Skocz do zawartości

To najbardziej elitarne forum na jakim byłem


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. To najbardziej elitarne forum, na jakim miałem przyjemność się udzielać. Nie dlatego, że to "Loża Samców" i wstęp mają tylko faceci czyli na oko 50% społeczeństwa, bo taka sytuacja nie ma miejsca gdyż kobiety mają nawet swój rezerwat.

 

Pieniążki

Forum jest w moim mniemaniu elitarne, ponieważ to jedyny przypadek, że muszę trzeci raz zakładać konto w tym samym miejscu. Mam nadzieję, że to ostatnie podejście, bo za te już zapłaciłem..

 

Swoją drogą,, Jestem dosyć aktywnym uczestnikiem ruchu MGTOW i uświadamiam wszystkich moich znajomych, wymieniam się książkami, wysyłam na to forum i na kanał Pana Marka, ale jak teraz zobaczyłem, że za możliwość pisania postów trzeba zapłacić 25zł, to będę bardziej rozważny z polecaniem tego forum.

 

25zł to nie dużo za to, co robi dla nas Pan Marek i nie myślałem dużo, żeby złożyć tę dotację, natomiast podczas jej składania musiałem podać Wszystkie moje dane teleadresowe, które z łatwością wiążą moje konto z moją osobą, a nie przecież na tym forum niejednokrotnie poruszane są kontrowersyjne tematy o których nie chcemy rozmawiać na głos.

 

Elitarność forum

Wrócę teraz do pierwszej kwestii, bo pieniądze nie mają takiej wartości, co mój czas, a tego trochę straciłem na próbach zarejestrowania tu konta. Za pierwszym razem moje konto zostało zablokowane. Nie znam konkretnej przyczyny, bo nie ma mozliwości, żebym ją poznał, ale domyślam się, że to przez brak awatara i przywitania się w odpowiednim dziale.

 

Następna moja próba była już przeprowadzona chyba dobrze. Wgrałem awatar, założyłem wątek w odpowiednim dziale i dopiero wtedy napisałem posta na forum i udało mi się chyba nawet

odpowiedzieć na komentarz. Po kilku dniach znowu przywitała mnie informacja o tym, że nie mam uprawnień, żeby przeglądać to forum co oznacza oczywiście bana.Tylko za co? Bóg jeden wie. Oczywiście nie ma żadnego kontaktu z administracją. Wysłałem maila, ale bez zaskoczenia, głucha cisza.

 

No i dzisiaj nastąpiła ostatnia próba. Jeśli znowu złamię jakiś punkt regulaminu, którego zmłamanie grozi natychmiastowym wydaleniem ze społeczności, na przykład brak opisu profilu czy sygnatury to proszę chociaż o jakąś informację...

 

Nie odbierajcie mnie źle. nie robię Wam łaski, że zakładam tutaj konto. Bardzo szanuję wszyzstkich użytkowników tego forum i administrację. Przedstawiłem natomiast swoją opinię na temat procesu, który w moim mniemaniu utrudnia wejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, czarny napisał:

natomiast podczas jej składania musiałem podać Wszystkie moje dane teleadresowe, które z łatwością wiążą moje konto z moją osobą, a nie przecież na tym forum niejednokrotnie poruszane są kontrowersyjne tematy o których nie chcemy rozmawiać na głos.

Myślę, że ten temat rozwieje Twoje wątpliwości.

 

17 godzin temu, czarny napisał:

Nie odbierajcie mnie źle. nie robię Wam łaski, że zakładam tutaj konto. Bardzo szanuję wszyzstkich użytkowników tego forum i administrację. Przedstawiłem natomiast swoją opinię na temat procesu, który w moim mniemaniu utrudnia wejście.

Procedura rejestracji i wymagania, które się z nią wiążą, pomagają zachować porządek i kulturę na forum.

Edytowane przez Zeppelin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.