Skocz do zawartości

Patus & manipulacja kobiety = śmierć niewinnego chłopaka


Massamba_

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Wczoraj wieczorem włączyłem tv od dawien dawna i od razu trafiłem na ciekawy program o jeszcze ciekawszej sprawie.

 

Myszka związała się z patusem pijusem.

Pan wyskoczył sobie zachlać ryjca z towarzyszami, pani nie widziała jak ściągnąć go z powrotem do chałupy.

 

Kobitka siedzi sama w domu, smutna, samotna to trzeba odwalić cyrk aby ochlejmorda wracał do domu więc co?

 

A wymyślę sobie taki żarcik,hihi że jacyś chłopaki na osiedlu mnie zaczepiali, obrażali i wtedy narąbany miś wróci szybko.

 

Tak, wrócił ale z wesołą ekipą z kijem do golfa, wielkim kluczem oraz bejsbolem, zapytał Pani gdzie są te chłopcy co obrażali damę...a gdzieś tam na osiedlu, sama nie wiem.

 

Patole w pijackim amoku trafili na osiedlowe boisko, skoczyli do przypadkowych nastolatków z łapskami i jaki  finał imprezy?

 

Jeden z młodzieniaszków został uderzony kijem do golfa w tył głowy, padł na ziemię bez oznak życia.

 

Szybko wezwana erka, reanimacja 20 minut i po chłopaku, zmarł.

 

Monitoring wszystko nagrał, kolejnego dnia wszyscy byli już zatrzymani i od ręki wypuszczeni.

Morderca odpowiada Z WOLNEJ STOPY po wpłacie kilku tysięcy złotych.

Sprawa ciągnie się od dwóch lat, wszystkie typki spod ciemnej gwiazdy na wolności.

 

Myślę, że lada chwila trafią do aresztu jeśli już telewizja się tą sprawą zainteresowała.

 

Jaki z tego morał?

 

Nasze kochane, niewinne, słodkie i bezbronne myszki wiecznie testują, manipulują a jak mają u swego boku patolca to może to doprowadzić do tragedii jak w tym wypadku. Oczywiście degenerat jest tej śmierci winny ale gdyby nie było tej głupiej manipulacji, kłamstwa to nie doszłoby do tak wielkiej tragedii.

 

Bracia, czytajcie forum, edukujcie się i nie dajcie wciągać się w głupie gierki kobiet.

 

Pozdrawiam.

Massamba.

  • Like 3
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Patus & manipulacja kobiety = śmierć niewinnego chłopaka
25 minut temu, Massamba_ napisał:

Jaki z tego morał?

 

Morał z tego taki, że na tym łeż padole, ludzi łatwych do zmanipulowania, gotowych dać się pociąć w imię jakiejś bzdurnej idei, jest ci pod dostatkiem, więc nie ma co się dziwić, że jest to każdego dnia skrzętnie wykorzystywane, przez co cwańszych przedstawicieli naszego gatunku.

Edytowane przez Pancernik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Massamba_ napisał:

Jeden z młodzieniaszków został uderzony kijem do golfa w tył głowy, padł na ziemię bez oznak życia.

Art. 148

§ 1. Kto zabija człowieka, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.

 

https://statystyka.policja.pl/st/kodeks-karny/przestepstwa-przeciwko/63411,Zabojstwo-art-148.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy też zauważyć, że niektóre samice walcząc o atencje i żeby był dym aby o tym opowiadać, specjalnie podpuszczają rycerzy dyskotek do walki z przypadkowymi ofiarami. Potem pokaz siły czasami zakończony tragedią. A Pańcia nie widzi żadnej winy u siebie. 
A co do tych bandytów, powiem jak zwykle: czapa :) 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morał z tego taki, że zaraz może tu wejść V forumowa kolumna i napisać, że to całkowita wina patologicznego pana, że jak on sobie wybrał kobietę, jakby przecież w rzeczywistości to nie ona wybierała komu daje, że macie kompleksy, siedzicie w piwnicy, walucie kapucyna, macie ból dupy i że nie takie nie są, no bo jak podpuszczają to nie ich wina, bo zostały zmanipulowane. To wina tego i tamtego, a ja taka niewinna.

 

Chyba czas od forum odpocząć na dłużej😁

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja kiedyś idę przez osiedle z moją na szczęście już ex. Po drugiej stronie ulicy idzie jakiś dresik. Widać, że kibol, gacie opuszczone praktycznie jak by nawalił w pory No i się wozi typ, buja na boki. Nie zaczyna ani nic. 

Widząc to moja ex idąc po drugiej stronie ulicy że mną. Zaczęła go naśladować i patrzeć w jego kierunku. I też zaczęła się bujać... 

Była tak pojebana. Ze siedziałem na telefonie w drugim pokoju, coś tam przeglądałem. A ona w dużym pokoju. I nagle słyszę "ratunku, bije, oj bije mnie!!!" 

 

Dobrze, że już nigdy więcej jej nie zobaczę. Wlecialem do pokoju i ją zjabalem, że jej bije na dekiel. 

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Vishkah napisał:

A mnie nurtuje..
Czemu to trwa 2 lata? Skoro są dowody, nagrania, świadkowie (z jednej i drugiej grupy).. jest martwy człowiek..

 

Martwy człowiek nie zapłaci już nigdy żadnego podatku, nie spłodzi kolejnych podatników ani nie utrzyma ich matki. Złoże wyeksploatowane.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Massamba_ napisał:

Cześć.

Tak, wrócił ale z wesołą ekipą z kijem do golfa, wielkim kluczem oraz bejsbolem, zapytał Pani gdzie są te chłopcy co obrażali damę...a gdzieś tam na osiedlu, sama nie wiem.

Patole w pijackim amoku trafili na osiedlowe boisko, skoczyli do przypadkowych nastolatków z łapskami i jaki  finał imprezy?

Jeden z młodzieniaszków został uderzony kijem do golfa w tył głowy, padł na ziemię bez oznak życia.

Szybko wezwana erka, reanimacja 20 minut i po chłopaku, zmarł.

Ostatnio o tym pisaliśmy , miasto = dużo większe szanse na problemy , patologia z każdego rogu/ławki /krzaka szczególnie na mrowiskach  jak blokowiska! przeważnie w każdym bloku żyje co-najmniej kilka patologicznych rodzin!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Vishkah napisał:

A mnie nurtuje..
Czemu to trwa 2 lata? Skoro są dowody, nagrania, świadkowie (z jednej i drugiej grupy).. jest martwy człowiek..

Mnie to już nie nurtuje, to jest normalne w Polsce. Jeśli rodzice nie mają prawnika z znajomościami to takie sprawy mogą trwać wiecznie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też inny morał. Nie chlać.
Bo dla chlejusa wystarczy byle głupota by sobie cos ubzdurał i to uwskuteczniał. Nie takie spojrzenie, i już leci z mordą i pięściami.

10 minut temu, Staś napisał:

Ostatnio o tym pisaliśmy , miasto = dużo większe szanse na problemy , patologia z każdego rogu/ławki /krzaka szczególnie na mrowiskach  jak blokowiska! przeważnie w każdym bloku żyje co-najmniej kilka patologicznych rodzin!

Na wsi bywa jeszcze gorzej zwłaszcza eks PGR, podobnie z kamienicami w mieście.
W Gda największa patola była nie w mrówkowcach ale w XIX wiecznych kamienicach z Dolnego Miasta czy Orunii Dolnej

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Libertyn napisał:

Jest też inny morał. Nie chlać.
Bo dla chlejusa wystarczy byle głupota by sobie cos ubzdurał i to uwskuteczniał. Nie takie spojrzenie, i już leci z mordą i pięściami.

Na wsi bywa jeszcze gorzej zwłaszcza eks PGR, podobnie z kamienicami w mieście.
W Gda największa patola była nie w mrówkowcach ale w XIX wiecznych kamienicach z Dolnego Miasta czy Orunii Dolnej

Tutaj raczej chodzi o skupiska ludzi im więcej ludków tym większe szanse na jakiego skrajną komórkę społeczną - w jednym mieście będzie to taka dzielnica w innym inna ! raz będą to bloki raz kamienice

Co do trójmiasta to tam to mam wrażenie że znajduje się największy procent ludzi przekonanych o tym że są "królami życia" tu i teraz

48 minut temu, Trevor napisał:

Morał z tego taki że patolnia to patolnia. Niezależnie od płci.

100% się zgadzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.