Skocz do zawartości

"Eskimoska" gazeta dla Polaków na ratunek... mężczyzn?! Apokalipsa!


eknm2005

Rekomendowane odpowiedzi

https://wyborcza.pl/magazyn/7,124059,26959490,mezczyznom-nie-wypada-zalic-sie-na-dyskryminacje-ich-plci.html#weekend#S.W-K.C-B.2-L.1.duzy

 

Jak na przyzwoitego człowieka nie mam prenumeraty w tym pisemku dla narodu tubylczego, więc tylko urywek przeczytałem.

Do rzeczy:

 

Mężczyźni giną na wojnach, chłopaki też płaczą, a w komentarzach teksty, że feministki pożrą autora tekstu.

To chyba pierwszy jeździec apokalipsy.

Albo niedługo MGTOW będzie w mainstreamie.

Albo...

Nagonka GW na internautę przynosi pierwsze efekty... - Wykop.pl - strona 5

ziemia, halucynacja, hemoglobina, dwutlenek węgla-  taka sytuacja!

 

Jakieś opinie? Ktoś czytał artykuł w całości?

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie. Dla mnie to szok co w komentarzach wyczytałem - niektóre teksty jak na tym forum.

Zdarzały się czasem tytuły tematów na wyborczej w stylu "PiS służy narodowi" czy "Kościół walczy z pedofilią" by przyciągnąć uwagę i potem pojechać w nich jeszcze bardziej (znaczy na odwrót jak temat sugeruje).

Przeglądam często wyborczą /WO i za taki tekst to chyba autor/ka wyleci z roboty - no chyba, że w pozostałej części tekstu jest już po ich "normalnemu". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, eknm2005 napisał:

Jakieś opinie? Ktoś czytał artykuł w całości?

Też mam tylko fragment i mam wątpliwości, czy tekst jest faktycznie o tym.

 

Nie wiem czy dobrze przeczytałem, bo jestem nieco wstawiony, ale pisze tam, że mężczyźni lepiej zarabiają, zajmują wyższe stanowiska, rządzą światem z powodu wszechobecnego seksizmu i patriarchatu. Do tego  cierpią z powodu toksycznej męskości w nich drzemiącej (wojny itd.).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, eknm2005 napisał:

Zdarzały się czasem tytuły tematów na wyborczej w stylu "PiS służy narodowi" czy "Kościół walczy z pedofilią" by przyciągnąć uwagę i potem pojechać w nich jeszcze bardziej (znaczy na odwrót jak temat sugeruje).

Michnik był zawsze za lustracją :) tylko jak zaczynał rozkmniniać po swojemu, wychodziło, że jednak nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pozytywnie zaskoczony artykułem w szmatławcu jakim jest wyborcza.

Albo ktoś miał tam zły dzień i chlapnął za dużo bo nie oszukujmy się na wszystko

trzeba mieć zgodę naczelnego po drugie może mają jakiś interes do ugrania nigdy nic nie dzieje się bez przyczyny.

Gazeta ta jednego dnia ma zasięg 800 tyś nakładu no no a tu taka perełka😁 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego typu artykułu nawet wybiórczej się zdarzają od czasu do czasu. Tak jak ten, przy okazji wyborów:

 

 

Dlaczego Krzysiek głosował na Konfederację? "Muszę w życiu radzić sobie sam [9 lipca 2020]

 

 

Może jest to strategia na przyciągnięcie nowego czytelnika albo coś jeszcze innego. Przypadek byłby to zbyt rzadki. A czy w ogóle są przypadki? Prędzej ugryziesz własny zadek , nim trafisz w Pcimiu na przypadek.

 

Tak naprawdę nie wiadomo co jest w dalszym ciągu artykułu, ale nawet jeśli jest coś w stylu "jesteś dobry ale...", to i tak jakieś ziarenko prawdy zasiane.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.