Skocz do zawartości

Nowa mniejszość seksualna Super Straight- internet się zesrał


KrólowaŁabędzi

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, maggienovak napisał:

Moje i męża przyszywane dzieciaki opowiadały ostatnio o tym pojęciu. Jeszcze nie miałam możliwości, by o tym poczytać. 

Tak, doszło do zaorania danego środowiska (wiemy jakiego), czy to jest jakieś trollololo? 

Raczej nic nie zaorano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Staram się być osobą tolerancyjną. Serio, jak nikt nie robi swoimi decyzjami komuś krzywdy, nie promuje realnie negatywnych zachowań, to niech dąży do szczęścia na swoje sposoby. Jednak nic mnie tak nie irytuje jak skrajne środowiska trans etc. Prawią kocopoły, oskarżają, uciekają od prawdy. Każdy ma pełne prawo posiadania osobistych gustów oraz wybierania sobie  towarzystwa. Płacz i nerwy LQBT są dziś zabawne i w moich oczach pozbawiają ich szacunku i posłuchu.
 

Nigdy nie byłam pro, nigdy nie wspierałam parad, tęcz i innych takich, ale byłam otwarta na różnorodne tryby życia, potrzeby, z mniejszym czy większy rozbawieniem (ale jednak podstawowym szacunkiem) przyjmowałam doniesienia o dziesiątkach płci i orientacji. Jednak od jakichś 2 lat odczuwam wręcz odrazę (czego bardzo nie lubię) i kpinę z tych aktywistów bóldupczącuch o wszystko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 2.04.2021 o 15:16, Krugerrand napisał:

Żyjemy w czasach gdzie wszystko stoi do góry nogami, więc to zupełnie mnie nie dziwi.

Dokładnie tak... smutne te czasy i szczerze to mnie przerażają...

Ostatnio na ten temat dyskutowaliśmy dość intensywnie, i przypomniał nam się ten dziwaczny program gdzie iluś tam facetów konkurowało o "rękę" jednej pani co się w finale okazało, że ma jajca, a na imię jej Miriam było... Strasznie współczuję facetom co taką niespodziankę odkrywają, zwłaszcza po wielu randkach i wielu pocałunkach...z drugim facetem, tylko w kiecce. To już nie jest zwykłe kłamstwo a gwałt, i powinno być karane

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, MalVina napisał:

Dokładnie tak... smutne te czasy i szczerze to mnie przerażają...

Ostatnio na ten temat dyskutowaliśmy dość intensywnie, i przypomniał nam się ten dziwaczny program gdzie iluś tam facetów konkurowało o "rękę" jednej pani co się w finale okazało, że ma jajca, a na imię jej Miriam było... Strasznie współczuję facetom co taką niespodziankę odkrywają, zwłaszcza po wielu randkach i wielu pocałunkach...z drugim facetem, tylko w kiecce. To już nie jest zwykłe kłamstwo a gwałt, i powinno być karane

Nie oglądałem programu, słyszałem tylko, nie chce mi się wierzyć, żeby się nie zorientowali. Cycki można sobie wypchać, ale bez przesady, figura, gesty, sposób poruszania się itp, wszystko się różni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MalVina napisał:

no nie wiem. Jakoś się chłopaki nie skumali 🤔

Na pierwszy rzut oka jest naprawdę dobrze zrobiona. Nie tylko ta powierzchowna korekta, ale nawet rysy, gestykulacja typowo kobieca. Nie wiem na czym polegał program, ale zastanawiam się jak to możliwe, że mimo wszystko nie skumali w trakcie… Cóż, może mózgi przysłonięte nagrodą. A to, że coś dynda między nogami, to co tam^_^

 

Natomiast fakt, słaba sytuacja. Jednak osoby LGBTQ zwykle szybko wyjawiają prawdę. Mimo że nie jestem fanką typowego środowiska, to kurde bycie osobą transseksualną czy niebinarną nie należy do banalnych pod względem radzenia sobie psychicznie. Co oczywiście nie tłumaczy jakichś gierek czy oszukiwania. 

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Hatmehit napisał:

Cóż, może mózgi przysłonięte nagrodą. A to, że coś dynda między nogami, to co tam^_^

 

ba, Ona/On tam łaził w bikini 😂😂😂 Myślę, że mial to porządnie doklejone do ciała, i nic nie było widać. Poza tym do takich programów zgłaszają się raczej atencjusze, i myślą o sobie i o tym jak się prezentuja, więc jakieś czerwone lampki na pewno zignorowali. Ale to nie jest powód by umniejszać krzywdę, która ich spotkała. Nie tylko tego co wygrał na końcu, ale też wszystkich co brali udział. 

Efekt zaskoczenia też zrobił swoje. Raczej nikt nie myśli w kategoriach czy aby na pewno ta baba to chłop. Widzą ciało dobrze zrobione, głos zmieniony hormonami i tyle. To ostatnie co by ktoś pomyślał 😂

Edytowane przez MalVina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MalVina napisał:

ba, Ona/On tam łaził w bikini

O cholerka, a to ja zawsze myślałam, że jestem ślepa i jakaś niedomyślna…

 

Oczywiście, że do takich programów zgłasza się określona grupa ludzi. I faceci i babki są w nich niesamowicie powtarzalni, niewiele oryginalności można zaznać. Jednak ktoś to kurde ogląda, więc owe głupstwa rozmnażają się niesamowicie, chyba przez pączkowanie, i nie mam tu na myśli typowo uczestników. 

7 minut temu, MalVina napisał:

Ale to nie jest powód by umniejszać krzywdę, która ich spotkała.

Krzywda, ale może i nauczka. Co innego gdyby się chłopak prywatnie wkręcił i na randce dowiedział, jednak czego można się spodziewać po durnej telewizji, realnie na co on liczył od owej Miriam? Porównywanie sytuacji medialnych do codziennych ma średni sens moim zdaniem, tam liczy się tylko szok i atencja.

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.