Skocz do zawartości

"Operacja COVID19" - metody łamania psychiki i tworzenia podporządkowania


Rnext

Rekomendowane odpowiedzi

@Jan III Wspaniały masz nieaktualne dane. Tak dzisiaj prezentują się ci twoi 'dobrzy, normalni ludzie' wykonujący w ramach rutynowych, normalnych działań operacyjnych rozkazy 'dobrych, normalnych ludzi' na stanowiskach dowódców i komendantów:

 

 

Obrzydliwe. Nazwisk i mord jak zwykle sczytać nie można, więc hańba idzie na całą formację.

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 1
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, absolutarianin napisał:

Przypomnę wam te słowa, jak będą lali was. Gazem i pałką za odmowę pokazania paszportu szczepionkowego, albo odmowę pójścia na wojnę z Putinem.

 

Chyba dostrzegasz różnicę między czynną napaścią na funkcjonariusza a biernym oporem? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jan III Wspaniały napisał:

doczytaj, doucz się trochę, zdobądź wiedzy jak wygłaszasz takie ostre stanowiska (bez obrazy).

O widzę zgadłem, Pan z mundurówki lub okolice jak tak zabolało. Szczepioneczka przyjęta, AstralnaZenka to ta która ma „skuteczność”na 12 tygodni a potem słabnie, proszę: Deutsche Welle bo znowu człowieka wyśmieją i każą mu się czegoś douczyć ;) Wylew i zakrzepica w gratisie :) W Niemczech chcieli to dawać bezdomnym 😉

 

Co to kolejne mam się doedukować? A już wiem: Art. 31 ust. 3 Konstytucji, mówi jasno w jakim przypadku można takie działania podejmować.
Dla potwierdzenia proszę oto opinia Prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej bo znów zarzucą debilizm:

Opinia Prezes

 

No popatrz nawet on pisze co już kombinują:

Rząd tymczasem podejmuje działania „obronne”, kierując wniosek do TK o stwierdzenie niekonstytucyjności art. 417 kodeksu cywilnego, który statuuje odpowiedzialność Skarbu Państwa za szkodę wyrządzoną przez niezgodne z prawem działanie lub zaniechanie przy wykonywaniu władzy publicznej.”

 

Czego jeszcze nie rozumiesz? Też będziesz tak mówił? Wysoki Sądzie to były rozkazy! ;)


Społeczeństwo kiedyś za to rozliczy, oj rozliczy.Już ostatnio naczelny minister zdrowia srał po portkach, że ich wyniosą na taczkach. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz widzę panikarskie artykuły, że katar sienny, nieżyt nosa to już cooooviiiid!

 

https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,26966843,trzecia-fala-pandemii-alergolozka-niezyt-nosa-jednym-z-pierwszych.amp

 

Co następne? Ziewanie i pierdzenie oznaką covida?

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pyrkosz chłopku, ja bardzo dużo rozumiem ale nie wszystko będę Ci tłumaczył. Nie chce mi się, mam ciekawsze zajęcie niż rozbijanie na atomy rzeczy dla mnie (i dla wielu) oczywistych.

To jak wyjaśniać kobiecie zasadę działania silnika- ,,na chuj drążyć, jeździ to jeździ”.

Zresztą ktoś średnio rozgarnięty wyciągnie wnioski z pierwszego postu który napisałem. Widocznie dla Ciebie to za wiele.

 

@absolutarianin czyli jest dokładnie tak jak napisałem wcześniej:

Kozaczenie, stawianie czynnego oporu, być może go opluła albo jak pewna dziennikarka kopnęła (ale ryk później był w mediach) a później ,,ZOMOWCY KURWA” i pisk rycerzy ,,Zostaw ją kurwa”.

Ziew.

 

Swoją  drogą zapodaj cały film a nie tylko część. Jakiś powód musiał być takiej reakcji Policjanta prawda?

Tylko nie pisz mi proszę, że wracała z rekolekcji, przypadkiem poszła w grupę uzbrojonych policjantów i im powiedziała ,,dzień dobry”. A te brutale i chamy ją pałką. Pewnie jeszcze zgwałcili ją na komendzie?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obciach, że stado funkcjonariuszy nie potrafi drobnej kobiety, nieuzbrojonej założyć kajdanek bez napierdalania pałą. 

 

Kilku powinno oddzielić ją od tłumu, a dwóch elegancko dokonać zatrzymania bez używania gazu czy pałek. 

 

I wszystko na spokojnie, jak tłum widzi agresję u policjanta, to sam reaguje agresją. 

 

Policjanci powinni dążyć do zmniejszenia wściekłości tłumu, a nie eskalować.

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

chłopku, ja bardzo dużo rozumiem ale nie wszystko będę Ci tłumaczył. Nie chce mi się, mam ciekawsze zajęcie niż rozbijanie na atomy rzeczy dla mnie (i dla wielu) oczywistych.

To jak wyjaśniać kobiecie zasadę działania silnika- ,,na chuj drążyć, jeździ to jeździ”.

Zresztą ktoś średnio rozgarnięty wyciągnie wnioski z pierwszego postu który napisałem. Widocznie dla Ciebie to za wiele.

Czyżby brakło argumentów? Znowu jestem debilem? Okazało się, że „szur” jednak napisał coś z odwołaniami? Nie ma co odpisać? ;) 
Wysoki sądzie! Rozkazy! Rozkazy!

A pro po kobiet... ogólne zasady pracy silnika myślę, że zna większość które znam... bo dokładnych to pardon, ale nawet ja nie znam, bo nie jestem mechanikiem :)

Nic no, życzę zdrowia po tym syfie astralnym.

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mnemonic napisał:

Wychodzą bokiem braki w wyszkoleniu. Z trzymaniem nerwów na wodzy włącznie.

 

Otóż to, przeszkolenie zerowe, chłopcy co nie mieli pomysłu na życie robią co im się każe. Z tymi emeryturami to się nie zdziwię jak im zabiorą jak dzisiejszym emerytom którzy pracowali za poprzedniego systemu. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

dają pogląd na to ilu wysłać ludzi, żeby pilnować porządku.

Raczej ilu wysłać do walki i pałowania społeczeństwa za nieprzestrzeganie bezprawnych, dyktatorskich zapisów :) 

Ci z Gestapo też byli tacy uśmiechnięci a potem zawiśli po drzewach za wykonywanie poleceń :)

@Jonash mam nadzieję! To i tak zbyt lekka kara, osądzić, skazać, usunąć z życia społecznego jako sługusów ustroju totalitarnego.

Edytowane przez Pyrkosz
Błąd fleksyjny
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Jonash napisał:

Otóż to, przeszkolenie zerowe, chłopcy co nie mieli pomysłu na życie robią co im się każe.

 

No niestety ostatni rok pokazuje, że zauważalny procent [nie mówię, że większość] policjantów ma zbliżoną mentalność do podmiotu lirycznego z poniższej piosenki:

 

 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, absolutarianin napisał:

Obrzydliwe. Nazwisk i mord jak zwykle sczytać nie można, więc hańba idzie na całą formację.

Ajwaj "Juleczka" opluła policjanta i został zglebowana. Samo życie.

55 minut temu, Mosze Red napisał:

Obciach, że stado funkcjonariuszy nie potrafi drobnej kobiety, nieuzbrojonej założyć kajdanek bez napierdalania pałą. 

Z własnego doświadczenia to ją tylko klepnął od niechcenia i to w dodatku w torebkę. Po konkretnym ciosie to  "juleczka" by się zesrała.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baca1980 napisał:

Ajwaj "Juleczka" opluła policjanta i został zglebowana. Samo życie.

Ajwaj Baca nie miał paszportu szczepień, został zastrzelony. Mama Bacy szła do sklepu , dostała pałą po nerkach bo jej się maseczka zsunęła z nosa ;) 

O tym mówiłem, „strażnicy teksasu” bo kto normalny pałuję kobietę, jak zbrodniarza. Jeżeli nawet opluła, to tacy chojracy, że z babą sobie nie potrafią dać rady ? Zakuć w kajdanki nie potrafią? Żałosne. 
Kiedyś już tak było, że pałowano za wolność. Prawo też wtedy było według uznania. Ci koledzy nazywali się ZOMO :) 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.