Skocz do zawartości

Uczelnie wyższe w Polinie inwigilują studentów


Moriente

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry bracia, 

Poniższy post wrzucam w klubie weterana, żeby zminimalizować ilość trolli w temacie.

 

Otóż, uczelnie wyższe w Polinie, rozsyłają do studentów maila o PILNYM OBOWIĄZKU poinformowania gdzie chcą się zaszczepić. Czy na uczelni, czy w POZ na wlasną rękę. 

Uczelnie tworzą listy z imienia i nazwiska.

 

Od kiedy mają prawo rządać takich informacji?

 

@absolutarianin

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ratuj Dupę Swoją. 

 

Patrząc po tym, jaki tu ostatnio wysyp półgłówków i debilnych uwag, należy domniemywać, że większość normalnych, myślących mężczyzn poznikało już z 'łączy' i wcielają ten plan bardzo intensywnie.

 

Nikt nie chce zostać w warunkach kolapsu z bandą kretynów dookoła, albo kobietami, które kwalifikują się już tylko do psychiatryka.

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Moriente

 

a może dlatego, że przy większości uczelni działają przychodnie studenckie, które aktualnie są również punktami szczepień?

I że listy chętnych są prowadzone właśnie przez te przychodnie ?

 

Do tego konkretniej - które uczelnie ? Zgłoszenie jest obowiązkowe czy dobrowolne ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Covidianin napisał:

To ja Wam wytłumaczę: szukają frajerów na berbeluchę, bo program szczepień to totalne fiasko, Polacy mają wyjebane na Niedzielskiego.

Czytałem właśnie, ze już jest coraz mniej chętnych Polaków na ten eksperyment medyczny. Najwięksi panikarze zaszczepili się to trzeba zaganiać resztę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, Covidianin said:

Polacy mają wyjebane na Niedzielskiego.

 

Ty się nie śmiej, kolego, bo Polacy może i mają, ale Niedzielski nie ma wyjebane na nich. Tak samo wszyscy poliniacy. Im Polacy bardzo przeszkadzają, a trick będzie bardzo prosty:

 

Albo się szczepisz, albo nie będziesz spełniał 'standardów naszej firmy' (z której bierzesz chleb).

 

Gwarantuję ci, że 90% pobiegnie w podskokach tak beznadziejnie uzależnieni są od swojej wypłaty. Januszexów już nie będzie do tego czasu, bo splajtują najdalej następnego lata, a zostaną tylko pracki i firmy (korpo), gdzie będą 'standardy nowego świata'. Przejdzie jeden 'spacer z zochą' i na tym się skończy. Nawet z tego forum tysiące się ustawią, bo 'nie ma wyjścia'. Jest tu może 100 osób niezależnych w miarę od systemu, którzy to obejdą, reszta, powiedzmy 900 rzuci papierami, bo ma oszczędności pozwalające przeżyć skromnie może rok, może dwa... Oszczędności zresztą w otoczeniu hiperinflacyjnym będą topnieć z tygodnia na tydzień.

 

Cała reszta weźmie potulnie śmiercioneczkę i warunki 'globalnego resetu', 'a .uj!', 'a raz kozie śmierć!'. A tam mutujące białko mRNA i już jesteś genetycznie zmodyfikowany (i prawdopodobnie też wysterylizowany). A potem tamci się wszystkiego wyprą. Przecież my was do niczego nie zmuszaliśmy, wzięliście to dobrowolnie, my tylko zapytaliśmy grzecznie, czy chcesz się zaszczepić, czy wypierdalać od naszego żłoba i drukarki, czyż nie? A że dla 90% populacji, umoczonych w jakieś kredyty i zależności, to oznacza śmierć cywilną, to nieważne, przecież to tylko 'prawa ekonomii', czyli sytemu, gdzie 2% ma 95% zasobów ziemi, to już tam .uj, takie są PRAWA EKONOMII, czego nie rozumiesz?  

 

Była taka strona deagel.com chyba tam ktoś prześledził wyliczenia socjalne na nadciągające lata i wyestymował dla jakiej populacji to robiono. Wyszło, że zostanie 15 milionów Polaków. Brytoli oszacowano na 15 mln również (z 'rasy panów' rzecz jasna), Italiańców chyba na 40 mln, poczytajcie sobie, kto ma oczy i uszy. 

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Moriente napisał:

gdzie chcą się zaszczepić

Na miejscu studenta odpisałbym w "du.ę". 

Poważnie pisząc jak bez paszportu szczepień mają nie wpuścić Cię do kina czy restauracji, to mogą i na uczelnie. Wystarczy by jakaś kurwa dopisała w rozporządzeniu o paszporcie szczepionkowym "i uczelnię" i masz pozamiatane z studiowaniem albo jak napisane wyżej w podskokach będą się ścigać do wodopoju szczepionki życia. Ch.j z nimi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@absolutarianin Ja się z Tobą zgadzam, ale wiesz jaki jest problem? Nie taki, że próbują wymusić na nas posłuszeństwo poprzez przyjęcie śmiecionki, lecz taki, że nie chcemy zawalczyć o możliwość samostanowienia! Problem jest głównie wewnętrzny, sami wyhodowaliśmy tego lewiatana, oprawcę. To, co się dzieje na zewnątrz, to tylko objaw. Wystarczy bierny opór, a cały ten misterny plan runie. Nawet jeśli te elity kumulują większość kapitału, to przecież możemy sami się zorganizować, uprawiać ziemię czy dostarczać potrzebne usługi. Łaski bez.

Edytowane przez Covidianin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Covidianin said:

Nawet jeśli te elity kumulują większość kapitału, to przecież możemy sami się zorganizować, uprawiać ziemię czy dostarczać potrzebne usługi. Łaski bez.

 

I uważasz, że te tysiące teoretyzujących ludzi z tego forum, które nie potrafią odróżnić sadzonki pomidora od sadzonki papryki w ciągu 5 miesięcy wyhodują sobie wystarczająco jedzenia do zaspokojenia swoich potrzeb? 

 

System ma strategię obliczoną na masy, bo dobrze wie, że ludzi zdolnych do skutecznego zadziałania jest w populacji 0.1%. Na tych znajdzie się wystarczająco m2 celi, czy przydziałowej pały lub gazu.

 

Musieliby się stąd ruszyć WSZYSCY z tych paru tysięcy, którzy to czytają, poza może 3 inwalidami, a nie ruszyć 3 odważnych, a reszta na nich jeszcze napluje. Dlatego ja nie mam większych złudzeń. Interesuje mnie tylko tych 3, do poważnych działań, z resztą mogę się podzielić wiedzą, ale plan RDS będą sobie wcielać na własną rękę i własnymi zasobami.

 

Zapytaj swoich znajomych, ilu już wzięło test, a ilu śmiercioneczkę, a ujrzysz prawdziwy obraz społeczeństwa, a nie z ani z zielonego wzgórza, albo dzieci z bulerbyn.

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, absolutarianin said:

Była taka strona deagel.com chyba tam ktoś prześledził wyliczenia socjalne na nadciągające lata i wyestymował dla jakiej populacji to robiono. Wyszło, że zostanie 15 milionów Polaków. Brytoli oszacowano na 15 mln również (z 'rasy panów' rzecz jasna), Italiańców chyba na 40 mln, poczytajcie sobie, kto ma oczy i uszy. 

To jest tutaj:

 

https://deagel.com/forecast

 

Pytanie tylko:

1. Kto robił te prognozy i na czym się opierał?

2. Dlaczego niektóre kraje zostaną spustoszone, a niektóre praktycznie nietknięte, a niektóre mocno wzrosną?

 

Według nich Polska ma mieć 33 mln, ale UK faktycznie 15. 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, absolutarianin napisał:

I uważasz, że te tysiące teoretyzujących ludzi z tego forum, które nie potrafią odróżnić sadzonki pomidora od sadzonki papryki w ciągu 5 miesięcy wyhodują sobie wystarczająco jedzenia do zaspokojenia swoich potrzeb? 

 

Większym problemem jest to, że ludzie na wsi wyzbyli się ziemi i prowadzą styl życia mieszczanina, więc w dużej mierze są zdani na wątpliwej jakości żywność z dyskontów. Uprawiać rośliny to żadna sztuka, trzeba mieć gdzie je uprawiać, żeby w ogóle jakiekolwiek zapasy zrobić.

11 minut temu, absolutarianin napisał:

Zapytaj swoich znajomych, ilu już wzięło test, a ilu śmiercioneczkę, a ujrzysz prawdziwy obraz społeczeństwa, a nie z ani z zielonego wzgórza, albo dzieci z bulerbyn.

 

W tym względzie akurat jestem szczęściarzem. Otaczam się ludźmi myślącymi samodzielnie. Oni nie są reprezentatywni ;d

Edytowane przez Covidianin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Covidianin napisał:

To ja Wam wytłumaczę: szukają frajerów na berbeluchę, bo program szczepień to totalne fiasko, Polacy mają wyjebane na Niedzielskiego.

 

Chyba tak średnio, bo mam termin na maj tylko dlatego, że się załapałem na ten "błąd" na początku kwietnia i zgłosiłem w styczniu chęć priorytetowego zaszczepienia, kiedy dopuścili w krótkim okienku 40-59 : ) Tak bym się nie załapał.

Edytowane przez Obliteraror
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, manygguh said:

Według nich Polska ma mieć 33 mln,

 

Tylko, że nie wiesz, czy przed zliczeniem Mongolczyków na terminalu, a Meksykańców w porcie, czy już po.

 

4 minutes ago, Obliteraror said:

zgłosiłem w styczniu chęć priorytetowego zaszczepienia, kiedy dopuścili w krótkim okienku 40-59 : ) Tak bym się nie załapał.

 

Ahaaha... uczyń śmiercioneczkę 'przywilejem', a jeszcze więcej baranów poleci... 

 

A tak serio, kurde miseria... ja rozumiem, limit 'postów operacyjnych' trzeba wyklikać, nie ma zmiłuj się, żeby wypłata się zgadzała. A powiedz... z czystej ciekawości, robisz za darmochę, by cię dostrzeżono, czy jednak wpada chociażby te 10 judaszowych cebul za posta, czy lajka? Możesz na priv odpisać, wiemy jak jest, żyć trzeba, a jak jeszcze trzeba ustać w szeregu..  ;)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Covidianin napisał:

Może jednak nie totalne fiasko, ale też i powodów do dumy nie ma.

Istotnie, można by to zrobić lepiej i skuteczniej, bez takiego pierdolnika. Tak, Dworczyk jest za to głównie odpowiedzialny.

 

@absolutarianin, jest na Twitterze taki profil, nazywa się Neni Ambulance. Polecam zerknąć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, Personal Best said:

Co to za upodobanie do tego nazywania Polski Polinem ?W rezerwacie panie z lubością nazywają Polske  "tenkraj" a tu Polin. 

A jak mam nazywać ten kraj, który utracił całkowicie niepodległość w 1772 roku i już jej nigdy nie odzyskał?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.