Skocz do zawartości

Społeczeństwo popierdoleńców?


deleteduser110

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, zychu napisał:

fetysz karła? Co kanał, to karzeł-maskotka.

Typowe zagrania z kart ludzi wierzących w lewicę, to tzw strategia rozmiękczania coś, na zasadzie " jesteśmy swoje chłopaki nowoczesne i wrażliwe, patrzcie nawet taki aka - wyrzutek społeczeństwa karzeł jest z nami".

Nie widzisz karła jako istoty ludzkiej, która tam jest bo coś wnosi, tylko wnosi to, że jest "nietypowa" a więc z człowieka, który ma ciężko robi się jeszcze przedmiot do podniesienia oglądalności, a karzeł zamiast bycia człowiekiem i kimś kto coś wnosi, to wnosi to, że jest karłem - straszne.

 

Cóż Ci ludzie są bezwzględni w swojej "wrażliwości" dotarcia do mas społecznych.

Im się też należy, kobiety im się należą, dopierdalania słabszym od siebie im się należy by samemu się poczuć lepiej, im się wszystko należy i mogą wszystko, RÓBTA CO CHCETA jak to jedna z twarzy mówi w tym kraju krzyczy w telewizji co jakiś czas, a więc robią co chcą komu chcą i jeszcze mają za to płacone. 

Oczywiście wielu paniom to też się podoba, jakby inaczej - wiele z nich da sobie włożyć przyrodzenie by się znaleźć u popularnego youtubera na kanale.

 

 

 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kumpelą ostatnio gadałem o takich rzeczach właśnie i ona wspominała, że oglądała materiał, jak matki w Tajlandii gwałcą własne córki w zamian za kasę od subskrybentów. W ogóle ludzie zgłaszają, co chcą, żeby zrobiła z córką, a ona to robi. Dyskutowaliśmy o kwestii, jakim cudem można własne dziecko w taki sposób skrzywdzić, ogólnie drugiego człowieka. Sam tego nie rozumiem, ale to wszystko się nakręca. Jakość publiczności = jakość wykonawcy. A dla konkretnej publiczności zawsze się jakiś wykonawca znajdzie, bo hajs nikomu nie śmierdzi, po prostu. Jak wspominałem w innych tematach pieniądz to religia, nie środek płatniczy. Wszystko w imię pieniędzy, czyli fanatyzm. To bardzo zbliżony moim zdaniem mechanizm.

 

Tak na marginesie to z porównania do Białegostoku to rykłem ze śmiechu 😆 29 tysi to za mało, 300 000 mniej więcej. Rozumiem błąd, bo Białystok to zadupie, w którym konie napierdalają po ulicach 😆

  • Like 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rośnie nam pokolenie, które będzie farbować włosy na różowo, chcąc pokazać jacy to oni są zajebiści, otwarci, wyluzowani, na każdym kroku pie*doląc o tym, że są panaseksualni, będą odpie*dalać rzeczy niespotykane dla normalnych ludzi, ale zawsze będą mogli liczyć na pomoc lewactwa, która będzie stawać w sądach po stronie takich sku*wesynów.

Edytowane przez Nico
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, mac napisał:

Tak na marginesie to z porównania do Białegostoku to rykłem ze śmiechu 😆 29 tysi to za mało, 300 000 mniej więcej.

Tak samo😂.

33 minuty temu, mac napisał:

Rozumiem błąd, bo Białystok to zadupie, w którym konie napierdalają po ulicach 😆

☹️

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, zychu napisał:

A fuj...

 

Swoją drogą, co te jutubowe ekipy, oni mają jakiś fetysz karła? Co kanał, to karzeł-maskotka.

 

 

Jak się ogląda takie rzeczy to aż wkurwienie człowieka bierze. Każdy z takiej ekipki pada na strzała i idzie spać, a karła zabrać i postawić w ogrodzie, żeby stał. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wartościowe kanały, autorzy przekazujący ważne informacje mają po kilka wyświetleń czy like,

natomiast patologia i hejterka po kilkaset tysięcy.

Obecne pokolenie milenialsów lubujące się w szybkiej akcji, obrazkach i emocjach z tym związanych

siedzi głównie na lifelike czy tik tok gdzie są filmiki kilku sekundowe pokazujące

jedynie zdziwaczenia i uwstecznienie umysłowe społeczeństwa co jest modne.

Kolejna sprawa tego typu trole obrażający słabszych nie są w Polsce karani więc robią co chcą.

Niedługo dojdzie do tego, że zastaniemy świat jak w filmie Idiokracja.

Pokolenie płatków śniegu bezstresowo wychowane bez zasad, moralności czy życzliwości dla drugiego człowieka,

posuwa się do niszczenia innych osób byle by tylko zaistnieć, być sławnym, popularnym zgroza. 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest odosobniony przypadek. Jakiś czas temu niejakie "Rafalala" (agresywny chłop z cipką) wrzucał w internet nagrania jak nabija się z niepełnosprawnego intelektualnie chłopaka. Dzisiaj tylko to znalazłem, więc pewnie resztę yt pousuwało.

 

 

https://www.wykop.pl/link/5870073/rafalala-i-ciezko-chora-osoba-szydzenie-nasmiewanie-publikacjawizerunku/strona/17/

https://www.wykop.pl/link/5999649/comment/89217517/

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dassler89 napisał:

Ładnie od 2016 roku przetrzebiło populację w Białymstoku. W 2016 roku w mieście tym mieszkało 296 tys mieszkańców. W 2021 już tylko 29 tys. Koronawirus tak przetrzebił populację?

A nie wiem, mistrzu, co mnie wzięło z tymi liczbami.

 

Jest szansa, że to była zwykła pomyłka z mojej strony, która może zdarzyć się nawet najlepszym, ale bardzo malutka szansa.

 

Dużo bardziej prawdopobodne jest to, że podświadomie chyba jestem uprzedzony do Białegostoku i tak, jak Thanos, chciałem zanihilować - przynajmniej tutaj, pisemnie - 267 tysięcy osób (mam nadzieję, że z tą matematyką się już nie jebnąłem, bo ja jeszcze bardziej intelektualnie niepełnosprawny od tego chłopaka z video jestem, więc proszę mi wybaczyć), które mieszkały tam w 2016 r. :)

  • Haha 6
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie cieszę się, że ze szklaneczką whisky czy też burbona mogę obserwować już ostatnie podrygi cywilizacji zachodniej, która zdziczała do szczętu i zasługuje tylko żeby upaść. Trzymam kciuki za Islam i Chiny żeby nie dały się obryzgać gównem kultury z USA tylko spokojnie robiły swoje. Oby jeszcze za mojego życia :)

Zdrówko Bracia :) Niech żyje Fin de siècle.

 

PS To jest tez argument za tym jak trudno jest wychować dzieci w dzisiejszych czasach :)

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Ważniak napisał:

A nie wiem, mistrzu, co mnie wzięło z tymi liczbami.

 

Jest szansa, że to była zwykła pomyłka z mojej strony, która może zdarzyć się nawet najlepszym, ale bardzo malutka szansa.

Nie wiem ale luz, może coś się wydarzyło po prostu na Podlasiu o czym nie wiem...

 

Obejrzałem ten filmik i generalnie pytanie mam jedno. Z czego żyje to towarzystwo? Bo tam w tym domku mieszka dość spora i wesoła ekipa. Z czego to żyje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Egregor Zeta napisał:

a) "Jaka matka, taka córka".

Jaka marchew taka nać, jaka córka taka mać.

 

1 godzinę temu, Obliteraror napisał:

Swoją drogą, wcale nieźle ta nędza umysłowa sobie żyje

To ja bym już wolał mieszkać w szałasie w lesie, niż trzepać kasę na czymś takim.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Ważniak napisał:

Dużo bardziej prawdopobodne jest to, że podświadomie chyba jestem uprzedzony do Białegostoku

 

"Białystok to miasto bandyckie, mordercze."

 

 

A filmu nie oglądam [nie chcę się wkurwiać], ale jedyny plus z istnienia kanałów commentary [wiem, to też mendy, tyle, że sygnalizujące cnotę] to to, że czasem mocno

napiętnują silne nadużycia widoczne czasem w przestrzeni publicznej i rozgłos do niektórych wraca rykoszetem, przez co później lepiej się pilnują - bo o autorefleksję ich nie podejrzewam.

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji: czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć na czym tak naprawdę polega różnica między patoinfluencerem a patostreamerami?

Dlaczego upadlanie nastolatka jest takie złe, a upadlanie Kononowicza jest w dechę? Dlaczego dawanie donejtów na tani alkohol, żeby Kononowicz z Majorem szarpali się po pijaku jest ok?

Czy gdyby kocie gówno zeżarł nie nastolatek ale Kononowicz, to już by to nie było "podłe" ale byłby to "klasyk"?

 

Przecież cały fanclub Kononowicza prężnie działa tu na BS i zbiera oklaski.

 

Zaznaczam, że prawdopodobnie pozostaję w mylnym błędzie, bo ani tego filmiku nie oglądałem, ani z tą drugą twórczością się nie zapoznaję.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

A jak poznać wysoko rozwinięte społeczeństwo?

- po tym jak traktują najsłabszych pośród siebie.

 

Rozmowy z Bogiem, bodaj Tom 1 Neal Donald Walsch

 

Dokładnie, patrz - Norwegia.

 

Bedąc tam i obserwując jak traktuje się osoby z zespołem Downa, sam miałem ochotę go mieć.

🙃

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, KolegiKolega napisał:

Dlaczego upadlanie nastolatka jest takie złe, a upadlanie Kononowicza jest w dechę?

 

Dla zasady ignoruję takie pytania, ale jednorazowo postanowiłem odpowiedzieć.

Historia poplularności Konona trwa kilkanaście lat, więc trudno skrótowo to opisać, bo było tutaj wiele zwrotów akcji, a poszczególne okresy różniły się od siebie.

 

Z mojej perspektywy - Kononowicza nikt nie upadlał oprócz niego samego, lubi nagrywać filmy i czuć się ważny, z kompletnej nędzy po śmierci brata i matki powrót się na YT i druga fala popularności

[pierwsza była w 2006r] wydźwignęło go z kompletnej nędzy do poziomu, gdzie jedzenie nie mieściło mu się w lodówce, a w jeden wieczór wpadało mu 5000zł.

Płaci za to pewną cenę, ale gdyby nie chciał tego robić, mógłby żyć bez tych problemów na zasiłkach, ale jemu pasuje jego tryb życia, czuje się w nim jak ryba w wodzie.

Zgrywanie męczennika to jedna z jego strategii czerpania korzyści od otoczenia, ale osobie słabo go znającej może być ciężko to wychwycić.  

Poza tym fanklubu tutaj nie ma, śledzenie jakiegoś zjawiska społecznego nie oznacza z automatu sympatii do osoby/osób biorących w nim udział.

 

Teraz Konon podupada, ale to efekt 26 lat siedzenia na dupie na bezrobociu, złych nawyków żywieniowych i nieleczonej w przeszłości cukrzycy i nadciśnienia, te problemy miałby

niezależnie od tej działalności w internecie.

 

Możesz oczywiście patrzeć na to inaczej, z mojej strony EOT. ☺️

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem filmik i się przeraziłem.

Ja jestem z pokolenia 1990s, więc nie to, że jestem jakiś stary dziadek, ale gdy miałem 14-16 lat (podejrzewam, że te typki z filmu tyle mają lat-jak więcej to masakra) to kurde człowiek bawił się patykami, strzelaninki, chowanego, policjanta i złodzieja, siedział do godziny 22 czy 23 na dworze, grał w karty czy podpił sobie browara z dużą grupą znajomych. Był też grill w plenerze, pierwsze podchody, romanse, związki. Zero jakiejś patoli.

 

Karzeł? Hmmm ogólnie "karzeł" to obraźliwa dla mnie nazwa. To nie wina tychże ludzi, iż są niżsi. Nie powinni być szykanowani.

Mieliśmy kilku takich jak i gości hardcorów, co mogliby dużo zrobić. Jednakże nikt nie wpadał na pomysł, by kogoś wykorzystywać dla własnej frajdy, a co gorsza fejmu czy publikacji tego w internecie. Żyliśmy tak jakoś zjednoczeni i fajnie dogadani. Kto miał problem, to mu się pomogło. 

 

Był u nas taki jeden co cały czas kulał na jedną nogę i widać było, że ma problem ze zrozumieniem rzeczywistości (coś jak z tego filmu). Mama musiała mu dużo pomagać i wyjaśniać, ale ogólnie chłop był swój. Przyjęliśmy go do nas, wypił z nami nie raz. Potem sam stawiał nam browary i wódkę. Był przyjazny, otwarty i pomocny. 

Nikomu nie przyszło nawet na myśl, by rzucić negatywny komentarz, a pamiętam jak sam się z siebie śmiał, gdy się potknął czy coś nie mógł wypowiedzieć. Śmiechu co niemiara. 

 

Poza tym cała paczka się rozeszła: jeden jest trenerem personalnym, drugi robi jako raper, inni gdzieś tam w branży, albo za granicą. Dobre chłopaki, fajnie się poukładali, ja ze względu na sytuację rodzinną i wyprowadzkę musiałem ich zostawić. Jedno wiem, że jak się rzuci pseudonim "Śledziu" to wszyscy będą wiedzieć co i jak :D 

Na filmiku natomiast totalna masakra i degrengolada. Biedny chłopak nawet nie rozumie, że szarga sobie opinię publiczną na rzecz jakiegoś pseudoyoutubera, który myśli, że jest fun. 

Szkoda też, że nikt nie rozumie ile sprawiają temu chłopakowi krzywdy psychicznej. 

Edytowane przez Tajski Wojownik
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.