Skocz do zawartości

Społeczeństwo popierdoleńców?


deleteduser110

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka!

 

Gdzie jest granica umysłowego spierdolenia? Za każdym razem, gdy myślę, że ludzie nie są w stanie już niżej upaść, kolejny dzień tylko mi uświadamia, jak bardzo się myliłem.

 

Na Fejsie natknąłem się na jakiś artykuł o "yOuTuBeRzE" Kamuś (wcześniej Kamerzysta; ten od drugiego pojeba Kruszwila), który dla wyświetleń postanowił upokorzyć prawdopodobnie intelektualnie niepełnosprawnego chłopaka, no i się wkurwiłem.

 

Raz, że tym, co zobaczyłem w video, a dwa, że tym, że to pierdolone video ma 29 tysięcy jebanych lajków, więc tyle, co np. Białystok!

 

Miasto wielkości Białegostoku jara się czymś, kurwa, takim.

 

Co tu się odpierdala?

 

Wychowywałem się w poprzednim milenium i za coś takiego te typy by miały rozpierdolone łby.

 

Mieliśmy na podwórku chłopaka intelektualnie niepełnosprawnego, ale w żaden sposób go nie szykanowaliśmy; grał normalnie z nami w piłkę, czasami coś krzywo kopnął, to się zaśmialiśmy, tak jak śmialiśmy się z kogoś, kto nie był intelektualnie niepełnosprawny i też coś mu nie wyszło.

 

Wrzucam video i NIE ZACHĘCAM do zgłaszania; mam nadzieję, że jak najwięcej osób to zobaczy i w końcu ten idiota stanie przed sądem i pójdzie pierdzieć w pasiaki:

 

https://www.youtube.com/watch?v=PHON5-JYPxs&t=5s

 

Jeszcze, kurwa, te spedalone różowe włosy, ja prdl...

Edytowane przez Ważniak
  • Like 14
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, Ważniak said:

Raz, że tym, co zobaczyłem w video, a dwa, że tym, że to pierdolone video ma 29 tysięcy jebanych lajków, więc tyle, co np. Białystok!

 

Miasto wielkości Białegostoku jara się czymś, kurwa, takim.

Nie no, nie jest tak źle. Białystok ma 300 tys. mieszkańców.

 

A tak ogólnie mówiąc za klasykiem: Trwa idiokracja. Trwa debilizacja młodego pokolenia. Zobacz jaką muzykę słuchają i porównaj to chociażby z muzyką z czasów naszych rodziców. Zobacz jak degraduje system szkolnictwa. Większość nastolatków chce być influencerami w social media. Jak tu może być inaczej w takim razie? Garbage in - garbage out, jak to mówią w korpo.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duraczenie społeczeństwa postępuje tak jak to zaplanowane. Hodowla zombie-głupków, debili klinicznych, wszelkiej maści pojebów jak widać po social mediach, przeżywa prosperity. Patostreamerka, Frize sprzedające papiery po lodach, w telewizorni Wyspy Miłości, Narcyzmu, Jebactwa i Próżności, czego się spodziewać po takiej edukacji młodych?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obronę naszego spierdolonego młodego pokolenia podlinkuję największy hajp ostatniego czasu, który naprawdę jest dobry.

 

 

Muzyka naprawdę się stoczyła, ale wystarczy czasem śledzić co pojawia się w social media żeby znajdować takie perełki.

 

Jeśli chodzi o yt to naprawdę spierdolenie sięga zenitu, łezka mi się w oku kręci na myśl o starym contencie chociażby Warszawskiego Koksa gdzie robili merytoryczne filmy, pokazywali co jedza, przygotowania do zawodów, a nie papka dla mas typu ILE WYCIŚNIE MINI MAJK?

 

Nie będę wspominał o domach x, dubielach, kamerzystach. 

Jak chcecie się powkurwiac to obejrzyjcie gargamela. 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Taboo napisał:

Gdzie byli rodzice się pytam

a) "Jaka matka, taka córka". Rodzice są nie lepsi od swoich "pociech". Alko, socjal, tv, karuzelen kutangen...

b) Mają taki zapierdol na kredyt w życiu, że dzieci nawet na oczy nie widzą.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy poruszeniu problemu zidiocenia społeczeństwa, przyszedł mi do głowy zajebisty kontent na youtube. Jako że nie jestem pazerny na pieniądze, to się tu z nim z wami podzielę.

 

Mianowicie podobne w formule filmiki, tyle, że dla intelektualistów, gdzie podobnie ograniczonemu intelektualnie chłopakowi dawno by do rozwiązywania zadania matematyczne za kasę. 

 

Albo ,,odmień być w angielskim".

 

To by dopiero była frustracja i płacz zawodników. Już oczami wyobraźni widzę komentarze Julek ,,przestańcie się znęcać nad chłopakiem, dajcie mu te kocie gówno do zjedzenia", a w subskrybentach kanału Miodek, Bralczyk i Bartosiak.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże jak rozpoznać, ludzi na niskim poziomie rozwoju?

- po tym, że uważają się za wysoko rozwiniętych.

A jak poznać wysoko rozwinięte społeczeństwo?

- po tym jak traktują najsłabszych pośród siebie.

 

Rozmowy z Bogiem, bodaj Tom 1 Neal Donald Walsch.

 

(Nawet nie oglądam/ Dosyć się dziś nadenerwowałem i wczoraj oraz nie chcę mu nabić choć 1 wyświetlenia, wierzę wam na słowo że to ściek)

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 8
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem całego i w sumie chyba nie chcę, wystarczy mi tyle co zobaczyłem.

Osoby, które gorzej traktują innych lub lubują się w znęcaniu i upadlaniu innych to dla mnie ludzkie hieny.

Wbrew pozorom takich osób jest dużo, jedni wykorzystują do tego władzę, inni pieniądze, jeszcze inni wszystko po trochu.

 

I nie ważne czy jesteś jakimś grubym wieprzem z różowymi włosami i trądzikiem na ryju i głupawym śmiechem czy karynowatą laską ( znów patrz mit o delikatności i eteryczności kobiet jak upada! ;) ) czy sławnym piłkarzem, aktorem, politykiem czy celebrytą. Obojętne. Jeśli wykorzystujesz swoją pozycję/pieniądze/sławe do upadlania innych to pierdol się i nie oglądaj się za siebie, bo karma wraca.

5 minut temu, SzatanKrieger napisał:

A jak poznać wysoko rozwinięte społeczeństwo?

- po tym jak traktują najsłabszych pośród siebie.

I tu się zgadzam, goście zachowują się gorzej jak zwierzęta :)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ważniak napisał:

29 tysięcy jebanych lajków

 

Na 398 531 wyświetleń to procentowo jeszcze nie wiele.

 

 

Czym nasza młodzież została skażona? Promowanie miernot, pryszczate dzieci, mało męscy chłopcy.

Szkoda. Wielka szkoda. A tacy kiedyś będą rządzić Nami. Jeśli dożyjemy tego..

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, wcale nieźle ta nędza umysłowa sobie żyje (zakładając, że to któregoś z "twórców", nie wynajęte do produkcji). Tak, pieniądze są zdecydowanie jak broń palna. Możesz za ich pomocą robić rzeczy wielkie albo najgorsze skurwysyństwa.

 

O tej gówniarze, która się pojawia na tym filmie (przynajmniej do momentu, który obejrzałem, bo całości nie dałem rady) już nie wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zychu napisał:

tłuste karynisko, które mu "wymyślało zadanie", bo ją typ obrzydzał.

Nie wiem jak was ale mnie obrzyda te babsko.

Nie dość, że urodą nie grzeszy to jeszcze inteligencji czy empatii próżno u niej szukać.

Brwi niczym odwrócone logo Nike, kilo tapety a pod nią syfy i jeszcze te "ale ja też chce zagrać".

Se zagraj, na uju tego grubasa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutne czasu nastały ale nic z tym nie poradzimy.

 

Szczerze mówiąc nie jestem tym video zaskoczony.

 

Marta Linkiewicz stała się celebrytką i zarabia wielkie hajsy tylko dlatego że jakiemuś kolesiowi ze znanego zespołu lache obciągnęła albo wciągała koks z fiuta kolegi w szkole.

 

Powtórzę jeszcze raz, ludzie dążą przez swoją głupotę do samozagłady.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Obliteraror napisał:

woją drogą, wcale nieźle ta nędza umysłowa sobie żyje (zakładając, że to któregoś z "twórców", nie wynajęte do produkcji).

Zdarzyło mi się obejrzeć, kiedyś odcinek jak on i jemu podobni jedli ostre rzeczy i o ile mnie pamięć nie myli to on jest milionerem i to nie takim, z jednym milionem na koncie. Bo prowadzący go podpytywał i chyba lekko wyciąga 30.000 na miesiąc.

 

Sami tworzymy raka klikając na takie materiały. 

 

Edit:

A dobra włączyłem na sekundę, nie to mi się pomyliło z takim Frizzem, bo on też ma różowe kłaki. O tym z  tego konkretnego filmiku to nigdy nie słyszałem. Widać że to takie cwaniaczki jak na słabszego najeżdżają, ohhh widać w tych młodych ludziach brak męskiego autorytetu.

Wybieranie najsłabszego pośród siebie i pojazd, ohhhh jakie ostre chłopaki 😉 

 

Najbardziej dobijający jest fakt, że tacy goście będą mieć kobiety a Ty się ucz i czytaj jak ich psychika działa - to jest chyba dla mnie wierzchołek góry lodowej, nie wspominając że mają dobre pieniądze z tych reklam ^^

Ahhh ludzie :D 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Obliteraror napisał:

Swoją drogą, wcale nieźle ta nędza umysłowa sobie żyje

To jest przerażające, że ktoś inteligentny, twórczy, przyczyniający się do rozwoju cywilizacji, może zniknąć bez słuchu, żyjąc za marne grosze, bo po drodze do kariery różne okoliczności mogą stanąć mu na przeszkodzie, okoliczności z którymi sobie nie poradzi, a taki patocelebryta jeden z drugim wytłuką kapitał na uprawianie patoli ku uciesze gawiedzi. Jakim cudem dzieje się to w XXI wieku?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.