Jump to content

Recommended Posts

6ddb71702b1b0cae.png

 

 

Zapraszamy do sklepu https://samczeruno.pl/sklep/ od 31.03 do 07.04.2021 wybrane produkty cyfrowe, w tym nagrania można nabyć w promocyjnej cenie, minimum 30% taniej. 

 

"Kobietopedię" zakupicie 50% taniej. 

 

Promocja obejmuje również zestawy książek.

 

ed83a74df514c61a.jpg

 

 

 

Kilka słów od Marka:

 

Szanowni Państwo,

 

Ostatnie wydarzenia związane z koronawirusem, nadszarpnęły nie tylko nasze poczucie bezpieczeństwa, skłaniając nas do oszczędzania i ograniczenia wydatków, ale uderzyły w chęć do inwestycji w "samego siebie" - co rozumiem jako zwiększanie wiedzy o nas samych, o świecie i wszystkim co jest dla nas (związki, interesy, zdrowie...) ważne, i co skutkuje podejmowaniem lepszych decyzji życiowych, przekładających się na wyższy komfort życia, więcej poczucia szczęścia, mocniejsze odczucie wpływania na własną rzeczywistość.

 

Warto pamiętać, że nawet w "czasach zarazy" zawieramy przyjaźnie, wchodzimy w nowe interesy i kręgi znajomości, ludzie zakochują się w sobie, kłócą i godzą, kochają i nienawidzą, wkraczają na ścieżkę sądową (oferujemy trzy konkretne poradniki prawne, brutalna wiedza z ponurych sal sądowych); rodzą się dzieci, podpisuje się skomplikowane umowy prawne zwane "małżeństwem", oraz dzieje się w gąszczu relacji międzyludzkich dokładnie to samo, co działo się przedtem - a niekiedy to co się dzieje, podgrzane ogniem medialnej paniki i strachem przed chorobą, nabiera niezdrowych rumieńców.

 

Gdy więc dzieje się więcej, a my ograniczamy naszą wiedzę i mniej inwestujemy w siebie - jakby na to nie spojrzeć, TRACIMY. Jak wiele stracimy, okaże się w przyszłości, gdzie pozostanie tylko narzekać na stracone szanse, na niekorzystne reakcje emocjonalne, które pozbawiły nas czegoś dla nas korzystnego, dobrego.

Właśnie w tym momencie, gdy strach o nasz byt się zwiększa, należy oprócz dbania o swoje zdrowie i siebie, zwiększyć działania na rzecz swojego dobrobytu i szczęścia.

By być szczęśliwym, krocząc przez pole minowe zwane życiem - trzeba mniej więcej wiedzieć, gdzie znajdują się ładunki wybuchowe. Niektóre nas tylko połaskoczą, ale są i takie, które oderwą nogę.

 

Dlatego też rozsądny człowiek musi wiedzieć, że są rzeczy na których się oszczędza - i są rzeczy na których oszczędzać nie powinien.

Tą rzeczą jest wiedza - na temat związków, tego jak działa jego podświadomość, jak działamy my sami w obliczu kłopotów i presji - jak działa tzw. "programowanie", reklamy, wpływanie na nas, byśmy robili nie to, co jest dla nas korzystne, a to co jest korzystne dla innych.

 

Na "rynku" jest wielu fantastycznych autorów, pisarzy, mówców i ludzi którzy dzielą się wiedzą, mogącą nam pomóc w różnych sferach życia. Mam przyjemność zakomunikować, że do tego szacownego grona z całą pewnością należy mój internetowy sklep strefasamca.pl, gdzie mogą Państwo rozsądnie wymienić pieniądze na dobrej jakości wiedzę w postaci ebooków, jak też i nagrań audio, dzięki którym praca nad sobą wchodzi na znacznie wyższy poziom.

Rozumiejąc chęć oszczędzania własnych zasobów, przygotowaliśmy z Panem Rotholtzem (współautorem kilku moich książek) promocję na ebooki i nagrania w sklepie strefasamca.pl. 

 

Na wszystko oferujemy ponad 30% zniżki, a na Kobietopedię - szalone 50% upustu, by każdy mógł skorzystać z wiedzy, która wywróci Twój świat wyobrażeń "damsko - męski" do góry nogami.

 

Przypominam że środki które zarobię na tej promocji, w większości są przeznaczane na pomoc wszystkim mężczyznom w postaci forum braciasamcy.pl oraz na inne serwisy, które bezpłatnie dzielą się swoją wiedzą (ecoego, samczeruno, samiecnews itd.) oraz oczywiście, żywotniejsze od śmierci - podatki.

 • Like 12
 • Thanks 4
 • Haha 2
Link to post
Share on other sites
 • Mosze Red pinned and featured this topic
20 minut temu, niemlodyjoda napisał:

"Kobietopedia" to must-read

 

Jako pierwsze po niej, moim nieskromnym zdaniem, należy sięgnąć po obie częsci "Brudnej gry". Po przeczytaniu tych pozycji plus uzupełniony o wiedzę z forum oraz własne doświadczenie (zakładam, że poza kilkoma wyjątkami na forum poza Rezerwatem już coś Ci Szanowmy Czytelniku w głowie świta i jednoczesnie nie gra) jeśli sięgniesz po "Poradnik rozwodowy" i poradnik o zabezpieczeniu majątku jesteś uzbrojony w wiedzę bezcenną. Twoja w tym głowa, aby odpowiednio to wykorzystać.

 • Like 5
Link to post
Share on other sites

Ostrzegam niezdecydowanych, że próba szybkiego przeglądnięcia książki po zakupie może skończyć się niestety (albo "stety") dziabnięciem pozycji w całości. POLECAM.

Link to post
Share on other sites

Kupiłem Brudną Grę 2. Polecam wszystkim. Czytałem pierwszą część, która była brutalna, ale zarazem bardzo dobra. Z tegoż powodu zakupiłem jej drugą część oraz z racji tego, że cenię Was jako nie tylko ludzi z bardzo rozległą wiedzą, ale również pisarzy, którzy dzielą się wiedzą, która jest wiedzą bezcenną. Głupi powie, że książek nie kupi, bo i tak są drogie. Rozsądny natomiast, chce coś wiedzieć o życiu, o sobie samym i relacjach dookoła rzeczy codziennych i niecodziennych, dlatego inwestuje w rozwój. Książkę puki co, przeczytałem w połowie i uważam ją za bardzo dobrze napisaną 👍 Gratuluję Panowie @Mosze Red, @Marek Kotoński

 • Like 5
Link to post
Share on other sites
 • 2 weeks later...

Zakupiłem dziś trzy sztuczki 😁 będzie czytane.

1.Stosunkowo dobry.

2.Wyprawa po samcze runo.

3.Co z tymi kobietami.

 

Poprzednim razem zakupiłem

1.Kobietopedie

2. Brudna gra 2 części

Ubolewam  że to nie wersje papierowe bo człowiek by pozaznaczał pewne fragmenty i na pewno wiele sytuacji w życiu by sprawiły że człowiek by wziął książkę do ręki żeby zaczerpną wiedzy jak z tego wybrnąć.

Czytałem już na forum że wydanie książki papierowej to gruby temat który wywindował by cenę a przez to trafiła i pomogła by mniejszej ilości osób.

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
 • 3 weeks later...
 • Similar Content

  • By Optimus Prime
   Polecam książki które na mnie wpłynęły pozytywnie. 
    
   1. Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą. 
    
   2. Pamięć absolutna - Arnold Schwarzenegger. 
    
   3. Sylwester Stallone również jego biografia.
    
   4. Song Hongbing – „Wojna o pieniądz "1 i 2”
    
   5. Zbigniew Brzeziński – „Wielka szachownica”
    
   6. Daniel Estulin – „Prawdziwa historia klubu Bilderberg”
    
   7. Henry Kissinger – „Dyplomacja”. 
    
   8. Benjamin Graham – „Inteligentny Inwestor”
    
   9. Charles Mackey – „Niezwykłe złudzenia i szaleństwa tłumów”
    
   10. Edward Griffin- Finansowy potwór z Jekyll Island.
    
   11. Rothbard Murray – Złoto, banki, ludzie, krótka historia pieniądza
    
   12. Jesús Huerta de Soto – Pieniądz, kredyt bankowy i cykle koniunkturalne.
    
   13. Murray N. Rothbard-Tajniki bankowości. 
    
   14.  MJ De Marco - Fastlane Milionera Polecam  (lepsza wersja od kyosaki) 
    
   15. Volant 5 poziom -
   Dla chłopaków do 25 lat raczej 
    
   16. Krzyżanowski-Manipulacja w języku.
    
   17. Mazur-Marketing polityczny, studium porównawcze prezydenckich kampanii wyborczych  w USA i Polsce.
    
   18. Basu- Czarna Księga Perswazji.
    
   19. Mason Currey - Codzienne rytuały. Jak pracują wielkie umysły. 
    
   20. Batko-Haker Umysłu.
    
   21. Konrad Pankiewicz- Ekspert Perswazji.
    
   22. Dr. Amena-Zmień swój mózg, zmień swoje życie.
    
   23. Denis Waitley - Być Najlepszym. 
    
    
   Resztę dopisze później jak sobie przejrzę to co mam i jest godniejsze uwagi. 
    
    
    
    
  • By Mosze Red
   PREMIERA!!!
    

    
   Ta książka jest jak kolonoskopia. Nikt normalny nie raduje się wizją kilku metrów rurki w swoim tyłku, przez którą w nasze „wnętrze” zaglądają lekarze – ale trzeba to znieść, ponieważ takie badanie może ocalić nam życie, i oszczędzić nam miesięcy (niekiedy lat) obłąkanie bolesnego konania na onkologii.
   Ja też chciałbym żeby świat był taki, jak jest nam przedstawiany w bajkach, które oglądałem będąc dzieckiem.
    
   Chciałbym żeby lew bawił się i spał z malutką, bezbronną owieczką, a aligator uczył pływać małego jelonka, czule go przytrzymując by się nie utopił; chciałbym żeby wszyscy byli dla siebie mili, a ludzie traktowali się jak bracia i siostry.
    
   Niestety, tak nie jest – świat to miejsce, gdzie rządzi egoizm, chciwość, nienawiść, kompleksy, złość i strach, a koszmarne wojny są wpisane od tysiącleci w naszą naturę i dzieje. To że ludzie milionami się mordują w bestialski sposób, nikogo w sumie już nie dziwi.
   Skoro tak jest, nieznajomość zasad „brudnej gry” prowadzi do tego, że zły człowiek te zasady „intuicyjnie” zna, a Ty – mam nadzieję że dobry człowiek – ich nie znasz, bo wierzysz w bajki.
    
   Niewiedza sapera na polu minowym kończy się kalectwem, a niewiedza odnośnie życiowej gry, kończy się alkoholizmem, więzieniem, obrażeniami ciała, bankructwem i wielką ilością bólu psychicznego. Jeśli chcesz żyć – i to żyć dobrze, musisz wiedzieć w co grają ludzie, i jakie są zasady i prawidła tej gry. W tym celu nie musisz doświadczać strat i bólu, by się uczyć – wystarczy kupić „Brudną Grę” i po prostu przeczytać to, co trzeba wiedzieć.
    
   Tu Państwa zdziwię – książkę czyta się szybko i przyjemnie, mimo brutalności którą emanuje. Książka jest jak rajdowy samochód – spartański, surowy i brutalny, ale dający wiele męskiej satysfakcji.
    
   Dostępna w formatach:  [PDF, EPUB, MOBI]
    
   Zapraszamy do sklepu: https://samczeruno.pl/sklep/downloads/brudna-gra-2/
  • By SzatanKrieger
   Witam.
    
   Czy znacie jakieś dobre biblioteki on line?
   Jestem trochę wkurzony bo w stanach jest opcja wypożyczania książek z amazon kindle, płaci się 10 dolców i można wypożyczać wiele książek w ramach tego abonamentu. 
    
   Znacie jakieś fajne stronki, z ebookami albo wypożyczalnie, która mają tytuły zagraniczne po engliszu?
   Niestety chyba nawet z Anglii nie idzie aktywować a szkoda, bo by się zrzutko zrobiło na jedno konto z kimś  
   Your current digital account setting does not allow you to subscribe for Kindle Unlimited on amazon.com. Please contact customer service to learn about Kindle Unlimited availability in your local Amazon website."
    
   Może można by było przez vpn trochę ściemę walnąć, ale nie wiem jak to z tymi kartami kredytowi - trochę lipton trzeba przyznać.
    
   Ktoś próbował może na vpn zrobić meila, i wybrać trial wersję? 
    
   Kurrrła chyba spróbuje mam nadzieję, że efbiaj mnie nie obczai. 
   Dobra spróbowałem trzeba dać kartę debetową, może by nawet szło ale ja nie mam  
    
   https://www.amazon.com/amazonprime?_encoding=UTF8&*Version*=1&*entries*=0
    
   Tu dla chętnych
  • By Jan III Wspaniały
   Hej, szukałem podobnego tematu i nic nie znalazłem.
   Chciałbym aby każdy kto ma ochotę wpisywał tutaj jaką książkę właśnie przeczytał, krótki jej opis, plusy/minusy i subiektywna ocena.
   Często mam tak, że stoję w księgarni, podoba mi się kilka pozycji i w końcu nic nie wybieram (coś jak chodzenie na zakupy przez kobiety ?). Sporo jest tutaj Nas oczytanych, z dużą wiedzą- myślę, że warto podzielić się tym co mamy w swojej biblioteczce. Książki różne różniste, na każdy temat. Od fantastyki, naukowe po kulinaria i podróże.
    
   Prosiłbym tylko, żeby temat był z gatunku poukładanych, czytelnych- bez zbędnych wpisów o Chadach, szczękach itp. treści, które zasiewają nam w ostatnim czasie forum.
    
   Jako przykład podam dwa tytuły, prosiłbym również o stosowanie w miarę możliwości podobnej formuły.
    
    
   tytuł: Syn Hamasu
   autor: Musab Hasan Jusuf
   gatunek: biografie/reportaż
   opis: Stosunkowo krótka książka przedstawiająca historie syna jednego z przywódców Hamasu. Opisuje jego drogę życiową, niekoniecznie taką jakby widział to jego ojciec.
   moja ocena: Według mnie trochę podkręcana, tak aby pokazać działania przywódców Palestyny tylko w negatywnym świetle. Zbyt mało szczegółowych informacji na temat życia codziennego w Palestynie. Polecam czytać z dystansem do zawartych tam informacji, aczkolwiek polecam- przynajmniej dla ogólnej wiedzy na temat sytuacji na bliskim wschodzie, spoko lektura przed snem.
   5/10
    
   tytuł: Spalaj tłuszcz, buduj mięśnie
   autor: Tom Venuto
   gatunek: poradnik
   opis: Zdroworozsądkowe podejście odpowiedniego żywienia oraz prosty opis najważniejszych aspektów swojego planu modelowania sylwetki.
   moja ocena: Według mnie, jest to idealna książka dla osób, które kolokwialnie ,,chcą się wziąć za siebie”. Prosto, bez zbędnego mącenia w głowie opisane co musisz robić aby poprawić swoje zdrowie, sylwetkę i zacząć ćwiczyć skutecznie. Podstawy podstaw bez których nie ruszysz do przodu. Bibilia. Pomogła mi ta pozycja uporządkować trening. Polecam, jest w niej czysta, jasno zawarta wiedza. 
   10/10.
  • By Dworzanin.Herzoga
   https://dailyweb.pl/tylko-w-polsce-szalenstwa-pod-lidlem-i-walka-o-karpia-nie-we-francji-policja-uzyla-gazu-a-wszystko-przez-ps4/
    
   Cebula jest wszędzie, nie tylko w PL ludzie potrafią walczyć jak lew o przecenionego karpia.
   ?
    
   Sama promocja średnia, w stanach ostatnio były po 0$.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.