Skocz do zawartości

Afera śmieciowa vol.2 + wizyta robocza na wysypisku


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

Ten redaktor to Rafał Kosno - był w busie podczas słynnej wycieczki z Kononem do miejsca, gdzie miała zostać wybudowana spalarnia śmieci.

Lokalni mieszkańcy na przestrzeni lat pisali w różnych miejscach w necie, że żył z tzw. ekoterroryzmu, blokowania wszelkich inwestycji, a następnie pisania ekspertyz za $$$, że jednak dany obiekt może powstać.

 

Przykładowy komentarz z 2019 roku:

 

Cytat

Białostocki szkodnik. Zablokowane inwestycje. Te, które popełnił można liczyć w tysiącach. Znany zielony spamer, który parę lat temu utrudniał życie czytelnikom Porannego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, cst9191 napisał:

Ciekawi mnie czemu przykleił się ostatnio do Prezydenta. Czyżby jakaś grubsza intryga się szykowała?

 

Myślę, że prozaicznie - chce rozruszać swój kanał na YT.

 

Niepokojące jest, że w karcie społeczność na Mlecznym Człowieku Sławomir N. polecał kanał nowego redaktora Rafała Kosno.

Z tym, że może chciał mu zrobić na starcie czarny PR, wiedząc, że ludzie będą do niego gorzej nastawieni, gdy taki infamus jak Sławek go zarekomenduje.

Bo nigdy do końca nie wiadomo, co siedzi w jego spaczonym umyśle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cst9191 napisał:

Ciekawi mnie czemu przykleił się ostatnio do Prezydenta. Czyżby jakaś grubsza intryga się szykowała?

Pewnie intryga pod kątem zbierania publiki na idiotach. 

 

Kononowicz to taka patologia, że mnie podobnie jak @Pyrkosza dziwi, że ktokolwiek śledzi jego losy. Już lepiej kabaret czy komedię obejrzeć, można trafić na coś choć odrobinę konstruktywnego zamiast wiadra pomyj.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Estranged napisał:

Jak Leonarda ma mieć wieczne odpoczywanie na strychu i czy kiedykolwiek zazna tego świętego spokoju w obliczu tego wszystkiego co się tam wyrabia? 

Czyściec za to że spłodziła kogoś takiego jak Prezydent :D

 

Poznajecie tego gościa, co wspiął się na sfinksa?

maxresdefault_live.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

i przemodelował mu twarz

Nie widzę wystających żył na szyi, słabo...

 

 

W ogóle to dzieje się dzisiaj się.

 

 

- Łapać pijaków, alkoholików, narkomanów, one boją się po lesie chodzić - A co ja w lesie byłem?

 

3:10 i 4:10 co on tak tą śliną pluje? haha

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, cst9191 napisał:

W ogóle to dzieje się dzisiaj się.

 

- Łapać pijaków, alkoholików, narkomanów, one boją się po lesie chodzić - A co ja w lesie byłem?

 

Na jednym z ostatnich materiałów u Pawła z Knyszyna, kononowicz dostał od pampaliniego antenę do telewizora i tłumaczył tam do nieobecnego majora, żeby traktował pampaliniego jak przyjaciela, gdyż ten 1600zł mandatów i donosy załatwił mu dlatego, że się o niego martwi. 😊 Abstrakcja dobra heh i namacalnie pokazuje jak niewielkim kosztem można knura przekupić. 😊

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

😊 Abstrakcja dobra heh i namacalnie pokazuje jak niewielkim kosztem można knura przekupić. 😊

 

Cwana strategia na dojenie forsy. Za chwilę major da mu 50zł za opieprzenie na wizji pampaliniego. I tak w kółko.

 

3 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

i donosy załatwił mu dlatego, że się o niego martwi. 😊

Taki przyjaciel (i partner) to skarb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cst9191 napisał:

Cwana strategia na dojenie forsy. Za chwilę major da mu 50zł za opieprzenie na wizji pampaliniego. I tak w kółko.

 

Konon intuicyjnie nauczył się strategii dziel i rządź dla jego.

Cytat

 

Dziel i rządź (łac. divide et impera) – zasada wzniecania wewnętrznych konfliktów wśród wrogów, na przykład między ludami na podbitych terenach, aby nimi rządzić[1].

Jako pierwsi stosowali ją starożytni Rzymianie na Półwyspie Apenińskim: podpisywali umowy z podbitymi ludami, zwanymi odtąd „sprzymierzeńcami”, którym nie wolno

było podpisywać umów między sobą, przez co prowincje nie mogły się zjednoczyć, aby pokonać Rzymian, patrz bitwa na Polach Katalaunijskich.

 

Zasadę tę stosowano także w polityce wewnętrznej państw. Postępowali tak już cesarze rzymscy, ale kolejnym przykładem jest król Francji Ludwik XIV, który wykorzystywał ambicje jednych ministrów przeciwko innym, by żaden z nich nie zajął zbyt silnej pozycji i stał się dla monarchy niezastąpionym. Jest to taktyka silniejszych i zwierzchnich ośrodków władzy, które bronią swej pozycji, osłabiając walkami opozycję. We współczesnych, demokratycznych państwach zasada ta jest postrzegana negatywnie, ze względu na jej destrukcyjne efekty i antysolidarystyczne oblicze.

 

 

😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Konon intuicyjnie nauczył się strategii dziel i rządź dla jego.

 

Spuścizna po wybitnych przodkach, Kononie z Grecji i Krzysztofowi (anty)papieżowi :D

 

A jednak jest ich więcej:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Konon_(imię)

 

Patron prezydenta:

  • Konon z Rzymu – męczennik

 

I jeszcze to:

Konon imieniny obchodzi 1 października, 6 marca i 21 września.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, RENGERS napisał:

Powinien wyjechać do Egiptu, odpocząć od tego wszystkiego, opalić się, nawąchać  :D 

 

Tutaj udokumentowane przygotowanie do wyjazdu:

 

 

Na pewno mógłby wyjechać i odpocząć w jakiś sposób. A w jaki sposób?

To ja nie wiem. 😊

 

Na pewno w takich temperaturach nitro w reklamówce samo paruje asz asz dla jego. 

Ale to fiksja.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.