Skocz do zawartości

Ukochany za kratami - czy faktycznie teza, że kobieta zawsze wymaga "kasy" za seks jest w ogóle do obronienia?


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, johnnygoodboy napisał:

W jaki sposób ślub z kryminalistą podnosi status społeczny tych kobiet, co ponoć jest dla nich tak strasznie ważne?

 

Takie historie są dla mnie mega zabawne. Przyglądanie się historiom kobiet, które lubują się w tego typu relacjach, to jak oglądanie kogoś kto podczas upadku zamiast podeprzeć się rękami w celu jego zamortyzowania, wybiera podparcie się własną twarzą, dla mnie komizm w pełnej postaci. Obydwie osoby łączy też fakt, nie posiadania, wykształconego choć w minimalnym stopniu instynktu samozachowawczego. Nie muszę mówić jakie zagrożenie może to nieść w kontekście długofalowym dla takiej osoby. Także ja takim laskom, kibicuję z uśmiechem na twarzy z całego serca, jednocześnie zajadając się popcornem.

 

Druga sprawa, to nie zapominajmy jak cześć z tych chłopaków zapewne skończy, gdyż ich również dotyczą te same zasady gry które panują na wolności, na której prędzej czy później się pojawią, Czas spędzony za kratami równa się brakom doświadczenia z kobietami, dodajmy do tego wyposzczenie, nie za wysoką lotność umysłu, dozę naiwności i na deser chęć zmiany swojego życia na lepsze u boku białogłowej i katastrofa gotowa.

 

Przykładem niech będzie koleżka, który swoje w zakładach spędził, ale w pewnym momencie chyba doszedł do wniosku, że może już czas na obranie tej ścieżki, która to biegnie jednak bardziej po prawej stronie niźli lewej. Zaczął całkiem dobrze, praca, chęć nauki, w miarę rzetelnie wykonywanie obowiązków, z dala od starej patoli. Nagle jeb, pojawiła się pani. Zaczęło się od mało znaczących ograniczeń i prób sterowania, gdzie można by pomyśleć w sumie może to nic złego, niektórym jest potrzebne takie krótkie trzymanie, zwłaszcza z taką przeszłością. Niestety dalej zaczęły się bzdury w stylu presja na zmianę pracy, której charakter bardziej by odpowiadał naszej pani, mniej wyjazdów, wcześniej w domu i cała reszta absurdalnych argumentów, no ale cóż chłopak robił jak pani kazała, Spotkaliśmy się po jakimś czasie z racji pewnych okoliczności i typa nie poznałem. Minęły raptem może max dwa lata, a wyglądał jak cień człowieka, z wysportowanego gościa, chudy i zmęczony życiem facet,  a gdzieś tam w tle jego luba ze skwaszoną miną.

 

Także różnie to w życiu bywa i nie zawsze to powodzenie jest takie fajne, jeżeli nie idzie za tym jakieś ogarnięcie w tego typu kwestiach. Aczkolwiek to tylko jeden znany mi przykład, dlatego daleki jestem od uogólniania i tylko zwracam uwagę na drugą stronę medalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, balin said:

. Podciągnąłbym to pod walor zaradność, której kasa jest wymiernym miernikiem..

Zapytaj się kiedyś którejś księżniczki, czy wie ile styl życia Jamesa Bonda kosztuje. A potem czy wie ilu facetów jest na świecie, których na to stać i co ona takiemu facetowi mogłaby zaoferować poza tapetą na ryju, nieświeżym oddechem i zarośniętą brochą. 

 

Zobaczysz jak się wtedy styki jarają. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

Dokładnie tak dlatego większość małżeństw to oszustwo ze strony kobiety, która ma w domu partnera, który nie pociąga ją seksualnie a stanowił (na dany moment) najlepszą opcję pod względem bezpieczeństwa finansowego.

Racja, wybór z braku laku. ,,Niechby bił, ale był" mawiają. Dla kobiety samotność i całkowite wykluczenie to kara najgorsza z możliwych. Facet znacznie lepiej znosi samotność, zawsze jakieś zajęcie sobie znajdzie. Duża część kobiet, głównie tych nieco starszych 30+ jest z mężczyznami, których biologicznie nie kochają i nie pożądają. Nie są przystojni czy nie zarabiają kokosów, często niewiele mają, ale byli w miarę rozsądną możliwością dla kobiety w danym czasie z czy rodzina ponaglała do zamążpójścia. Czynników może być mnogo. Ostatnio intryguje mnie temat mężczyzn, którzy są w związku małżeńskim, lecz mało zarabiają. Są wykorzystywani do granic możliwości, bez szacunku dla nich, jako człowieka. Myślę, że wkrótce napiszę o tym temat, bo naszły mnie ciekawe refleksję. Niech będzie dla potomnych 😆

Edytowane przez MarkoBe
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gadzi mózg się włącza niektórym kobietom bardziej niz innym i tyle sądze.

a)Zabił - silny, nie bał się konsekwencji, leci na całość - psychopata, wypisz wymaluj, ale tacy się sprawują dobrze obecnie jako kierownicy/politycy/przywódcy sekt/maklerzy etc.

b)Zgwałcił - prawdopodobnie większość kobiet była brana w czasach nazwijmy to neandertalczyka w ten sposób i to jest w im gadzim mózgu, co sprawia im orgazm do dziś. Może ktoś słyszał o tym że cyganie porywają swoje dużo młodsze żony z "obozu". Dzisiaj to jest raczej wyblakła tradycja, ale kiedyś kobietę kręciło że koleś był aż tak napalony, że ją porwał(wtedy to było ryzyko) - emocje jak mówicie i pożądanie.

Pozdro

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od milionów lat kobiety podniecał silny, zdecydowany, odważny mężczyzna, który mógł zapewnić przetrwanie jej i potomstwu, zdobyć pożywienie, obronić przed innymi plemionami.

To, że dzisiaj jest cywilizowany świat nie znaczy, że kobiety zmieniły swoje upodobania bo dalej wybór leży w gestii gadziego mózgu gdy widzi testosteronowego mężczyznę

ma mokro w majtkach i nie panuje nad tym. 

I choć może umysłem racjonalizować sobie, że ten mężczyzna jest zły to i tak na jego widok  trzęsie się z podniecenia a seks z nim to zwierzęce tarło.

Dlatego przestępcy czy kryminaliści mają takie powodzenie u kobiet bo w prymitywny sposób są męscy, odważni, ryzykują, walczą, zdobywają robiąc to przy tym nielegalnie łamiąc

prawo stworzone paradoksalnie przez słabych mężczyzn, którzy za nieprzestrzeganie zamykają ich w klatkach na długie lata.

Ile to razy kobiety wszem i wobec mówiły na głos gdzie ci "prawdziwi" mężczyźni się podziali?

Kasa za seks czy dobra materialne jest u słabego mężczyzny bo silny bierze jak swoje będąc przy tym gołodupcem a kobieta i tak wyje z pożądania jak zwierzę.

Coraz częściej Bad boye są utrzymywani przez kobiety ba nawet kredyty na nich biorą byle by tylko został przy niej.

Nie ważne czy kobieta z dobrego domu, cicha myszka, karyna, dama, bizneswoman każda na poziomie biologicznym jest taka sama czyli kocha siłę słabością gardzi.

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Coraz częściej Bad boye są utrzymywani przez kobiety ba nawet kredyty na nich biorą byle by tylko został przy niej.

Nie ważne czy kobieta z dobrego domu, cicha myszka, karyna, dama, bizneswoman każda na poziomie biologicznym jest taka sama czyli kocha siłę słabością gardzi.

I za to Cię Brachu podziwiam. Za prawdę 👍. Teraz wyobraź sobie, jak przychodzi jakiś beciak przychodzi na nasze forum i co się w głowie dzieje? Pojawia się u niego bardzo nasilony dysonans poznawczy, zaczyna się wyparcie faktów z życia, otoczenia, sytuacji, których doświadczył. Wiele wykształconych kobiet, z dobrego domu leci na bandytów, to proces naturalny. Psychopaci są do dzisiaj w społeczeństwie, bo na przestrzeni wieków kobiety kopulowały z groźnymi, niebezpiecznymi mężczyznami i tak, te geny przetrwały do dzisiaj. Nie wszystkie, rzecz jasna, bo gdyby tak było, świat już pewnie nie istniałby teraz. Ciężko właściwie wytłumaczyć zjawisko psychopatii, czy to jedynie geny, czy wzorce nabyte z sytuacji życiowych. Jako, że mózg jest elastyczny, podobno umysł nie podlega zmęczeniu, uważam, że psychopatia jest efektem socjalizacji dziecka. Dziecko dorastając w patologicznych warunkach często staje się takie jak otoczenie, z którym wcześniej przebywało. Wiele razy w życiu to zauważyłem. ,, Z kim przystajesz, takim się stajesz" - jest jak najbardziej prawdziwe. Wiadomo, że do tego dochodzą takie rzeczy jak inteligencja, wiedza, kompas moralny, sztuka radzenia sobie z emocjami oraz inne czynniki.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.