Skocz do zawartości

Klęknąć czy nie klęknąć - oto jest pytanie?


Fury King

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Rhobar II napisał:

167255095_271087347944675_714768507033553777_n-min.png.ddfd7f5ecb74868994e9adba37429914.png

W ramach zapłaty za patriarchat, podzielmy Polskę wzdłuż Wisły na pół, Polska damska i Polska męska, każda pracuje TYLKO na siebie. Chcą *ydówki Holland i Lempart na prezydentowe - proszę bardzo, ale za ich własne podatki. Chcą uchodźców - proszę bardzo, ale muszą ich utrzymywać, a nie używać jako tanią siłę roboczą. Jeżeli jedna połowa wyginie z głodu, druga połowa ma prawo zająć jej tereny. Po dekadzie Polska cała w rękach mężczyzn, zjednoczona jak nigdy.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfreibrakowało mi tego tekstu😁

 

Osobiście jestem niesamowicie ukontentowany faktem, iż Kobety Lewicy (jakby to sugerowało, że są kobiety spoza lewicy) tak znakomicie są obeznane w realiach świata niekoniecznie im współczesnego. Tak trzymać!!! Zastanawiam się tylko jak podciągnąć ten niesamowicie "rasistowki" gest pod tzw. piekło kobiet.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Rhobar II napisał:

167255095_271087347944675_714768507033553777_n-min.png.ddfd7f5ecb74868994e9adba37429914.png

 

Ojej, czyli nie tylko ja jestem białym supremacjonistą? :D

 

Czuję się zaszczycony.

12 minut temu, Krugerrand napisał:

Zastanawiam się tylko jak podciągnąć ten niesamowicie "rasistowki" gest pod tzw. piekło kobiet.

Mężczyźni biali, Polacy, rasiści, pijani, rzucający butlami po wypitym piwie w biedne żony i córki, krzycząc przy tym WY***DALAĆ Z EKRANU!

 

Mecze piłki nożnej to piekło kobiet.

 

 

Tak w ogóle to mamy 1:1

Edytowane przez cst9191
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RealLife napisał:

Ja pierdo...

 

Widać, że w geście przeprosin dała by się wydupczyc afrykańskiej wiosce. 

 

Zdaje się że jakieś 20 lat temu była akcja wśród lewaków, by świadomie zarazić się HIVem. Ktoś może wie coś więcej?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, ten ból dupy skurwiałych lewusów. Popis tolerancji w ich wydaniu jest przepyszny. W dupie mam kolonializm, w dupie mam problemy czarnych. Żyję w Polsce, w której mam znajomych z całego świata. A lewusy niech ssą pałę. Czarną. Dużą i mięsistą. Amen.

Edytowane przez zychu
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mr.anderson napisał:

Antyfaszysta Roku!

Należy docenić jego wkład :) w walkę z białą supremacją.

33 minuty temu, cst9191 napisał:

 

Zdaje się że jakieś 20 lat temu była akcja wśród lewaków, by świadomie zarazić się HIVem. Ktoś może wie coś więcej?

Chyba nie wypaliło, Jasiu Kapela żyje i ma się dobrze.

Edytowane przez zychu
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.