Skocz do zawartości

Pani szuka Pana, Pan szuka Pani


Rekomendowane odpowiedzi

Kącik matrymonialny, dla osób które chciały by poznać swoją druga połówkę : ) 

Niech wpisują się osoby, które chciałyby by pisali do nich użytkownicy płci przeciwnej  :)

W temacie prosimy o podanie:

- Wieku (mogą być widełki)

- Krótki opis swojego wyglądu

- Najbliższego miasta wojewódzkiego

- Wzrost (waga, jeśli Panowie sobie życzą 🤣)

- Czego definitywnie nie tolerowałyby w partnerze/partnerce

- Jakie są cechy pożądane ( ogólnikowo)

Prosimy o wpisywanie się osób wyłącznie zainteresowanych, kontynuujecie w prywatach : ) 

Na moim wyimaginowanym przykładzie ( ale ja nie szukam!! mam partnera PROSZĘ DO MNIE W TYCH CELACH NIE PISAĆ [ w innych można;] ) :

 

"Hej jestem deomi, mój wiek mieście się w zakresie 25-30 lat, jestem szczupłą blondynką, najbliższe miasto wojewódzkie to Poznań. Stanowczo nie chciałabym aby mój partner miał długie włosy i był przewlekle bezrobotny na wieloletnim utrzymaniu mamusi, nie chciałabym też żeby był ode mnie niższy i młodszy. Preferowany wiek 30-35 lat. "

 

Wpisując się w tym temacie, niejako wyrażacie zgodę by użytkownicy/użytkowniczki podrywali Was na privie. 

 

  • Dzięki 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, deomi napisał:

był przewlekle bezrobotny na wieloletnim utrzymaniu mamusi, nie chciałabym też żeby był ode mnie niższy i młodszy

Aż zarumieniłem się.

 

Tak na poważnie, Dominika jest już późna godzina, dla własnego zdrowia psychicznego idź już spać bo majaczysz ze zmęczenia o jakimś chadzie...

Edytowane przez Egregor Zeta
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, deomi napisał:

Niech wpisują się osoby, które chciałyby by pisali do nich użytkownicy płci przeciwnej  :)

 

Sądząc po strukturze zdań, nutce złości w Twoją stronę - to wyjdzie na to, że lepiej by wyszło gdybyś założyła temat "Pan szuka Pana". 

Może byłby pomyślniejszy odzew. 

 

Fajna inicjatywa ale myślę, że to co opisałaś dzieje się od pierwszego dnia, kiedy zawitała tu samica "po cichutku" i nie wróżę wielkiej popularności temu tematu. 

 

Ale kto wie, mogę się mylić.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że lepiej będzie fotki.

 

Najpierw samojebka:

 

shrek-2-100-gigante-i6366.jpg

 

Teraz na luzie:

 

z21700946IH,Shrek.jpg

 

I na romantyka:

z01.18966.4.jpg

 

Krótko o sobie:

Shrek jest zielonoskórym ogrem o dość masywnej budowie. Posiada wielką głowę, duży nos, długie usta rozciągające się prawie „od ucha do ucha” oraz brązowe oczy, a także uszy ufoludka. Nosi na sobie szmacianą tunikę, na którą zarzucone jest coś w rodzaju skórzanego męskiego bolerka. W związku z tym, że żyje on prawdopodobnie w średniowieczu, nosi brązowe pończochy i ciemne buty.

 

Moje wymagania:

Pół królestwa, zielona skóra, ok 190 cm wzrostu.

 

PS  ONS,  FwB (LOL :D

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, maggienovak said:

P.S.szukasz nowego partnera?

Przecież jest wyraźnie napisane, że 

 

14 hours ago, deomi said:

[...] ja nie szukam!! mam partnera [...]

 

Czyżbyś jako kobieta coś podejrzewała u jednej z Twoich sióstr? :D

Oddziaływanie tego forum na podświadomość, czy znajomość kobiecej natury? Oto jest pytanie! 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, deomi napisał:

 

Wpisując się w tym temacie, niejako wyrażacie zgodę by użytkownicy/użytkowniczki podrywali Was na privie. 

 

Czy Ty nie powtarzałaś wielokrotnie, że nie spotykasz się z uczestnikami forum? 

Co się zmieniło?

Wygląda to na głód atencji i kręcenie beki. 

 

Gdyby ktoś chciał do Ciebie napisać, zrobiłby to bez tego dziwnego tematu. 

Zresztą, i Ty się możesz odzywać do ludzi. Tak się poznaje drugiego człowieka;) 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, deomi napisał:

nie chciałabym aby mój partner miał długie włosy

Hippis albo inne alternatywne ścierwo. Wyrucha i porzuci deomi z Brajankiem

 

 

Cytat

i był przewlekle bezrobotny

Ktoś musi pracować jak deomi będzie zajmować się Brajankiem

 

Cytat

na wieloletnim utrzymaniu mamusi,

Nie będzie ta stara rura mieszać w garach !

 

Cytat

nie chciałabym też żeby był ode mnie niższy

Wyższy ,białe zęby, szerokie bary .... czyli bogate wnętrze. I uroczy Brajanek.

 

Cytat

i młodszy.

 Bo gdy deomi będzie zajmować się Brajankiem to spierdoli do jakiejś młodszej zgrabnej suki.

 

Kurwa ale kalka. Naprawdę nic innego ci do głowy nie przyszło ? Tyle lat tu marnujesz czas i NIC nie dotarło ...

A mogłabyś go wykorzystać na coś wartościowego, pójść pobiegać , nauczyc się hiszpańskiego, pozbierac kupy na trawnikach w imię obywatelskiej inicjatywy żeby Brajanki nie ubrudziły się na wiosnę.

Edytowane przez ntech
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eknm2005

Nie podejrzewam Naszą @deomi o zdrady. ;)@deomi lubi udzielać się na forum, więc domniemam, że lubi dawać nowe, różne tematy.

Jednak - jeśli nie randkujesz, to po co komuś tworzyć grunt pod randkowanie? Ciekawa perspektywa. 

Chyba, że Nasza @deomi ma aktualnego partnera z forum, więc chciałaby pobawić się w swaty na bs. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, maggienovak napisał:

 

 

Chyba, że Nasza @deomi ma aktualnego partnera z forum, więc chciałaby pobawić się w swaty na bs. ;)

 

 

Obawiam się że aktualny (już były) partner deomi jest od niej niższy, młodszy ma długie włosy do tego przez kowidozę bezrobotny i zamieszkał znowu u matki.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, deomi napisał:

Kącik matrymonialny, dla osób które chciały by poznać swoją druga połówkę : ) 

Ale z grubej rury zaczęłaś!

Przecież wiesz, że "małżowiństwo" nie dla "Braci".

 

Nie lepiej było napisać "kącik zapoznawczy"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, maggienovak said:

Nie podejrzewam Naszą @deomi o zdrady.

Dlaczego zdrady a nie zdradę? 

Jeden raz się nie liczy? :D

 

Oczywiście, czepiam się słówek, ale cóż mi innego pozostaje.

Z jednej strony mieszkam w UK i kultura "I believe you" jest mi znana i (czasami) lubiana, ale z drugiej słyszałem co nieco o solidarności "jajników" oraz "nie wierz nigdy kobiecie".

Jak zauważyłaś, jaki jest sens zakładania tematu do randkowania, jeśli nie jesteś sam/a zainteresowany/a taką działalnością.

No chyba że użytkowniczka deomi rzeczywiście jest "szczupłą blondynką" w średnim wieku o gołębim sercu: 

Zmarła najstarsza zakonnica w Polsce | Tygodnik Powszechny

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.