Skocz do zawartości

Przyznawać się, któremu mam dziękować za maraton Tracza xD


mac

Rekomendowane odpowiedzi

A figura Te!

 

Była rozrywka, to teraz DO ROBOTY.

 

Zobaczcie ten temat zresztą, ja tam bije na alarm a tam jakiś kowidianin ze mnie szydzi i wypisuje o coś Federacji Galaktycznej.

 

Nam nie potrzeba Federacji Galaktycznej, ani wirusa, bo własne baby nas dojadą!

 

Ja dzisiaj miałem od kolegi telefon, że na tym fejsbuku, to jestem taki ostry i znajomi spantofleni się oburzają. Ma me scusa... to jak sobie to wyobrażacie? Ja przyszedłem na BSy, bo dla mnie to jest priorytet, jak nie masz porządku z własną babą, to jak chcesz walczyć z całym światem? 

 

Mnie już dwa razy chciano podstępnie wrobić w pantoflarstwo, już się całe koalicje przeciw mnie rodzinne zawiązywały. Nie dałem się i wróg odpuścił, odstąpił od bram. Zrobiłem to po to między innymi, żeby utrzymać się na powierzchni, żeby mi steru z rąk nie wytrącono, ale przede wszystkim, żebyście tu mogli przyjechać jak biali ludzie, bo jakoś bym się utrzymał i z tymi babami, co przejmowały sprytnie pakiety kontrolne KWMu, byśmy się mogli napić tego wina, byśmy mogli podejmować suwerenne decyzje, a nie.. 

 

'bo wiesz, kolego, moja żona jest przeciwna, będzie niezadowolona, będę ją jeszcze przekonywał, ale dzisiaj musisz iść do hotelu, bo strzeli focha... bla,.... bla ... bla...'

 

No zastanówcie się, to chcielibyście tu zobaczyć po przyjeździe na konkwistę nowego świata? 

 

Kiedy Sir Stanley odnalazł w Afryce zaginionego doktora Livingstone.... Byli jedynymi białymi na całym kontynencie...

 

 

 

Dla mnie to jest proste i logiczne. Nadszarpnąłem sobie reputację, zdjąłem maskę NICE GUY'A bo jestem realistą, zbieram za to cięgi każdego dnia, drwiny od ładnych paru lat, tracę klientów, tracę inwestorów, bo baby trzymają kasę w większości polskich tzw. rodzin.

 

Nie myślcie, że z Wami będzie inaczej! 

 

Niech Janusz Tracz ma Was w swojej opiece!!!!!

 

 

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jorgen Svensson doczytałem i okazało się, że dostali wolną rękę, żeby jechać po bandzie z postaciami, więc wyszło bardzo naturalnie. Jak nie ma ograniczeń to jest kreatywność i pojawia się coś ciekawego, a ludzie to docenili tak bardzo, że nawet sami aktorzy byli zaskoczeni. No właśnie, jak coś tworzysz to musisz rozumieć, jak to działa na innych, a jeżeli tego nie rozumiesz to nie rozumiesz, jaką siłę posiadasz. Kolejna nauka płynie z tego, że nie wykorzystali jednak potencjału do końca. Nie rozumieli, co mieli. 

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, absolutarianin napisał:

 z tymi babami, co przejmowały sprytnie pakiety kontrolne KWMu

Nieważne co zbudujesz, ważne kto trzyma pakiet kontrolny. 🤔  Bluepille i tak nie zrozumieją...jak byłem bluepillem, który świeżo wdepnął w redpilla....nie uchroniło mnie to. Czasem aby zrozumieć, trzeba się przejechać.

 

11 godzin temu, absolutarianin napisał:

Dla mnie to jest proste i logiczne. Nadszarpnąłem sobie reputację, zdjąłem maskę NICE GUY'A bo jestem realistą, zbieram za to cięgi każdego dnia, drwiny od ładnych paru lat, tracę klientów, tracę inwestorów, bo baby trzymają kasę w większości polskich tzw. rodzin.

To jak z korpo. Kobieta pełni w takiej rodzinie pozycję rady nadzorczej, a facet to tylko prezes. Nie bez powodu jest takie powiedzenie, że "facet jest głową, ale to kobieta jest szyją".

Faceci zresztą czasem nie potrafią panować nad finansami i ogarniać finansów logistycznych domostwa. Niektórzy potrafią ryzykować zbyt mocno i taka rozsądna kobieta czasem uniemożliwi finansową wtopę.

Myślenia finansowego (ekonomicznego) powinni uczyć w szkołach, nie uczą....przypadek? 🤔

 

11 godzin temu, absolutarianin napisał:

Ja dzisiaj miałem od kolegi telefon, że na tym fejsbuku, to jestem taki ostry i znajomi spantofleni się oburzają. Ma me scusa... to jak sobie to wyobrażacie? Ja przyszedłem na BSy, bo dla mnie to jest priorytet, jak nie masz porządku z własną babą, to jak chcesz walczyć z całym światem? 

Dlatego właśnie wypowiedzi Tracza mieszają ostre punktowanie z bezwzględnością czy nawet psycho-agresją. Łatwiej pokazywać bluepillowcom antybohatera i jak mają się nie zachowywać.  Jedna z form manipulacji.

 

@absolutarianin walka z całym światem jest skazana na porażkę. Wykorzystanie świata we własnej drodze ... to jest ciekawe zagadnienie ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, mac napisał:

@Lukas3k a po chuj TVP? Ten aktor i cała ekipa powinna się zgadać, scenarzyści, zarzucić zrzutkę, hajs społecznościowy i robić serie wałów Tracza 😆 

 

Moim zdaniem jeśli  zrobiliby to sami i wrzucili na YT , będą mieli problem, że "seksistowskie, mizoginiczne, obrazoburcze" etc. Tu musiałby dać stempelek Netfix, HBO czy C+ ze można, że to "taka zabawa z konwencją", etc . Oby ktoś podchwycił temat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, lync said:

Wykorzystanie świata we własnej drodze ... to jest ciekawe zagadnienie

 

Tak, ale przy zachowaniu własnych zasad i wartości, a ostatnimi laty to się robi walka z całym światem, przynajmniej nominalnie. Bo ja wierzę, że to tylko taki cień, rzeczywiste obiekty stwarzające to pozorne zagrożenie są dużo mniejsze i tylko robią teatrzyk, by nastraszyć masy. Niestety te masy, to również moi znajomi i stąd przybiera to momentami taką skalę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/2/2021 at 9:47 AM, Krugerrand said:

Nigdy w życiu nie porównałbym się do Janusza Tracza.

 

Na pewno?

 

On 4/2/2021 at 9:47 AM, Krugerrand said:

Odparłem na to, że serce to narząd do tłoczenia krwi.

 

           ?=

 

On 4/2/2021 at 8:59 AM, mac said:

Czy ty masz serce? Tak, używam go zgodnie z przeznaczeniem, czyli do pompowania krwi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.