Skocz do zawartości

Twój bank, taki postępowy


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebując założyć najprostsze konto obojętnie gdzie, zdecydowałem się kilka miesięcy temu na bank pocztowy - tam na broszurce reklamowej był Polak i katolik Adam Małysz heh. 😊

Nie mogąc się dodzwonić na infolinię, z nudów trochę go udekorowałem w międzyczasie, znalazłem fotkę:

 

lgCE5ll.jpg

 

Jednak nawet w takiej formie po moich modyfikacjach jest to IMO przyjemniejsze w odbiorze niż spot z pierwszego postu. 😊

[Jeszcze napis powyżej A.M. "dla trzech pokoleń" zmieniłem na "grzech pokoleń", żeby było debesta i tu tego.]

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Nie mogąc się dodzwonić na infolinię, z nudów trochę go udekorowałem w międzyczasie, znalazłem fotkę:

 

Masz wielki talent, szanuję 🙂

 

19 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

[Jeszcze napis powyżej A.M. "dla trzech pokoleń" zmieniłem na "grzech pokoleń", żeby było debesta i tu tego.]

Gdyby bank zareklamował taki Major, albo Prezydent (ludzie o nieposzlakowanej opinii, godni, sprawiedliwi, okuratni, bożni)... Wtedy założyłbym konto w takim banku.

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, cst9191 napisał:

Gdyby bank zareklamował taki Major, albo Prezydent (ludzie o nieposzlakowanej opinii, godni, sprawiedliwi, okuratni, bożni)... Wtedy założyłbym konto w takim banku.

 

Major jedynie bank leśny może zareklamować, gdzie wiewiórki błyskawicznie księgują przelewy dla jego:

 

 

[przeróbka średnia, ale ma potencjał taki motyw]

😊

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten bank ma również reklamę w której jakieś gimnazjalistki buntują się, że wszyscy patroni szkół to mężczyźni i że jest tyle kobiet które osiągnęły sukces, ale oczywiście zostały pominięte,

Wróć tam też jest jakiś chłoptaś w getrach.

 

Inny bank reklamuje że dbają o środowisko, dlatego ich karty bankowe są z plastiku... 

 

Edytowane przez Maninblack
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczba osób o poglądach lewicowych, w szczególności wśród młodych (co mnie najbardziej przeraża), rośnie lawinowo, to na pewno spory kawałek rynku i miliony potencjalnych klientów, którym wystarczy trochę w dupkę wejść. Hipokryzji nie trzeba szukać daleko - w zarządzie banku próżno szukać równouprawnienia i różnorodności - raptem jedna kobieta, reszta sami biali obrzydliwi samcy.

 

https://www.bnpparibas.pl/o-banku/wladze-banku

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Maninblack napisał:

Inny bank reklamuje że dbają o środowisko, dlatego ich karty bankowe są z plastiku... 

 

Ich karta szybciej rozpuszcza się w wodzie haha

21 minut temu, Edwin napisał:

Liczba osób o poglądach lewicowych, w szczególności wśród młodych (co mnie najbardziej przeraża)

To idzie w parze z życiowym nieudacznictwem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, cst9191 napisał:

W TV przez pewien czas puszczali tę reklamę, później wycięli fragment z flagą

Warto wiedzieć, gdzie nie brać kredytu oraz nie zakładać konta bankowego.

Godzinę temu, Edwin napisał:

rośnie lawinowo,

czyli rośnie pokolenie idiotów, ludzi bez ambicji, poglądów, którzy będą łatwą , tępą masą do okłamywania i dymania na pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Maninblack napisał:

Ten bank ma również reklamę w której jakieś gimnazjalistki buntują się, że wszyscy patroni szkół to mężczyźni i że jest tyle kobiet które osiągnęły sukces, ale oczywiście zostały pominięte,

Jest:

 

 

Ten filmik to automasakracja.

 

I tu rozwinięcie pomysłu:

 

 

Pierwsze zdanie i już  pierdzielenie o toksycznej męskości :)

 

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze strony banku biznesowo jest to raczej dobra decyzja. Jeszcze długo będziemy szli w lewo, zanim rewolucja wszystko co dobre zamieni w rzekę g*wna i wahadło zacznie odbijać w drugą stronę (oby w ogóle), przez ten czas jest jeszcze sporo kasy do zarobienia płynąc w komfortowej pozycji, na czele głównego ścieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.