Skocz do zawartości

Wywiad z Panią Dominą


Obliteraror

Rekomendowane odpowiedzi

https://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,107881,26954500,dark-fairy-w-polsce-klienci-dzwonia-glownie-jak-sie-upija.html

 

Dwa zdania mi się w nim szczególnie podobają:

 

Findom - w uproszczeniu wygląda to tak, że osoby proszą, błagają swoją panią, żeby mogły oddać jej swoje pieniądze lub dać jej prezenty. Wszystko rozgrywa się na obojętności, na obrażaniu drugiej osoby. "Co to ma być? Tylko tyle?". "Na więcej cię nie stać? Ty mnie nie szanujesz!".

 

Spora część małżeństw odgrywa findom, ale o tym nie wie :)

 

I najlepsze:

 

Gdyby główny bohater (Christian Grey - przyp. O) nie był bogaczem i to wszystko, co robi bohaterce, robiłby w swojej piwnicy, toby był film o psychopacie. A że jest bogaty i rzecz rozgrywa się na jachcie, a nie w piwnicy, to mamy nagle zachwyt…

  • Like 4
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Obliteraror napisał:

Findom - w uproszczeniu wygląda to tak, że osoby proszą, błagają swoją panią, żeby mogły oddać jej swoje pieniądze lub dać jej prezenty. Wszystko rozgrywa się na obojętności, na obrażaniu drugiej osoby. "Co to ma być? Tylko tyle?". "Na więcej cię nie stać? Ty mnie nie szanujesz!".

 

Tak powszechne zjawisko i nie ma polskiego określenia? :D

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno w kinach po greyu zostawało tyle ogórków, że można było stragan otworzyć xD

 

Dla Polki to maks ogórek w gumie z warzywniaka za 5 zł, a nie miliarder, szejk. 

 

Edytowane przez mac
  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror tak naprawdę to jest reklama profesjonalnego studia BDSM i to konkretnie profesjonalnego, które można wynająć w różnych opcjach.  

 

https://fetishchateau.com/galeria 

 

https://fetishchateau.com/pokoje-i-wyposazenie 

 

Do tego dochodzi współpraca z firmą produkującą gadżety skórzane. 

 

https://leatherseduction.com/pl/ 

 

Do tego dochodzi odrębna strona z ich dominami:

 

https://fchdommes.pl/#onas 

 

Dobry biznes, zorganizowany profesjonalnie i z rozmachem.

 

Teraz pozostaje pytanie czy faktycznie te dwie panie to rozkręciły, czy też stoi za nimi ktoś inny. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Pancernik napisał:

@Obliteraror Jeżeli chodzi o dominę to polecam wywiad z tą panią, która chyba jest w ścisłym światowym top, jeżeli chodzi o tego typu atrakcje.

 

 

Hmm. Nie powiedziałbym że ścisłe światowe top. Raczej polskie komercyjne top. Nie mniej pani traktuje to poważnie, w sieci aż roi się natomiast od nastolatek, które praktykują ten findom na zasadzie jedynego aspektu dominacji.

Bo można zarobić. 

 

Znajomej jakiś typ proponował pół emerytury, za kupę. Odmówiła.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumiałem tych typów co chodzą do domin... goście dają się kopać po jądrach albo napierdalać do krwi, żrą ich gówno albo siki i jeszcze im za to płacą...

Człowiek wyrządzający sobie krzywdę w głębi duszy nienawidzi samego siebie i lubi się karać, to jest jak te tnące się nastolatki z problemami...

 

plus że ta pani nosi lateks :3 lateks zawsze na propsie XD XD

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Miraculo napisał:

Zaraz braknie mi pokeballów żeby je wszystkie złapać. Co to jest? Kogoś kręcą te kleksy na ciele?

 

Dobra, dobra, jakby Cię tak porządnie wychłostała, a następnie kazała miauczeć, to byś zmienił zdanie 🤣

 

Kinky GIF by DRAM

 

Ps

Tylko pamiętaj o bezpiecznym słowie ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zwrócił uwagę na jeszcze jedną, wydaje się dość smutną kwestię - zarówno sex workerka z wywiadu, który udostępnił @Obliteraror, jak i ta z filmu, którzy wrzucił tu @Pancernik wprost mówią o tym, że mają partnerów. Oficjalnie, bez żadnego zażenowania.

Obie publikują w sieci swój pełny wizerunek, ta pierwsza dodatkowo swoje pełne imię i nazwisko. 

Ich partnerzy zapewne są bardzo dumni ze swoich zaradnych, świetnie zarabiających partnerek.

Coś, co kiedyś stanowiłoby przykład skrajnego upodlenia mężczyzny obecnie jest czymś normalnym, zwyczajnym, o czym śmiało można mówić bez wstydu w wywiadzie.

Ciekaw jestem, gdzie przebiega granica.

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne, że za takie nienaturalne zjawiska jakim jest dominująca kobieta trzeba słono płacić ☺️ A te panie odstawiają profesjonalny show bo to ich praca, a po pracy są już klasycznie uległe dla swoich misiów, co zresztą wspomina jedną z nich w wywiadzie.

 

I jak już bracia wspomnieli, ten wywiad to jest oczywiście komercyjna akcja dla tego typu biznesów, a lewicowa, "postępowa" , zamożna część społeczeństwa stolicy ( i nie tylko) na pewno łyknie.

 

PS. W ofercie są też te apartamenty w klimacie BDSM i mnie tylko zastanawiają kwestie higieniczne: te wszystkie dilda po...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, darktemplar napisał:

PS. W ofercie są też te apartamenty w klimacie BDSM i mnie tylko zastanawiają kwestie higieniczne: te wszystkie dilda po

Dilda masz raczej własne. Chodzi raczej o klatki czy krzyże św Andrzeja w takich miejscach. 

 

@johnnygoodboy to co kogo upadla to kwestia indywidualna. Ludzie mają różne poglądy. Nieraz to co jednego upadla, drugiego nobilituje a trzeciego nie rusza. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, johnnygoodboy napisał:

Ich partnerzy zapewne są bardzo dumni ze swoich zaradnych, świetnie zarabiających partnerek.

Coś, co kiedyś stanowiłoby przykład skrajnego upodlenia mężczyzny obecnie jest czymś normalnym, zwyczajnym, o czym śmiało można mówić bez wstydu w wywiadzie.

Ciekaw jestem, gdzie przebiega granica.

 

Nie wiem czy w ogóle możemy mówić o jakiejkolwiek granicy, zwłaszcza w tak dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości, gdzie coś co wczoraj było jeszcze nie do pomyślenia, dzisiaj staje się normą.

 

No i co oznacza "kiedyś", 10, 20lat temu? Bo jeżeli tak to w sumie znajdziesz sporo przykładów chociażby pań z kina ślizganego, które były, bądź dalej pozostają w długoletnich związkach małżeńskich, partnerskich z osobami z poza branży, gdzie obydwie strony deklarują, że są ze sobą szczęśliwe, także nie jest to jakieś nowe zjawisko tylko istniało od "wieków". Ktoś pomyli o to pewnie tylko kuki są do tego zdolni, jednakże, gdy zajrzymy głębiej okazuje się, że nawet faceci z tzw. top, również wikłają się w tego typu relacje i pytanie po co, skoro mają praktycznie nieograniczone możliwości w kwestii kobiet, nie wiem, mogę się tylko domyślać.

 

Niesamowite prawda :)Tak na marginesie tu od razu na myśl, przychodzi mi przykład naszego "polish hammer", który również był w tego typu relacji, gdzie pani na cześć, której rozlane zostały hektolitry nasienia, zwyczajnie w świecie prała, gotowała i sprzątała naszemu Marcinowi, tak jak to bywa, albo bywało w przeciętnym związku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 8.04.2021 o 20:25, Obliteraror napisał:

Findom - w uproszczeniu wygląda to tak, że osoby proszą, błagają swoją panią, żeby mogły oddać jej swoje pieniądze lub dać jej prezenty. Wszystko rozgrywa się na obojętności, na obrażaniu drugiej osoby. "Co to ma być? Tylko tyle?". "Na więcej cię nie stać? Ty mnie nie szanujesz!".

 

Spora część małżeństw odgrywa findom, ale o tym nie wie :)

Ciekawe na ile to np. synowie spantoflonych ojców chcą doświadczyć tego na sobie w kontrolowanych warunkach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.