Skocz do zawartości

Podforum dla normalnych ludzi?


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Fury King napisał:

Masz szczęście, że żyjesz w kraju, gdzie przeciętna to 3,5 :)

 

To jest tak zwana zazdrość.

 

Miałem szczęście być w wieeelu krajach :) 

 

W Polsce jeżeli chodzi o podryw jest najtrudniej, jeżeli wyrywasz w Polsce, wyrwiesz wszędzie.

 

Analogicznie, jak dajesz radę zorganizować sobie życie w miarę na poziomie w Polsce, to zorganizujesz je sobie mniejszym nakładem sił wszędzie.

 

Polacy zostali wybrani, by żyć na poziomie bardzo trudnym, dlatego ich życie rozświetla jasność i prostota, łatwość gdy tylko wyjadą za granicę.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, sunhasntdie said:

Stad moje pytanie - czy jest jeszcze jakas tajemna czesc forum, skierowana do normalnych ludzi?

 

Jest, ale na razie masz trochę za krótką historię wypowiedzi, by cię tam polecić. Pełno tu pożytecznych idiotów, których stać opłacić symboliczną opłatę, za uczestnictwo w forum (a niekiedy z budżetu operacyjnego, dzięki temu jest to jakaś skarlała forma zapłaty, że trzeba się z nimi tutaj użerać), lub pospolitych głupków rozwadniających dyskusję, by zaistnieć za wszelką cenę - z tych plus jest chyba tylko taki, że indeks googla podbijają.

 

Wypowiedz się mądrze w kwestiach, które poruszyłeś, dostarcz trochę wiedzy, której inni nie mają, a chcieliby mieć, lub udowodnij, że taką wiedzę posiadasz, a z czasem zostaniesz i tam zaproszony. Gadającymi tu głupoty się nie przejmuj, trzeba z tym żyć i to dobra praktyka przydająca się w życiu codziennym, polaczkowatość jest w każdym z nas, w jednym większa i bijąca po gałach, w innych mniejsza, a u niektórych wręcz - żenująca. Niemniej...

 

Nikt nie chce siedzieć przy jednym stole, gdzie omawia się ważne sprawy, z debilami, chamami, lub agenturą, to chyba jasne...  dlatego w każdym miejscu, gdzie ludzie poważnie działają, tak jak słusznie przypuściłeś, są wewnętrzne kręgi.

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RENGERS napisał:

To jest tak zwana zazdrość.

To jest fakt. Ale ok, zabrzmiało to jakbym umniejszał Twoje sukcesy, a tak nie jest. :)

 

4 minuty temu, RENGERS napisał:

W Polsce jeżeli chodzi o podryw jest najtrudniej, jeżeli wyrywasz w Polsce, wyrwiesz wszędzie.

Polki też chcą kopulować, jak wybijasz się ponad przeciętność, nie jest trudno zarywać i Ty i kilku ogarniętych gości, opisujecie jak bez większych wysiłków nakłaniacie dziewczyn do wymiany płynów. Tak samo jest z moimi znajomymi, do gościa same laski piszą teksty typu: "chora jestem, przywiózłbyś mi leki, może wyjdziemy na piwo" itd, kilka lasek naraz, a drugi normik staje na rzęsach, a i tak mają go w dupie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, RENGERS napisał:

W Polsce jeżeli chodzi o podryw jest najtrudniej, jeżeli wyrywasz w Polsce, wyrwiesz wszędzie.

 

Analogicznie, jak dajesz radę zorganizować sobie życie w miarę na poziomie w Polsce, to zorganizujesz je sobie mniejszym nakładem sił wszędzie.

 

Amen i tyle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, RENGERS napisał:

Analogicznie, jak dajesz radę zorganizować sobie życie w miarę na poziomie w Polsce, to zorganizujesz je sobie mniejszym nakładem sił wszędzie.

 

Polacy zostali wybrani, by żyć na poziomie bardzo trudnym, dlatego ich życie rozświetla jasność i prostota, łatwość gdy tylko wyjadą za granicę.

Czyli Polandia to taki obóz treningowy dla hardkorów :P

 

46 minut temu, RENGERS napisał:

W Polsce jeżeli chodzi o podryw jest najtrudniej, jeżeli wyrywasz w Polsce, wyrwiesz wszędzie.

Haha, akurat wczoraj pomyślałem, że te rady z USA o mówieniu "cześć" do ludzi na ulicy u nas nie działają, bo taka osoba bedzie zaraz uznana za pojeba jakiegoś :P A w obecnych czasach maseczkowych to juz w ogóle ;)

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, sunhasntdie napisał:

ogarniajacych zycie i nie mieszkajacych u mamusi uzytkownikow forum o chuj chodzi z ta moda na 180cm, szczeke "chada" i zwalanie na to wszystkich niepowodzen przy startowaniu do lasek.

 

Proponuje poczytać książki psychologów ewolucyjnych i ich badania wykonane na milionach ludzi gdzie jasno wynika,

że kobiety podniecają się i pożądają wysokich, przystojnych, symetrycznych mężczyzn jest to aspekt biologiczny, nad którym one nie panują.

Dodatkowo taki mężczyzna musi być pewny siebie, mieć wysoką samoocenę, status społeczny i pieniądze to akurat aspekt społeczny.

Czy w to wierzysz czy nie nie ma znaczenia proponuje zrobić test w realu podchodząc do kobiet i obserwować ich reakcje, zachowania

lub na tinder wstaw zdjęcie przystojnego mężczyzny i brzydkiego i pisz do tych samych kobiet zobaczysz co się stanie.

 

13 godzin temu, sunhasntdie napisał:

W tej chwili przegladajac najczesciej czytane tematy widze posty jakis dzieci, ktore wymyslily sobie ideal faceta na bazie waszych podrecznikow i powoli im delikatnie mowiac odpierdala.

 

Tematy są różne i każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie jeżeli tobie się nie podoba to nie czytaj to takie proste.

Dodatkowo konto masz od dawna a praktycznie wcale się nie udzielasz, nie pomagasz braciom w problemach

i jeszcze z pretensjami tu przychodzisz😁

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, absolutarianin napisał:

z budżetu operacyjnego,

Agent Goldstein melduje się!

 

2 godziny temu, absolutarianin napisał:

udowodnij

Jak poprosiłem o dowody, to ostatnio się wykręciłeś uśmieszkiem jak błazen na dworze ;) Więc co wać Pan opowiadasz.


A nawiązując do szczęki chada, stoi przed Tobą modelka Playboya a obok przeciętna Pani. Kogo wybierasz ? Oczywiście, że podchodzisz do modelki, bo może oprócz wyglądu coś ma w sobie :) Więc skąd zdziwienie, że kobiety wolą ładnych mężczyzn? Nawet jak tak nie mówią

(bo tak wypada) to tak niestety jest.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Garrett napisał:

Haha, akurat wczoraj pomyślałem, że te rady z USA o mówieniu "cześć" do ludzi na ulicy u nas nie działają, bo taka osoba bedzie zaraz uznana za pojeba jakiegoś :P A w obecnych czasach maseczkowych to juz w ogóle ;)

 

W Polsce ludzie po usłyszeniu na ulicy "cześć" kulą się ze strachu :D 

 

Testoviron wyjaśnił ten temat już lata temu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskazany przez ciebie problem rozwiązuje funkcja ignorowania. Mam połowę rezerwatu na bloku i kilku kolesi, krótko mówiąc mało obiektywnych i pierdolących głupoty właściwie w każdym poście. Skorzystaj z tej funkcji, aż dojdziesz do własnego podforum, to takie proste. Nie chcesz mnie czytać, uważasz za debila i człowieka nieogarniętego? Proszę bardzo. Ignor i mnie nie widzisz. Poza tym, kto jest normalny w tym miejscu 😆 Ja na pewno nie. 

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

Mam połowę rezerwatu na bloku i kilku kolesi, krótko mówiąc mało obiektywnych i pierdolących głupoty właściwie w każdym poście.

 

Popieram - u mnie jest 20 osób w ignorowanych. ☺️ Co ciekawe żadnej samicy, ale rzadko przeglądam rezerwat i może to jest powód. ☺️

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, mac napisał:

Skorzystaj z tej funkcji, aż dojdziesz do własnego podforum, to takie proste. Nie chcesz mnie czytać, uważasz za debila i człowieka nieogarniętego? Proszę bardzo. Ignor i mnie nie widzisz. Poza tym, kto jest normalny w tym miejscu 😆 Ja na pewno nie. 

Dokładnie tak! Prosto i po męsku wyłożone. A nie babskie skamlenie, że ten ma za dużą szczękę, ten za malo piniendzy, tamtego to zbanować, jeszcze inny też mi się nie podoba. Co jakiś czas ktoś wyskakuje z żalami niczym listami do Przyjaciółki czy Pani Domu. Jest proste narzędzie, a mężczyźni z definicji lubią i używają dobrych narzędzi - jak Mac napisał narzędzie ignorowania. Dajesz delikwenta lub kilku, a może i połowę wkurwiaczy na ignore i tworzysz sobie podforum.

Edytowane przez Redbad
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pyrkosz napisał:

Jak poprosiłem o dowody, to ostatnio się wykręciłeś uśmieszkiem jak błazen na dworze ;) Więc co wać Pan opowiadasz.

 

W sektach nie ma potrzeby stosowania żadnych dowodów, sensem sekty jest bezkrytyczna wiara, wzajemne spijanie sobie z dziubków przeróżnych paranoi, pod kontrolą przywódcy i pracowite pielęgnowanie syndromu oblężonej twierdzy.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RENGERS napisał:

Testoviron wyjaśnił ten temat już lata temu.

Psychiczny mędrzec i duma narodu Polskiego nie zrozumiany za życia :3

19 godzin temu, RENGERS napisał:

Ciężki trening fizyczny i umacniania ciała umacnia psychikę, bardzo umacnia i uspokaja.

Jak zachowujesz spokój przy najlepszych dupach i umiesz z nimi normalnie rozmawiać, patrzeć w oczy,  nie powodują w Tobie uczucia wstydu, to możesz je mieć, tak po prostu.

Ale QUUUURWA jak to? Ja mogę wyrwać 10/10 ? bez mieszkania i samochodu? Przecież nie to mi wpajali w dzieciństwie!!! KŁAMIESZ TY OBLEŚNY KŁAMCZUCHU , TY TY TY! (macha groźne paluszkiem jak 5 letnie dziecko) xD XD

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda niektórzy użytkownicy zaniżają tutaj poziom, ale są też kumate osoby i ich wypowiedzi wnoszą coś wartościowego do dyskusji. Jak w życiu większość ludzi to debile tak samo tutaj. Co do chadów mi to słowo kojarzy się tylko z jedną osobą, nieżyjącym już raperem Tomkiem Chadą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, sunhasntdie napisał:

Stad moje pytanie - czy jest jeszcze jakas tajemna czesc forum, skierowana do normalnych ludzi?


E, sporo jest tu fajnych, ogarniętych facetów. To nie #przegryw na wykopie który jest zdominowany przez blackpill. Znajdziesz tu sporo ludzi, którzy mają konkretne rady i metody działania. Jeśli chodzi o motywację czy wsparcie, to jest to jedno z najfajnejszych polskojęzycznych miejsc w sieci właśnie.

 

Ale w sumie czy to źle, że blackpill powoli zaczyna silnie popularyzować się w młodszym społeczeństwie? tzn. ja wiem, że dla mnie czy dla Ciebie blackpill jest bezproduktywny, ale może świadomość tzw. "mas" zacznie się zmieniać wraz ze wzrostem liczby inceli i ludzie przestaną pytać co to hipergamia albo zakładać tematów na "oświeconych" ściekach a la forum netkobiety w stylu "czemu ona nie zwraca na mnie uwagi mimo, że się staram" ?

 

W końcu ktoś te kobiety wychował na roszczeniowe księżniczki i mam wrażenie, że dopiero pokolenie Z zaczęło ten problem dostrzegać i podkreślać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.