Skocz do zawartości

53-latka poznana w internecie naciągała mężczyzn na pieniądze.


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, wrzucam poniższy artykuł: 

 

https://tko.pl/80115,2021,04,07,53-latka-rozkochiwala-w-sobie-mezczyzn-mieszkaniec-olsztyna-stracil-przez-uczucia-50-tys-zl?fbclid=IwAR1Lh1uZYEFTQIZRQm5521LqhjCFyxigxLcPQ7mtYbCgb6nwJZNe7BYCMR4

 

Możemy się łudzić, że liczba kukoldów maleje. Bzdury. Ten artykuł pokazuje że nie zabraknie ich jeszcze długo. Za taką głupotę trzeba płacić.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 Mieszkaniec Olsztyna zauroczony nową znajomością, nie widząc swojej sympatii uwierzył w jej problemy finansowe i przekazał jej prawie 50 tys. zł.

Cytat

 

 

 

 

Ludzka głupota nie zna granic normalnie.

Jeszcze żeby to był małolat i kwota rzędu 500 pln i była by to  18 letnia juleczka, to nie było by tak żenujące. "Kukold" powinien być wpisany jako kolejna płeć normalnie :) :) .

 

Swoją drogą to kolejna agentka z Olsztyna xD. Jakaś wylęgarnia normalnie  ;). Niedawno przecież był na forum temat o innej naciągaczce z Olsztyna, tylko że ona działała w stolycy i była młodsza o 100 lat, z tego co pamiętam.

Ta pewnie chciała się podszkolić, zanim wyruszy na głęboką wodę albo zdała sobie sprawę, że wiek już nie ten i w Wawie za duża konkurencja :) :).

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłębie zła :D Mój region stąd takie informacje do mnie docierają. 

 

Chciałbym napisać że jestem, bo ja wiem, w szoku, zdziwiony, że typ nie widząc nigdy kobiety na żywo przelał Jej 50 tys bo liczył na coś więcej. Wziął jeszcze na to kredyt. Niestety nie. Tak głęboka ludzka głupota mnie już w ogóle nie dziwi. Spowszechniała mi. To jest straszne. Ona, jak wynika z artykułu nagrała tak jeszcze 7 mężczyzn. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta rozkochuje i okrada mężczyzn - frajerzy, nieudacznicy, jak nie myślą odpowiednim łbem to są sami sobie winni. 

 

Mężczyzna rozkochuje, bajeruje, kobiety za niego płacą nie daj Boże jeszcze przeleci - jak on tak mógł, oszust, bydlak, uwodziciel, do więzienia go, nie powinien chodzić po ziemi, one takie biedne i bezbronne. 

 

"Welcome to Poland, the women's heaven. The safest and friendly place to live for women in the world."

 

Jorgen Svensson, Podkarpacie 2021

 

Podsumowując:

 

Godzinę temu, Kiroviets napisał:

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupich nie sieją.

Babki lecą na Willa Smitha z instagrama... tak, tak podrywa je tam aktor, a potem chce z nimi zamieszkać w klewkach. Tylko oczywiste brakuje mu kasy na rozwwd, bo ta jego żona to taka zła i mu wszystko zabrała, więc potrzebuje pożyczyć na prawnika ze 100 tysi. Inny "biznesman z hameryki" ma 3 tony złota i lowe w pakiecie... tylko oczywisće na łapówki nie ma, żeby to złoto przewieźć do wsi w Kujawsko pomorskim, gdzie mieszka miłość jego życia - poznana na fejsie.  🤣

 

Chociaż kuzyn, też wysłał jakiejś "ukraince" z randek 1000 dolców, bo ona go "love, love" i do niego przyjedzie. :D Nie dał się przekonać, że to wał.

 

 

Edytowane przez BumTrarara
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jorgen Svensson napisał:

Mężczyzna rozkochuje, bajeruje, kobiety za niego płacą nie daj Boże jeszcze przeleci - jak on tak mógł, oszust, bydlak, uwodziciel, do więzienia go, nie powinien chodzić po ziemi, one takie biedne i bezbronne. 

 

W obu przypadkach sprawcy obu płci są godni potępienia ale też nie powinniśmy się przesadnie litować na ofiarami, które, przedkładając treść artykułu też powinny być w miarę doswiadczeni życiowo. Bezkrytycznie współczuć mogę osobie, która nie miała wpływu na swój los np urodziła się niepełnosprawna lub miała niezawiniony wypadek. Człowieka, który przelewa 50 tyś dla osoby, którą poznał w internecie mam prawo także ocenić a jak chce to nawet wyśmiać skoro nie podaje Jego personaliów, co nie usprawiedliwia sprawcy. Co zrobię, że częściej w znajdowantch artykułach jakoś bezmyślnie tyki ofiarami są mężczyźni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BumTrarara napisał:

Chociaż kuzyn, też wysłał jakiejś "ukraince" z randek 1000 dolców, bo ona go "love, love" i do niego przyjedzie. :D Nie dał się przekonać, że to wał.

 

W pracy mam ziomka po pięćdziesiątce który ma 50k pln kredytu który wziął na przyjazd Ukrainki. Już jechała, już wyjeżdżał na stację kolejową, już była, aż tu nagle w sumie pochłonęła 50k i się rozpłynęła. 

 

5 minut temu, Granatowy napisał:

 

W obu przypadkach sprawcy obu płci są godni potępienia ale też nie powinniśmy się przesadnie litować na ofiarami, które, przedkładając treść artykułu też powinny być w miarę doswiadczeni życiowo. Bezkrytycznie współczuć mogę osobie, która nie miała wpływu na swój los np urodziła się niepełnosprawna lub miała niezawiniony wypadek. Człowieka, który przelewa 50 tyś dla osoby, którą poznał w internecie mam prawo także ocenić a jak chce to nawet wyśmiać skoro nie podaje Jego personaliów, co nie usprawiedliwia sprawcy. Co zrobię, że częściej w znajdowantch artykułach jakoś bezmyślnie tyki ofiarami są mężczyźni.

 

Chodziło mi o podwójne standardy w społeczeństwie. 

 

Oszukany mężczyzna - nieudacznik, gdzie on miał głowę.

Oszukana kobieta - biedna, szkoda jej, trzeba jej pomóc.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, maroon napisał:

To nie jest głupota. 

To rozpaczliwa tęsknota za bliskością, uczuciami i tym, że się jest dla kogoś ważnym. 

 

O, to, to! To często są ludzie, którzy coś tam zarobili, coś odłożyli. Nie mogą być głupi. Po prostu samotność ich zniszczyła i wyłączyła rozsądek.

 

Ja np. zawsze się zastanawiałem, doaczego ludzie tkwią w toksycznych związkach, szczególnie mężczyźni, nade wszystko tam, gdzie nie urodziły się dzieci. Potrzeby seksualne? Aż tak się poświęcać i marnować sobie dla nich życie? Nie! Rozpaczliwa ucieczka przed samotnością.

 

Żeby wyjść z Matrixa i zrozumieć, że na świecie jesteś tylko sam, jak sam sobie nie poradzisz, to nikt Ci nie pomoże, nikt też nie przyczyni się do budowania Twojego własnego szczęścia poza samym Tobą..., więc - żeby wyjść z tego, to trzeba trochę doświadczyć życia, pożuć Czerwoną Pigułkę (nie od razu ją połknąć). To często wiele lat prób, przemyśleń, obserwacji... A i tak jesteśmy w mniejszości, bo szeroko pojęty Blue Pill (również z takimi patologicznymi odcieniami, jak opisany w tym artykule) to nadal jest mainstream.

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, SamiecGamma said:

 

O, to, to! To często są ludzie, którzy coś tam zarobili, coś odłożyli. Nie mogą być głupi. Po prostu samotność ich zniszczyła i wyłączyła rozsądek.

 

Kapitan jest zawsze samotny. 

 

Często ceną sukcesu jest samotność. 

 

Nawet jak jesteś świadomy, że zasadniczo zawsze jesteś sam, nawet będąc z kimś, czy mając rodzinę, to myślisz, że łatwo z tą świadomością żyć? 

 

Czasem cholernie ciężko. A teraz jeszcze gdy nawet pozornie nikogo nie masz. 

 

Jest wieczór. Pobiegałeś, nażarłeś się, przeczytałeś setną książkę, skleiłeś 80-ty model. A teraz byś z człowiekiem pogadał, a nawet (niech mi Allach wybaczy) PRZYTULIŁ SIĘ DO KOBIETY. 

 

A tu co? 

 

A tu kurwa nic. 

 

Nie dziwię się, że coraz więcej zdesperowanych. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ramaja Awantura napisał:

Masz fajera to go duś XD Jak się zesra to go puść XD

Aż mnie kusi, żeby to na stopkę wrzucić 😆 

1 godzinę temu, BumTrarara napisał:

Głupich nie sieją.

Babki lecą na Willa Smitha z instagrama...=

Jeszcze było ostatnio, że baba dała hajsy na leczenie Clinta Eastwooda, chyba z 300 000 zł xD. Aktor zachorował, a ona się tak przejęła jego losem, że dała na terapię xD Beka totalna. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że kukoldow i spermiarzy nie brakuje i ich liczba przy obecnym lewackim świecie gdzie wmawia się,

że bycie  mężczyzną to zło a kobieta to największe dobro wcale nie zmaleje wręcz przeciwnie jeszcze wzrośnie. Świadomych mężczyzn jest mało może kilkanaście tysięcy na 38 mln ludzi w tym kraju to kropla w morzu. Dodatkowo kobiety posiadają kartę przetargową w postaci kuciapy, której tak pragną mężczyźni dlatego wiedząc o tym żądają w bezczelny sposób coraz to większych profitów, których mężczyźni w Polsce w większości nie mogą już spełnić. Dlatego nie dziw, że namiastki mężczyzn takich jak w artykule mając klapy na oczach i brak podstawowej wiedzy na tematy relacji damsko-męskich oddają swoje dobra, biorą kredyty, dają się upadlac w imię złudnych nadziei i obietnic kobiet, że może kiedyś tam dostaną się do ciasteczka co jak dobrze wiemy nigdy nie nastąpi. Zmiany na lepsze długo nie będzie bo tacy "mężczyźni" muszą zrozumieć, że to oni są nagrodą dla kobiet a nie na odwrót. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.