Skocz do zawartości

Zarobki za granicą za proste prace fizyczne


mph25

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, RENGERS napisał:

Jedzenie proste - jaja, ryż, soczewica, mięso, szpinak, owoce  itd, mało przetworzonego.

Uwielbiam proste jedzenie, kawałek chlebka posmarowany grubo masełkiem, kiełbaska, kiszone ogórki, herbatka i już jestem szczęśliwy :3 Trzeba nauczyć się żyć w trudnych warunkach, stawiać sobie poprzeczki a nie płakać że " oj oj w tym kraju nie ma mojego ulubionego cordon bleuuu": XD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Ramaja Awantura napisał:

Uwielbiam proste jedzenie, kawałek chlebka posmarowany grubo masełkiem, kiełbaska, kiszone ogórki, herbatka

Tez takie mi odpowiadaja :) Do tego lubie jeszcze salatke jarzynowa, jakies jajko na twardo, jajecznica :)

Tradycyjna polska kuchnia lubie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu gdzie jestem, czyli w Kanadzie, minimalna stawka jest około $12 CAD za godzinę, a średnia coś $20-25.  Jeżeli przeliczasz to na złotówki, to przemnóż to przez 3.  Za minimum pracuje się w restauracjach szybkiej obsługi tj. McDonald lub KFC, sklepach, sprzątaniu biur, itp.  Nic skomplikowanego, całkiem proste zajęcia.  Pracując za minimum da się przeżyć, ale będzie to praktycznie wegetacja, no chyba, że mieszkasz z rodziną, gdzie pracuje kilka osób.  Natomiast za średnią można żyć całkiem nieźle, wystarcza na przyzwoity wóz oraz kilka wyjazdów w roku.  Aby mieć zarobki średniej krajowej, wystarczy zaliczyć kursy zawodowe, takie jak prawo jazdy na ciężarówki, lub spawacza.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.