Skocz do zawartości

Shit testy po raz enty. Jak zachować twarz?


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem, potrzebuję rady. 

 

Związek typu LAT. Staż kilka miesięcy. Poważniejszych zgrzytów brak. Pani ma jutro urodziny, pojutrze zamierzałem odwiedzić ją w jej rodzinnym domu. Zamierzałem, bo od przedwczoraj Pani jest obrażona, bo nazwałem feministki idiotkami, a przecież w jej rodzinie są feministki! Co zabawne, od początku zna moje poglądy i sama wyśmiewa tęczowych. Wypisuje mi jakieś pierdoły o moim braku szacunku, na które nawet nie mam czasu. Dodaje jakieś teksty, o tym, że chodzi zapłakana i nie śpi po nocach. Napisałem jej krótko, że nie obraziłem żadnej konkretnej osoby i nie zamierzam za nic przepraszać. Gdyby nie jutrzejsze urodziny i ten nieszczęsny wyjazd olałbym sprawę i zajął się swoimi rzeczami aż zmądrzeje, albo nie.

 

Wiem czego można spodziewać się po naszych witaminkach. Szantaż emocjonalny z powodu popsutych urodzin to nic nowego, ale... Jak z tego wyjść? 

 

- Olać Panię całkowicie i nie jechać do jej rodzinnego domu. Oznacza to koniec związku, bo drugi raz mnie nie zaproszą. 

- Jechać ze świadomością, że od trzech dni mam tam robione koło dupy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, horseman napisał:

Zamierzałem, bo od przedwczoraj Pani jest obrażona, bo nazwałem feministki idiotkami, a przecież w jej rodzinie są feministki! Co zabawne, od początku zna moje poglądy i sama wyśmiewa tęczowych.

 

Puf puf czary mary test czy dla brzoskwinki nagniesz swoje przekonania.

 

13 minut temu, horseman napisał:

Wypisuje mi jakieś pierdoły o moim braku szacunku, na które nawet nie mam czasu. Dodaje jakieś teksty, o tym, że chodzi zapłakana i nie śpi po nocach.

 

To niech sobie wypisuje  - TRZEBA BYŁO OLAĆ. 

 

13 minut temu, horseman napisał:

Napisałem jej krótko, że nie obraziłem żadnej konkretnej osoby i nie zamierzam za nic przepraszać

 

KISNĘ - PO CO SIĘ TŁUMACZYSZ? Error 666 - spierdoliłeś. 

 

Nie obraziłem konkretnej osoby - czyli nie obraziłem jej kuzynek/ sióstr/ ciotek feministek (czy kogo tam ma) - czyli się tłumaczysz.


Prawidłowa reakcja wygląda tak:

 

Znasz moje poglądy skoro ci przeszkadzają to znaczy, że nie pasujemy do siebie po świętach przyjedź po swoje stringi i szczoteczkę do zębów  (po czym masz dwa etapy u pani, pierwszy focha, a drugi proszenia o wybaczenie/ przepraszania).  

 

13 minut temu, horseman napisał:

Gdyby nie jutrzejsze urodziny i ten nieszczęsny wyjazd olałbym sprawę i zajął się swoimi rzeczami aż zmądrzeje, albo nie.

 

I to jest dokładnie to co powinieneś zrobić, żeby uratować sytuację. 

 

Napisać j/w proponowałem i ignorować wszelkie próby kontaktu do wtorku. 

 

 

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, horseman napisał:

Pani jutro ma urodziny. Nie składać życzeń?

 

Nie i nigdy nie przepraszać, że się nie złożyło.

 

To ona zepsuła tzw. atmosferę w relacji, niech ponosi konsekwencje. 

 

Dziecko byś przepraszał gdyby nabroiło, za to że je ukarałeś?   

 

 

I jeszcze jedno jak się zorientuje, że musi szybko opanować sytuację bo nie będzie z kim  się pokazać na urodzinach i zacznie dzisiaj przepraszać, to też olej do wtorku. 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bonhart napisał:

~Wiem, że poczujesz się z tym niekomfortowo, dlatego po prostu zróbmy sobie na chwilę przerwę, tak jak dorośli ludzie.~

Do niektórych desperatek nie dociera.

Ja tak od miesiąca nadawałem , wydawało się wyraźne sygnały że chleba z tej mąki nie będzie i w końcu napisałem  "Żegnaj , powodzenia"  i zablokowałem wszędzie.

Następnie okopałem się w mieszkaniu przez kilka dni ignorując dobijanie domofonem i stanie pod oknami,

 

Edytowane przez ntech
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chuja bym nigdzie nie jechał, chyba pojebało. Będzie mnie ktoś obrażać, a później mam, jak małpa skakać? Tego nic nie jest warte, ale jak chcesz. Mnie przez takie pierdolety ostatecznie odstraszyło od kobiet. One mają napierdolone tak bardzo, że już w jednym pomieszczeniu z kobietą doznaję irytacji.

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro żadnych życzeń urodzinowych czy świątecznych. Nie jedź także do pani, gdyż w tym momencie nie ma po co. Tym bardziej nie kupuj prezentu. Jeśli już to zrobiłeś zwróć lub sprzedaj w sieci. Jak wyjść z sytuacji? Proponuję napisać jutro o namiary do tych feministek z jej rodziny, ponieważ chcialbyś je bliżej poznać oraz przedyskutować pewne poglądy, w końcu nie ona jedna na tym świecie. Pani dół może się jeszcze bardziej pogłębić, a Ty wyjdziesz na nieczułego chama i prostaka, czyli zachowasz twarz, znaczy zapewnisz jeszcze bardziej negatywne emocje. Niech jej chomik napierdziela w główce.

 

3 minuty temu, Mosze Red napisał:

"Wielka księga shit testów",

 

Może jako czwarta część "Brudnej gry"? To powyżej jako podtytuł.

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olanie działa pod warunkiem, że nie ma gdzieś tam "bliskiego przyjaciela", co łzę z oczka obetrze. Może to też być bezpośrednia przyczyna shit-testu - pani musi sobie jakoś uzasadnić ewentualny przeskok. 

 

Anyway olewając panią w każdym przypadku nic się nie traci. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Mosze Red napisał:

Prawidłowa reakcja wygląda tak:

 

Znasz moje poglądy skoro ci przeszkadzają to znaczy, że nie pasujemy do siebie

Ale on się boi:

41 minut temu, horseman napisał:

Olać Panię całkowicie i nie jechać do jej rodzinnego domu. Oznacza to koniec związku, bo drugi raz mnie nie zaproszą. 

i paniusia to wyczuła.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mac napisał:

Za chuja bym nigdzie nie jechał, chyba pojebało. Będzie mnie ktoś obrażać, a później mam, jak małpa skakać? Tego nic nie jest warte, ale jak chcesz. Mnie przez takie pierdolety ostatecznie odstraszyło od kobiet. One mają napierdolone tak bardzo, że już w jednym pomieszczeniu z kobietą doznaję irytacji.

 

Po to zakładam temat, by wiedzieć czy pojebało czy jeszcze nie. Nie można być sędzią we własnej sprawie. W poprzednim LTR było to samo. Jakby kurwa program podpowiadał im by rozkręcać inbę przed urodzinami, rocznicami i innymi wydarzeniami socjalnymi. 

 

22 minuty temu, Mosze Red napisał:

jak się zorientuje, że musi szybko opanować sytuację bo nie będzie z kim  się pokazać na urodzinach i zacznie dzisiaj przepraszać, to też olej do wtorku. 

 

Sęk w tym, że znam jej rodzinę.

 

10 minut temu, Mosze Red napisał:

Napisze kiedyś dzieło pod tytułem "Wielka księga shit testów", omówię na 200 - 250 stronach

 

 

A ja to kupię... :D Słowo harcerza.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Mosze Red said:

@maroon rozstaniowe - pozorowane shit testy ciut inaczej wyglądają. 

Możliwe, ale w takich przypadkach 90% pań zaczyna się pocieszać u kolejnego w kolejce. Nie mówię, że od razu bzyka, ale wypłakują się "wiesz, miałam z @horseman awanturę, on taki nieczuły...". I od tego co po tych trzech kropkach zależy, czy pani nie zacznie "zacieśniać" znajomości z pocieszycielem. A pamiętajmy, że jest masa ciot, które tylko czekają na taką sytuację i nie mówię tutaj o orbiterach. Wystarczy, że panna kontakt ze swoim eks utrzymuje albo ma "przyjaciela", który niekoniecznie jest tylko przyjacielem. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Mosze Red napisał:

I jeszcze jedno jak się zorientuje, że musi szybko opanować sytuację bo nie będzie z kim  się pokazać na urodzinach i zacznie dzisiaj przepraszać, to też olej do wtorku. 

 

I to właśnie jest prawdziwy test panie @horseman, dasz radę go zdać?  Ahhh, tyle pytań, a tak mało odpowiedzi :)  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, horseman napisał:

Sęk w tym, że znam jej rodzinę.

 

No i co z tego, jesteś od nich zależny finansowo, twoja kariera od nich zależy, masz coś w związku  tym do stracenia? 

 

12 minut temu, Brat Jan napisał:

Ale on się boi:

 

Wiem, ale jeśli raz nie złamie tego strachu w sobie, to zawsze będzie niewolnikiem brzoskwinki, niezależnie czy tej, czy innej. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Libertyn napisał:

Zakończ relacje. 

Pani sama jest feministką i pewnie ją swoim stwierdzeniem obraziłeś. Albo żebrzesz o wybaczenie, albo kończysz relacje. 

 

Pani w magiczny sposób zaczyna wyznawać poglądy swojego face jeśli ten ma dobrą ramę.

 

Często staje się wręcz bardziej radykalna od partnera ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowe wbijanie w poczucie winy za coś co jest kawałkiem Twojej tożsamości. Tu imo nie ma prostych rozwiązań. Pytanie czy w ogóle coś tu trzeba rozwiązywać? 
Najprościej to zadbać o swój komfort a pani spokojnie wytłumaczyć swoją perspektywę, będzie chciała to uszanuje mimo, że myśli inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, horseman napisał:

 

Po to zakładam temat, by wiedzieć czy pojebało czy jeszcze nie. Nie można być sędzią we własnej sprawie. W poprzednim LTR było to samo. Jakby kurwa program podpowiadał im by rozkręcać inbę przed urodzinami, rocznicami i innymi wydarzeniami socjalnymi.

Wkurwiam się już za ciebie i za siebie 😆 Sam to przerabiałem i wraca do mnie ten wkurw, ten zjebany poziom postrzegania rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersji demo kobiety zawsze będą akceptować  poglądy mężczyzny, z którym nawet się nie zgadzają

no przecież musi pokazać się z dobrej strony by mężczyzna połknął haczyk.

Być może misia przechodzi w okres pokazania pełnej wersji dlatego zaczynają się shit testy i pierwsze zgrzyty.

Nikogo nie obraziłeś z jej rodziny więc nie musisz się jej tłumaczyć i przepraszać.

O składaniu życzeń czy wręczaniu prezentu zapomnij co do wyjazdu odpuść niech dziewczyna przemyśli sprawę 

i zastanowi się nad swoim zachowaniem.

Jeżeli będzie to oznaczało koniec trudno ,ale pokażesz jej, że masz jaja, zasady, których nie może przekraczać.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Shit testy po raz enty. Jak zachować twarz?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.