Skocz do zawartości

Obywatelu bierz przykład z władzy


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Mosze Red napisał:

Nie, to opłata za głosy wyborców, które zapewnia TV Trwam i radio ...

Zaraz zaraz, coś sprzedał, ktoś zapłacił? No to brzmi jak biznes ;) 

 

7 minut temu, Kiroviets napisał:

Poniżej   masz przykład pierwszy z brzegu.

Nie jestem katolikiem, nie wiem o co chodzi z tymi pokusami. Mówi, oceniać po dowodach, to chyba dobrze. W każdym razie nie wiedziałem, że coś w tych opowiadaniach o wioskach Azji Mniejszej znajduje się o pedofili, ale nie sądzę, żeby tam ją promowali. Jak jest jakiś zwyrol to trzeba go ukarać a nie twierdzić, że cała grupa społeczna to dewianci ;) Tak jak by powiedzieć, że każdy facet to gwałciciel... bo jakiś się zdarzy na X przypadków. Czasem tego od #metoo też nie wjebali na minę? 

16 minut temu, Mosze Red napisał:

Jeśli spytasz czemu tak a nie inaczej, to odpowiedź jest prosta prowadzę biznes tak, żebym tego nie musiał robić.

Każdy ma swoją drogę, skoro twierdzisz, że tak dla Ciebie lepiej. Też się nie dziwię bo taką kasę nieraz trzeba w zębach oddawać z odsetkami jak coś się wykrzaczy. 
 

18 minut temu, Mosze Red napisał:

Biznes oparty na dotacjach, czyli na pieniądzach odebranym współobywatelom w formie podatków to jest patologia.

Hahaha, powiedz to np Kulczykom. Zawsze się śmieję gdy jadę A4. Wszyscy płacą bez zająknięcia :) 

Zauważ też, że zlecane zamówienia publiczne często są ukrytą dotacją. 
W biznesie nie ma miejsca na sentymenty. Ja bym wziął 300 baniek nawet od Stalina jakby dawał, do Kongo bym wysyłał nówki kałasze jakby płacili (w stylu USA, a co!) :) Siemens i ogrodzenia do obozów? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pyrkosz napisał:

Zaraz zaraz, coś sprzedał, ktoś zapłacił? No to brzmi jak biznes ;) 

 

Jest biznes, jak kupujesz za swoje ;) 

 

10 minut temu, Pyrkosz napisał:

Hahaha, powiedz to np Kulczykom. Zawsze się śmieję gdy jadę A4. Wszyscy płacą bez zająknięcia :) 

Zauważ też, że zlecane zamówienia publiczne często są ukrytą dotacją. 
W biznesie nie ma miejsca na sentymenty. Ja bym wziął 300 baniek nawet od Stalina jakby dawał, do Kongo bym wysyłał nówki kałasze jakby płacili (w stylu USA, a co!) :) Siemens i ogrodzenia do obozów? 

 

To, że są ludzie uczestniczący w patologicznym systemie nie oznacza, że ja mam w nim uczestniczyć. 

 

Szczególnie, że opcji zarobienia bez paplania się w gównie jest wiele. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mosze Red napisał:

Jest biznes, jak kupujesz za swoje ;) 

Informacja cenniejsza od złota ;) Sprzedał to czym dysponował, siłę głosów.

 

Można mówić różnie o nim, ale wg mnie biznesman z niego dobry. 

 

12 minut temu, Mosze Red napisał:

To, że są ludzie uczestniczący w patologicznym systemie nie oznacza, że ja mam w nim uczestniczyć. 


Nie wiem, dla mnie to kapitalizm w stylu USA. Naprawdę chcę wierzyć, że odpuściłbyś 300 baniek bo ktoś stracił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Pyrkosz napisał:

nie wiem o co chodzi z tymi pokusami. Mówi, oceniać po dowodach, to chyba dobrze.

Pier*oli kocopoły a nie mówi. Odsyłam na kanał Sekielskich. Chodzi o to, że na kazaniu bronił biskupa, który tuszował sprawę swojego podwładnego pedofila - przenoszenie z parafii na parafię itd. Ten jego kolega biskup został pozbawiony przez lewaka franciszka funkcji biskupa a podwładny - zwyrol został (o ile dobrze pamiętam) ukarany zawiasami i zakazem pracy z dziećmi. 

 

24 minuty temu, Pyrkosz napisał:

Jak jest jakiś zwyrol to trzeba go ukarać a nie twierdzić, że cała grupa społeczna to dewianc

 

Zobacz sobie jeszcze raz w jakim temacie to piszesz i jakiego mamy aktualnie "ministra" sprawiedliwości. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kiroviets napisał:

Ten jego kolega biskup został pozbawiony przez lewaka franciszka funkcji biskupa a podwładny - zwyrol został (o ile dobrze pamiętam) ukarany zawiasami i zakazem pracy z dziećmi. 

Nie wiem kto to Sekielscy. Jak zrobię research to stwierdzę czy warto ich w ogóle słuchać. 
Czyli sąd go już skazał. Bardzo dobrze, były dowody, dostał wyrok, jednego zboczeńca mniej. 
Biskup też oberwał ale tylko od zwierzchnika bo pewnie mu nic nie udowodnili. Pan Bergolio widać stwierdził, że się wybronił ale moralnie jest winny :)

 

4 minuty temu, Kiroviets napisał:

Zobacz sobie jeszcze raz w jakim temacie to piszesz i jakiego mamy aktualnie "ministra" sprawiedliwości. ;)

Nie rozumiem co miałby do mnie Pan minister ale zapraszam, porozmawiam. Zabrzmiało to jakbym miał się go bać czy coś? A czemu minister w cudzysłowie, wybrany w demokratycznych wyborach, przez lud. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.