Skocz do zawartości

"Operacja COVID19" - metody łamania psychiki i tworzenia podporządkowania


Rnext

Rekomendowane odpowiedzi

Policja za nasze pieniądze stoi przed sklepem i liczy klientów, jest ich aż 5(policjantów)  - pewnie, żeby im palców do liczenia nie brakło. Gdy któremuś klientowi zsunie się maseczka z nosa, to wystawiają mandat, jest to autentyczna sytuacja, której byłem świadkiem.

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem jeszcze jedno działanie, które można odczytać za manipulacje- brak spójności w działaniu. Np. w grudniu liczba zachorowań spadała i powinniśmy wtedy powoli wchodzić do podziału na strefowe ograniczenia z tego co pamiętam, a i tak na koniec roku uruchomiono opcję atomową i wprowadzono m. in. w sylwestra słynną godzinę policyjną Schroedingera, która była, ale jej nie było.

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, TheWalrus said:

jest to autentyczna sytuacja, której byłem świadkiem.

Różne są nastawienia milicji do społeczności w różnych regionach, jak tak sobie obserwuję. Pewnie zbyt śmiałe byłoby wyciąganie jakichkolwiek wniosków, typu - mocniej cisną tam gdzie trzeba ludzi złamać i przygotować na mocniejsze ciosy w przyszłości (np. plany zamykania kopalń, kara za buntownictwo w ramach #otwieramy itp.). 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Obliteraror napisał:

Brzmi znajomo... – Demotywatory.pl

 

Tak by było. - Ministerstwo śmiesznych obrazków - KWEJK.pl

Z tym dyskredytowaniem "szurii" to ja bym uważał. Bo skoro okazało się, że noszenie maseczek na wolnym powietrzu nie ma żadnego uzasadnienia, a wpływ kompulsywnej dezynfekcji na możliwość zarażenia się jest pomijalny, to kto tu jest szurem: sanitarysta czy kontestator sanitaryzmu?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Rnext napisał:

dziękujemy za obrazkową ilustrację metod ośmieszania opisanych w artykule 

 

Proszę Cię bardzo. Inaczej musiałbym kolejną dezinformacyjną wrzutkę w tej wojnie informacyjnej przeciw Zachodowi (przyznaję, bardzo dobrze napisaną) rozbijać po kolei kolejny raz na atomy, analizując ją punkt po punkcie.

Wiara. Wiara, wiara, wiara. Nie rozumiem tego. To nie jest byt ponadnaturalny, którego istnienie ciężko udowodnić. Nie można "wierzyć" bądź "nie wierzyć" w udokumentowane zagrożenie nowej choroby zakaźnej. To jakbyś nie wierzył w deszcz czy wrzątek, że może oparzyć. To kwestia nauki.

 

@Covidianin, to jedno z paru idiotycznych obostrzeń. O ile byłbym w stanie je zrozumieć w miejscach zatłoczonych, gdzie nie da się zachować dystansu, to na wolnym powietrzu jest to głupsze, niż ustawa przewiduje. Podobne jak zamknięcie parków i lasów w zeszłym roku.

  • Like 2
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale właśnie o to chodzi - brak własnych badań, brak strategii (a raczej porzucenie takowej, bo były próby jej opracowania), skandalicznie idiotyczne restrykcje (dodam zamknięcie cmentarzy za 5 12-ta), bezprawność wielu punktów rozporządzeń, wladzunia kompletnie nie liczy się z ludźmi, traktuje ich jak bydło, a niepokornych próbuje spacyfikować. Bardzo źle to wszystko wygląda.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Obliteraror said:

w tej wojnie informacyjnej przeciw Zachodowi

Pewnie to zemsta Ruskich, którzy zrobili szczepkę a Zachód jej nie chce. Dlatego zmienili marketing i próbują sprzedawać szczepionkę negując istnienie wirusa :D

p.s. Popadasz w paranoję z tymi "ruskimi trollami" a w szczególności, weź pod uwagę, że możesz się mylić z oceną co jest dobre a co złe dla "Zachodu". 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Rnext napisał:

Pewnie to zemsta Ruskich, którzy zrobili szczepkę a Zachód jej nie chce

 

Może to nie takie głupie? Podobnie jak czarny PR brytolskiej Astry. Zakładam, że "inni szatani tu byli czynni", w postaci Panów zza wielkiej wody. Raz, że brytolska, dwa że Brexit, trzy, że konkurencja :)

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sposobów przeciwdziałania, w teorii wszystko pięknie, ale nie w praktycę.

 

Okazujesz sprzeciw, to wtedy są następujące scenariusze:

- jesteś pałowany przez policję tak jak niedawno w np.: w NL, albo nawet w PL.

 

 

 

 

- dostajesz mandat za niedostosowywanie się do rozporządzeń. Co z tego, że to nieleaglne, ale i tak to egzekwują.

 

- rujnują biznes, casus właściciela baru Piw-Paw, siłowni, pensjonatów. Górale się sprzeciwili, no i co? I tak idą na bruk. A tymczasem PZU przymierza się do opanowania branży fintess, a Orlen do branży hotelarskiej.

 

- "zachęcają" do szczepień budżetówkę, a jak nie chcesz, to możesz mieć problemy z awansem (np.: armia), albo fatalne warunki pracy (np.: niezaszczepieni nauczyciele pracujący w maskach w szkole przez kilka godzin, również latem)

 

Tu potrzeba innych form sprzeciwu, bo "pozytywne myślenie" i wyłączenie telewizora niewiele da, jeśli naprzeciwko nas są opresyjni psychole, którzy z premedytacją gnoją ludzi.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rawiczu państwo milicjanci dostali profilaktycznie wpierdol. Pomijam czy słusznie, czy niesłusznie, ale biorąc pod uwagę, że poszło o maseczki, to raczej słusznie. 

 

Ergo dopóki aparat ucisku nie zacznie się bać o życie i zdrowie swoje i swoich bliskich, to ucisk będzie bez ograniczeń. Zawsze to tak działa, działało i będzie działać. Kolejna prawda jest też taka, że pojedyncze jednostki choćby najdzielniejsze same nic nie wskórają. Jedynie zorganizowany "ruch oporu", jak to historia nie raz pokazała, może dać jakieś efekty. 

 

Wystarczy sobie postudiować lata PRL, tam jest pełno przykładów jak pewne rzeczy działały, a jak nie działały. 

 

Pytanie pomocnicze: z kim się będziesz bardziej liczył, z kolesiem w rurkach co krzyczy "wolne sądy", czy z górnikami co podpalą opony i walną petardy? 

 

Jest też pewien problem społeczno-demograficzny. Żyjący w PRL to już starsi ludzie, często emeryci. Ci którzy dorastali, czyli dzisiejsi 40-50 latkowie, im się już nie chce walczyć, w tym wieku do emerytury jest już bliżej, niż dalej. Pozostają młodzi. Tylko że młodzi mają we doopie wolności, byle na spłatę kredytu było, poza tym PRL znają tylko z opowiadań rodziców. Nastolatki natomiast to całkowita porażka. Byle był komp, giery i net, to świat może nie istnieć. 

 

To kto ma ten opór zamordyzmowi dawać? 

 

 

 

 

Edytowane przez maroon
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, manygguh napisał:

 

Tu potrzeba innych form sprzeciwu, bo "pozytywne myślenie" i wyłączenie telewizora niewiele da, jeśli naprzeciwko nas są opresyjni psychole, którzy z premedytacją gnoją ludzi.

Właśnie dlatego bardzo ważne jest żeby stosować punkt 7 z II części posta @Rnext

Jednostkowo jesteśmy kroplą. I teraz w zależności od nastawienia możemy być „kroplą w morzu” - bez znaczenia, lub kroplą która drąży skałę. Docelowo kroplą która przeleje czarę :)

 

Na własnym przykładzie. Początkowo sam „dla świętego spokoju” maseczkowałem się w sklepach i miejscach zamkniętych a tłumnych. Robiłem to pomimo informacji spoza głównego ścieku, które jednoznacznie oznajmiały że ta strategia nie ma naukowego sensu.

Ostatni lokdaun jednak naruszył już moją granicę i powiedziałem basta. Od około 2 m-cy nigdzie już nie zakładam tego szajsu. Oczywiście często zdarzają się kapo, którzy próbują mnie sprowadzić do reszty bydła, ale grzecznie tłumaczę że nie założę, bo nie ma to sensu, ani mocy prawnej. Średnio raz na każde takie wyjście taka sytuacja się zdarza. Co bardziej agresywni nie odpuszczają i wtedy im mówię że mam astmę 😁

Na co oni rzecz jasna:

1sil9e.jpg

„Czy mam jakieś zaświadczenie?!”

Jasne, że mam. Ale nie muszę okazywać. Jeśli się nie podoba, to proszę dzwonić na policję, im pokażę.

Nikt nie zadzwonił.

Najbardziej zajadła była tłustawa madeczka w sklepie z zabawkami 😆

życzyła mi wrzaskiem, żebym zachorował. Jej Rafałek tylko spoglądał tylko zażenowany zza FFP2...słowa nie powiedział.

 

I wiecie co? Widzę co jakiś czas takiego ludka jak ja w markecie. Subiektywnie czuję że coraz więcej nas. I jest mi z tym zajebiście!!!

 

Jeśli nie dla efektu „kuli śniegowej”, to chociaż dlatego warto...

  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, maroon said:

To kto ma ten opór zamordyzmowi dawać? 

Zdecentralizowana grupa kilkuset ludzi w kraju, która sabotowałaby działaność organów odpowiadających za przebieg epidemii. Teoretycznie mogliby to osiągnąć dzwoniąc regularnie do najbardziej "aktywnych" posterunków policji czy stacji sanepdu i zgłaszać, że w obiekcie znajduję się coś wybuchowego. Co jakiś czas taki telefon, albo koktajl rzucony w budynek z drona może mocno rzutować na pracy takiej placówki. Oprócz tego istnieje prawdopodobieństwo ataków hakerskich na systemy takich instytucji. Taka grupa może też zastosować metody znane z paryskich przedmieść polegające na utylizacji środków lokomocji określonych osób. W żadnym wypadku nie zachęcam do tego typu działań, ba potępiam je. To jedynie teoretyczne rozważania, jak taki scenariusz mógłby się rozwinąć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext Mówiłem, że @Obliteraror i @Covidianin to agentura. Ich najprościej po prostu wypierdolić stąd.

 

To coś jak opozycja w polinie, jest 'opozycja' typu PO, dla debili i agent obli, coś jak pseudointeligent w socrealiźmie. Żaden inteligentny się na jego obrazki nie nabierze, tym bardziej, że są zawsze taką prostacką kontrą dla prawdy.

 

No ale są i inteligentniejsi i dla nich jest 'lepsza' 'opozycja', coś jak konfidentracja, niby dobrze mówią i prawicowo, ale mają szemraną proweniencję, wszyscy sprzedani i sprzedadzą was, jak tylko wentyl bezpieczeństwa wpuści ich na ostateczną rozgrywkę.

 

Takim agentem jest @Covidianin czasem ustąpi, napisze coś inteligentnego, udaje poszukiwacza prawdy. Po czym więc poznać, że to agentura?

 

Po owocach! Zawsze widać who is who po rezultatach, kto wysługuje się systemowi, a kto nie. I sabotażu słusznej linii obrony.

 

Sypcie piach w tryby tej demonicznej maszynki, każdy wg. swojego powołania i możliwości. Jak choćby 5 milionów ludzi to zrobi, to to się rozpierdoli ta opera zła.

 

Polska jest na przejebanym odcinku nwo, froncie wschodnim, ale ma odpowiednio lepiej orientującą się partyzantkę i mniej szacunku do tych syjonistycznych psów na usługach wiadomo kogo. Italianiec trzy razy się zastanowi zanim podniesie rękę na swoje forze dell ordine. Bo oni ściągają kaski. Swoich przecież lać nie będą. W psylicji prawie nie ma prawych ludzi, dawno opuścili te szeregi, a już z pewnością nie ma ich na krawężnikach. Tam jest w ogóle mało Polaków, wielu zostało nawiezionych z Ukrainy, Izraela, dlatego oni zawsze mają mordy na kłódkę. I nie mają numerów ani nazwisk na mundurach. Bo gdyby je otworzyli wyszłoby, że nie znają polskiego. Nie ma ich co żałować, ani szacunku do nich żadnego, bo się im nie należy. Poszli po parę srebrników.

 

To na oko widać, że ta formacja jest sprzedana, ktoś inny nią steruje. Widać to po filmach, interwencjach, mordach, reakcjach.

 

A co do tych agresywnych psychopatów, co poszli się wyżyć - należy im się konkretny wprdl. Ale tylko jak bedziecie w sile i nie będzie można wyciągnąć konsekwencji. Nigdy nie przystępuj do wojny jako pierwszy. Poczekaj aż wróg się sam zmęczy, lub wykrwawi.  Jeżeli nie możesz wygrać, masz coś do stracenia - spierdalaj.

  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, maroon napisał:

(...)czyli dzisiejsi 40-50 latkowie(...)

Brat @maroon ma sporo racji. Jestem w wieku, w którym wszędzie mi już bliżej jak dalej, i to nawet nie to, że mi się nie chce. Ja już nie mam siły :( Od jednego aparatu swoje pałą po plecach już dostałem.

W swojej dzielnicy nędzy i zua nie noszę maski i mam to gdzieś. Trafił mi się niedawno jakiś ORMO-wiec, co mnie prostował. Użyłem metody Wujka Staszka Mistrza Ciętej Riposty, trochę tęskniąc za czasami gdy mi się obce łajzy Porcie nie kręciły :(. 30 lat temu jebnąłbym go z bani i patrzył jak gówniarze rozbierają go do naga. Ale cóż... Tam gdzie był Wiking, dziś jest Biedronka :P

 

Nie mam zamiaru tłumaczyć obcym ludziom, że od 15 lat choruję na astmę. A fitka żadnego nie mam, bo od roku z moim lekarzem mam kontakt tylko przez telefon, wystawia mi e-recpetę na pół roku naprzód, gdzie normalnie widzieliśmy się raz na kwartał robiąc badania i korygując dawki.

13 godzin temu, Rnext napisał:

Wiele sił, które się ścierają i ciągną każda w swoją stronę, tworzy pewien wypadkowy obraz(...)

Jest nawet gorzej.

Hieny w ludzkiej skórze wykorzystują plandemię, za lokdałnem ukrywają swoją głupotę i niekompetencję.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Martius777 Nie porównuj zachodnio-europejskich formacji policyjnych do psylicji, bo one nawet między sobą się znacznie różnią. Pooglądaj filmiki z demonstracji z różnych krajów, a zobaczysz, że policja:

 

1. Hiszpańska, francuska, rumuńska, szwajcarska - spierdala przed demonstrantami vide ostatnie protesty w St. Gallen

2. Włoska, serbska, brytyjska - stoi i nic nie robi, demonstranci wykrzykują, ale nie napierają, a tamci ich nie leją - bo to swoi i swój swojego bił nie będzie.

3. "Polska", czeska, niemiecka, holenderska - albo pałuje co agresywniejszych, albo wlecze do jakiejś ciemnej piwnicy i wprdl poza okiem kamer

 

To nie wzięło się znikąd, tak było od czasu II WŚ!! Kraje mają różne mentalności i są przez różne siły okupowane i to się od tamtego czasu niewiele zmieniło. Dlatego nwo będzie skrojone w szczegółach na miarę kraju, a wspólne będą tylko ogólne zasady.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rnext napisał:

są nastawienia milicji do społeczności

A kiedyś 'psiarskie' to stały po stronie obywateli w tej juryzdykcji?

 

Kominiarka.

Zakupy w zapomnianych sklepach.

Minimalizacja potrzeb.

OPAŁ stały(bez pruunda).

 

Zapas wody.

3 toporki.

Wszędzie się walają noże kuchenne(rewolucje).

 

TeleVizor kabla antenowego 4 lata nie widział.

 

@Rnext co sądzisz o teleranku w niedziele za tydzień?

 

 

 

   

 

1 godzinę temu, mr.anderson napisał:

Subiektywnie czuję że coraz więcej nas. I jest mi z tym zajebiście!!!

....co do kominiarki....to fajnie działa przy mijaniu fotoradaru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Obliteraror napisał:

Brzmi znajomo... – Demotywatory.pl

 

Tak by było. - Ministerstwo śmiesznych obrazków - KWEJK.pl

Wiesz byl tu link jak niedźwiedź wyskoczył na gościa. Ten zareagował atakująco i zwierzę uciekło. Ty byś uciekał przed wilkiem/niedźwiedziem i potem byłoby w wiadomościach nieświadomy turysta został zjedzony przez wilka. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.