Skocz do zawartości

FreshandFit


GregTomassi

Rekomendowane odpowiedzi

Kanał ostatnio idzie w górę. Prym wiedzie Myron Gaines znany z podcastów Rollo Tomassiego. Nadają na żywo z Miami i zawsze zapraszają co najmniej 2 dziewczyny do audycji. Dają się im wygadać, a potem "tłumaczą" to z kobiecego na redpillowe. Najlepszy chyba do tej pory odcinek to ten co tu wklejam, blondyna weszła dość głęboko w "intelektualną" debatę z Myronem i są momentyXD

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
On 4/18/2021 at 8:58 PM, GregTomassi said:

oglądałem XD w jakimś ostatnim odcinku wywalił laskę już na początku...

Te laski z tego co mi wiadomo przychodzą tam za pieniądze.  Te są panienki które rozbierają się w klubach, na kamerkach etc. Jak nie przyszły za pieniądze, to dla ekspozycji. 

8 hours ago, Spellman71 said:

Oglądam od pewnego czasu, przez nich trafiłem też na kanał Kevin'a Samuelsa, który często wyjaśnia różne kobiety na swoich streamach. Zderza je z rzeczywistością o mur ich własnych oczekiwań. 

Zderza je z ich SMV jednocześnie stręczy szybkie śluby(takie do roku najlepiej) mając świadomość, jak działają rozwody w USA i świadomość tego, że tam prawie 80% papierów rozwodowych jest składanych przez kobietę. 

 

Strzeżcie się fałszywych proroków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.