Skocz do zawartości

Bez litości jak się nie dać wykorzystać prostytutce


Rekomendowane odpowiedzi

Otóż Bracia historia zaczyna się prozaicznie jak przygody wielu jurnych młodych mężczyzn którzy próbują zaznać tego sportu a oto doświadczenia jednego z nich. 

  Los temu chłopakowi sprzyja doświadczył odrzuceń gdy się nimi nie przejmował doświadcza zainteresowania gdy jest już dorosły nigdy się nie dał wyrolować dwa razy a prawie zawsze ostrożnie stąpa po ziemi a strach go motywuję. Dziś podjął ryzyko nie sprawdził opinii na garsonierze porządanie i ciśnienie nagromadzone przez no fap przesłoniło mu oczy ale czy napewno?

  Wybrał się dziś to divy choć ta pani nie zasługuje na to miano. Chciał się poczuć swobodnie a ona przywitała go oschle przeczuwał że coś jest nie tak gdy usłyszał ukraiński głos a kilka godzin  przed niby ta sama istota zapewniała go że to ona otworzy mu drzwi i wyjdzie z  mieszkania wielokrotnie spełniony, ale zaślepiony mężczyzna nie zważał na znaki. Wyglądała pięknie jak na zdjęciach niesiony przez odmęty porządnia w ładnym mieszkaniu położył się na łóżku uiścił opłatę a ona hamsko zaczęła go doić jak krowę gdy chciał doznać bliskości ,nie pozwalała mu na to poczuł się gorzej niż bydło a cała ochota uleciała do admosfery postawił ultimatum albo go rozbudzi albo nic z tego nie będzie na to ona wypowiedziała słowa zabije romantyzm bo ciężko się pisze w takim stylu "masz szybko dojść i wychodzić" parsknalem śmiechem podniosłem głos powiedziałem oddawaj kurwa pieniądze wstałem i wyszedłem zacząłem cisnąć bekę z tego odpaliłem LSO i jestem szczęśliwy że nie stracilem kasy zebrałem doświadczenie dziwka obsmarowna na garso i roskie krótka piła trzeba tańczyć z kurwami tango przepraszam że tak powiedziałem ugułem 

łapcie bracia przekaz i z fartem.

 

 

Edytowane przez WsiunzSuchej
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, WsiunzSuchej napisał:

parsknalem śmiechem podniosłem głos powiedziałem oddawaj kurwa pieniądze wstałem i wyszedłem zacząłem cisnąć bekę z tego odpaliłem LSO i jestem szczęśliwy że nie stracilem kasy zebrałem doświadczenie dziwka obsmarowna na garso i roskie krótka piła trzeba tańczyć z kurwami tango przepraszam że tak powiedziałem ugułem 

łapcie bracia przekaz i z fartem.

 

Następnym razem jak za ścianą będzie alfons to nie dość, że nie weźmiesz pieniędzy to sam będziesz doił ,,coś" jak krowę :D

  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tomek9494 napisał:

 

Następnym razem jak za ścianą będzie alfons to nie dość, że nie weźmiesz pieniędzy to sam będziesz doił ,,coś" jak krowę 

Rozjebał bym tą chatę w drobny mak a że się wydałem to się przestraszyła . Ja się nie boję nie po to tyle ćwiczę żeby dać się dymać na kasę ewentualnie po kumpli albo na psy w ostateczności zero litości szacunek do klienta musi być.

@fckyeaNo ale ciężko z tymi opiniami na garso też nie bardzo wiem jak sprawdzić po numerze nie wyskakuje może coś źle robię niby miasto wojewódzkie a dużego wyboru nie ma a też szwagry mało aktywne 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, WsiunzSuchej napisał:

Otóż Bracia historia zaczyna się prozaicznie

Jak wchodzisz, to z automatu ustalasz zasady z nią, co się stanie jak skończę wcześniej, nie gadaj przez telefon, bo gości napalonych na ruchanie ma na pęczki.

13 minut temu, Tomek9494 napisał:

doił ,,coś" jak krowę

Z tym mi się kojarzy.

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Tomek9494 napisał:

 

Następnym razem jak za ścianą będzie alfons to nie dość, że nie weźmiesz pieniędzy to sam będziesz doił ,,coś" jak krowę :D

 

Można zastosować samoobronę przez odgryzienie xD

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, zuckerfrei napisał:

Sorry Typie ale mam z Ciebie bekę. 

Sam mam z siebie bekę 

 

7 minut temu, horseman napisał:

Za LSO zawsze plus. Może "nie zadbałeś o dobry nastrój"?

 

https://www.youtube.com/watch?v=agCof0o43c8&ab_channel=kigonjirokigonjiro

Wiedziałem że na tym forum muszą być prawilne mordy co Goga słuchają

Co ja poradzę zimno było gładziłem ręką po udzie nawet nie chciała się położyć jak nie potrafi zbajerowac klienta to się słabo sprzedaje.

@Boromirahhh chyba się zakochałem może do mnie wróci 

Edytowane przez WsiunzSuchej
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RealLife napisał:

Panią, ale ja tu się przyszedłem zakochać, doznać romantyczych uniesień a Pani jest dla mnie nie miła. 

Jak byłem w armii to jeden starszy marynarz był lekkim "nieogarem" - nawet dziwki się z niego śmały... chałbym ten widok wymamać z pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, zuckerfrei napisał:

... chałbym ten widok wymamać z pamięci.

A co ? Z kwiatami, bukietem róż przychodził do burdelu ?

Albo czekoladkami Wedla ?

Lub co najgorsze, tak jak zrobił mój kumpel przyniósł swojej lasce na randce obranego kuraka z piór i od razu uciętą głową, panna nie mogła ze śmiechu.

 

 

@Analconda Dałbyś swojej ulubionej prostytutce czekoladki Wedla, albo przyniósł bukiet róż ?

Edytowane przez Boromir
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Boromir said:

b co najgorsze, tak jak zrobił mój kumpel przyniósł swojej lasce na randce obranego kuraka z piór i od razu uciętą głową, panna nie mogła ze śmiechu.

 

Dobry chłopak, może ze wsi. W latach 90 swojskie kury nosiło się lekarzom na łapówki. Tak samo jaja. Może twój kolega z Podlasia na przykład. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boromir tak to nie, no burak do N potęgi, ale taki przypadek zakochania w Divie też znam.

 

 

Z bekowych randek mój kolega swoją dziewczynę zaprosił do domu (to była jej pierwsza wizyta), mama otwiera, witają się, zaprowadza do pokoju, a Go nie ma. Wpada po 5 minutach totalnie nago do pokoju... tak ją zaskoczył. (nie było jeszcze sexu)

Edytowane przez zuckerfrei
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RealLife napisał:

Może twój kolega z Podlasia na przykład. 

Panna mówiła dla beki na randce, a ten myślał, że na poważnie, więc wziął siekierę i zabił kuraka, obrałz piór, uciął głowę, ubrał się ładnie, wziął brudną ciudrachę i przyniósł na randkę.

Teraz, Analconda napisał:

W ogóle nie rozumiem o co chodzi w temacie. Jakieś wyjaśnienie?

Domyślam się, jaki numer kolega kolegi odwalił, ze nawet prostytutki się z niego śmiały.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, zuckerfrei napisał:

(nie było jeszcze sexu)

Też miałem podobny przypał, przyprowadziłem pannę do domu na ruchanie, zabrakło mi floty na hotel, posiedziała u mnie 2h, potem zaczęliśmy się lizać, zaczęła mi loda robić, ja jej minetę. Wyobraź sobie ja jestem goły, ta panna to samo, patrze przez okno, a tu mama wraca do domu, parę h. wcześniej, nie było ruchania, był sernik i makowiec, k#rwa dobrze że zauważyłem, jaja by były gdybym nie zauważył, chciałem ją brać na stole albo walić w powietrzu, bo był karakan, jaja by były , gdyby moja mama weszła, albo co najgorzej moja babka. A stara po tym, jak pojechała, no jak tam synowa, a ja z nią się chciałem poruchać bez zobowiązań, po koleżeńsku. Starsza oczywiście, że to moja przyszła dziewczyna była :)

Cyrk na kółkach.

11 minut temu, Analconda napisał:

W ogóle nie rozumiem o co chodzi w temacie. Jakieś wyjaśnienie?

A tak szczerze dałbyś czekoladki albo bukiet róż ?

9 minut temu, zuckerfrei napisał:

Jak zwykle o $. 

Czyli nie było czekoladek wedla :(

Edytowane przez Boromir
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Bez litości jak się nie dać wykorzystać prostytutce
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.