Skocz do zawartości

Laska idzie do sadu bo chlopak nie raczyl jej sie oswiadczyc :)


thyr

Rekomendowane odpowiedzi

Takiego newsa dzis mi przeczytala w jezyku portugalskim moja dziewczyna ( moze to bylo ostrzezenie z jej strony 😂).Mimo wszystko zaczalem grzebac w sieci i znalazlem cos podobnego https://www.google.co.uk/amp/s/www.thesun.co.uk/fabulous/13428200/woman-sue-boyfriend-proposal-waste-time/amp/

Jesli ten trend sie utrwali wkrotce beda nas karac za oblapianie wzrokiem lasek z wywalonymi posladami na ulicy lub chociazby  za slabe wydymamie prostytutki . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"The Sun"to brukowiec. W "Fakcie" swego czasu też wieloryb płynął Wisłą. Pamiętajmy też że dzisiaj jest pierwszego kwietnia. No i wreszcie na koniec. Z powództwa cywilnego można wnieść pozew na każdego i o wszystko. Co zrobi z takim wnioskiem sąd? To już inna sprawa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Trevor napisał:

To z Zambii xD Jakoś mnie to nie dziwi. W Afryce mają mega szalone pomysły. Jak w Mad Maxie czasem. W Ghanie mają egzoszkielety i największy APC świata.

 

5c36191adda4c85d5e8b45bd.png

 

Delegacja z Oriona na paradzie wojskowej - Ghana 2012, reptilizowane. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Baca1980 napisał:

"The Sun"to brukowiec. W "Fakcie" swego czasu też wieloryb płynął Wisłą. Pamiętajmy też że dzisiaj jest pierwszego kwietnia. No i wreszcie na koniec. Z powództwa cywilnego można wnieść pozew na każdego i o wszystko. Co zrobi z takim wnioskiem sąd? To już inna sprawa.

Opowiem ciekawostkę z pracy w gazecie. Właśnie w tych czasach, jak wieloryb płynął Wisłą to pracowałem w gazecie. I moja gazeta chciała coś podobnego odtworzyć, tylko na zasadzie wywiadów z tymi, co tego "wieloryba" widzieli. Poszedł dziennikarz w teren i znalazł kilka osób za 50 złotych, które zgodziły się potwierdzić 😆 Tak to właśnie działa, współczesne dziennikarstwo. Doklejają coś w fotoszopie, później szukają idiotów, którzy się za kasę zgodzą wszystko powiedzieć i masz jeden z najpopularniejszych materiałów. A ten wieloryb to zarobił w chuj pieniędzy, tak szczerze mówiąc. 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, thyr napisał:

Jesli ten trend sie utrwali wkrotce beda nas karac za oblapianie wzrokiem lasek z wywalonymi posladami na ulicy lub chociazby  za slabe wydymamie prostytutki . 

Nie będą, ja co ciekawe w tym śmiesznym polskim internecie ostatnimi czasy zauważam inny trend - ludzie się mocno nacjonalizują... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.