Skocz do zawartości

Niedoszłe spotkanie


ds1

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.04.2021 o 10:04, ds1 napisał:

w związku z tym ze przenoszę numer do innej sieci mam tymczasowy inny... wiec odebrała. Była zaskoczona tym ale chwilkę porozmawialiśmy. Niby miała zaraz jakąś konferencje w pracy.

 

Oślepiacie się wzajemnie sygnałami, których tylko TY niestety nie łapiesz. Ona widzi to tak, co za desperat, już nawet numery zmienia, żeby mnie podejść, Ty natomiast, no w sumie to nic nie widzisz, a powinieneś, np. coś w stylu, hmm ona chyba jednak unika ze mną kontaktu, skoro co chwila wykręca się jakimiś wymówkami, jednym słowem kombinuje, czyli inaczej mówiąc na chwilę obecną ma Cię w dup.e.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kleofas napisał:

Nawet hiszpański 160 centymetrowy karakan wygra z Polakiem. Nie masz szans, bo tutaj działa magia "prawie orientu” i posmaku latynoskiej dzikości 😂 

 

Nie ma się co złościć, rynek Tajski wygląda identico, tylko w drugą stronę.

 

Miny tamtejszych białych kobiet bezcenne.

 

Foch i już ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz nauczyć się mieć wyjebane na laski. Nie chodzi mi o to że masz je przedmiotowo traktować ale nie przejmować się tym wszystkim. Ona sobię piszę z Tobą prawdopodobnie dla zabicia nudy. Zresztą kobieta gdy jest zainteresowana facetem będzie ułatwiać rozwijanie relacji a nie utrudniać. Pozdrawiam 🖐️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.