Skocz do zawartości

brak odzewu ze strony dziewczyny


Koko564

Rekomendowane odpowiedzi

Część bracia 

 

Zakładałem ostatnio temat o dziewczynie do której podbiłem dała do siebie kontakt fb ja do niej napisałem ona nie odezwała się po dziś dzień.

 

Z tego co widzę dziewczyna cały czas ma tindera więc kogoś szuka a mega mi się podoba i chciał bym z nią zagadać tylko pytanie jak to zrobić? Pytanie czy napisać do niej jeszcze jedną wiadomość w stylu że czekam cały czas na odzew z jej strony czy zagadać ją bo mieszkamy na tym samym osiedlu.

 

Pytanie czemu nawet nie zaakceptowała zaproszenia na fb i nawet nie odpisała że nie jestem w jej typie. Z jej towarzystwa wynika że jest dość wygadana więc czemu nawet nie odpisała niestety cały czas chodzi mi po głowie nie jestem desperatem będę dużo spokojniejszy jak powie mi zwykłe nie bo nie daje mi to spokoju czemu nawet nie odpisała.

 

Z góry przepraszam za interpunkcje wiem że to was boli ale cały czas nad tym pracuje i dziękuje za dobre rady.

  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koko564 napisał:

Z tego co widzę dziewczyna cały czas ma tindera więc kogoś szuka a mega mi się podoba i chciał bym z nią zagadać tylko pytanie jak to zrobić? Pytanie czy napisać do niej jeszcze jedną wiadomość w stylu że czekam cały czas na odzew z jej strony czy zagadać ją bo mieszkamy na tym samym osiedlu.

Nie pisz do niej żadnej wiadomości, laska dała Ci wyraźny sygnał, że nie jest Tobą zainteresowana, możesz jedynie sprawdzić jej reakcję jeśli spotkasz ją przypadkowo na osiedlu i powiesz jej cześć, ale nic więcej, nie narzucaj się, jeśli odpowie coś więcej niż cześć to z nią zagadaj, a jak odpowie tylko cześć i przejdzie dalej to olej całkowicie, ale i tak teraz nie trać czasu na tę dziewczynę, tylko poznawaj kolejne.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Koko564 napisał:

Pytanie czemu nawet nie zaakceptowała zaproszenia na fb i nawet nie odpisała że nie jestem w jej typie.

Czemu? Za mało się ukorzyłeś. Nagraj dla niej filmik jak padasz na kolanach, przepraszając za wszystko i prosząc jednocześnie o to by zwróciła na Ciebie swoją uwagę.

 

A tak na serio to olej ją. 

18 minut temu, Koko564 napisał:

dziewczyna cały czas ma tindera więc kogoś szuka

Szuka, najpewniej atencji.

 

Zrozum, takich gości jak Ty pisze do niej setka dziennie.

 

18 minut temu, Koko564 napisał:

nie jestem desperatem

Jesteś...

 

Dobra rada na koniec: wyjeb tindera ze swojego życia.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Nico napisał:

Nie pisz do niej żadnej wiadomości, laska dała Ci wyraźny sygnał, że nie jest Tobą zainteresowana, możesz jedynie sprawdzić jej reakcję jeśli spotkasz ją przypadkowo na osiedlu i powiesz jej cześć, ale nic więcej, nie narzucaj się, jeśli odpowie coś więcej niż cześć to z nią zagadaj, a jak odpowie tylko cześć i przejdzie dalej to olej całkowicie, ale i tak teraz nie trać czasu na tę dziewczynę, tylko poznawaj kolejne.

Uważasz że napisanie kolejnej wiadomości nic nie pomoże ?  nie wiem czemu ale wydaje mi się że moje wiadomości do niej nie dotarły laska prowadziła bloga na fb o swoim psie na podan 3k polubień może ma konto wiadomościami zapchane ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób więcej z siebie takiej ciapy.

Kim ona wogóle dla Ciebie jest, żebyś zapraszał na portale, pisał, potem znowu pisał i próbował zwrócić na siebie uwagę.

 

Powiem Ci prawdę. Nie jest zainteresowana Tobą. Gdybyś się jej mega podobał to miałaby mokre gacie, sama by wzięła od Ciebie numer i zaproponowała spotkanie. To może boli, ale taka jest prawda i nie zmienisz tego. Szkoda czasu na dalszą analizę.
 

Pamiętaj, że to że jej się nie podobasz, nie oznacza, że innej lasce też się nie spodobasz. Olej ją i szukaj innej.

Edytowane przez Szczery Człowiek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Koko564 napisał:

Uważasz że napisanie kolejnej wiadomości nic nie pomoże ?  nie wiem czemu ale wydaje mi się że moje wiadomości do niej nie dotarły laska prowadziła bloga na fb o swoim psie na podan 3k polubień może ma konto wiadomościami zapchane ?

Przecież to widzisz na komunikatorze czy wiadomość do niej dotarła i czy została odczytana. Jeśli odczytała i nie odpisała to znaczy, że masz sobie odpuścić, natomiast jeśli nie odczytała to twoja wiadomość leży gdzieś w zakładce inne i dopóki panna tam nie zajrzy to nie odczyta.

Edytowane przez Nico
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Nico napisał:

Przecież to widzisz na komunikatorze czy wiadomość do niej dotarła i czy została odczytana. Jeśli odczytała i nie odpisała to znaczy, że masz sobie odpuścić, natomiast jeśli nie odczytała to twoja wiadomość leży gdzieś w zakładce inne i dopóki panna tam nie zajrzy to nie odczyta.

no właśnie nawet nie odczytała

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Koko564 gdyby laska była Tobą zainteresowana to Ty byś jedną wiadomość napisał a ona 15.

Raz napisałeś i brak odezwu.

Po co Ci to?

Będzie miała Cię za desperata mimo tego że Ty za takiego siebie nie uważasz.

 

Dała Ci kosza, trudno się mówi i żyje się dalej.

Nie wie co, kogo straciła.

 

Pamiętaj, jeśli lalunia jest zainteresowana facetem to stanie na głowie i zacznie robić fikołki aby facet na nią zwrócił uwagę.

 

W żadnym wypadku nie pisz do niej znów, jakąś godność i honor męski trzeba mieć.

 

Nie ta to inna.

 

R*chać, je*ać niczego się nie bać wedle przysłowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nico

Jak nie ma jej w znajomych to nie widać, że odczytała wiadomości póki nie kliknie akceptuj prośbę kontaktu w folderze "inne". Miałem kilka razy sytuację, że kroś do mnie napisał i nie wiedzial, że ja wcześniej do niego pisałem. Moja wiadomość trafiła tak jakby do spamu. Co ciekawe nie każdy wie o tym folderze czy do niego wchodzi. Każda wiadomość do niego trafia kiedy pisze ktoś obcy. Niektóre laski co wiedzą o tym folderze nawet w niego nie wchodzą, aby nie musieć wertować setki wiadomości z członkami i głupimi tekstami. 

 

 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koko564 napisał:

no właśnie nawet nie odczytała

No są tylko dwie opcje albo Cię olała i nie chciała czytać co pisze ktoś nieznajomy albo twoje zaproszenie i wiadomości leżą nie odczytane w zakładce inne. Także w przypadku tej drugiej opcji kolejne wiadomości nic nie dadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Massamba_ napisał:

@Koko564 gdyby laska była Tobą zainteresowana to Ty byś jedną wiadomość napisał a ona 15.

Raz napisałeś i brak odezwu.

Po co Ci to?

Będzie miała Cię za desperata mimo tego że Ty za takiego siebie nie uważasz.

 

Dała Ci kosza, trudno się mówi i żyje się dalej.

Nie wie co, kogo straciła.

 

Pamiętaj, jeśli lalunia jest zainteresowana facetem to stanie na głowie i zacznie robić fikołki aby facet na nią zwrócił uwagę.

 

W żadnym wypadku nie pisz do niej znów, jakąś godność i honor męski trzeba mieć.

 

Nie ta to inna.

 

R*chać, je*ać niczego się nie bać wedle przysłowia.

Rozumiem cię ale problem polega na tym że jak do niej zagadałem to widziałem że była mega czerwona i była mną zainteresowana bo widać było po niej że rozmawiała by ze mną dłużej tylko śpieszyło mi się trochę i musiałem zakończy rozmowę i dała na sam koniec taki dziwny tekst w stylu do do zobaczenie albo do następnego czy cos takiego nie było po niej widać że jest mną nie zainteresowana. 

Teraz, Nico napisał:

No są tylko dwie opcje albo Cię olała i nie chciała czytać co pisze ktoś nieznajomy albo twoje zaproszenie i wiadomości leżą nie odczytane w zakładce inne. Także w przypadku tej drugiej opcji kolejne wiadomości nic nie dadzą.

To zagadać ją jak ją spotkam takim krótkim tekstem w stylu: Cześć napisałem do ciebie czemu nie odpisałaś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koko564 napisał:

To zagadać ją jak ją spotkam takim krótkim tekstem w stylu: Cześć napisałem do ciebie czemu nie odpisałaś ?

Nie mów jej czemu nie odpisałaś, bo to brzmi jakbyś miał do niej pretensje, a laska zapewne ma twoje wiadomości w zakładce inne i to już nie jej wina, że nie odczytała I że tam lądują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Nico napisał:

Nie mów jej czemu nie odpisałaś, bo to brzmi jakbyś miał do niej pretensje, a laska zapewne ma twoje wiadomości w zakładce inne i to już nie jej wina, że nie odczytała I że tam lądują. 

masz może jakąś wiązankę bo sam nie wiem co do niej powiedzieć ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koko564 napisał:

Z jej towarzystwa wynika że jest dość wygadana więc czemu nawet nie odpisała niestety cały czas chodzi mi po głowie nie jestem desperatem będę dużo spokojniejszy jak powie mi zwykłe nie bo nie daje mi to spokoju czemu nawet nie odpisała.

Przesuń w prawo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koko564 napisał:

masz może jakąś wiązankę bo sam nie wiem co do niej powiedzieć ? 

Powiedz najprościej jak się da, normalnie zacznij rozmowę od Cześć, co u Ciebie słychać? - trochę z nią porozmawiaj, poflirtuj i na koniec powiedz, napisałem Tobie wiadomość na FB, ale nie dostałem odpowiedzi i ona zapewne powie, że nic nie dostała, to powiedz, żeby sprowadziła na messie zakładkę inne i tam je znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Koko564 napisał:

masz może jakąś wiązankę bo sam nie wiem co do niej powiedzieć ? 

Weź głęboki oddech i się uspokój.  Skoro mieszkacie na jednym osiedlu to można śmiało założyć że w ciągu miesiąca się spotkacie przypadkiem. 

Wtedy powiesz jej: "hej" 

A potem nic nie mów że Ci nie odpisała bo to jest mega słabe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Adameo napisał:

Ale na FB masz inne zdjęcie niż na tym forum? :-))

nie mam wgl zdjęcia

Teraz, Lambert napisał:

Weź głęboki oddech i się uspokój.  Skoro mieszkacie na jednym osiedlu to można śmiało założyć że w ciągu miesiąca się spotkacie przypadkiem. 

Wtedy powiesz jej: "hej" 

A potem nic nie mów że Ci nie odpisała bo to jest mega słabe. 

Czyli podejść zagadać tak jak bym to robił 1 raz ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był żart dla rozładowania napięcia. Ale może jakbyś wrzucił to zdjęcie to by się odezwała? - to tez żart.

A na poważnie kobieta żyje w 28 tygodniowym cyklu, nie wbijesz się w odpowiedni dzień cyklu - jest pod górkę, a w iny dzień z górki na pazurki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Koko564 napisał:

nie jestem desperatem

Jesteś :)

 

37 minut temu, mac napisał:

Z jedną kiedyś gadałem. Powiedziała, że idzie herbatę zrobić i już nie wróciła. Do tej pory czekam na info. 

Może to jest ta trauma która pchnęła Ciebie w strone MGTOW? Może liczyłeś na kawę? Tyle pytań, tak mało odpowiedzi...

 

Nie czekaj, żyj i leć młody łabędźiu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nico napisał:

Nie pisz do niej żadnej wiadomości, laska dała Ci wyraźny sygnał, że nie jest Tobą zainteresowana, możesz jedynie sprawdzić jej reakcję jeśli spotkasz ją przypadkowo na osiedlu i powiesz jej cześć, ale nic więcej, nie narzucaj się, jeśli odpowie coś więcej niż cześć to z nią zagadaj, a jak odpowie tylko cześć i przejdzie dalej to olej całkowicie, ale i tak teraz nie trać czasu na tę dziewczynę, tylko poznawaj kolejne.

 

A jak dziewczyna po takim olaniu potem patrzy/skanuje chłopaka np. na przerwie w szkole, na korytarzu to sprawdza czy frajer nadal będzie dawać atencje (czy podbiegnie jak głupi i zacznie zagadywać itp) ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.