Skocz do zawartości

Czterdziestoletnia Warszawska witaminka z Badoo


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem Bracia.

Od jakiegoś czasu mam konto na Badoo i dziś zachciało mi się przejrzeć urodę i opisy naszych kochanych Pań na wyżej wymienionym portalu.

 

Zainteresował mnie profil 40 letniej witaminki która szuka faceta ale minimum 180cm, karłom dziękuję.

Dodam, że pracuje gwiazda w korporacji i chce też faceta z minimum wyższym wykształceniem.

 

Nie przedłużając lecimy z tematem i moją rozmową z kobietką jakże błyszczącą intelektem.

 

- Cześć,a jeśli mam średnie wykształcenie i bardzo dobrze prosperujący biznes to też odpadam? Mam powyżej 180 więc się kwalifikuję ale szukam kobiety o wymiarach modelki 90-60-90.

Dlaczego szanowna koleżanka pracuje w korpo z wyższym wykształceniem? 

 

- A gdzie mam pracować? Gratuluję biznesu, natomiast bardziej niż kasę cenie w ludziach ambicje i intelekt.

Wzrost masz, jesteś w moim typie, jest fajnie.

 

- wyższe wykształcenie i korpo? Cenisz w innych ambicje a u Ciebie jej brak, kiepsko.

 

- chyba nie wiesz co to korpo,  wyższa liga ale może nie wiesz co to jest korpo skoro mieszkasz na lubelskiej prowincji (Lublin). Co za wieś.

I do tego jesteś brzydki w ch*j.

 

- Korporacja, wystukiwanie cyferek, być może kredyt na 30 lat.

Reasumując i podsumowując naszą rozmowę.

Chcę faceta powyżej 180cm, z wyższym wykształceniem, inteligentnego, ambitnego, z kulturą a sama siedzę w korporacji bez chęci rozwoju bo złapałam Pana Bogu za nogi, brak u mnie inteligencji i w dodatku po wymianie kilku zdań obrażam całkowicie obcą mi osobę bo mieszka w Lublinie, mniejszym mieście niż Warszawa i wyjeżdża tekstami "jesteś brzydki w ch*j) a kilka wiadomości wcześniej pisałam że jesteś w moim typie.

 

Z jakiej okazji ogarnięty mężczyzna, który spełnia Twoje wymagania ma na Ciebie choćby spojrzeć? Kompletne kuriozum.

 

- wypierdalaj chuju, blokuje cię.

 

Szczerze mówiąc nawet żaden komentarz nie przychodzi mi do głowy, a może najzwyczajniej w świecie to poprostu kobieta i trzeba je traktować jako człowiek niższej kategorii?

 

I takie te nasze polskie, słodkie witaminki już są.

 

I tym niezbyt miłym akcentem życzę wszystkim Braciom Wesołych Świąt.

Alleluja ! 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Massamba_ napisał:

 

Wzrost masz, jesteś w moim typie, jest fajnie.

 

- wyższe wykształcenie i korpo? Cenisz w innych ambicje a u Ciebie jej brak, kiepsko.

 

- chyba nie wiesz co to korpo,  wyższa liga ale może nie wiesz co to jest korpo skoro mieszkasz na lubelskiej prowincji (Lublin). Co za wieś.

I do tego jesteś brzydki w ch*j.

 

 

JEBŁEM 🤣

 

Na wyspę z incelami takie ścierwo, pewnie obrażona że żaden 20 paro letni korpo chad jej nie chce :D

Edytowane przez bassfreak
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 dyszki, to już jest tak mózg zlasowany, że osobiście za dopłatą bym nawet nie brał. Roszczenia i oczekiwania zazwyczej wyżej niż Mt. Everest, pierdolenie że nie tylko kasa, ale jak cię nie stać na egzotyczne safari albo wieloryby na Alasce, to wypierdalaj. 

 

Że związek z taką? 😂😂😂😂😂😂

 

Serio już lepiej jakąś małolatę sobie ogarnąć. 

Edytowane przez maroon
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Massamba_ napisał:

jesteś brzydki w

Nie jesteś. Ale pani chciałaby minimum 8/10 chada. 

Ja jestem przeciętny, byłoby dużo lepiej gdyby moi rodzice zadbali o mnie lepiej za młodu, mam parę mankamentów które bez trudu można było nomen omen - naprostować jak np wada zgryzu. Mam wadę, mógłbym mieć o wiele lepsze zęby gdyby ktoś o to zadbał, a teraz to już ciężka sprawa. 

 

Pisałem parę razy, ale przypomnę iż 15 lat temu kobiety nie były takie zepsute, i gdybym teraz się wrócił do tamtych czasów to bym kosił bez trudu najlepsze towary, skoro ja jako pryszczaty nastolatek miałem tak gadane i dobre rezultaty.

 

Nie łam się, po prostu tak jest. Mężczyźni popsuli kobiety, już nigdy nie będzie tak jak dawniej gdyż jest społeczne pozwolenie na kurestwo, zdrady, rozwody, samotne macierzyństwo ba, takie zachowania są obecnie promowane.

 

Cóż radzić? Jeśli nie jesteś modelem to chyba lepiej dać sobie spokój, pójść raz na jakiś czas do specjalistki, zostawić sto złotych i tyle. Wbrew pozorom to bardzo tanio, zważywszy że robisz swoje i wychodzisz, nikt Cię nie szantażuje, nie straszy ciążą, nie wymaga czasu i starań, a zaoszczędzony czas zamieniasz na pracę w której jesteś dobry i Twój zarobek rekompensuje z nawiązką sto złotych, podczas gdy czas stracony na randki, fochy itd kosztuje więcej.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Massamba_ napisał:

Od jakiegoś czasu mam konto na Badoo i dziś zachciało mi się przejrzeć urodę i opisy naszych kochanych Pań na wyżej wymienionym portalu

 

Takie witaminki można tam znaleźć😁

 

badoo #logikarozowychpaskow #zwiazki #tinder - sylwester-stallone - Wykop.pl

 

Badoo - znaleziska i wpisy o #badoo w Wykop.pl - od wpisu 32332807

 

31 minut temu, Massamba_ napisał:

chyba nie wiesz co to korpo,  wyższa liga ale może nie wiesz co to jest korpo skoro mieszkasz na lubelskiej prowincji

 

No tu się nieźle uśmiałem🤣😂😆

Akurat pracuje w korpo i mogę się na ten temat wypowiedzieć.

Uwierzcie mi bracia ,że w korpo kobiety poza wpisywaniem danych do komputera, odbieraniem telefonu czy obgadywaniem ludzi w pokoju socjalnym, na palarni nic więcej nie robią. 

Robota monotonna i nudna przecież można by było małpy przeszkolić i by robiły to samo nic trudnego.

Co do wykształcenia kobiet tam pracujących uwaga większość po polonistyce, socjologii czy ekonomii.

 

38 minut temu, Massamba_ napisał:

Chcę faceta powyżej 180cm, z wyższym wykształceniem, inteligentnego, ambitnego, z kulturą a sama siedzę w korporacji bez chęci rozwoju bo złapałam Pana Bogu za nogi, brak u mnie inteligencji i w dodatku po wymianie kilku zdań obrażam całkowicie obcą mi osobę bo mieszka w Lublinie, mniejszym mieście niż Warszawa

 

No to są brachu te nowoczesne, postępowe kobiety co mają przeświadczenie o swojej zajebistości, że czterdziestki to są laski lepsze od osiemnastki🤣

Przynajmniej pańcia trochę wymagania zmniejszyła mężczyzna 180 cm musi u niej wiać desperacją😂

Oczernianie oponenta to standard bo jak kobieta czegoś nie rozumie to obraża albo focha strzela.

 

 

44 minuty temu, Massamba_ napisał:

- wypierdalaj chuju, blokuje cię.

 

Tu chyba kobietę prawda zabolała😁

 

44 minuty temu, Massamba_ napisał:

I takie te nasze polskie, słodkie witaminki już są.

 

Lepiej już z Polkami nie będzie coraz więcej wymagań coraz mniej do zaoferowania.

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odróżnieniu od reszty Braci nie będę Cię głaskał po główce i przyłączał się do pochwał jak to jej fajnie pojebałeś. Laska zachowała się bardzo prymitywnie, to fakt, ale Ty wcale nie lepiej. 

Każdy ma prawo do własnych wymagań, nawet jeśli są one całkowicie z dupy, to ich  życie i ich wybory. To ona ryzykuje tym, że resztę życia spędzi sama z kotem. Jak dla mnie może nawet oczekiwać sobowtóra DiCarpio, chuj mi do tego. Na plus dla niej, że o swoich wymaganiach pisze wprost - jeśli nam nie odpowiadają to omijamy taki profil z daleka, prosta sprawa. Skoro od razu wiesz, że nie spełniasz jej wymagań to po co zawracasz jej gitarę i marnujesz swój i jej czas? Dla beki? Przecież to kompletna dziecinada. 

Po drugie - wydaje mi się, że w bardzo płaski, stereotypowy sposób postrzegasz pracę w korpo. Prawda jest taka, że większość korporacji oczekuje od swoich pracowników posiadania wyższego wykształcenia. Praca w korporacji nie oznacza w każdym przypadku braku ambicji. Sam pracowałem wiele lat w korporacji uczestnicząc w bardzo wymagających projektach, wymagających wszechstronnej wiedzy i doświadczenia. No ale również masz prawo do własnych wymagań - skoro dla Ciebie „gwiazda korporacji” jest kimś nieakceptowalnym to, pytam po raz kolejny, po co zawracasz jej gitarę? Lubisz doświadczać odrzucenia? :) 

Po trzecie - jakby nie patrzeć zbyt miły nie byłeś, laska miała prawo się wkurzyć. Wyszła z niej prostaczka, ale chyba się nie spodziewałeś, że po takim festiwalu Twojej szczerości skończy się to inaczej niż blokadą?

Bądźmy dorośli Panowie.
 

  • Like 23
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Massamba_ napisał:

chyba nie wiesz co to korpo,  wyższa liga ale może nie wiesz co to jest korpo skoro mieszkasz na lubelskiej prowincji (Lublin). Co za wieś.

 Babskie pierdolenie kontra rzeczywistość.

 

Wygląda to moim zdaniem tak: pani sama pochodzi z małej miejscowości, ewentualnie ze wsi skoro, uważa inne miasto wojewódzkie za prowincję. Jako Warszawiak z urodzenia i zamieszkania często to spotykam, także wiem o czym mówię. Trzeba podkreślić koniecznie swoje miejsce zamieszkania, a nie pochodzenia, co jest dość charakterystyczne dla tzw. słoików. Jednym zdaniem: w Warszawie jest więcej wsi niż Warszawy. Jesli zapytalbyś czy mieszka na Białołęce zwanej nie bez przyczyny Bydłołęką, o miałbyś odpowiedź. W przybliżeniu 80% mieszkańcow tej nowej warszawskiej sypialni to przyjezdni. Ewentualnie możesz pocisnąc czy z Warszawy pochodzi lub jak daleko do niej ma z miasta rodzinnego. Ja sam nigdy w życiu nie nazwałbym innego miasta wojewódzgo miastem prowincjonalnym, to zwyczajnie jest inna skala.

 

Pani nie orientuje się zupełnie w rzeczywistości, ponieważ Lublin też firmami oraz korporacjami stoi. Nie jest to ta sama skala co Warszawa czy np. Wrocław, ale też jest. W Lublinie znajdują się korpracje i znam osobiście małżeństwo pochodzące z Lublina, które przyjechało na studia do Warszawy, skończyło je, rozpoczęło tu pracę, aby po kilku latach wrócić do Lublina na stanowiska te same w innych firmach/korpo za niegorsze pieniądzę. Tu powinno nastąpić zwarcie styków u tejże białogłowej.

 

Korpo samo z siebie wyższą ligą nie jest. W korpo również zdarzają się takie życiowe sytuacje jak mobbing, demotywacja, wypalenie zawodowe, depresje itd. itp. Różnica jest taka, że to zagraniczna firma, a nie polska, no i może czasem lepsze zarobki plus lepszy pakiet socjalny. Natomiast praca jest zwykle powtarzalna i z czasem staje się nudna jak w fabryce, ale przez sam fakt, że to inny kolor kołnierzyka nie jest powodem do wywyższania się. Sam pracuję w korpo od lat bardzo wielu i jakimś dziwnym trafem praca twórcza wykonywana jest, przynajmniej w mojej firmie, przez głównie mężczyzn.

 

Mam nadzieję, że teraz rozumiesz dlaczego ta 40letnia baba jest sama i wiele wskazuje na to, że jeszcze baaaaaaardzo długo będzie sama. Osobiście mam nadzieję, że do końca jej dni.

 

  

19 minut temu, johnnygoodboy napisał:

Bądźmy dorośli Panowie.

 

Moim zdaniem był. Fakt, że nastąpiło tu kompletne odwócenie sytuacji i nastąpił pewien pojazd ze strony pana, a nie pani nie zmienia postaci rzeczy, no chyba, że wychodzimy z założenia, że jej wolno bo ma "tzipę" a jemu nie, bo ma prącie. Jakie to typowe:D

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, johnnygoodboy napisał:

W odróżnieniu od reszty Braci nie będę Cię głaskał po główce i przyłączał się do pochwał jak to jej fajnie pojebałeś. Laska zachowała się bardzo prymitywnie, to fakt, ale Ty wcale nie lepiej. 

Bracie, nie chce głaskania po główce.

Poza tym ja jej nie dowaliłem, zapytałem tylko dlaczego oczekuje mężczyzn z wysokiej półki skoro po całej rozmowie stwierdziłem że sama jest na bardzo niskim poziomie.

 

Szanuje każdą pracę, także w korporacji ale Pani również napisała, że jej zadaniami jest wklepywanie cyferek co wg niej jest bardzo monotonne.

 

To tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Massamba_ napisał:

Dodam, że pracuje gwiazda w korporacji i chce też faceta z minimum wyższym wykształceniem.

Błagam, czy na kimkolwiek jeszcze w tych czasach robi wrażenie że ktoś pracuje w korpo? Takiej osoby należy współczuć a nie podziwiać, sam pracowałem w korpo 2 miechy i to jest qrwa dla świadomego człowieka megasyf ...

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry przykład niestety akceptowanego i zakorzenionego zjawiska w tym Naszym już całkowicie pokrzywionym społeczeństwie. Kobieta może testować faceta, stosować zaczepki, wymagać i sprawdzać faceta. Natomiast w odwrotnej sytuacji kiedy to facet ma wymagania, testuje, sprawdza, pyta ... spada najczęściej na niego fala agresji, pogardy, złości i jadu.

 

Całe szczęście, że faceci są coraz bardziej świadomi i coraz bardziej się cenią.

 

Niezależnie do tego czy bujasz się nowym Mercem czy jeździsz miejskim. Moja rada dla wszystkich Braci. Ceń siebie i szanuj siebie to pierwszy i najważniejszy krok aby inni dokoła robili to samo względem Ciebie. To tak na marginesie ;)

Edytowane przez SennaRot
  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.