Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co musi zrobić aby zarobić duże pieniądze

 

Mężczyzna

- lata nauki, kursy, języki, szkolenia, wchodzenie po drabinie awansu w korpo/rozwijanie własnego biznesu, ryzykowanie, inwestowanie, wiele nietrafionych decyzji i błędów, młodość w książkach.

 

Kobieta

- Musi pokazać doope i przez cały czas oddychać aby nie umrzeć.

 

Niech ktoś wciśnie reset 😕

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwiłbym się gdyby to była specjalnie zaplanowana akcja, że laska za udostępnienie fejkowego stanu konta otrzyma w zamian kilka tysięcy $, ponieważ robi w ten sposób reklamę stronie + zachęca nowe dziewczyny do założenia konta olnyfans, a oni muszą się utrzymywać z prowizji. Dziewczyna nie jest na tyle urodziwa, aby otrzymać w 6h tyle hajsu.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto wspomnieć, że owa dziewczyna zawdzięcza swoją sławę występowi u Dr. Phila i sławetnej wypowiedzi "kasz mi ałsaj ha bał dat" z hilly-billy'owym akcentem:

 

 

Było z nią wiele memów jakiś czas temu i ogólnie Internet kręcił z niej bekę.

 

Co do jej wyniku z OnlyFans, to zadziałał efekt skali - wystarczyło, że 5% z jej falołersów z Insta rzuciło jej +/- dolara na OnlyFans i ponad banieczka wpadła. :)

 

Simps will be simping. 🤷‍♂️

 

Pozdrawiam wszystkich chłopaków, którzy po Świętach wracają jebać u Januszów za 2061,67 zł miesięcznie. :D

 

Panem et circenses.

  • Like 4
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, mph25 napisał:

#piekłokobiet

Lasce stuknęło 18 lat, założyła only fans i zarobiła tyle w ciągu 6 godzin :D   (drugie zdjęcie) https://www.instagram.com/bhadbhabie/

I jeszcze te komentarze od facetów "lets gooo!"

 

Pomyśl inaczej.

 

Nam ta dziewczyna może się spodobać. Kwestia gustu.

 

Inne dziewczyny na pewno wyzywają ją od "ku*ew".  Myślisz, że one nie zazdroszczą jej? :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cycki sobie robie. 

5 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

Ej ale o co kurwa wy macie pretensje? Przecież to mężczyzn wina, kobieta jest taka na jaką jej pozwalacie być. A wg. forum faceci to lepszy gatunek od kobiet, mądrzejszy XD

To jest strzał w dupę..... sorry w punkt xD. Skoro inteligentniejsi jesteśmy to na chuj dajemy się dymać? Chociaż w praktyce to my powinniśmy być dymającymi czyż nie? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dziewczyna jest też raperką, 
https://en.wikipedia.org/wiki/Bhad_Bhabie która ma fanów z których części tak przeszukuje sieć by zobaczyć jej nagie foty, wiec zaspokaja popyt.
Jakby wam kobiety płaciły za fotki z masturbacji to większość z Was też by miała Onlyfans myślę

6 minut temu, Tomek9494 napisał:

Co musi zrobić aby zarobić duże pieniądze

 

Mężczyzna

- lata nauki, kursy, języki, szkolenia, wchodzenie po drabinie awansu w korpo/rozwijanie własnego biznesu, ryzykowanie, inwestowanie, wiele nietrafionych decyzji i błędów, młodość w książkach.

Tak jak większość średnio-pięknych kobiet

6 minut temu, Tomek9494 napisał:

Kobieta

- Musi pokazać doope i przez cały czas oddychać aby nie umrzeć.

Bo tego wymagają od niej mężczyźni. Ona o tym wie i z tego korzysta.

6 minut temu, Tomek9494 napisał:

Niech ktoś wciśnie reset 😕

Sam wciśnij. Popyt kształtuje podaż.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Krugerrand napisał:

Siema, witaj w życiu! Wybierz poziom trudności: łatwy kobieta, trudny mężczyzna

 

Pamiętam jak na początku podstawowki, dziewczyny były wyraźnie faworyzowane przez wychowawczynią (1-3). Ja wtedy uskarżałem się na to rodzicom (w sumie nie pamiętam ich reakcji) i stwierdziłem, że nie chce być chłopakiem - chce też być dziewczyną. Nie chodziło w tym o nieakceptowanie swojej seksualności - dziewczyny w szkole zawsze miały fory, miały łatwiej i przy jakiś aferach były wybielane - też chciałem być w tym obozie który miał łatwiej. :D

Edytowane przez Dassler89
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesięczna subskrypcja jej only fans kosztuje 23.99 $, z tego co czytam większość się napaliła na to, że ujrzy jej nagie fotki i już rozpinali rozporek, a w zamian dostali zdjęcia, filmiki jak tańczy i twerkuje w bieliźnie, spora kasę zgarnięta, ludzie rozczarowni, tak się trzepie hajs na naiwniakach z jułesej.

Edytowane przez Nico
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Nico napisał:

Nie zdziwiłbym się gdyby to była specjalnie zaplanowana akcja, że laska za udostępnienie fejkowego stanu konta otrzyma w zamian kilka tysięcy $, ponieważ robi w ten sposób reklamę stronie + zachęca nowe dziewczyny do założenia konta olnyfans, a oni muszą się utrzymywać z prowizji. Dziewczyna nie jest na tyle urodziwa, aby otrzymać w 6h tyle hajsu.

https://www.sportskeeda.com/esports/the-pokimane-80-million-dollar-donation-shook-internet-was-real

 

:trolololo:

 

Tak uczciwie :D przecież większość tych streamerek/instacelebrytek/cam girlsów to tyle nigdy nie dostało i nie dostanie. Tylko jakaś topka najbardziej obrotnych, charyzmatycznych, najładniejszych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Dassler89 napisał:

 

Pamiętam jak na początku podstawowki, dziewczyny były wyraźnie faworyzowane przez wychowawczynią (1-3). Ja wtedy uskarżałem się na to rodzicom (w sumie nie pamiętam ich reakcji) i stwierdziłem, że nie chce być chłopakiem - chce też być dziewczyną. Nie chodziło w tym o nieakceptowanie swojej seksualności - dziewczyny w szkole zawsze miały fory, miały łatwiej i przy jakiś aferach były wybielane - też chciałem być w tym obozie który miał łatwiej. :D

Każdy ma inaczej ja akurat bajerowałem nauczycielki od małolata i zawsze miałem lekko w szkole. Ba nawet gdy miałem prawie 18 lat to miałem romans z nauczycielką angielskiego. Każdy ma inaczej.

 

Życie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Optimus Prime napisał:

Cycki sobie robie. 

To jest strzał w dupę..... sorry w punkt xD. Skoro inteligentniejsi jesteśmy to na chuj dajemy się dymać? Chociaż w praktyce to my powinniśmy być dymającymi czyż nie? 

To był sarkazm bracie z tą mądrością :3 większość facetów nie jest mądrzejsza od podrzędnej głupiej karyny...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, thyr napisał:

Jeden pilkarz kopie skorzany worek i za ta bezsensowna czynnosc dostaje tyle djengow w miesiac co najlepszy gornik przez cala swoja kariere .Trzeba uszanowac  fakt ze zyjemy juz w idiokracji .

 a kto ci broni zostać górnikiem celebrytą? Machając kilofem jak nunchako i nabijać tym wyświetlenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.