Skocz do zawartości

Tragedia na Podkarpaciu. Matka zabiła dwójkę dzieci i popełniła samobójstwo


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

@mac Teraz madki nazywają swoje pociechy Tyson i Vanesa czy Dzesika bo są w modzie😁

A wracając do tematu kobiety wszem i wobec trąbią o patriarchalnym obozie bo tak nazywają nasz kraj pełen przywilejów dla kobiet, więc kobiety widząc, że wszystko im wolno dopuszczają się w ostateczności czynów zabronionych. Jeszcze więcej praw dla kobiet a kamień na kamieniu się tu nie ostanie. 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh znałem osobiście kobietę, która zabiła ojca własnego. W lokalnej prasie same superlatywy, piękna młoda itp. A ojciec opisywany jak bestia, alkoholik, zwyrodnialec. Nie wiem, powiedział jej żeby poszła do pracy albo niech się wyprowadzi. Prawdziwa bestia! 

Dostała jakiś śmieszny wyrok paru lat, bo młoda, skrzywdzona, tylko kilkadziesiąt uderzeń noża kuchennego po rękojeść, anioł!

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowo, komentarze tam to kopalnia beki.

"Ona taka dzielna, jak to wszystko wytrzymywała", "nie znacie jej historii, nie oceniajcie". 

Tak samo było jak baba zabiła troje dzieci, takie same komentarze.  

Ale takich zabójstw będzie teraz coraz więcej. Baby będą miały usprawiedliwienie społeczeństwa, odjebie Oscarową rolę w sądzie i jej ujdzie na sucho. 

Ja jak widzę baby to mi się rzygać chce.  

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mniej więcej 10 lat temu morderczynię swojej córki z Sosnowca nazywano eufemistycznie "matką Madzi". Ciekawe czy w tym przypadku będzie podobnie, np. "matka z Podkarpacia" i może jeszcze pośmiertnie zrobią z niej celebrytkę.

 

W domyśle oczywiście: o jakie one biedne i pokrzywdzone, nie miały przecież innego wyjścia, to wina ich facetów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz bronia Pani

 

Cytat

Nie wiemy co się stało... Ale te coraz częstsze NIELUDZKIE, OPRESYJNE odbieranie dzieci od matek w ramach NIERÓWNEJ, DYSKRYMINACYJNEJ walki sądowej, w której wygrywa ten, który umie GRAĆ, MANIPULOWAĆ i oczerniać słabszych i preparować "dowody" na niekorzyść dobrego rodzica nas załamują. Tak jak w obronie siebie i dzieci dobra kobieta jest w stanie zamordować swojego oprawcę, tak matka, doprowadzona do skraju wytrzymałości psychicznej i chęci ochrony dzieci - posuwa się do najgorszego... Trudno nam oceniać, ale NADAL wierzymy, że każda mama KOCHA SWOJE DZIECI i ROBI WSZYSTKO, BY JE OCHRONIĆ. 😢
Czy to moment, by ZBADAĆ wreszcie takie sytuacje, przyglądnąć się sytuacjom przemocowym w rodzinach i uznać ze przemoc w rodzinach istnieje (!!!), pociągnąć winnych do odpowiedzialności, wyciągnąć wnioski i zmodyfikować procedury instytucjonalne?
Macie jakieś pomysły co powinno się zmienić?

To straszne :-( Współczujemy rodzinie. :-(
Ps. Znamy wiele mam, bardzo dobrych Mam które walczą w ramach #KonwencjaHaska o bezpieczeństwo swoich dzieci. Jedna mama której nie miałyśmy zaszczytu poznać (mama małej Inez), zmarła z nerwów w dniu ogłoszenia wyroku o odbiorze jej dziecka i przekazania ojcu. Warto przy tej okazji zbadać również ta niezasłużona śmierć dobrej matki, która chroniła swoje dziecko.

https://crime.com.pl/31750/matka-zabila-dwojke-malych-dzieci-i-odebrala-sobie-zycie/

 

 

https://www.facebook.com/MamyMowiaDOSC/posts/528344098557153

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Martius777 napisał:

 

 

Ten nienawistny, mizoandryczny post został zdjęty przez moderację facebooka z uwagi na liczne zgłoszenia użytkowników.

Oczywiście do autorek to nie dotarło, bo dalej robiły z siebie poszkodowane ofiary i uprawiały victim blaming w kierunku ojca zmarłych dzieci.

 

Widziałem screen, gdzie pisały, że każdy kto ostro ocenia tę udręczoną kobietę, która dokonała samobójstwa rozszerzonego [oczywiście nie napisały, że to było morderstwo], to przemocowiec.

 

A mówienie o nierównej dyskryminacji matek w sądach rodzinnych, w sytuacji, gdzie ojcowie mający dziecko przy sobie i zasądzone alimenty od matki to ~4% wszystkich przypadków, jest kpiną.

Ale tego raczej nikomu niezaczadzonemu nie trzeba wyjaśniać.

 

BTW

Szkoda, że postępowi youtuberzy z dużymi zasięgami, sygnalizujący cnotę, zazwyczaj nie piętnują takich rzeczy jak treść z powyższego screena, bo jeszcze zasięgi by im spadły heh.

 

Mimo wszystko pocieszające, że - raz to fanpejdż FB z 3 tysiącami lajków, mimo wszystko takie postawy nie są tak powszechne, jak może się wydawać po przejrzeniu tego pierdolnika, dwa - że społeczności

internetowe coraz częściej dosyć skutecznie interweniują, by wyjaśniać takie zachowania. Czy nawet w sprawach dużo lżejszego kalibru, jak np z tym traktowaniem przez blogerkę kuriera jak parobka heh.

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2021 o 07:21, spacemarine napisał:

matka nie chciała oddać swoich dzieci ojcu, który wraz z kuratorem i nakazem sądu przybył po nie do miejsca ich zamieszkania.

Miałem to samo założyć, ale mnie uprzedziłeś. Najgorsze są komentarze że ona musiała zabić bo madka kocha, nosi pod serduszkiem a ojciec chciał zabrać dzieci, nosz kurwa... Wyłapywał bym i kara chłosty, wszak podpisują się imieniem i nazwiskiem więc nie trudno znaleźć takie p0lki z szajsbuka w realu.

W dniu 31.03.2021 o 08:37, niemlodyjoda napisał:

Sąd wymierzył Dorocie D. karę roku pozbawienia wolności

Piekło k0biet, równouprawnienie.

W dniu 31.03.2021 o 09:03, Libertyn napisał:

Ehh, raz matka, innym razem ojciec

Tak, oczywiście że masz rację. Niestety, tylko problem w tym, że:

Zabije ojciec - zbrodniarz i skurwysyn.

Zabije madka - usprawiedliwianie czynu twierdząc, że w XXI wieku trzeba zabijać dzieci aby nie trafiły do ojca. Nie ma na to żadnego usprawiedliwienia, a jednak są tacy ludzie którzy tak myślą.

W dniu 31.03.2021 o 10:04, maroon napisał:

A tymczasem 40% mężczyzn nie dożywa 64 lat

Eee tam, biały rasizm nie istnieje. Kopernik była kobietą. Patriarchat. Mnie się należy itd. 

 

W tym kraju 100 000 na 38 000 000 sprzeciwiło się ustawie 447, myślę że podoba ilość ma jakieś realne pojęcie o życiu, polityce i ekonomii. 

Nas tu jest kilka tysięcy na ok 19 000 000 mężczyzn, kropla w morzu świadomych.

W dniu 31.03.2021 o 10:04, maroon napisał:

Potencjalnych przyczyn jest wiele. Kościółek, zjebane prolajfy, brak edukacji, brak dostępności antykoncepcji, mody do simsów "teen pregnancy", kultura skakania po kutasach i tym podobne. 

Tak, ale przede wszystkim uprzywilejowanie kobiet. Kobieta uderzy dziecko - wychowuje gówniarza. Ojciec uderzy dziecko - przemoc, bije a może jeszcze molestuje!

Lew jest silniejszy od człowieka, ale lwy dziś trzeba trzymać w rezerwatach, aby kilku wychudzonych murzynków z bronią ich nie zabiło.

Kobiety są słabsze tylko fizycznie, psychicznie opierdolą mężczyznę dziesięć razy. Nawet w walce gdy kobieta była ranna, żołnierze zamiast realizować cele misji, nie dać się oskrzydlić wrogom ratowali na siłę kobiety, a swoich męskich towarzyszy w większości zostawiali w myśl "jest wojna są ofiary". 

W dniu 31.03.2021 o 09:04, yrl napisał:

Może niektóre babki mają wgrany taki program że pomimo tego że mają rodzinę która je kocha to czegoś im brakuje w życiu. 

Wszystkie kobiety potrzebują emocji. Jeśli jest dobrze, ciepło i nudno będzie rżnięcie z młodymi byczkami z pracy, z dupy do japy wszystko czego tylko zapragniesz. Dobrze opisane w trylogii Marka. 

W dniu 31.03.2021 o 10:20, Libertyn napisał:

Statystycznie matka

9 do 1, matka vs ojciec. Jeśli jeden pije codzień a drugi wcale, statystycznie niepijący jest pijany co drugi dzień. Tu nawet taka statystyka temu nie dorównuje.

Dobra wypowiedź @mac

W dniu 31.03.2021 o 10:25, mac napisał:

Już nie muszę kawy pić z rana, bo się wkurwiłem 😆 

Poczytaj komentarze na szajsbuku.

W dniu 31.03.2021 o 11:14, Bonhart napisał:

Efekty:

-mężczyźni...

Dobrze napisane, dziecko potrzebuje obojga rodziców i tyle. 

Jeśli tym głupim babom spod loga SStrajku kobiet sytuacja jest na rękę, to moje ciało moja sprawa. Ale jak jest rozwód, to ja biorę dziecko a ty płać hajs, nie ma mój hajs moja sprawa.

W dniu 31.03.2021 o 12:42, BADnick napisał:

kobieta oskarżona o zabójstwo dziecka

 

W dniu 31.03.2021 o 12:42, BADnick napisał:

Wyrok niewielki, chyba nawet w zawieszeniu.

Kurła ona musiała to zrobić, jej ciało jej sprawa, nikt jej pomógł i dlatego bo państwo nie pomaga, ona zrobiła to z miłości, nie znasz nie oceniaj bo musiała zabić bo się bała ojca!*

 

W dniu 31.03.2021 o 13:00, Kespert napisał:

Art KK 149 powinien być wyp**** z kodeksu - co to za przywilej, że są osoby, które za zabójstwo mają mieć mniejsze kary? I wtedy zostałby jedynie KK 148:

"§1 Kto zabija człowieka, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności."

Ewentualnie z opcją na "§4 Kto zabija człowieka pod wpływem silnego wzburzenia usprawiedliwionego okolicznościami, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10".

 

Jedno prawo dla wszystkich.

Nic dodać nic ująć ale nieeee, madka p0lka jest uciskana przez męskie bestie, przywileje większe niż mężczyźni przy mniejszej odpowiedzialności.

W dniu 31.03.2021 o 13:08, Bonhart napisał:

Ciągle słyszę o incelach, a czemu nikt nie punktuje kobiet?

Bo to nie poprawne politycznie jak rasizm czarnych wobec białych, albo mordowanie Palestyńczyków przez żydów.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, DOHC napisał:

Tak, oczywiście że masz rację. Niestety, tylko problem w tym, że:

Zabije ojciec - zbrodniarz i skurwysyn.

Zabije madka - usprawiedliwianie czynu twierdząc, że w XXI wieku trzeba zabijać dzieci aby nie trafiły do ojca. Nie ma na to żadnego usprawiedliwienia, a jednak są tacy ludzie którzy tak myślą.

Zabijają ludzkie gówna. Nie ma na to usprawiedliwienia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeśli przeoczyłem, ale czy ktoś z Braci zauważył gdzieś może informacje, ZA CO ta madka miała mieć odebrane dzieci? I czy trwale, czy tylko na widzenie?

Z tego co mówią me(n)dia, tam przyjechała kurator sądowa z ojcem, policją i nakazem sądowym nakazującym wydanie dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Kespert napisał:

ZA CO ta madka miała mieć odebrane dzieci? I czy trwale, czy tylko na widzenie?

Z tego co wyczytałem... Nikt nikomu dzieci nie odebrał.

Było małżeństwo, coś poszło nie tak, rozwód. 

Dzieci zostały przy ojcu, tak zdecydował sąd. Poza tym były obywatelami Niemiec.

Madka chce zabrać dzieci do PL na 2 miesiące. Ojciec - w porządku, jedź, wróćcie za 2 miesiące.

Madka nie przywiozła dzieci w terminie, z tego co ludzie pisali ok rok przebywała w PL.

Ojciec idzie po swoje, jest nakaz wydania dzieci.

.....

Madce totalnie odjebało, zabija własne dzieci.

 

Bonus: z komentarzy wynikało, że madka wcześniej mówiła ojcu, że "dzieci będą jej albo niczyje".

Madka nie miała odebranych praw, mogła mieszkać w D i odwiedzać dzieci, być może nawet alimentów nie płaciła.

 

Podsumowując. Po rozwodzie mogła żyć w Niemczech na wysokim poziomie, zdecydowanie wyższym niż w Polsce. Mogła odwiedzać dzieci, mieć w miarę poprawne relacje z ojcem. Jednak ona się odgraża, porywa dzieci, ma w dupie wyroki sądu. 

Morduje dzieci, madka madki czyli babcia dzieci udziela wywiadów, p0lki usprawiedliwiają morderczynię, na ojca w rozpaczy wiadro pomyj.

Edytowane przez DOHC
Literówka - DOHC
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy temu rozmawiając ze swoją znajomą z dalekiej Azji - 30 latka, 1 dziecko i ogromna depresja poporodowa, którą dodatkowo wspomogła choroba serca. Opowiedziała mi o jakiejś swojej "znajomej" z grupy wsparcia PPD (postpartum depression), która ma dwójkę małych dzieci i całość "matkowania" ją tak psychicznie wykończyła, że powiedziała wprost - ma myśli samobójcze i chce zabić dzieci razem ze sobą.

 

Wiecie co się stało, jak powiedziałem tej znajomej, że to szaleństwo i takie rzeczy powinno się od razu gdzieś zgłaszać, żeby uniknąć tragedii? Wsiadła na mnie, że jak mogę nazywać jakąś mamcię potencjalną morderczynią oraz, że to jest depresja i ona nie jest złym człowiekiem.

 

Od tamtej pory odpuściłem rozmowy z tą swoją znajomą i nie zagaduje już pierwszy. Takiego poprawnego, wygłaskanego spierdolenia nie widziałem nigdy w życiu. To tak jakby usprawiedliwiać islamskich terrorystów, że oni tak naprawdę są dobrymi ludźmi, tylko są z innej kultury. Oh, wait....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2021 o 10:57, Bonhart napisał:

"Moje ciało, moja decyzja"

Ale jak trzeba płacić to wtedy "nasze dziecko".

 

W dniu 3.04.2021 o 11:36, Imiennik napisał:

Morderczyni na sznur, a mamusie z FB do psychuszek.

Niestety uniknęła sprawiedliwości 😔 

A te chore baby tam należy umieścić.

W dniu 3.04.2021 o 11:39, Maciejos napisał:

To tak jakby usprawiedliwiać islamskich terrorystów, że oni tak naprawdę są dobrymi ludźmi, tylko są z innej kultury. Oh, wait....

Tu usprawiedliwianie morderczyni i oczernianie ojca, głównie stare baby albo juli z logo Waffen SS na profilowym. Proponuję małą akcję i niech każdy napisze tam jedno zdanie od siebie, co o tym sądzi.

 

https://www.o2.pl/artykul/tragedia-daniela-z-warszawy-nauczycielka-skatowala-na-smierc-pasierba-6455156102108801a

 

https://m.facebook.com/events/warszawa-ul-mickiewicza-20/renata-krzymuska-nauczycielem-roku/681370598555066/

 

Coś mi się przypomniało 🙁 

Kobieta wielokrotnie katowała sześcioletniego chłopca, tak bardzo aż pewnego razu organizm nie wytrzymał. Baba dostała tylko 15 lat, wyszła po 10ciu, potem uwaga została nauczycielką, ba nawet nauczycielką roku! 

 

Pewnie biła tego chłopca bo go kochała, a kto jej nie znał niech nie ocenia może nie miała wyjścia, a madki p0lki niech jej pomnik postawią i santo subito.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.