Skocz do zawartości

Bez litości jak się nie dać wykorzystać prostytutce


Rekomendowane odpowiedzi

Co do wyżej wymienionego masażu Nuru, jak pójdziesz do dobrej obsługi to tej bliskości i erotyki zaznasz a i pomacać można do woli :)  Niejednokrotnie lepsze niż byle jaki mechaniczny seks z diva z zasada 3S (spuść się, spierdalaj), u której nie spędzisz nawet zapłaconej godziny... A finały na prawdziwym masażu to nie zwykłe walenie konia jakie sam możesz sobie zafundować tylko np. hiszpan, pośladkami itp. + wielokrotność, przynajmniej ja na takich bywam (jak ktoś z Krk to mogę coś polecić) :D także co kto lubi. Tak czy inaczej dokładne prześwietlenie danej panny zanim przepuścisz u niej swoja ciężko zarobioną kasę to podstawa :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Dobry warsztat i dobrze opierdolona torba to jest to.

Dobry tekst :)

9 godzin temu, Legionista napisał:

może zaspokoić deficyt w kontakcie z płcią przeciwną.

Robienie loda, lizanie jajec, wsadzanie ciulika do waginy a masaż pleców, to nie to samo jednak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaj się że nie dość że do płaciłeś za anala to jeszcze psioche wylizałeś. 

 

a tak na serio również polecam masaże nuru albo "balinezyjskie" naprawdę większość kobiet robi to profesjonalnie i zmysłowo. Mają zasadę że nigdy się nie bzykają. 

 

Chociaż miałem taką jedną stałą widać było że podczas masażu nie mogła się powstrzymać i po jakimś czasie dodatkowo sie zabawialiśmy. 

 

Co do dziwek które z "powołania" dbają o rozkosz klienta to warto jak na taką się trafi odwiedzać ja systematycznie jak cię taka "zna" to staranniej wykonuje swoje obowiązki ;)

Edytowane przez Optimus Prime
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Optimus Prime napisał:

Przyznaj się że nie dość że do płaciłeś za anala to jeszcze psioche wylizałeś. 

 

Przyznaje się bez bicia😉

 

a tak na serio również polecam masaże nuru albo "balinezyjskie" naprawdę większość kobiet robi to profesjonalnie i zmysłowo. Mają zasadę że nigdy się nie bzykają. 

Chociaż miałem taką jedną stałą widać było że podczas masażu nie mogła się powstrzymać i po jakimś czasie dodatkowo sie zabawialiśmy. 

 

Oj ty casanovo każdą zbałamucisz w innym wątku Kubanka tutaj masażystka niezliczone są twoje podboje fajnie się to czyta probsy dla ciebie

 

Co do dziwek które z "powołania" dbają o rozkosz klienta to warto jak na taką się trafi odwiedzać ja systematycznie jak cię taka "zna" to staranniej wykonuje swoje obowiązki ;)

Takiej to bym nie wypuścił a numer strzegł pilnie i nauczył na pamięć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Daniello332 napisał:

Dlatego proponuję masaż, raz że się zrelaksujesz i zgrabna dziewucha trochę Ciebie pomizia, dwa zawsze kończy się miłym akcentem i to nie jest chamskie trzepanie tylko masaż, jak laska zna się na tym to aż dreszcze przechodzą.

Uważam, że jest to najlepsza odpowiedz w  tym wątku.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Bez litości jak się nie dać wykorzystać prostytutce

Nie mam wymaganej ilości postów, żeby Ci napisać na PW, ani nie wiem w jaki inny sposób skontaktować się prywatnie, więc żeby nie wypisywać tu jakichś nicków z roksy doradzę tak, żebyś zerknął na ekipę dziewczyn (złapiesz o co mi chodzi), które mają prawie takie samo ogłoszenie, są z jednego studia i zobaczył na garso opinie o nich, kilka wyróżnia się samymi pozytywami i te bez wątpienia mogę polecić, nie zawiedziesz się ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.