Skocz do zawartości

Dlaczego kobiety nie odpisują ??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Bracia

Dwa dni temu, napisała dziewczyna która mi się podoba, w skrócie poleciła film na netfliksie chwilkę popisaliśmy, że kupię sobie chipsy do filmu w drodze powrotnej z pracy, ona odparła że co chyba orzeszki, wię c tak zrobiłem kupiłem 2 opakowania, też jej film poleciłem, też jej film poleciłem. W trakcie filmu było o delfinach, więc ja chciałem jej się bardziej przypodobać, napisałem jej,że delfiny to najmądrzejsze zwierzęta, Odparła ale nie do końca więc zapytałem się jej dlaczego tak sądzi, ale dopiero godzinę od jej wiadomości, pewnie już spała wtedy ale to zaraz, a druga sprawa skomentowałem film o tak .......No skończyłem, i tak nic nie da, biznes dalej będzie się kręcił, te wszystkie wycinki drzew, spadająca populacja pszczół, co2, marnie widzę przyszłość planety jak zdechniemy, Ziemia będzie napewno wdzięczna dobrą idę spać bo mi lecą......   odczytała tą wiadomość dopiero nad ranem  i teraz nie wiem cop robić czy coś napisać, czy zamilknąć nie wiem naprawdę, podobnie się zachowała w drugi dzień świąt, ale przyznaje się beż bicia wtedy byłem w pracy zmęczony i zbyt wszystko chaotycznie napisałem wszystko, ale najgorsze jest to że ona cały czas jest dostępna, i nie boli to ze nie można popisać, a druga sprawa wczoraj jak nigdy tak długo nie była dostępna na mess od 21 do 11 rano, cały czas po głowie mi chodzi że chce wzbudzic we mnie zazdrość ale pytanie jest takie jaki ma pow że nie odpisała 

  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, GallAnnonim999 napisał:

najgorsze jest to że ona cały czas jest dostępna

Nie to jest najgorsze.

Najgorsze jest to, że uzależniasz cały swój dzisiejszy nastrój od czegoś takiego. Twoja "sympatia" może traktować Wasze rozmowy jak niezobowiązującą rozrywkę, a dla Ciebie to kwestia życia i śmierci, jakby to była ostatnia kobieta na świecie.

Ona odpisuje sobie na Twoje wiadomości w wolnej chwili, a Ty siedzisz cały spocony z telefonem w dłoni i wzrokiem skierowanym na jego ekran i drżysz na samą myśl o tym, co też takiego ta dziewczyna do Ciebie napisze. 

Dla mnie to jest właśnie w tej całej sytuacji najgorsze. I długa droga przed Tobą, żeby tą postawę wyprostować.

Zostaw ten telefon w pizdu i idź na spacer.

  • Like 29
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematy autora między 21 marca a 10 kwietnia, ciągle kręcą się wokół swojej własnej telenoweli.

Nie powiem, że zawsze jak czytam coś od autora, muszę się skupić i wytężyć umysł, bo ciężko cokolwiek zrozumieć. Brak składni, ściany tekstu, gramatyka, ciężko sformułowane pytania.

 

Poza tym, widać, że rady udzielone przez braci we wcześniejszych tematach, nie mają dla niego żadnego znaczenia, cały czas jest kręcona jakaś nowa, bezsensowna bajka.

 

W poprzednich tematach dostałeś mnóstwo wartościowych odpowiedzi, do większości z nich nie chciało Ci się nawet pofatygować, aby się odnieść.

 

Nie pozdrawiam.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, GallAnnonim999 napisał:

(...) że delfiny to najmądrzejsze zwierzęta (...)

W tym zdaniu, mordo, tkwi cały szkopuł.

 

To właśnie parę tych słów pogrzebało Twoje szanse na - nomen omen - zamoczenie swojego delfina.

 

Wykazałeś się ignorancją, po czym pewnie pani wjechała Sahara do wadżajny po całości i teraz już tylko pozostaje Ci modlić się do szamanów o deszcz.

 

Delfiny to są, kurwa, chore pojeby.

 

Nie chciałbyś stanąć na ich drodze, uwierz mi.

 

Już lepiej być zamkniętym w piwnicy u Fritzla.

 

Poczytaj se, żebyś następnej nie spłoszył taką głupotą: https://www.focus.pl/artykul/gangi-delfinow

  • Haha 19
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delfinie gangi, specjalizujące się w porywaniu i niewoleniu samic

 

Gdzie można się zapisać? 

 

Samce pocierają nosami swoje genitalia i penetrują się analnie; można zaryzykować twierdzenie, że mamy do czynienia z gangami gejów, pasących samice wyłącznie do reprodukcji

 

A to może jednak nie. 

Edytowane przez maroon
  • Like 1
  • Haha 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Ważniak napisał:

Delfiny to są, kurwa, chore pojeby.

 

Nie chciałbyś stanąć na ich drodze, uwierz mi.

 

Już lepiej być zamkniętym w piwnicy u Fritzla.

O czym on w ogóle gada z laskami... O czym my w ogóle gadamy...

 

Rozmowa autora powinna wyglądać tak: "no spoko te delfiny, kurwa dziewczyno, czujesz to? Być na plaży, pływać w ciepłym morzu jak te delfiny... Ja i Ty jak ta para delfinów a potem jebnac się na kocu na piasku po pływaniu z delfinami, pić mleko z kokosów... To jest życie, delfin nie wyskoczy na koc jak moglibysmy zrobić to my". 

 

Może dalej to co napisałem to nie ekstraliga ale still better than "delfiny to najmądrzejsze zwierzęta na świecie":D

Edytowane przez Dassler89
  • Like 6
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, GallAnnonim999 napisał:

więc ja chciałem jej się bardziej przypodobać,

 

Aż mną wzdrygnęło, gębę mi wykrzywiło dokładnie tak, jakbym właśnie zjadł kawałek cytryny.

 

No i patrząc na posta, to Ty chyba dalej jesteś zmęczony po tej robocie.

Edytowane przez Pancernik
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Boromir napisał:

Nie, myślałeś o tym, ze ten chłopak jest bardzo niedoświadczony w relacjach, żeby prędzej pomóc a nie lżyć.

Dzięki, no niestety nie mam doświadczenia, W domu dziecka sam sobie zdiagnozowałem stulejkę, ale nie miałem gdzie z tym pójść, miałem wtyedy 16l, a same wychowawczynie i poprostu się wstydziłem, i tak zostało do 21urodzin miedzy czasie popadłem w alko, koło 22r zycia zdecydowałęm się na zabieg obrzezania, zrobiłem to dalej piłem i to dużo, okazało sie ze po zabiegu mam dziwnbą nadwrażliwosć zołedzia i mnie boli przy dotyku, treraz w wieku 33l chce to wszystko poukładać, i teraz jak przeczytałem na chłodno jak emocje opadły że naprawdę to wszystko bez sensu napisane, i w sumie niewiem co robić czy jest sens ciągnąć tą znajomość, czy jak nastepnym razem napisze odpisać jej żebyśmy nie pisali bo to nie ma sensu, szkoda mi tej znajomości bo ja lubię a w jej związku naprawdę źle się dzieje chuj że jestem jakimś orbiterem, itp tamten ją dopiero zanudza cały dziuen na komputerze, ;ub pije za plecami  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boromir proszę Cię, chłop jak nie trolluje to jest niepełnosprawny umysłowo, w obu przypadkach forum nie pomoże. Niektórym ludziom nie da się pomóc, świata nie zbawisz. W poprzednich tematach dawałem mu rady jak i inni, nic nie czyta, nie wyciąga żadnych wniosków. Prosiłem go żeby przeczytał parę książek i przesłuchał chociaż parę audiobooków dla ogłady, zrozumiałości i swobody wypowiedzi. Przy okazji poszerzy horyzonty. Daje sobie rękę uciąć, że nie przeczytał żadnej książki. 

 

Z resztą chłopak gada od rzeczy o stulejce i domu dziecka. Przeczytaj najpierw pozostałe tematy. To nie forum kobiece żeby kogoś brać na litość. Nikt nie będzie Cię klepał po plecach. Nad samorozwojem trzeba pracować, ty @GallAnnonim999 nie robisz nic ze sobą. Zacznij czytać i wyciągać wnioski bo bez tego nic Ci nie pomoże. 

Edytowane przez Jonash
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Boromir napisał:

Jeśli to prawda, to nie komentuj, szkoda czasu, ja tak robię, jak ktoś nie chcę słuchać moich uwag, olewam temat.

Prawda, ruch na forum się zgadza a w końcu o to też chodzi. Ogólnie takie tematy to ściana hańby. JAK NIE POWINNO POSTĘPOWAĆ SIĘ Z KOBIETAMI, więc niech zostają dla pokoleń 😆

Edytowane przez Jonash
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dziewczyna nie odpisuje, to raczej nic z tego nie będzie.   

Godzinę temu, Jonash napisał:

Usuńcie tego trolla, kojarzę, że to nie pierwszy post tego "kogoś". Przecież to coś nawet nie umie skleić zdania a wy mu doradzacie jak radzić sobie z panienkami.

 

Dlaczego troll ? 

Po to jest to forum żeby pomagać, nawet od podstaw.  

 

 

@GallAnnonim999

Trzeba było dopisać, delfiny to najmądrzejsze zwierzęta na świecie ale kobiety od nich są głupsze. Byś miał temat do rozmowy. 

Edytowane przez mati248
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, temat z dupy. Ale coś padło o delfinach, więc jeszcze wątek można podratować ciekawą wiedzą z innych dziedzin. Padł zarzut że delfiny to "chore pojeby". Nic bardziej mylnego. To bardzo inteligentne i cwane zwierzaki. Okazuje się, że lubią - używając slangu - nafurać się, wciągnąć, być na fazie. Tak, tak. Otóż jest sobie rybka rozdymka, która atakowana wydziela groźną toksynę, aby się chronić. Delfiny rozkminiły jak używać tej rybki, tracając ją, by mieć fazę z toksyn, narkotyzować się 😉 Zatem podbijają sobie rybkę, wciągają toskynkę i jest kurwa melanż!

 

Zaprawdę powiadam Ci synu, sprzedaj tę historię swojej niuńce, a będziesz trącał jej "rozdymkę" do białego rana!

Edytowane przez Redbad
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, GallAnnonim999 napisał:

 że kupię sobie chipsy do filmu w drodze powrotnej z pracy, ona odparła że co chyba orzeszki,

.....

pytanie jest takie jaki ma pow że nie odpisała 

Przez orzeszki. Było czeba czipsy.

Edytowane przez ntech
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.