Skocz do zawartości

Sponsoring, poszukiwanie kobiety do trójkąta, zainteresowanie obcokrajowcami - Tinder - testy 2021 - liczby, analiza, wnioski (?)


Rekomendowane odpowiedzi

@niemlodyjodajaka z tego posta może wynikać rada dla 20 kilkuletniego mężczyzny z niskim smv i niezbyt wyjściową mordą? Przez następne kilka lat będę miał możliwość posiadania maks kilkutysięcznej nadwyżki budżetowej w każdym miesiącu.

 

Zajmować się głównie looksmaxxingiem i liczyć, że kiedyś dojdę do poziomu umożliwiającego grę na zadowalającym poziomie, a w miedzy czasie celibat/divy/zbierać resztki z rynku matrymonialnego/liczyć na cud?

 

Co w sytuacji jeśli geny nie pozwolą mimo najlepszych chęci do podbicia smv na tyle, żeby móc coś sensowego ugrać na rynku? Oczywiście pomijam wakacje na Filipinach, bo tam będę mógł się bawić dopiero po trzydziestce, a bardziej interesuje mnie rada na teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pocztowy napisał:

@niemlodyjodajaka z tego posta może wynikać rada dla 20 kilkuletniego mężczyzny z niskim smv i niezbyt wyjściową mordą? Przez następne kilka lat będę miał możliwość posiadania maks kilkutysięcznej nadwyżki budżetowej w każdym miesiącu.

 

Przede wszystkim taka rada -  że świat stoi przed Tobą otworem i nie należy się go bać. 

Życie może być piękne tylko, jak mawiał Wielki Szu "Szczęście? Szczęście to sobie trzeba umieć zorganizować".

 

Co ja bym na Twoim miejscu zrobił?

1. Przestał śledzić non-stop wykop - z tego portalu ciągle wrzucasz artykuły jak jest chujowo - i to Ci się będzie materializować w głowie i będziesz miał chujowo

2. Negatywne treści zastąp treściami pozytywnymi - Ty chcesz być lekarzem tak? A wybrałeś już specjalizację? Ja na Twoim miejscu przyswajane treści podzieliłbym na medycyna (żeby być na czasie) / ekonomia (ale bez polityki chodzi o to żebyś się orientował co się dzieje na świecie a nie zaśmiecał sobie głowę "ruskimi onucami" albo "banderowcami") / treści wprawiające Cię w dobry humor - nie wiem jakie masz poczucie humoru ale coś co ładuje Cię pozytywną energią

 

Jak już to zrobisz zacznij działać ze swoim mentalem bo ten u Ciebie leży.

Poranek zaczynasz od wysłuchania nagrania "energia miłości" z darmowej appki Przemysława Bulskiego "Mediti" (poszukaj sobie w ogóle nagrań tego gościa o zdrowiu - to trener personalny + facet od sztuk walki), które po wielokrotnym wysłuchaniu podniesie Twoją samoocenę i nauczy Cię, że kochasz siebie.

Następnie odszukaj nagrania Adama Bytofa "Wodospad" (bardzo wycisza i relaksuje) oraz Paula McKenny "Zmień swoje życie" - są darmowe - i naprzemiennie tego słuchaj - codziennie czy co dwa dni - zresetuje Ci to mózg z negatywnych emocji.

Jako "środki dopingujące" polecam:

Personalizowane Adam Bytof (za to trzeba zapłacić jakieś grosze):

"Działanie" - motywacja

"Inteligencja finansowa" - daje fajnego kopa

"Motywacja do ćwiczeń" - nie musze tłumaczyć

"Nauka nowych języków"

  

Słuchasz tego według potrzeb.

 

Dodatkowo Rafał Mazur:

"Panuj i posiadaj" - o wyznaczaniu celów etc.

Możesz pomyśleć też o "Męskich Archetypach" i "Bezwstydzie" ale to później.

 

Radzę również wysłuchać ze zrozumieniem tych nagrań i głęboko przemyśleć sprawy w nich poruszone - każde nagranie to ok 1h - możesz słuchać w trakcie spaceru albo po prostu relaksu ale masz się na tym sfokusować:

 

 

 

 

Dla jeszcze większej klarowności umysłu ja 6 dni w tygodniu spaceruję - możesz zacząć od 5000 kroków ja teraz robię minimum 15 000 dziennie (sam spacer nie w domu).

 

W międzyczasie nie wiem jak stoisz z angielskim ale niezależnie od tego zapisujesz się na zajęcia online 1 na 1 - albo z nativem albo z osobą z polski, która już latami mieszka w kraju anglojęzycznym - koszt to od 75 do 100 zł za godzinę - 2x w tygodniu. Ta inwestycja zacznie Ci się już zwracać po pół roku - sam zobaczysz.

 

Twój dzień organizujesz sobie w sposób jaki opisałem tutaj:

 

 

Nie będę tego powtarzał, zerknij tam.

 

Co do finansów przeczytaj tę książkę - https://finansowaforteca.pl/ - warto - bo albo zorganizujesz to mądrze na lvl basic (wystarczy dla 99% ludzi) albo pójdziesz dalej

 

 

I na koniec życie "socjalne".

Czy wychodzisz gdzieś ze znajomymi - nie chodzi tylko o kluby - wspólne wyjazdy, wycieczki, nawet piwko?

Czy masz kolegów?

Czy masz koleżanki?

Popracuj nad tym i staraj się być kontaktowy w stosunku do obcych ludzi - rzuć żartem sytuacyjnym, zagadaj, uśmiechnij się nie chodź ze skrzywioną mordą.

 

Gwarantuję Ci, że już w trakcie zmian jakie będą zachodzić podczas wdrażania tego wszystkiego pojawi się zainteresowanie ze strony ludzi w tym kobiet.

 

Co do wyglądu - nie będę się tu rozwodził - pracuj nad nim. Ja też jestem normikiem a od około 23 r. ż. na ruchanie nie narzekam.

 

W Twoim przypadku na ten moment nawet nie patrzyłbym na treści Black Pillowe bo tylko zryjesz sobie banie - to nie chodzi o to, że BP to kłamstwo - chodzi o to, żeTwój mental nie jest do tego dostosowany na ten moment.

 

Jak przerobisz już najważniejszy punkt - kochanie siebie - wtedy weźmiesz z BP to co jest Ci potrzebne i zaadoptujesz do swojej gry.

 

Twoje problemy skończą się kiedy przerobisz nieporządek w głowie.

 

PS @Kiroviets - Tobie też polecam ten post.

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 6
  • Dzięki 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niemlodyjodado spacerów nie trzeba mnie przekonywać, bo to moje hobby. Jestem na redukcji i mam przepisane od trenera 5x30 minut cardio w tygodniu. Cały ten czas przeznaczam na bieżnie, wiec kroków w tygodniu wychodzi całkiem sporo.

 

Filmiki z youtube, które mi podesłałeś znam. Kiedyś się dużo interesowałem takimi ludźmi jak OSHO.

 

Angielski jest jedną z rzeczy na liście priorytetów, które wlatują jak mi się w gaciach trochę zluzuje z innymi obowiązkami. 

 

12 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

2. Negatywne treści zastąp treściami pozytywnymi

Będę odpalał w wolnym czasie.

 

12 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

I na koniec życie "socjalne".

Czy wychodzisz gdzieś ze znajomymi - nie chodzi tylko o kluby - wspólne wyjazdy, wycieczki, nawet piwko?

Czy masz kolegów?

Czy masz koleżanki?

Popracuj nad tym i staraj się być kontaktowy w stosunku do obcych ludzi - rzuć żartem sytuacyjnym, zagadaj, uśmiechnij się nie chodź ze skrzywioną mordą.

Jeszcze rok temu zaliczałem średnio po dwie imprezy/spotkania towarzyskie w tygodniu, ale na ten moment czasem tylko pogadam z kolegą/koleżanką, bo po wprowadzeniu wszystkich postanowień fizycznie nie mam na takie rzeczy czasu. Zresztą alkoholu nie pije, bo ćwiczę, a wiadomo że na takich spotkaniach daje się w palnik.

 

Ostatnio rzeczywiście zacząłem chodzić ze skrzywioną mordą i nie mam ochoty na interakcje miedzy ludzkie. Może to kwestia obciętych kalorii?

 

A tak poza tym ciągle dodaje jakieś pozytywne zmiany w swoim życiu. Ostatnio byłem u stomatologa, powiedział że widać chujowy wpływ gazowanych napojów na szyjki zębów i przydałoby się odstawić. Wcześniej piłem cole z cukrem, jak zacząłem ćwiczyć piłem cole zero, a teraz już mam zamówioną z internetu yerbę. Poszedłem na zakupy, to zamiast wybrać przeciętną pastę jak zwykle, wziąłem coś z górnej półki poprawiające stan dziąseł i szkliwa. Od takie drobne pozytywne zmiany wlatują przy każdej okazji.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2023 o 05:59, niemlodyjoda napisał:

 

W Twoim przypadku na ten moment nawet nie patrzyłbym na treści Black Pillowe bo tylko zryjesz sobie banie - to nie chodzi o to, że BP to kłamstwo - chodzi o to, żeTwój mental nie jest do tego dostosowany na ten moment.

Parę miesięcy temu zbyt do siebie wziąłem BlackPillowe i Redpillowe treści aż się mocno zdołowałem. Obecnie przeczytam sobie coś o pillach i żyje dalej do przodu. 

 

W dniu 14.01.2023 o 05:59, niemlodyjoda napisał:

 

Przede wszystkim taka rada -  że świat stoi przed Tobą otworem i nie należy się go bać. 

Życie może być piękne tylko, jak mawiał Wielki Szu "Szczęście? Szczęście to sobie trzeba umieć zorganizować".

 

Co ja bym na Twoim miejscu zrobił?

1. Przestał śledzić non-stop wykop - z tego portalu ciągle wrzucasz artykuły jak jest chujowo - i to Ci się będzie materializować w głowie i będziesz miał chujowo

2. Negatywne treści zastąp treściami pozytywnymi - Ty chcesz być lekarzem tak? A wybrałeś już specjalizację? Ja na Twoim miejscu przyswajane treści podzieliłbym na medycyna (żeby być na czasie) / ekonomia (ale bez polityki chodzi o to żebyś się orientował co się dzieje na świecie a nie zaśmiecał sobie głowę "ruskimi onucami" albo "banderowcami") / treści wprawiające Cię w dobry humor - nie wiem jakie masz poczucie humoru ale coś co ładuje Cię pozytywną energią

 

Jak już to zrobisz zacznij działać ze swoim mentalem bo ten u Ciebie leży.

Poranek zaczynasz od wysłuchania nagrania "energia miłości" z darmowej appki Przemysława Bulskiego "Mediti" (poszukaj sobie w ogóle nagrań tego gościa o zdrowiu - to trener personalny + facet od sztuk walki), które po wielokrotnym wysłuchaniu podniesie Twoją samoocenę i nauczy Cię, że kochasz siebie.

Następnie odszukaj nagrania Adama Bytofa "Wodospad" (bardzo wycisza i relaksuje) oraz Paula McKenny "Zmień swoje życie" - są darmowe - i naprzemiennie tego słuchaj - codziennie czy co dwa dni - zresetuje Ci to mózg z negatywnych emocji.

Jako "środki dopingujące" polecam:

Personalizowane Adam Bytof (za to trzeba zapłacić jakieś grosze):

"Działanie" - motywacja

"Inteligencja finansowa" - daje fajnego kopa

"Motywacja do ćwiczeń" - nie musze tłumaczyć

"Nauka nowych języków"

  

Słuchasz tego według potrzeb.

 

Dodatkowo Rafał Mazur:

"Panuj i posiadaj" - o wyznaczaniu celów etc.

Możesz pomyśleć też o "Męskich Archetypach" i "Bezwstydzie" ale to później.

 

Radzę również wysłuchać ze zrozumieniem tych nagrań i głęboko przemyśleć sprawy w nich poruszone - każde nagranie to ok 1h - możesz słuchać w trakcie spaceru albo po prostu relaksu ale masz się na tym sfokusować:

 

 

 

 

Dla jeszcze większej klarowności umysłu ja 6 dni w tygodniu spaceruję - możesz zacząć od 5000 kroków ja teraz robię minimum 15 000 dziennie (sam spacer nie w domu).

 

W międzyczasie nie wiem jak stoisz z angielskim ale niezależnie od tego zapisujesz się na zajęcia online 1 na 1 - albo z nativem albo z osobą z polski, która już latami mieszka w kraju anglojęzycznym - koszt to od 75 do 100 zł za godzinę - 2x w tygodniu. Ta inwestycja zacznie Ci się już zwracać po pół roku - sam zobaczysz.

 

Twój dzień organizujesz sobie w sposób jaki opisałem tutaj:

 

 

Nie będę tego powtarzał, zerknij tam.

 

Co do finansów przeczytaj tę książkę - https://finansowaforteca.pl/ - warto - bo albo zorganizujesz to mądrze na lvl basic (wystarczy dla 99% ludzi) albo pójdziesz dalej

 

 

I na koniec życie "socjalne".

Czy wychodzisz gdzieś ze znajomymi - nie chodzi tylko o kluby - wspólne wyjazdy, wycieczki, nawet piwko?

Czy masz kolegów?

Czy masz koleżanki?

Popracuj nad tym i staraj się być kontaktowy w stosunku do obcych ludzi - rzuć żartem sytuacyjnym, zagadaj, uśmiechnij się nie chodź ze skrzywioną mordą.

 

Gwarantuję Ci, że już w trakcie zmian jakie będą zachodzić podczas wdrażania tego wszystkiego pojawi się zainteresowanie ze strony ludzi w tym kobiet.

 

Co do wyglądu - nie będę się tu rozwodził - pracuj nad nim. Ja też jestem normikiem a od około 23 r. ż. na ruchanie nie narzekam.

 

W Twoim przypadku na ten moment nawet nie patrzyłbym na treści Black Pillowe bo tylko zryjesz sobie banie - to nie chodzi o to, że BP to kłamstwo - chodzi o to, żeTwój mental nie jest do tego dostosowany na ten moment.

 

Jak przerobisz już najważniejszy punkt - kochanie siebie - wtedy weźmiesz z BP to co jest Ci potrzebne i zaadoptujesz do swojej gry.

 

Twoje problemy skończą się kiedy przerobisz nieporządek w głowie.

 

PS @Kiroviets - Tobie też polecam ten post.

Wpis ma moc 💪 Dobra lektura dla @Montella26

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.