Skocz do zawartości

Filmowa premiera roku


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, cst9191 napisał:

Sądząc po obejrzeniu zwiastuna, będzie to jeden z najlepszych polskich filmów w historii. O czym "to"? Chyba o kurwieniu się, ale pewności nie mam.

 

Tutaj streszczenie serialu opisane przez krytyka filmowego z Morenki:

 

 

 

[od 1'42'' powinno odpalić, bo wcześniej to mniej istotne].

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ManOfGod napisał:

Obejrzałem tylko fragment tylko coś mi tu nie gra te typiary w tym serialu nie są w ogóle ładne?

 

Bo nie mają być tak jak ta z Greya była średnia. To są produkcje dla Myszek 4-7/10 siedzących po bibliotekach i urzędach o tym, że one w sumie też mogłyby się trochę pokurwić i jakie to jest ekscytujące zamiast nudnego Zbyszka co ma pracę od 8 do 16. Z kim one się łatwiej będą utożsamiać - z piękną kobietą czy laskami jak one same?

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, niemlodyjoda napisał:

Bo nie mają być tak jak ta z Greya była średnia. To są produkcje dla Myszek 4-7/10 siedzących po bibliotekach i urzędach o tym, że one w sumie też mogłyby się trochę pokurwić i jakie to jest ekscytujące zamiast nudnego Zbyszka co ma pracę od 8 do 16

Dobra obserwacja. Swoją drogą, Grey (mówię o filmie,, wielkopomnego dzieła literackiego nie czytałem) był świetnie zrobiony marketingowo pod swoją grupę docelową. Znakomicie, powiedziałbym. Dakota, przyjemna dla oka IMO, ale typowa next door girl vs pan segmentu premium w każdej sferze. Lekcja marketingowo odrobiona na szóstkę.

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, niemlodyjoda napisał:

Bo nie mają być tak jak ta z Greya była średnia. To są produkcje dla Myszek 4-7/10 siedzących po bibliotekach i urzędach o tym, że one w sumie też mogłyby się trochę pokurwić i jakie to jest ekscytujące zamiast nudnego Zbyszka co ma pracę od 8 do 16. Z kim one się łatwiej będą utożsamiać - z piękną kobietą czy laskami jak one same?

Ciekawe może zacznę pisać powieści fantastyczne w tej tematyce jak jest na to taka duży popyt😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzę w celach utrwalania wiedzy o zachowaniu kobiet bo w tym filmie szykuje się kilka niezłych smaczków.

Odpycha natomiast zachowanie, język i miny tych dziewczyn zobaczcie na młode pokolenie współczesnych Julek zgroza.

Co do netflix nie można było się spodziewać niczego dobrego jak zwykle programowanie, że kobiety zdobywają świat,

seksualizacja jest spoko i akceptujcie je takie jakie są.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.