Skocz do zawartości

Dlaczego kobiety nie odpisują ??


Rekomendowane odpowiedzi

Autorze tematu kolejny post, z którego wynika, że jesteś dla kobiety orbitetem do dawania rozrywki, darmowej atencji czy żali z jej strony nic poza tym. Zastanawia mnie czy jesteś masochista i lubisz cierpieć marnując swój czas na kobietę, która nie jest zainteresowana twoją osobą. Bo nie wiem czy wiesz, ale zainteresowana kobieta zawsze będzie miała dla ciebie czas i chęć przebywania z tobą. Nie wyciągasz wniosków i rad udzielanych przez braci w tym jak i w poprzednich tematach co dalej utwierdza mnie w przekonaniu, że nie chcesz pomocy tylko darmowego wypróżnienia z problemów w zamian nie dając nic od siebie bo z tego co widzę nie udzielasz się w innych tematach by pomóc braciom w problemach. Tak jak już wcześniej Ci pisałem długa droga przed tobą i mnóstwo pracy. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, GallAnnonim999 napisał:

chwilkę popisaliśmy, że kupię sobie chipsy do filmu w drodze powrotnej z pracy, ona odparła że co chyba orzeszki, wię c tak zrobiłem kupiłem 2 opakowania

Yyy... Zakwestionowała to, co sam dla SIEBIE - nie dla was obojga - chciałeś kupić, a Ty przytaknąłeś i kupiłeś SOBIE to, co pani Ci zasugerowała?

 

2 godziny temu, GallAnnonim999 napisał:

ja chciałem jej się bardziej przypodobać

Podstawowy błąd.

 

2 godziny temu, GallAnnonim999 napisał:

No skończyłem, i tak nic nie da, biznes dalej będzie się kręcił, te wszystkie wycinki drzew, spadająca populacja pszczół, co2, marnie widzę przyszłość planety jak zdechniemy, Ziemia będzie napewno wdzięczna dobrą idę spać bo mi lecą......

Nie obraź się - gdybyś mi tak napisał, też niekoniecznie chciałbym wdawać się w dyskusję. Popracuj nad stylem i interpunkcją. Częściej czytaj książki, artykuły, reportaże. Unikaj podrzędnych portali i mainstreamu zaśmiecającego mózg. Poniżej Twoja wiadomość po drobnym tuningu:

 

Obejrzałem.

(tutaj nie wiem, do czego się odnosisz, warto byłoby dodać kontekst) I tak nic to nie da. Biznes dalej będzie się kręcił. Te wszystkie wycinki drzew, spadająca populacja pszczół, emisja co2 - marnie widzę przyszłość naszej planety. Jeśli umrzemy, Ziemia z pewnością będzie wdzięczna. Słuchaj, idę spać. Zgadamy się.

 

Reasumując:

- brak szacunku do samego siebie i swoich decyzji (jeśli nawet w tak błahej sprawie, jak wybór przekąski, ulegasz pańci, to nie sprawiasz wrażenia silnego -> czytaj: dobrego genetycznie)

- chaotyczne pisanie, które nie zachęca do dyskusji, a wręcz może powodować kłopoty ze zrozumieniem i podejrzenia o bycie niezbyt inteligentnym 

- dziewczę, w przeciwieństwie do Ciebie, ma ogromny wybór potencjalnych partnerów, a zatem może patrzeć na mnóstwo cech i porównywać mężczyzn ze sobą. Pewnych rzeczy u siebie nie zmienisz (choćby wielu aspektów wyglądu), natomiast mindset i sposób prowadzenia rozmowy zdecydowanie możesz.

 

Powodzenia.

Edytowane przez wolnystrzelec
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maroon napisał:

Samce pocierają nosami swoje genitalia i penetrują się analnie; można zaryzykować twierdzenie, że mamy do czynienia z gangami gejów, pasących samice wyłącznie do reprodukcji

Nie dość że gangsterka to jeszcze narkomania wśród młodych delfinów lejej ze śmiechu panowie delfiny to chore pojeby hahahah

https://www.google.com/amp/s/gadzetomania.pl/514,z-zycia-delfina-wojny-gangow-narkotyki-i-gwalty-na-pletwonurkach%3famp=1

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu ta sama historia...

 

Zarucha chad wychowany na filmach akcji z Van Damme i filmach karate klasy B z lat 90, a nie gość, który ogląda netflixowe dokumenty o spadku populacji pszczół i wzroście ilości dwutlenku węgla w atmosferze...

 

O takich tematach, to sobie można z kumplem przy piwku podywagować, a nie z nowo poznaną kobietą.

 

A z tymi delfinami.... to żeś dojebał po całości, bracie.

 

Dla nich zbiorowe gwałty i morderstwa z zimną krwią są czymś normalnym.

 

Jak już jesteśmy przy tych delfinach https://www.focus.pl/artykul/milosc-miedzygatunkowa-istnieje-ta-kobieta-rozkochala-w-sobie-delfina to polecam poczytać o pewnej kobiecie.

 

"Peter wiele razy próbował ocierać się o różne partie ciała Margarett, a sama zainteresowana, uznawszy, że każdorazowe izolowanie podnieconego delfina będzie logistycznym koszmarem, podjęła decyzję, by regularnie zaspokajać go seksualnie z użyciem swojej dłoni"

 

Czekasz godzinami na wiadomość od myszki, a deflin trochę się poocierał i dopiął swego.

 

Ucz się od lepszych.

Edytowane przez Infernal Dopamine
  • Like 1
  • Haha 6
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ujebane delfiny tą rozdymką widać po oczach w 2.44 jak są na haju hahah https://youtu.be/Uvyg0prl6co

15 minut temu, Infernal Dopamine napisał:

, podjęła decyzję, by regularnie zaspokajać go seksualnie z użyciem swojej dłoni"

 

Czekasz godzinami na wiadomość od myszki, a deflin trochę się poocierał i dopiął swego.

 

Ucz się od lepszych.

Złota kobieta ugułem żyć nie umierać chyba robiła mu niezła robotę kto wie może nie tylko ręką.

Myślę że autor tego postu tak samo jak ten biedny chłopina delfin po starcie kobiety opadł by na dno i przestał oddychać

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dassler89 napisał:

to co napisałem to nie ekstraliga ale still better than "delfiny to najmądrzejsze zwierzęta na świecie":D

@Still wracaj do kurwy nędzy.

 

 

Sorry @Ważniak że odebrałem Ci całe dzieciństwo...

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpisała Ci bo wysłałeś tekst w stylu miękiszona chodzącego na czarne marsze z transparentem: ja też jestem kobietą. Laskom tak na prawdę wali ochrona środowiska, rybki, ptaszki itp itd One się po prostu dostosowują do aktualnie panujących mód, a w rzeczywistości chciałaby mieć prymitywnego brodacza chodzącego na polowania. To było jeśli chodzi o Twój tekst. A tak poza tym to się do niej kleisz więc ona nie musi się starać, bo jak gwizdnie to przylecisz jak nagrzany pudel - kobiety takimi gardzą i ewentualnie ich wykorzystują albo się nimi bawią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Ważniak napisał:

Delfiny to są, kurwa, chore pojeby.

 

Osobiście najbardziej nienawidzę koali bandyckich, morderczych. Nie dość, że mają prawie gładkie mózgi i są w czołówce najgłupszych zwierząt na ziemi, tej ziemi, to jeszcze:

 

Cytat

(...)Oczywiście młode mogło też łyknąć trochę sików, bo jego matka najpewniej nie trzyma odpowiednio moczu. Czemu? Bo prawdopodobnie cierpi na jakąś chorobę weneryczną, podobnie jak reszta tych zwierząt. Na niektórych obszarach zachorowania to jakieś 80% i więcej. Bo widzicie, jedną z aktywności na jakie koale poświęcają swoją cenną energię są gwałty. Mimo iż koale rozmnażają się sezonowo samce albo nie wiedzą albo mają to totalnie w dupie i po prostu gwałcą samice niezależnie od tego czy akurat jest w cyklu.

Jeśli samicy przyjdzie do płaskiego mózgu się bronić, samiec może zachcieć zrzucić ją z drzewa (i spaść razem z nią oczywiście) co prowadzi nas do ostatniej ciekawostki o mózgu tego gatunku idiotów.(....)

 

Tutaj cała pasta: https://www.wykop.pl/wpis/37967057/koale-to-sa-jednak-kurwa-okropne-zwierzeta-proporc/

 

Ale poważniejsze źródła potwierdzają, że to czysta, brudna prawda. ☺️

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz po prostu najpierw iść się wyspać, a po drugie musisz się ogarnąć psychicznie, bo to światło z urządzeń mobilnych też wyraźnie źle na Ciebie działa. Po trzecie primo musisz odstawić Netfliksa i CO2, LGBT, Gender, globalne ochłodzenie, FB, IG, TT, Tinder, Badoo, Fotkę, Snapa, GG i co tam jeszcze masz. I ogólnie mainstream. Jak to wszystko zrobisz, to możesz wrócić tu na forum i pytać o kobiety. Tylko pamiętaj - najpierw się wyśpij, z 7 godzin w nocy i dwadzieścia do trzydziestu minut drzemki dziennie. Później zacznij czytać jakieś pozytywne książki o samorozwoju i uczyć się przydatnych rzeczy. Podejrzewam, że wtedy Twoje posty staną się też bardziej spójne, może nawet zaczniesz stosować znaki interpunkcyjne. Wyjdź na dwór, uprawiaj sport, jedź warzywa i owoce, odstaw chipsy i orzeszki. I wróć nas wtedy pytać, dlaczego kobiety wolą samców alfa.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2021 o 13:26, Jonash napisał:

Przecież to coś nawet nie umie skleić zdania a wy mu doradzacie jak radzić sobie z panienkami.

Weź jeszcze jedną rzecz pod uwagę, mechanizm, wielu ludzi takim tak myśli w ten sposób, że jak zaczynasz im mówić prawdę prosto w oczy merytorycznie, masz wiedze, to zamiast tobie powiedzieć ok spoko nie wiedziałem, poczytam to będą ciebie nienawidzili, są zabetonowani na swoim punkcie widzenia, i nic nie jest w stanie tego zmienić, analogiczna sytuacje teraz możemy widzieć, powiedziałeś prawdę, a kolega będzie bronił swego punktu widzenia jak Alamo czy Reduty Ordona obrońcy, miałem podobna sytuację, jak ktoś mi mówił, że robię źle, to zamiast wyciągnąć wnioski, to broniłem swojej decyzji jak ognia , odpierając  merytoryczne zarzuty, teraz bardzo żałuję, ze byłem tak zabetonowany, i kolejna rzecz kolega może być zakochany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo: czytaj to co masz wysłać. 

Dużo ludzi ma tak że piszą na zasadzie słowotoku tak jakby mówili. Z tym że o ile stylistyka wypowiedzi umyka gdy kogoś słuchamy, to gdy to samo czytamy, to widzimy wszystkie błędy. 

 

Secondo: Jak chcesz zabłysnąć to rób to jakąś ciekawostką, nie pisz ogólnikowych truizmów, które druga strona dobrze zna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GallAnnonim999 Jeżeli założyłbyś fake-konto kobiety na Tinder/Badoo to zobaczyłbyś, że taka pani potrafi otrzymywać wiadomości nawet od kilkudziesięciu panów.

Większość z nich wysyła schematyczne wiadomości typu: ,,Hej, co tam?", na które wręcz nie chce się odpisywać.

 

Jeżeli codziennie dostawałbyś kilkanaście ofert matrymonialno-seksualnych od pań, to wybrałbyś pierwszą lepszą z brzegu czy może chciałbyś zerwać najsmaczniejszą brzoskwinkę?? Odpowiedz sobie sam na to pytanie :)

 

Jeżeli piszesz z netflix-lady o wpływie co2 na środowisko i delfinach to sorry ale to nie przejdzie (i pisze Tobie to gościu, który nawet nigdy nie miał koleżanki).

 

Zresztą we wcześniejszych swoich tematach dostałeś wiele bardzo wartościowych porad od pozostałych użytkowników forum. Pytanie ile z nich już zacząłeś wdrażać w swoje życie?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 10.04.2021 o 13:08, Dassler89 napisał:

"delfiny to najmądrzejsze zwierzęta na świecie".

Albo wyznają miłość po 1 wiadomości :)

W dniu 11.04.2021 o 23:15, deleteduser130 napisał:

to wybrałbyś pierwszą lepszą z brzegu czy może chciałbyś zerwać najsmaczniejszą brzoskwinkę??

Wiadomo brać najatrakcyjniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.