Skocz do zawartości

brak odzewu ze strony dziewczyny


Koko564

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Koko564 napisał:

Czyli podejść zagadać tak jak bym to robił 1 raz ? 

Czego Ty nie ogarniasz? 

Jak Ci się nie chce to nie podchodzisz, a jak się chce to:

Podchodzisz jakbyś ją znał bo de facto ją znasz.

Gadasz z nia jakbyś ją znał bo de facto ją znasz.

Bądź facetem a nie pipką ktora się zastanawia się czemu Ci jakaś siksa nie odpisała 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak odpowiedzi to też odpowiedź. Sam ostatnio zauważyłem wygaszanie kontaktu ze strony panny, która wcześniej była mną (jak się domyślałem) zainteresowana i twierdziła, że „jestem wyjątkowy”. Od kilku tygodni nie pisała sama, a na moje wiadomości odpisywała zdawkowo lub wcale. Właściwie już na tym etapie powinienem był powiedzieć sobie „next”, ale coś mi nie dawało spokoju i zagrałem bardziej otwarcie. Wprost mi napisała, że nic między nami nie będzie i teraz tylko mi głupio, bo niby mam już trochę wiedzy, a znów wyszedł ze mnie desperat. Nie powielaj moich błędów. Ucz się na błędach innych ludzi. Nie odpisuje? Nie chce Cię, nie interesujesz jej, jesteś dla niej powietrzem. Zainteresowana dziewczyna przejedzie pół Polski (a może i nie tylko) do faceta albo pójdzie do roboty z worami pod oczami, żeby tylko znaleźć czas na rozmowę.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Koko564 napisał:

Pytanie czy napisać do niej jeszcze jedną wiadomość w stylu że czekam cały czas na odzew z jej strony czy zagadać ją bo mieszkamy na tym samym osiedlu.

 

Tak jest, walcz, musisz i nią zawalczyć, poleruj kopię i do boju !!!

 

Niedobry smok czeka na ubicie, a jej nieposkromione serce na zdobycie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Koko564 napisał:

Część bracia 

 

Zakładałem ostatnio temat o dziewczynie do której podbiłem dała do siebie kontakt fb ja do niej napisałem ona nie odezwała się po dziś dzień.

 

Z tego co widzę dziewczyna cały czas ma tindera więc kogoś szuka a mega mi się podoba i chciał bym z nią zagadać tylko pytanie jak to zrobić? Pytanie czy napisać do niej jeszcze jedną wiadomość w stylu że czekam cały czas na odzew z jej strony czy zagadać ją bo mieszkamy na tym samym osiedlu.

 

Pytanie czemu nawet nie zaakceptowała zaproszenia na fb i nawet nie odpisała że nie jestem w jej typie. Z jej towarzystwa wynika że jest dość wygadana więc czemu nawet nie odpisała niestety cały czas chodzi mi po głowie nie jestem desperatem będę dużo spokojniejszy jak powie mi zwykłe nie bo nie daje mi to spokoju czemu nawet nie odpisała.

 

Z góry przepraszam za interpunkcje wiem że to was boli ale cały czas nad tym pracuje i dziękuje za dobre rady.

Dała Ci namiary dla spokoju, a po 5 sekundach o Tobie zapomniała. I tyle.

 

Życzę powodzenia w dlugiej drodze odkrywania redpilla i prawdy o kobietach. A podróż będzie się ciągnęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Koko564 napisał:

Część bracia 

 

Zakładałem ostatnio temat o dziewczynie do której podbiłem dała do siebie kontakt fb ja do niej napisałem ona nie odezwała się po dziś dzień.

 

Z tego co widzę dziewczyna cały czas ma tindera więc kogoś szuka a mega mi się podoba i chciał bym z nią zagadać tylko pytanie jak to zrobić? Pytanie czy napisać do niej jeszcze jedną wiadomość w stylu że czekam cały czas na odzew z jej strony czy zagadać ją bo mieszkamy na tym samym osiedlu.

 

Pytanie czemu nawet nie zaakceptowała zaproszenia na fb i nawet nie odpisała że nie jestem w jej typie. Z jej towarzystwa wynika że jest dość wygadana więc czemu nawet nie odpisała niestety cały czas chodzi mi po głowie nie jestem desperatem będę dużo spokojniejszy jak powie mi zwykłe nie bo nie daje mi to spokoju czemu nawet nie odpisała.

 

Z góry przepraszam za interpunkcje wiem że to was boli ale cały czas nad tym pracuje i dziękuje za dobre rady.

Wez 20 metrów, rozpedz się i pierdolnij głową w ściane. Oto najlepsza rada. Chlopie, drugi temat, o tym samym z ktorego jasno wynika ze Twoja godność leży w rowie, a desperacja bije na kilmoter. Nie masz nic ciekawego do roboty ? Ja wiem ze pandemia ryje ludziom banie, ale to jest kurwa dramat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia wyraźnie wyczerpali temat a ja znów powtórzę. Jeśli laska Cie olewa to na miłość boską nie błagaj o atencje. Z reszta w żadnym wypadku nie należy prosić 😀. Życie toczy się dalej. Poznasz następna która Cię będzie jarać a jak dobrze rozegrasz to i berło potrzyma 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/16/2021 at 2:26 PM, cst9191 said:

Dobra rada na koniec: wyjeb tindera ze swojego życia.

 

Tindera zostaw. Facebooka wyjeb. 

 

Kolejność jest Tinder (20-60 wiadomości) → SMS (kilka) → telefon (godzinka) → spotkanie. Facebooka/Messengera mów, że nie używasz, co powinno być zresztą prawdą, a Insta może się pojawić tylko, jeśli masz konto, gdzie jest na co popatrzeć, a i wtedy niekoniecznie. 

 

W realu najlepiej ją konwertować od razu na kawę, ale jak się nie da, to pogadać chociaż z 10 minut, żeby Cię w ogóle kojarzyła. Bierzesz numer i dalej jak wyżej. Nadal żadnych social media, niech sobie zbiera followersów inaczej. 

 

Ale koledzy dobrze podpowiadają, że nie warto się fiksować na jednej lasce

 

Quote

VII. Always keep two in the kitty

Never allow yourself to be a “kept man”. A man with options is a man without need. It builds confidence and encourages boldness with women if there is another woman, a safety net, to catch you in case you slip and risk a breakup, divorce, or a lost prospect, leading to loneliness and a grinding dry spell. A woman knows once she has slept with a man she has abdicated a measure of her power; when she has fallen in love with him she has surrendered nearly all of it. But love is ephemeral and with time she may rediscover her power and threaten to leave you. It is her final trump card. Withdrawing all her love and all her body in an instant will rend your soul if you are faced with contemplating the empty abyss alone. Knowing there is another you can turn to for affection will fortify your will and satisfy your manhood.

 

I dwie to jest bardzo konserwatywna liczba na dzisiejsze czasy. Leadów (czyli takich potencjalnych lasek jak ona) powinieneś mieć przynajmniej kilkanaście na ogniu na raz. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest taka.

Jak lasce zależy na Tobie, to uwierz mi, pierwsze co będzie codziennie robiła po obudzeniu to wysyłanie do Ciebie wiadomości z "dzień dobry". A odpowiadac będzie max po kilku minutach. Oczywiście pomijam tu sytuacje w stylu prowadzi samochód czy jest na spotkaniu/zakupach.

 

Jeśli jej nie zależy, to pisanie się nie klei. Masz w jej oczach niską wartośc i juz tego nie zmienisz - taka decyzja podejmowana jest przez kobietę na samym początku znajomości. Byc może oczywiście jesteś temu winien bo "żebrałeś" o nią. Należy ową pannę kulturalnie "wygasić" i szukac następnej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.