Skocz do zawartości

Klątwa Tutenkonona


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

Na racjonalnym poziomie wiem, że coś takiego jak klątwy itp to nie jest coś, czym należałoby się za bardzo przejmować.

Wiadomo czym jest samospełniająca się przepowiednia, taki myk psychologiczny, czy tworzenie fałszywych łańcuchów przyczynowo-skutkowych niesłusznie łączących

niekorzystne wydarzenia z jakimiś "złymi energiami" itd.

Ale filmik przypomniał mi o czymś.

 

W tym roku miałem taką sytuację, że byłem wieziony samochodem jako pasażer w miejsce, gdzie tego dnia skrajnie nie chciałem się znaleźć.

Myślałem non stop intensywnie, żeby wydarzyło się coś, by to zostało przełożone nie z mojej inicjatywy, bo nie mogłem sam się odezwać, gdyż mega źle by to wyglądało.

 

Jedziemy autostradą i nagle - puff - opona jebnęła. Kierowca ją wymienił, wsiada do samochodu i próbuje odpalić, ale kręci, kręci i nic - akumulator padł.

Zanim ktoś podjechał, by poratować sytuację, niemożliwym byłoby dotrzeć do miejsca docelowego na czas i zostało to przełożone na dwa tygodnie później, co dużo bardziej mi z wielu powodów pasowało.

 

I nie promuję tutaj jakiegoś myślenia magicznego typu życzenie śmierci = ktoś umiera. 😊

 

Też zdarzały mi się czasem przypadki konkretnej prekognicji, gdzie coś czego nie mogłem się spodziewać dosłownie za chwilę się wydarzyło, co daje mi jakąś wiarę, że może żyjemy w takiej 

energetyczno-informacyjnej przestrzeni, że czasem idzie coś wyłapać z eteru niczym radio fale FM heh. 😊

[A może nie.😊]

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2021 o 22:45, cst9191 napisał:

klątwa cz. 666

 

Może knur pobiera małą cząstkę energii życiowej od każdego frajera spod bramki i dzięki temu się regeneruje.

Tutaj jego zdjęcia: z lewej pod koniec zeszłego roku po wyjściu ze szpitala, po prawej aktualne:

 

comment_1618172015BkUyn0s68ueIeBnZaaHm62

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.