Skocz do zawartości

Przyznawać się, któremu mam dziękować za maraton Tracza xD


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś wstawił na forum filmik z Januszem Traczem, dobra beka, zajebisty Tracz myślę. Patrzę, cała seria na YouTube, wczoraj się wjebałem w to gówno, chyba z 5 godzin zeszło na nieświadomce 😆 Jeden z lepszych tekstów. Czy ty masz serce? Tak, używam go zgodnie z przeznaczeniem, czyli do pompowania krwi xD Geniusze ten scenariusz rozjebali, przysięgam. Ktoś kurwa wyciął z tego serialu wszystkie urywki z Traczem i wstawił na neta. Świat jest bardziej pojebany niż myślałem i ja też. No, ale dziękuję, bo materiał rozrywkowy, aż do bólu, a Tracz to kozak xD

 

Tego brata proszę, nie wstawiaj już więcej xD

  • Like 7
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac ja jestem ciekaw opinii o tym człowieku przez naszego naczelnego blackpillowca @Analconda :D wygląda jak incel, ale jest bogaty, turbo pewny siebie, wręcz trochę psychopatyczny i rucha sobie tego kurwiszona, ale zapomniałem jak ma na imię ta jego gosposia ładna młoda :D

 

już wiem, to Milada :D

Edytowane przez Ceranthir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac tutaj cała seria na tym kanale :)

Poszczególne wątki z Januszem też łatwo na youtube znaleźć.

 

 

Szacunek, że się chciało komuś to wycinać. Ja sam się w to bawiłem i wiem ile to pracy i czasu kosztuje.

Jakby TVP miało smykałkę do interesów, a nie zapewnione wsparcie z naszych podatków to by zrobiło spin-off Plebani, gdzie Janusz Tracz byłby już bohaterem głównym.

Tak samo jak Better Call Saul jest spin-offem Breaking Bad (według wielu recenzentów ten spin-off przerósł oryginał).

 

Niestety Plebanię usunięto bardziej ze względów politycznych, a durne, bezwartościowe seriale jak M jak Miłość ciągną dalej... Rząd promuje już korpo-szczury i pseudo kolorowe życie w Polsce.

Edytowane przez Lukas3k
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukas3k a po chuj TVP? Ten aktor i cała ekipa powinna się zgadać, scenarzyści, zarzucić zrzutkę, hajs społecznościowy i robić serie wałów Tracza 😆 

5 minut temu, cst9191 napisał:

Lecisz od początku?

Wczoraj skończyłem na serii, Tracz doprowadza żonkę do samobójstwa, 2:30 xD, zajebioza xD Przepraszam, do próby samobójczej xD W ogóle, jakie dyskusje w tym serialu prowadzą i to naprawdę sensowne i dające do myślenia momentami, aż za bardzo. Tracz jedzie po lewaczce, że przyszła na żebry, też to widziałem 😆 No kurwa, uzależnia. Jebany Tracz jest zły nawet zza ekranu komputera. Zasysa moją duszę 😆 Wzór do naśladowania. Podobnie, jak Tracz nie znoszę kościoła i tej całej hipokryzji. Idealna postać do przedstawiania absurdów wiary. 

Edytowane przez mac
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, mac napisał:

Czy ty masz serce? Tak, używam go zgodnie z przeznaczeniem, czyli do pompowania krwi xD

 

Przypomniała mi się rozmowa sprzed kilku lat z jedną białogłową. Próbowała mi wbić poczucie winy używając dokładnie tego samego tekstu. Odpowiedziałem, że się myli, że mam, ponieważ inaczej by ze mną nie rozmawiała i nie probowała wzbudzić poczucia winy. W odpowiedzi usłyszałem, że jestem niedobrym człowiekiem czy jakoś tak. Odparłem na to, że serce i dobroć nie idą ze soba w parze, ponieważ dobroć lub nie to kwestia np. charakteru, a serce to narząd do tłoczenia krwi. Nigdy w życiu nie porównałbym się do Janusza Tracza.

 

Nie wstawię tego więcej do Internetów, bo to nie ja.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac oj widzę że nie jesteś wogole na czasie. Filmiki z Traczem były hitem parę lat temu 😆

Ale nadal dają popalić.

 

Co ciekawe pan Dariusz Kowalski, jest bardzo wierzącym człowiekiem na co dzień, a w tym serialu zagrał czarny charakter, niczym aktor najwyższej półki.

 

Kibicuje, że ten aktor zagra w jakimś gangsterskim kinie akcji, choć od zakończenia plebanii minęło już 9 lat.

Edytowane przez gnukij1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, gnukij1 napisał:

@mac oj widzę że nie jesteś wogole na czasie. Filmiki z Traczem były hitem parę lat temu 😆

 

No właśnie, aż dziwne, że mi umknęło 😆 Jeszcze dobra akcja była, jak zatrudnił jakąś celebrytkę do występu charytatywnego i kazał jej śpiewać motyw plebanii przed krasnalami ogrodowymi, a przy tym popijał szampana 😆 Poziom beki wyjebany poza skalę. Jakbym wiedział to za wszelką cenę starałbym się o robotę na planie tego serialu 😆 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś sam 🤣 Też miałem swego czasu fazę na to. 

Nawet oglądałem wywiady z aktorem który grał Janusza i okazało się że to zupełnie inny człowiek niż w serialu. 

W takim razie musi być dobrym aktorem i w dodatku jest z moich podlaskich stron.

 

A i najlepsze są komentarze pod tymi wywiadami, sugerujące że ten pan jest mimo wszystko Traczem i tylko udaje pobożnego człowieka 🤣

 

Edytowane przez Wolverine1993
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror najlepsze jest to, że Tracz we wszystkim ma rację. Aż się dziwię, że to leciało w TVP. Tam niby jest walka dobra ze złem, ale i tak wiadomo, że Tracz wszystkich rozjebie, bo są biedakami, hipokrytami i głupcami 😆 Centralnie, jak w życiu. Pytanie, kto tutaj jest naprawdę dobry. Bardzo ciekawa rozkmina. Po co mi to było? 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

Pytanie, kto tutaj jest naprawdę dobry.

Obecnie by to w TV niestety nie przeszło. Kukoldwehra, feministki, socjaliści by ruszyli do boju w mediach społecznościowych, zmieniając swoje zdjęcia profilowe na znak protestu : )

 

A bardziej poważnie - kobiece próby urobienia w rodzaju zagranej przez p. Włodarczyk widziałem na żywo w życiu. Zachowanie w podobnym, Traczowym stylu permanentnie spala styki. Z pełną kulturą, ale i chłodem, spokojem i opanowaniem. Wybijasz dziurę w Matrixie :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mac napisał:

@Obliteraror najlepsze jest to, że Tracz we wszystkim ma rację. Aż się dziwię, że to leciało w TVP. Tam niby jest walka dobra ze złem, ale i tak wiadomo, że Tracz wszystkich rozjebie, bo są biedakami, hipokrytami i głupcami 😆 Centralnie, jak w życiu. Pytanie, kto tutaj jest naprawdę dobry. Bardzo ciekawa rozkmina. Po co mi to było? 😆

Serial był emitowany jeszcze przed epoką tvpis, więc raczej nie było tam jeszcze takich standardów żeby glorifikowac kościół i biedę mentalną 😃

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mac napisał:

Na YouTube jest filmik, cytuję Janusz Tracz z synem stroją sobie drwiny z fajnego kurwiska 😆 Nie wytrzymię. 

 

Akurat przed chwilą myślałem o tym filmiku, kiedyś wszedł chyba na stronę główną wykopu i widzę, że też o tym napisałeś.

 

A ta piosenka którą wrzuciłem to faktycznie majstersztyk. 😊

Jeszcze coś rapowego było ciekawe z samplami z głosem Tracza, może później znajdę ten o którym myślę.

@mac Ciekawy był ten mix

 

 

Prędzej biedny przejdzie ucho igielne niż bogaty do więzienia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.