały), uratuje Ci życie i uratujesz życie najbliższych (ten szantaż moralny, nie szczep = świadomy morderca). 

 

6 minut temu, absolutarianin napisał:

Czy słyszałeś o czymś takim jak amantadyna?

Tak samo, jak chłoniesz wiedzę z głównego nurtu, to wiesz że jest to eksperyment na człowieku (ŻyNiedzielski) albo powoduje hiper groźne mutacje (Szimon). Najgorsze w tym wszystkim, że jest bardzo tania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, absolutarianin napisał:

Czy wiesz, że to nie chroni przed chorobą, a nią wywołuje?

Czy widziałeś zeznania ratowników medycznych, jak respiratorami rozrywano ludziom płuca zamiast ich natlenować?

 

Kolejne mądrości rodem z Łubianki i Olgino. Z amantadyną skandalicznie się zachowali, faktycznie. Te testy powinny się zacząć dobre kilka miesięcy temu.

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Obliteraror napisał:

Z amantadyną skandalicznie się zachowali, faktycznie. Te testy powinny się zacząć dobre kilka miesięcy temu.

Normalnie szur i płaskoziemiec. :) W oficjalnej narracji covidowej:  ten lek to: eksperyment powodujący śmiertelne mutacje i oczywiście covidu się nie leczy, tylko szczepionka i maseczka uratuje ludzkość, a nie jakiś skuteczny lek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj kuzyn w wojsku. Zaszczepili go astra zeneka. Podobno gdy nie wyrazisz zgody to robisz do końca kontraktu i nara. Znamię bestii ? Chuj wie. Wg tych wyśmiewanych tu Adwentystów sabatytow znamie te to nieposłuszeństwo wobec prawa „jego” a jak jest to niewiem. Chip niby ok ale każdy tera ma go przy sobie płacenie telefonem itp. Nie wiem kurwa mam mix we łbie jak japierole. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Fury King napisał:

Normalnie szur i płaskoziemiec. :) W oficjalnej narracji covidowej:  ten lek to: eksperyment powodujący śmiertelne mutacje i oczywiście covidu się nie leczy, tylko szczepionka i maseczka uratuje ludzkość, a nie jakiś skuteczny lek.

Niech będzie :) Ktoś, kto nie przetestuje w szerszej skali sposobu, który ma już pewne przesłanki skuteczności i który może uratować więcej ludzkich istnień z powodów merkantylnych, ideologicznych albo swoich obsesji jest dywersantem, durniem albo zdrajcą. Albo wszystko powyższe. Sam Bodnar też ostatnie kogo przypomina, to szura.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, mac napisał:

to nie chodzi stricte o szczepionkę tylko o brak profesjonalnego przygotowania. Żadnych broszur, żadnych konsultacji, zamordyzm. Co to kurwa za schemat działania powiedz mi? Nikt nic nie wie, ale rób kurwa, bo inaczej wpierdol. No nie bardzo. 

Zgadzam się- mamy brak przygotowania do takiego kryzysu ale jako mnie to już nie dziwi.

Zamordyzm, a w zasadzie urzędowy przymus szczepień jest nie do za akceptowania ale chyba to jest istota władzy Państwowej.

Poza tym mamy podstawę prawną: Ustawa z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Legionista said:

Zgadzam się- mamy brak przygotowania do takiego kryzysu ale jako mnie to już nie dziwi.

Było przygotowanie, możliwość ogłoszenia stanu wyjątkowego i zarządzanie przez Centra Zarządzania Kryzysowego.

Tylko wtedy władza by zeszła bardziej na poziom lokalny a państwo musiało by wypłacać odszkodowania.

Dla ludzi uzależnionych od władzy i sławy nie do zaakceptowania. Tylko w takim "kryzysie" ludzie czekają na słowa Ministra Zdrowia, a ten może poczuć się ważny i jeszcze rodzina zarobi. 

Były by sytuacje jak w USA gdzie empirycznie widać czy np. maski coś dają (Floryda-Kalifornia, Karolina Płn-Karolina Płd.).

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Centrum_zarządzania_kryzysowego

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, absolutarianin napisał:

Kolego w rzymskim szyszaku, za co ty te medale dostałeś? Wybacz bezpośredniość, ale pierwszy raz cię na tym forum widzę, a jestem tu już rok...

Bracie, nie zgadzasz się z moją opinią. Rozumiem to ale nie oceniaj całej mojej aktywności przez pryzmat jednego postu, z którym się nie zgadzasz.

Medale dostałem za  aktywność, Wypowiadam się z różną częstotliwością. 

Jestem na naszym  forum od czerwca 2018 roku. 😊

39 minut temu, absolutarianin napisał:

Przeanalizowałeś w ogóle dokumentację do tego gówna? Patenty? Kto je dał i z kim jest powiązany? Uważasz, że podmiot/podmioty, który gardłuje za tą całą hucpą i NOTORYCZNIE KŁAMIE o statystykach, jest autoryzowany wg. ciebie do wprowadzania zmin do twojego ciała? To jakieś owcze szaleństwo... 

Nie, nie i jeszcze raz nie ale uważam, że trzeba zaufać podmiotom: Państwu, służbie zdrowia i firmom farmaceutycznym ponieważ zakładam, że wirus z Wuhan istnieje 

i wywołuję ciężkie zapalenie płuc i inne poważne medyczne powikłania. Uważam ,że nie jest to szalona teoria spiskowa tylko prawda.

Pewnie się Bracie Absolut -arianinie ze mną nie zgodzisz. 😀

Edytowane przez Legionista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Legionista said:

Poza tym mamy podstawę prawną: Ustawa z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych.

Ustawa jest od legitymizacji - niekiedy nawet zbrodni. Więc samo jej istnienie nie sankcjonuje jej np. humanitaryzmu i ogólnoludzkiej słuszności. Ustawy od palenia ludźmi w piecach też były. A wszystko zaczęło się na pozór niewinnie acz do rymu (bo historia nie powtarza się słowo w słowo). W 1934 wprowadzono 19 ustaw de facto dyskryminujących Żydów. Zaczęło się od prześladowań i szykanowania żydowskich przedsiębiorców, by błyskawicznie przejść do szykanowania zwykłych obywateli. Potem Żydów usuwano ze stanowisk publicznych, pozbawiano ich możliwości prowadzenia działalności gospodarczej. Bojówki NSDAP znakowały Gwiazdą Dawida żydowskie sklepy, ostrzegając „prawdziwych Niemców” przed zakupami a szykany i bojkot odbywał się również na płaszczyźnie towarzyskiej. Zasadniczo ta sama metodologia jak teraz. 

  • Like 4
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Brata Absolutarianina. :

 

Czy wiesz, że to nie chroni przed chorobą, a nią wywołuje?

Wirus wywołuje chorobę - nie szczepionka.

Czy widziałeś zeznania ratowników medycznych, jak respiratorami rozrywano ludziom płuca zamiast ich natlenować?

Tak widziałem. Brak ludzi do obsługi sprzętu to jest przyczyna, 

Czy słyszałeś o czymś takim jak amantadyna?

Tak wiem co to jest. Zobaczymy czy wprowadzą ten medykament jako lek na Covida.?

Czy chcesz się poddać dobrowolnie Nadciągającej Fali Zagłady?.

Nie, dlatego się szczepię.

Czy wiesz, że jak w Italii widzą, żeś na NFZ to cię wypraszają poza szpital, bo te chuje im nie płacą? 

Naprawdę,  ale to nie moja wina tylko systemu. 

 

 

Edytowane przez Legionista
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.