Skocz do zawartości

Nagła śmierć członka rodziny


kame.hame

Rekomendowane odpowiedzi

Moje kondolencje bracie.

 

Nie myśl w sposób co inni... Ty i twoja rodzina - to jest najważniejsze i teraz i na wieki. Jedź do Matki, to twoja rodzicielka - nie powstrzymuj płaczu - to jest jedna z chwil kiedy nie wolno żałować łez.

 

Jeśli nie masz odwagi zadzwonić - napisz sms-a do przełożonego i powiedz że potrzebujesz wolnego.

Jeśli jest kutasem, to i tak nie będzie ci współczuł jak pójdziesz do pracy, a jak jest człowiekiem, to po prostu złoży wyrazy współczucia i napisze oczywiście, nie ma sprawy.

 

Jeszcze raz wyrazy współczucia i pamiętaj że bracia służą dobrym słowem i pomocą, ale rodzina też cie potrzebuje, szczególnie jeśli nie ma ojca.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem u brata w telefonie w notatniku krótką wiadomość, w której pisze, co zostawia komu oraz, że planował to od dawna i nie chce mu się tutaj siedzieć. Policja przeszukiwała jego telefon i nie znalazła tego. W historii filmiki z węzłami. Jakoś się trzymamy. Mam siostrę, która się cieła i była z tego powodu w szpitalu. Sama mieszka w kawalerce i o niczym nie wie. Boję się, że jak się dowie to też sobie coś sobie zrobi. Nie wiem jak jej to przekazać.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrzeb we wtorek, wszyscy już powoli sprawiają wrażenie godzić się z tym co się stało. W takich chwilach dociera do człowieka jak ważny jest dla nas drugi człowiek. Chciałbym wiedzieć, czy jest teraz szczęśliwy lub czy wogóle gdzieś jest. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za słowa wsparcia. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.