Skocz do zawartości

Bez litości jak się nie dać wykorzystać prostytutce


Rekomendowane odpowiedzi

Na roksie komentarz musi być zatwierdzony przez dającą ogłoszenie, więc wątpię, żeby się pojawił. 

 

Trochę korzystałem kiedyś z pań, jakiś czas byłem też aktywny na garso i dla mnie lekko fantazją zalatuje. Raczej nie słyszałem, żeby tak łatwo szło z oddawaniem kasy, jak już dałeś. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chady nie mają takich problemów nie zrozumiesz @Analconda

6 minut temu, Piter_1982 napisał:

Na roksie komentarz musi być zatwierdzony przez dającą ogłoszenie, więc wątpię, żeby się pojawił. 

 

Trochę korzystałem kiedyś z pań, jakiś czas byłem też aktywny na garso i dla mnie lekko fantazją zalatuje. Raczej nie słyszałem, żeby tak łatwo szło z oddawaniem kasy, jak już dałeś. 

No to nie da raczej sobie takiej pochwały odemnie a widocznie byłeś mało przekonujący choć też się zdziwiłem że nie robiła problemów chyba trochę ją zatkało i energicznie jebnela drzwiami jak wychodziłem o i jeszcze sprawdzałem specjalnie banknoty albo czy mnie nie okradli bo coś mi się ten bilans zysków na moją stronę wydał podejrzany naszczescie wszystko jest a jak podrobione to dobra matrycę zakosili z banku

Edytowane przez WsiunzSuchej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, zuckerfrei napisał:

a Go nie ma.

Albo inna beka, kolega był na randce w parku z dziewczyna, wiesz spacerujący ludzie, rodziny na spacerze, nagle koledze coś się stało i zachciało mu się srać, a nie srał przez cały dzień, dzień wcześniej zrobił dwa jabcoki, wyobraź sobie sytuacje jesteś w parku w mieście, masa ludzi, nie ma kibla, najbliższe bloki oddalone od ciebie tak samo publiczne szalety.  Nie wiesz co ze sobą zrobić, dziewczyna patrzy się, a ty masz wyraz twarzy jak jakiś świr, gadasz od rzeczy, odprowadzasz chamsko dziewczynę na tramwaj, żeby sobie już poszła, potem uciekasz pod najbliższe drzewo i zaczynasz walić kloca przy ludziach. Dla kolegi to nie było śmieszne, jak mówił, ale teraz się z tego śmieje, bo ma co wspominać, prawdziwa gówniana randka =D

Edytowane przez Boromir
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, WsiunzSuchej napisał:

łapcie bracia przekaz i z fartem.

Co to za hicior ?

Teraz, Ramaja Awantura napisał:

Jak można iść do kurwy by poczuć bliskość?

Żeby ci dobrze loda zrobiła chociaż :)

w tej piosence nic się nie trzyma, rytm, rap etc..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Boromir napisał:

Co to za hicior ?

Żeby ci dobrze loda zrobiła chociaż :)

w tej piosence nic się nie trzyma, rytm, rap etc..

 

Też tak kiedyś mówiłem LSO wpada w ucho z opóźnieniem przesłuchaj jeszcze kilku nutek a zmienisz zdanie brat @Ramaja Awantura rucha telepatycznie dlatego nie rozumie tematu.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, WsiunzSuchej napisał:

przeczuwał że coś jest nie tak gdy usłyszał ukraiński głos

W tym momencie można skończyć czytanie tej barwnej opowieści ;) . Bracia zapamiętajcie, że szoszonki są jeszcze bardziej leniwe i sfochowane od rodzimych div. Nie wiem, przypuszczam, że przyczyną tego jest, że "jadą" na renomie, jakie wśród Polaków mają ich młodsze rodaczki.

 

10 godzin temu, WsiunzSuchej napisał:

oddawaj kurwa pieniądze

 

10 godzin temu, WsiunzSuchej napisał:

że nie stracilem kasy

Taaa, wierzę, bo muszę. Chociaż mi tylko raz udało się wyrwać część kasy - różnica między godziną a pół, bo trochę pokorzystałem  ;/ . Przy czym darła p**dę na korytarzu hostelu, że poda mnie na psy, że ją zgwałciłem xD.

 

9 godzin temu, Boromir napisał:

Jak wchodzisz, to z automatu ustalasz zasady z nią, co się stanie jak skończę wcześniej, nie gadaj przez telefon, bo gości napalonych na ruchanie ma na pęczki.

Ustalanie zasad z diva hahahah. Pamiętaj, że diva to też kobieta xD. Ja ostatnio też przed rozliczeniem wypytałem o szczegóły i wyszła wyj**ka. Byłem 2gi raz u niej, dlatego, że 1.raz był całkiem spoko jak za tą cenę.

 

10 godzin temu, fckyea napisał:

Nie Ty jeden się przejechałeś "na sapera" ;) nigdy więcej bez researchu, taka rada dla innych na przyszłość ;d

Ok 90% wizyt to wizyta na sapera. Zmieniają fotki, nry telefonów, adresy i opisy. Może się też zdarzyć, że  byłeś u klientki parę razy i było ok a następnym razem to ona Cię wydyma.

 

9 godzin temu, zuckerfrei napisał:

ale taki przypadek zakochania w Divie też znam.

 

Ok 60% div ma męża albo stałego partnera. Większość z nich wie, czym ich pańcia się zajmuje. Sam znam takie małżeństwo. Tzn nie mam pewności, ale średnio doświadczony- ogarnięty szwagier będzie w stanie wychwycić w tłumie divę albo byłą divę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź do salonu masażu, tam dostaniesz obsługę nieco bliższą Twoim potrzebom. Roksanki nadają się tylko do opróżnienia wora, a i czasem w tym zawodzą o czym już chyba się zdążyłeś się przekonać.

 

To jest bardzo dobra rada dla Naszego Brata.

Wybierz sobie masaż: Nuru czyli masażystka wykonuje usługę gołym ciałem.

Myślę, ze ta odrobina bliskości z Kobietą, może zaspokoić deficyt w kontakcie z płcią przeciwną.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Legionista napisał:

Idź do salonu masażu, tam dostaniesz obsługę nieco bliższą Twoim potrzebom. Roksanki nadają się tylko do opróżnienia wora, a i czasem w tym zawodzą o czym już chyba się zdążyłeś się przekonać. @Daniello332

Myślę, ze ta odrobina bliskości z Kobietą, może zaspokoić deficyt w kontakcie z płcią przeciwną.

 

Nie no panowie tu nie chodzi o to żeby sobie poleżeć i poczuć na sobie ciało bo nie przychodzi się na divy żeby leżeć i się przytulać tylko poruchać ale jak ja mam wogóle się podniecić jak leże spięty a laska mechanicznie wali konia mówi żebym nie dotykał jej to co telepatycznie miałem ją zerznac. Nawet mi nie stanął bo byłem po prysznicu jeszcze pizdziło i mnie wzieła z partyzanta zamiast mnie rozbudzić położyć się podotykac na spokojnie to mi mówi żebym spadał i szybko kończył no prośba nie tak to powinno wyglądać a napewno nie za 200 zł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego proponuję masaż, raz że się zrelaksujesz i zgrabna dziewucha trochę Ciebie pomizia, dwa zawsze kończy się miłym akcentem i to nie jest chamskie trzepanie tylko masaż, jak laska zna się na tym to aż dreszcze przechodzą. Na Garso powinieneś znaleźć opisy masażystek które w Twoim regionie są najlepsze w te klocki.

Piszę serio, warto spróbować nawet jak nie będzie do końca ospowiadać to i tak wyjdziesz w miarę zadowolony.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Daniello332 napisał:

 

 

Z tym masażem to chyba faktycznie lepszy pomysł bo jak tak ma wyglądać spotkanie z diva to ja podziękuję.

Czytałem na garso że w mojej okolicy jest salon masażu ale ostatnio usługi strasznie się pogorszyły. Jest taka dziewczyna co teraz masuje dodatkowo a kiedyś przyjmowała klientów w klimatach GFE i opinie zajebiste więc i masaż by był i seksik. Na GFE niekoniecznie mi zależało bo wydawało mi się że takie zwykłe spotkanie z diva będzie podobne tylko bez pocałunków i minety no ale się przeliczyłem no nic poszukam jeszcze dzis ciało samoistnie pozbyło się napięcia w końcu no fap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O panie bez rozeznania się  i co może spotkać cię na terenie wroga pójście na spotanie jest niedopuszczalne😁

Rozumiem, że testosteron buzuje a jaja domagają się opróżnienia, ale czasem warto poświęcić czas i zorientować się co i jak. 

Na garso czy roksa kobiety dbają o dobra opinię bo to ich zarobek dlatego dziwie się zachowaniu tej Ukrainki?

Dodatkowo tak jak chłopaki radzą ustalaj na samym początku co i za ile a na miejscu dopytaj co jeszcze ewentualnie będzie można.

A takie teksty, że masz szybko dojść i uciekać to tylko szon  może powiedzieć.

Bo w miarę normalna diva ugości cię z szacunkiem, pogada i wykona robotę tak byś był zadowolony i kolejny raz do niej wrócił.

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Boromir napisał:

A co ? Z kwiatami, bukietem róż przychodził do burdelu ?

Albo czekoladkami Wedla ?

Lub co najgorsze, tak jak zrobił mój kumpel przyniósł swojej lasce na randce obranego kuraka z piór i od razu uciętą głową, panna nie mogła ze śmiechu.

 

 

@Analconda Dałbyś swojej ulubionej prostytutce czekoladki Wedla, albo przyniósł bukiet róż ?

Ha ha ha, mój kolega poszedł do protystutki w wieku gimnazjalnym, położył 5 zł. Panna wzięła żel, zrobiła mu fryzurę i dała mu buzi. Kisnę za każdym razem jak to przypominam.

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę kolejne historyjki.

 

Jeden koleś poszedł do divy. Diva kazała mu się umyć przed zabawą a on podniecony pod prysznicem z przyzwyczajenia odruchowo zwalił konia :D

 

Drugi miał lepiej, pierwszy raz poszedł do divy,  stanął przed gorącą laską, laska nawet nie zdążyła rozchylić szlafroka jak zagrał strażaka oblewając łóżko swoją gaśnicą. Zapłacił umówioną stawkę. Prawdopodobnie stał się legendą burdelu :D:D:D

 

Inny facet był w klubie nocnym, gdzie weszła striptizerka, podeszła do każdego faceta, faceci jej wsuwali kasę w pończochy, po zebraniu od każdego faceta wyszła. Nawet nie rozebrała się. :D

 

Nie zawsze wizyta u divy kończy się sukcesem.

 

Ryczę ze śmiechu.

Edytowane przez Martius777
  • Haha 6
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Bez litości jak się nie dać wykorzystać prostytutce
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.