Skocz do zawartości

Podoba wam się ona?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie!

 

Chociaż wygląd nie jest dla mnie aż tak istotny jak dla 95% mężczyzn bo czego innego szukam w kobiecie, to jeśli miałbym oceniać fizyczność to jest to wielkie NIE. Reprezentuje zupełną antytezą tego co mnie rajcuje w kobietach. Oceniam jej fizyczny wygląd negatywnie bo jest nieautentyczna dodatkowo kobieta, która nosi takie drogie rzeczy jest materialistką co jeszcze bardziej mnie odpycha, sztuczne cycki mnie odpychają, sztuczna twarz mnie odpycha, sztuczne rzęsy wywołują u mnie politowanie, sztuczny ryj, sztuczny charakter na pokaz, czyli by się pokazać, sztuczne życie i zbieranie ślinotoków od facetów. Niestety nie dałbym rady mimo chęci.

Jeszcze te usta zrobione, nos jak świętej pamięci Michael Jackson....mówię autentycznie, że takie jak ona, to jest ostatnie czego szukam w kobiecie

Ta dziewczyna to jest jeden wielki nieautentyczny fejk - nie wiem co miałbym w ogóle z nią robić. Do seksu nie, pogadać nie bardzo (zapewne) moją wypłatę to ona zużywa w 3h w ciągu jednego dnia, nie wiem - po prostu nie wiem. Nawet do kibla bym się nie dostał bo pewno spędza tam 1/6 dnia i musiałbym mieć albo dwa albo załatwiać sprawy na dworze.

 

Wypożyczałbym na pole by straszyła wrony u sąsiadów, to najlepsze co mi przychodzi na myśl albo wiem, niech straszy sąsiadów :D

Zdaję sobie sprawę, że brzmię okrutnie i okropnie co napisałem ale wierzę, że na pewno byłoby wielu chętnych na nią, jednak proszę o nutkę zrozumienia, że jeśliby tylko takie madonny chodziły po ulicach to chyba bym zagadał geja w pobliskiej żabce.

 

Mi się zwyczajne kobiety podobają i dziękuje samemu sobie, że mam taki gust a nie inny.

 

P.S - najmocniej współczuję, że musi robić z siebie klauna by poczuć się dobrze (mam na myśli ten influentyzm i robienie z siebie dziwoląga przez te operacje i tonę tapet).

Pewno przed operacjami była to bardzo atrakcyjna kicia a tak to, a fuj :( 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka myślałem że to manekin. Zdaję sobie sprawę że mogą wszystko wykreować. Może młodej daty chłopcy by na to polecieli. 

Zależy do czego miała by taka pani służyć. Sama uroda to nie wszystko, a może ma w miarę poukładane w głowie, ale co ja pierdolę. Jak przecież po wyglądzie można się domyśleć że coś nie tak z pancią jest. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Optimus Prime wydaje mi się, że to podobnie jak z bigoreksją czy uzależnieniem od opalania. Podążają za poczuciem bycia piękną i to ciągle przed nimi ucieka.

 

Nie zauważając równocześnie, że stają się karykaturą. Po jakimś czasie zadają się głównie z podobnymi sobie.

 

Podoba mi się coś innego ale i tak bym się umówił. 

Edytowane przez Ramzes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.