Skocz do zawartości

Afera słomowa


Dworzanin.Herzoga

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam to. Cała afera wzięła się stąd, że Konon źle coś usłyszał. To nie pierwszy raz dla ich (np. gdy major śmiał się, gdy Konon powiedział, że dom posprzątał, a on coś innego wtedy powiedział).

 

Ale na filmiku nie ma dalszych wydarzeń z tym związanych. Konon przez kilka dni nie mógł o tym zapomnieć.

 

EDIT: miałem w polecanych film z taką oto miniaturką:

 

maxresdefault.jpg

 

I pierwsze skojarzenie: widzę tam czaszkę Majora :D  

 

Później zorientowałem się, że to na pewno nie on. On nie ma przecież tak dużego mózgu.

 

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, cst9191 napisał:

Pamiętam to. Cała afera wzięła się stąd, że Konon źle coś usłyszał. To nie pierwszy raz dla ich (np. gdy major śmiał się, gdy Konon powiedział, że dom posprzątał, a on coś innego wtedy powiedział).

 

"Ja dałem dom"

 

 

40 minut temu, cst9191 napisał:

EDIT: miałem w polecanych film z taką oto miniaturką:

 

maxresdefault.jpg

 

I pierwsze skojarzenie: widzę tam czaszkę Majora :D  

 

Na pewno mózg ma lżejszy o sporą część istoty białej i osłonek mielinowych dla jego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dworzanin.Herzoga prof. niezwyczajny, dr. rehabilitowany, ekspert w dziedzinie uzależnień, pionier terapii toluenowej, doradca rządu, biegły sądowy, twórca wielu przełomowych prac naukowych, członek stowarzyszenia Mensa, honorowy obywatel Pjongjangu i Bużumbury, wykładowca na Uniwersytecie Kabulskim, odznaczony Orderem Lenina.

 

Bądźmy dumni z tak wybitnego rodaka!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Carl93m napisał:

Ale rozpuch niszczy mózg dla jego. To widać jak mu ryje baniak coraz mocniej.

 

Po jednorazowym kiraniu można się przekręcić, a już minęło dobre dwadzieścia lat tych inhalacji dla jego.

[Od 1990 do dziś, minus dekada w więzieniach].

 

@cst9191 Jak liścia zajebał, to z pryczy spadali ogółem.

Ale to nie dziwne, na kuchni robił, to i dieta odpowiednia była do budowania masy. ☺️

 

 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.