Skocz do zawartości

"Operacja COVID19" - metody łamania psychiki i tworzenia podporządkowania


Rnext

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.04.2021 o 06:40, Martius777 napisał:

Polska jest stracona przez covidian, mają tak wyprane mózgi, że jeśli ministerstwo powie, że wirus unosi się metr nad podłogą to zaczną czołgać, oczywiście w maseczce!

 

Obecne pokolenie Polaków to najsłabsze w historii tego narodu, niestety wieczne wojny, powstania, okupacje złamały ducha w społeczeństwie.

Najodważniejsi poświęcali swoje życie by kolejne pokolenia mogły żyć i co i mamy mizerię ludzką, która zrobi dosłownie wszystko

by przeżyć.

Popatrz na masowe szczepienia i histerię z nimi związaną gdzie bez refleksyjnie ludzie przyjmują syf niewiadomego pochodzenia.

Absurdalny reżim sanitarny gdzie społeczeństwo nawet się nie buntuje poza nielicznymi.

Do tego te nienawistne spojrzenia jak ktoś za blisko podchodzi lub nie ma maski i nieuzasadniona agresja z przesytu propagandy.

Ja to słyszałem taką rewelację, że skacząc ze spadochronem na wysokości kilkunastu kilometrów musisz mieć ubraną maseczkę😆 

Widzisz wirus jest wyżej niż metr nad ziemią a społeczeństwo i tak uwierzy czekam kiedy kosmonauci będą nosić maski🤣😂

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podawałem rewelację o spadochoniarzach chyba w tym czy innym wątku. Argument covidian? Mogą się zarażać podczas spadania i mijania się :D Rykłem wtedy ze śmiechu wyobrażając sobie spanikowanego covidianina na spadochronie widząc innego bez maski a wiatr wieje sruuuuu z koronawirusami!

 

176325573_4169187936467148_7695184206330

 

 

 

Edytowane przez Martius777
  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zachorujesz to zmienisz zdanie, inni też podskakiwali i nie stosowali się do nakazów a dziś umierają"     -   mój ulubiony argument, to znaczy że jeśli zachoruję co wcale nie jest wykluczone to naglę zapragnę utraty mojej wolności i suwerenności jako obywatel rzekomo wolnego kraju?  Gdzie tu kurwa logika.

 

Rozmawiałem dziś z rodziną z niemiec, z tzw polskimi niemcami czyli emigracją lat '80 i myślałem że przynajmniej ci ludzie będą głosem rozsądku w tym dziwnym kraju i pytam co ludzie na to że wprowadzili godzinę policyjną na co polscy niemcy odpowiadają mi że nie ma wyjścia i tak trzeba byle się tego wirusa pozbyć i że trzeba się dostosować żeby już było po wszystkim. Ręce mi opadły. Lata prania mózgu przez polską i szwabską tv poczyniły nieodwracalne zmiany.

 

 

Wysnułem ostatnio odważną i może trochę naciąganą teorię że covidianizm dotyka głównie kobiet i kuków. Jak wiadomo kobiety są strażniczkami matrixa od zawsze więc w covidowym spisują się doskonale to kuki im w tym pięknie wtórują. U mnie w rodzinie i wśród znajomych obserwuję że bycie covidianiem pokrywa się z byciem kukiem, do tego dochodzi typowa dla kukuów uległość wobec władzy na zasadzie wypracowanego do perfekcji mechanizmu : "a zrobię to dla świętego spokoju".

No i z tego samego powodu pooddawanie się woli i logice Grażyny powoduje że po pewnym czasie sami myślą jak Grażyna.

Tak więc panowie moim zdaniem ostatnimi strażnikami wolności i suwerenności są i będą niezależni samcy a im ich mniej i im więcej kukoldów tym więcej ogłupienia i pozwalania władzuchnie dosłownie na wszystko.

Poza tym prawdziwa siła faceta tkwiła zawsze w jego akceptacji śmierci i braku lęku przed nią który to lęk dziś jest głównym motorem działania przestraszonej trzody kuków.

 

Edytowane przez jaro670
  • Like 20
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, jaro670 said:

covidianizm dotyka głównie kobiet i kuków

Mam podobną obserwację, co więcej w swoim czasie, niezależnie ode mnie i zanim jeszcze o tym wspomniałem, do identycznego wniosku doszła też H.

W ogóle zmiękli nam faceci - strzelisz z nadmuchanej, papierowej torebki i już wszyscy obsrani i popłakani jak dzieci. 

6 minutes ago, jaro670 said:

mój ulubiony argument, to znaczy że jeśli zachoruję co wcale nie jest wykluczone to naglę zapragnę utraty mojej wolności i suwerenności jako obywatel rzekomo wolnego kraju?  Gdzie tu kurwa logika.

W "Nowej Paradyzji" nie ma miejsca ani na logikę ani na naukę.

Naszym "właścicielom" już się w dupach poprzewracało, więc może pora zamienić im je miejscami z głowami.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jaro670 napisał:

Wysnułem ostatnio odważną i może trochę naciąganą teorię że covidianizm dotyka głównie kobiet i kuków. Jak wiadomo kobiety są strażniczkami matrixa od zawsze więc w covidowym spisują się doskonale to kuki im w tym pięknie wtórują

Coś w tym jest. Do tego szeroko rozumiana lewica i LGBT+. Na szczęście są kobiety, które nie uległy paranoi. :)

Ciekawe czy są jakieś legitne badania, ktróre pokazują kto jest bardziej podatny na te propagande.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Garrett said:

Ciekawe czy są jakieś legitne badania, ktróre pokazują kto jest bardziej podatny na te propagande.

Można się spróbować odnieść do tego: https://news.gallup.com/poll/158069/women-swing-states-gender-specific-priorities.aspx

Stare bo z 2012r., ale nadal bardzo interesujące:

vv4-e0k6iuglya8g4id9xq.gifhohc8ofx0u6r4ewkbs9rsa.gif

 

Dla mężczyzn, najważniejszą kwestią polityczną była wtedy praca (38%), dla kobiet - aborcja (39%).

Praca liczyła się dla kobiet (19%) dwa razy mniej, niż dla mężczyzn (38%).

Kobiet nie obchodził zbalansowany budżet federalny, który dla mężczyzn był na 3 miejscu (korelacja skutkowo-przyczynowa czyli czemu drukarka robi brrrrr :) ).

Mężczyzn nie obchodziło "zrównywanie nierówności płacowych", tak lubiane przez lewicę, i tutaj - przez kobiety (15%).

  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, SennaRot napisał:

Koncerny stać na lobbing i łapówki.

 

Że co? Że oni tak z troski? Dla naszego dobra, mówicie? Ot, idealista, ten doktór.

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SennaRot napisał:

Dla oszczędności czasu ;) oglądamy od 11 : 40

 

 

Nie chwaląc się - przewidywaliśmy rok temu. Zostaliśmy mianowani foliarzami. :)
No i żadne z naszych przewidywań się nie spełniło - jak to zauważył (zapewne po wnikliwej analizie naszych wpisów) kolega kolegi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, zychu napisał:

Koncerny stać na lobbing i łapówki.

 

Że co? Że oni tak z troski? Dla naszego dobra, mówicie? Ot, idealista, ten doktór.

To może pora, dla światowego dobra i walki z pandemią, znacjonalizować koncerny bez odszkodowania? Pod egidą ONZ, nich im będzie.

Pandemia skończy się w 2 dni. :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BumTrarara napisał:

To może pora, dla światowego dobra i walki z pandemią, znacjonalizować koncerny bez odszkodowania? Pod egidą ONZ, nich im będzie.

Pandemia skończy się w 2 dni. :P

 

Przecież koncerny urządzają nam właśnie tzw. wielki reset (Davos 2020 i 2021). Nasz świat stanie się sprawiedliwszy, równiejszy i bardziej zielony. Zabiorą bogatym, dadzą biednym (w teorii, w praktyce biedniejsi nie staną się bogatsi). Oczywiście koncernów to nie będzie dotyczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kolonializm i postkolonializm też tworzy opisaną patologię ale nie w sposób przedstawiony przez Ciebie.

W kolonialnych krajach, a takim była Polska za komuny, radziecką kolonią,  za zaborów, tworzy się warstwa konfidentów, sługusów kolonialisty, i pańszczyźnianych chłopów, których głównym zmartwieniem jest odbębnić pańszczyznę, możliwie najniższym kosztem, podlizać się panu, ukraść "pańskie" kiedy to tylko możliwe, i tyle.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mosze Red napisał:

 

To jest taktyka generowania emocjonalnego zapotrzebowania na śmiecionkę. Ludzie się nie chcą szczepić, trzeba ich nastraszyć potencjalnymi reperkusjami niepartycypowania w hagadzie wyszczepiennej lub wytworzyć przeświadczenie, jakoby berbelucha stanowiła towar deficytowy. Pisze o tym także Matka Kurka, znany z masakrowania "prawych" ścierw, wspierających narrację plandemiczną.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.