Skocz do zawartości

Uczelnie wyższe w Polinie inwigilują studentów


Moriente

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Covidianin said:

Mamy połowę kwietnia, wyszczepionych 2 100 000, a przypominam, że towarzysz Dworczyk obiecywał 3 mln do końca marca. Może jednak nie totalne fiasko, ale też i powodów do dumy nie ma.

Ciekawe ile z tego to budżetówka i zastraszeni emeryci a ile Polacy w sile wieku i władz umysłowych. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, manygguh said:

Dlaczego niektóre kraje zostaną spustoszone, a niektóre praktycznie nietknięte, a niektóre mocno wzrosną?

Może zależy to od ilości obywateli, przepalających energię po próżnicy w porównaniu do własnego "wsadu", więc nieprzydatnych dla "Nowej Ekonomii"?

Ale wskaźniki szokujące. A redukcja UKeińców o prawie 80% wprost astronomiczna. Przecież oni nie zdążą do 2025 tych 50 mln wspomnień po ludziach zakopać nawet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Rnext said:

Może zależy to od ilości obywateli, przepalających energię po próżnicy w porównaniu do własnego "wsadu", więc nieprzydatnych dla "Nowej Ekonomii"?

Nie rozumiem? W sensie obniżenie możliwości konsumpcyjnych spowoduje tak duże zmniejszenie populacji? Będzie jakiś komputerek, który powie: "Ty się dokładasz do systemu, więc zostajesz, a ty nie, więc out"? Zbyt abstrakcyjne to wszystko.

 

Poza tym, nie wiem jak to liczyli, jaka tam jest metodologia. Skąd im takie cyfry wyszły, i kim są w ogóle ci ludzie, którzy to opublikowali i czy można im jakkolwiek wierzyć i brać na poważnie?

Edytowane przez manygguh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, absolutarianin napisał:

Nikt nie chce zostać w warunkach kolapsu z bandą kretynów dookoła, albo kobietami, które kwalifikują się już tylko do psychiatryka.

Czy uważasz, że nawet jak na Ciebie to bardzo ostry zażut/teza o użytkownikach?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Martius777 napisał:
Cytat

Żeby ci młodzi ludzie mieli pewność, że się nie zarażą w całym procesie przeprowadzania matur

Ci młodzi ludzie w ciągu roku zarazili sie przynajmniej raz, jeżeli wierzyć epidemiologom. Nie ma najmniejszego sensu, aby podpinać ich pod to szaleństwo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, absolutarianin said:

A tam mutujące białko mRNA i już jesteś genetycznie zmodyfikowany (i prawdopodobnie też wysterylizowany). A potem tamci się wszystkiego wyprą. Przecież my was do niczego nie zmuszaliśmy, wzięliście to dobrowolnie, my tylko zapytaliśmy grzecznie, czy chcesz się zaszczepić, czy wypierdalać od naszego żłoba i drukarki, czyż nie? A że dla 90% populacji, umoczonych w jakieś kredyty i zależności, to oznacza śmierć cywilną, to nieważne, przecież to tylko 'prawa ekonomii', czyli sytemu, gdzie 2% ma 95% zasobów ziemi, to już tam .uj, takie są PRAWA EKONOMII, czego nie rozumiesz?  

 

Jeśli większość będzie wysterylizowana, a ty nie to to i tak nie będzie znaczenia bo znalezienie drugiej nie wysterylizowanej osoby będzie graniczyć z cudem. Poza tym nie sądzę żeby chcieli sterylizować ludzi. Zbyt duże ryzyko że to by się obróciło przeciw wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ramaja Awantura a ja zaczynam współczuć tutaj garstce chłopaków życia w tym mentalnym smrodzie.

 

Dzisiaj przyjechał do mnie znajomy Ukrainiec pożyczyć 200 m kabla. Lepiej być bowiem tu na przedłużaczu, niż tam na światłowodzie.

 

Czytajcie, jak opisał ustawiających się w 'nowym ładzie' swoich rodaków wyklęty tuz naszej literatury powojennej:

 

"Taki Koźniewski, na przykład, wyhodował w sobie taką potrzebę aprobaty, że już nawet nie wie za dobrze, z czego się cieszyć, a z czego nie, wobec tego cieszy się ze wszystkiego, nawet jak pociąg spóźni się tylko o cztery godziny. Jeśli zaś zoperowanemu zaaplikować jako odżywkę trzy razy tyle miesięcznego zarobku niż ma metalowiec czy szewc, jego aprobata staje się tykaniem zegara, czyli warunkiem istnienia. Zresztą, aprobata ma niuanse: znam uczciwszych, którzy tak chcą się cieszyć i aprobować, że znając własną niemożność i klęskę, radują się z tego, co im wydaje się dokonaniem innych. Znam głupszych, którzy wpadają w euforię w obliczu okropności: entuzjazmują się kilku swobodniejszymi słowami w artykule lub książce, jakby urzędowy gips w ustach, uszach i na oczach człowieka był prawem natury, zaś wyłupanie minimalnej szczeliny powodem do krzyku "Hosanna!" Zresztą, wobec tych, którzy nie zatracili do reszty sensu normalności stosuje się chwyty. Na przykład urządza się publiczną dyskusję projektów architektonicznych na rozwiązanie śródmieścia Warszawy: każdy ma prawo zapytać, dlaczego domy, w jakich mamy mieszkać, przypominają grobowce w starożytnym Rzymie, po czym domy bodą jak groby i my będziemy w nich mieszkać.

Otóż i źródło rosnącej do mnie antypatii. W moim środowisku jestem jednym z nielicznych ze zdrową, normalną potrzebą negacji i bez przerwy robię z niej zdrowy, normalny użytek. Jak oglądam projekty proponowanych elewacji w śródmieściu, mówię na głos, że to gówno. Bez względu na to, kto przy mnie stoi i ogląda. Wszyscy się krzywią, grzeczniejsi nadmieniają, że moje reakcje są pour ~epater les bourgeois - kto tu burżua? - przekora na pokaz, lub wprost bezczelne. Ale każdy, gdy sam na sam ze mną, oświadcza z irytacją przeznaczoną tylko dla mnie: "Baaa, ty byś chciał inaczej! Ja też i też wiem, że to gówno, ale inaczej nie można, wobec tego mówmy rozsądnie..." I jest wściekły, o dziwo, na mnie, a nie na komunistów za to, że inaczej nie pozwalają. Po czym, gdy spotyka mnie na ulicy, jest oziębły, zdawkowy i jasne jest, że mu nie pachnę. Co zrobić? Zostać pustelnikiem? "

Leopold Tyrmand, Dziennik 1954 (uciekł ostatecznie do USA)

 

Teraz będzie to samo, TO SAMO!

 

Mam nadzieję, że starczy Wam cohones, by się zmobilizować i zdesantować we względnie normalnym świecie. I że uratujecie z tamtego bagna chociaż tyle, by nie być tu żebrakami.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczelnie wyższe tworzą listy studentów do szpitali węzłowych, gdzie mogą być zaszczepieni. Po prostu lista chętnych, bo jest pewno pula szczepionek dla studentów (na mojej uczelni tak był,a ostatnie kilka tyg. nie było szczepień bo nie przyszły z fabryki. Za dużo chętnych) . Nie widzę w tym nic zdrożnego... Gdy idziesz na studia składasz wszystkie dane personalne włącznie z dyplomem ze szkoły średniej. Te informacje tam są, osoby zainteresowane mogłyby teoretycznie porobić ksera itd. Zresztą większość info jest cyfrowa. Można by je ukraść b. łatwo. Ze sggw dziesiątek tysięcy danych studentów wyciekły. Zjeżdża foliarstwem gadanie o jakiś spiskach xd.  Sporo osób sama załatwia sobie szczepionki i po to takie listy ehh. Ludzie wszędzie spiski widzicie. 7mln ludzi z własnej woli się zaszczepiło a wy mówicie, że trzeba ich do czegoś zmuszać. No ale to Bill Gates teraz przeze mnie pisze, bo ja też zaszczepiony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, manygguh said:

Nie rozumiem? W sensie obniżenie możliwości konsumpcyjnych spowoduje tak duże zmniejszenie populacji?

Nie nie, raczej wymóg zmniejszenia konsumpcji i efektywności zużycia energii, bez którego obecne elity nie utrzymają władzy w dotychczasowym paradygmacie "ekonomii z powietrza", ma zredukować populację. Można tylko gdybać nad sposobem - wojna, skutki szczepień czy nowa zaraza. Bo w to, że nie wydarzy się nic i wszystko będzie tak jak było, to jakoś nie dowierzam. Zresztą to powszechne szabrownictwo "covidowe", gigantyczne kredyty i transfery bogactwa przy dodruku na niewyobrażalną skalę (20% wszystkich $ zostało "wydrukowanych" w samym tylko 2020) wyglądają na finalną ewakuację przed kontrolowanym zatopieniem systemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Moriente napisał:

Dzień dobry bracia, 

Poniższy post wrzucam w klubie weterana, żeby zminimalizować ilość trolli w temacie.

 

Otóż, uczelnie wyższe w Polinie, rozsyłają do studentów maila o PILNYM OBOWIĄZKU poinformowania gdzie chcą się zaszczepić. Czy na uczelni, czy w POZ na wlasną rękę. 

Uczelnie tworzą listy z imienia i nazwiska.

 

Od kiedy mają prawo rządać takich informacji?

 

Chyba jesteś tak samo jak i ja marynarzem. Jeśli pracowałeś w branży off shore tak jak chociażby ja, to musiałeś się zetknąć z tzw. żółtą książeczką szczepień, czyli swego rodzaju paszportem. Nie wjedziesz chociażby do takiego kraju jak Nigeria, jeśli nie masz OBOWIĄZKOWO wykonane szczepienia na np. żółtą febrę. Nie spotkałem przez całe swoje życie człowieka, który by się przed tymi szczepieniami bronił. To nie miałoby sensu.

 

W praktyce wyglądało to tak w naszej branży, że nie chcesz się szczepić, to wylatujesz z roboty, z bardzo dobrze płatnej roboty. w Nigerii. Nie widzę w tym złego. 

 

Zbyt wielu moich znajomych czy członków mojej rodziny zmarło w skutek nie istniejącej pandemii, żebym miał to sobie lekceważyć. Jedno szczepienie w tę czy w tamtą. Co za różnica?

 

 

Spisek, Wszędzie spisek. Jestem niewolnikiem systemu😂. Kumpel, oficer Polskiej Marynarki Wojennej najpierw zaliczył półroczne szkolenie w USA, a potem był w Izraelu na szkoleniu w tamtejszej armii, drony to przecież izraelski wynalazek. Pewnie jest elementem NWO i jest na usługach Mossadu.

 

Mossad ma długie ręce, muszę na kumpla uważać. IDF szkoli Wojsko Polskie. To nie może być przypadek, że ten kolega był w Izraelu, a ja z nim wódkę piłem. Pewnie chciał mnie zdepopulować.

 

I jak tu się zaszczepić, jeśli IDF ma swoich ludzi w Wojsku Polskim, a w Gdańsku jest Gmina Żydowska licząca już 90 członków?  Córka mi się zaszczepiła, żona także wkrótce to zrobi, tak jak i wielu ziomali, niewolników systemu. Ja się zaszczepię. I co teraz będzie?

 

Jak żyć panie premierze? 

 

https://medycynatropikalna.pl/szczepienia

 

 

Edytowane przez Stefan Batory
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, Rnext said:

Nie nie, raczej wymóg zmniejszenia konsumpcji i efektywności zużycia energii, bez którego obecne elity nie utrzymają władzy w dotychczasowym paradygmacie "ekonomii z powietrza", ma zredukować populację.

A tak, jest nawet koncepcja Złotego Miliarda. Sam Putin wspomniał o niej na ostatnim forum w Davosie. Plus te tablice w Georgii gdzie zostało wszystko opisane. Mnie zastanawia klucz według którego będzie decydowane, kto do odstrzału, a kto nie. 

 

22 minutes ago, Rnext said:

Zresztą to powszechne szabrownictwo "covidowe", gigantyczne kredyty i transfery bogactwa przy dodruku na niewyobrażalną skalę (20% wszystkich $ zostało "wydrukowanych" w samym tylko 2020) wyglądają na finalną ewakuację przed kontrolowanym zatopieniem systemu

Jakie rozwiązanie więc mamy? Złoto, ziemia i nieruchomości. Wygląda na to, że lepiej przepłacić niż mieć banknoty zamienione w konfetii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, manygguh said:

Mnie zastanawia klucz według którego będzie decydowane, kto do odstrzału, a kto nie. 

Jak to jaki klucz? :D Establishment zostaje reszta do gazu na tak długo, aż zostanie ile wystarczy. 

9 minutes ago, manygguh said:

Złoto, ziemia i nieruchomości.

Ziemia i nieruchy to ta sama pułapka moim zdaniem. Trzeba się będzie albo wykrwawić płacąc od tego podatki albo oddać pseudo-państwowym spółkom na wypas dla kolesi. Zwłaszcza w tak lecącej na pysk demografii. Dlatego teraz nieruchy są tak upychane ulicy. A złoto? Hm, początkowo może być niezła czkawka z obrotem, jak wejdzie już CBDC. Jakiś czas minie, zanim wypracuje się "podziemie" dla Szarej Strefy Wszchrzeczy (jako alternatywa IoT - Internetu Rzeczy ;)) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Rnext said:

Jak to jaki klucz? :D Establishment zostaje reszta do gazu na tak długo, aż zostanie ile wystarczy. 

No pewnie muszą być jacyś ludzie, którzy będą ogarniać sprawy techniczne, inżynieryjne, robotnicy itp. Ktoś musi produkować i utrzymywać itp.

 

11 minutes ago, Rnext said:

Ziemia i nieruchy to ta sama pułapka moim zdaniem. Trzeba się będzie albo wykrwawić płacąc od tego podatki albo oddać pseudo-państwowym spółkom na wypas dla kolesi. Zwłaszcza w tak lecącej na pysk demografii. Dlatego teraz nieruchy są tak upychane ulicy. A złoto? Hm, początkowo może być niezła czkawka z obrotem, jak wejdzie już CBDC. Jakiś czas minie, zanim wypracuje się "podziemie" dla Szarej Strefy Wszchrzeczy (jako alternatywa IoT - Internetu Rzeczy ;)) 

To w takim razie co zostaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, manygguh said:

To w takim razie co zostaje?

Nie zdziwię się, jeśli tratwą ratunkową dla walut będą wzgardzone przez ulicę obligi "aliantów". Jakaś premia za uczestnictwo i wierność systemowi może być przewidziana w mechanizmie "restrukturyzacji zadłużenia". Chyba że mają wystarczyć tylko same "łupy wojenne", więc skala aktualnych transferów może być już tym po części. Ale to tylko takie snucie hipotez. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie sprawdzają jak zareagują studenci, czy się ugną pod namową władz uczelni.

To takie psychologiczne podchody na ile mogą sobie pozwolić z młodymi ludźmi.

Większość i tak się zgodzi nie mając pewności czy jak odmówią to nie zostaną wydaleni z uczelni.

Strach, ferment, niepewność tak się dzisiaj steruje nowoczesnymi niewolnikami.

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, absolutarianin napisał:

 

Ty się nie śmiej, kolego, bo Polacy może i mają, ale Niedzielski nie ma wyjebane na nich. Tak samo wszyscy poliniacy. Im Polacy bardzo przeszkadzają, a trick będzie bardzo prosty:

 

Albo się szczepisz, albo nie będziesz spełniał 'standardów naszej firmy' (z której bierzesz chleb).

 

Gwarantuję ci, że 90% pobiegnie w podskokach tak beznadziejnie uzależnieni są od swojej wypłaty. Januszexów już nie będzie do tego czasu, bo splajtują najdalej następnego lata, a zostaną tylko pracki i firmy (korpo), gdzie będą 'standardy nowego świata'. Przejdzie jeden 'spacer z zochą' i na tym się skończy. Nawet z tego forum tysiące się ustawią, bo 'nie ma wyjścia'. Jest tu może 100 osób niezależnych w miarę od systemu, którzy to obejdą, reszta, powiedzmy 900 rzuci papierami, bo ma oszczędności pozwalające przeżyć skromnie może rok, może dwa... Oszczędności zresztą w otoczeniu hiperinflacyjnym będą topnieć z tygodnia na tydzień.

 

Cała reszta weźmie potulnie śmiercioneczkę i warunki 'globalnego resetu', 'a .uj!', 'a raz kozie śmierć!'. A tam mutujące białko mRNA i już jesteś genetycznie zmodyfikowany (i prawdopodobnie też wysterylizowany). A potem tamci się wszystkiego wyprą. Przecież my was do niczego nie zmuszaliśmy, wzięliście to dobrowolnie, my tylko zapytaliśmy grzecznie, czy chcesz się zaszczepić, czy wypierdalać od naszego żłoba i drukarki, czyż nie? A że dla 90% populacji, umoczonych w jakieś kredyty i zależności, to oznacza śmierć cywilną, to nieważne, przecież to tylko 'prawa ekonomii', czyli sytemu, gdzie 2% ma 95% zasobów ziemi, to już tam .uj, takie są PRAWA EKONOMII, czego nie rozumiesz?  

 

Była taka strona deagel.com chyba tam ktoś prześledził wyliczenia socjalne na nadciągające lata i wyestymował dla jakiej populacji to robiono. Wyszło, że zostanie 15 milionów Polaków. Brytoli oszacowano na 15 mln również (z 'rasy panów' rzecz jasna), Italiańców chyba na 40 mln, poczytajcie sobie, kto ma oczy i uszy. 

Witam

 

Rozumiem ze wszystko zweryfikowałeś i masz na to dowody :) czy tylko tak piszesz aby pogadać o pierdołach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Stefan Batory napisał:

Nie wjedziesz chociażby do takiego kraju jak Nigeria, jeśli nie masz OBOWIĄZKOWO wykonane szczepienia na np. żółtą febrę. Nie spotkałem przez całe swoje życie człowieka, który by się przed tymi szczepieniami bronił. To nie miałoby sensu.

Porównywanie szczepionek na choroby tropikalne a szczepionek na Covid, to jak porównywanie krzesła do krzesła elektrycznego, niby jedno i drugie to to samo ale mała różnica jest. 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.