Skocz do zawartości

Najśmieszniejsze teksty z forum


manygguh

Rekomendowane odpowiedzi

Wstawiajmy tu najśmieszniejsze teksty, anegdoty, riposty, które napotkaliśmy na forum. Żeby nie zostały zapomniane i przykryte innymi postami. Zacznę pierwszy:

 

 

  

On 4/4/2021 at 9:20 AM, absolutarianin said:

Jeszcze dwa tygodnie temu śmiano się ze mnie, że jakieś włókna w ogóle istnieją, za miesiąc, jak internet pełen będzie nagrań ze wszystkich krajów świata - będą śmiali się, że to jest nanotechnologia. Jak stanie się jasne, że to jednak żadne nicienie były, tylko twór człowieka, to będą śmiali się, że to ma związek z kowidkiem i że było już lata wczesniej, tylko nikt nie zauważył, bo tylko jakieś ćpuny w hameryce to miały, lub jakieś 'ofiary kleszczy', albo pijący colę, a jak się okaże że jednak zostały celowo użyte przy okazji kowidka, jak kowidek się okazał np. za słaby do osiągnięcia celów i większość ludzi go miała w dupie, to będą się śmiali z mojej chatynki w Alpach, bo już nie będzie z czego, jak sobie z własnej dupy będą te 'nicienie' wydłubywać igłą przed randką z kurwami z tindera.

Piękne :D 

 

  

On 4/8/2021 at 4:59 PM, absolutarianin said:

Pomacać się po cohones i bierzmy się za to, co do nas należy, a pizdeusze niech pierdolą dalej, że nic się nie uda i biorą samotne madki po 10 latach na CC. 

 

  

On 4/2/2021 at 12:50 PM, mac said:

Mi by się nie chciało kawy robić, a już nie mówiąc o zdejmowaniu spodni. To wszystko nudne, powtarzalne, bezsensowne, aż do bólu. Szkoda, że nie skręciłeś beki. Wyobrażam sobie scenariusz, w którym ona wchodzi, zaczynasz się głośno śmiać. Ona pyta, o co chodzi? Chodź, coś ci pokażę. Odpalasz na kompie zdjęcie glonojada przyssanego do żarełka w akwarium, albo jakiegoś gifa, jak zasysa smakołyki i mówisz, że ci się skojarzyła z tymi ustami. A tak apropo, to po co przyszłaś, bo zapomniałem 😆 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie. @mac to wróg nr 1 kobiet, a ja wróg nr 1 postępu.

 

 

Pierwsze, co robię, jak kupię jakiekolwiek urządzenie techniczne od samochodu począwszy, poprzez tablet, a na golarce skończywszy, to downgrade'uję do najstarszej możliwej stabilnej wersji.

 

Z każdym pierdolonym dniem mojego żywota, w moim domu przybywa przedmiotów, których gwarancję dano na 100 i więcej lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

On 4/15/2021 at 6:54 PM, horseman said:

Aparycja dobrej, cichej i troskliwej szarej myszki. Gdy przeszło co do czego to nim zdążyłem założyć prezerwatywę jęczała leżąc na łóżku "mocniej horseman, mocniej!". Ja stałem obok jak w czeskim filmie. Gdy w nią wchodziłem była tak pobudzona, że śluz się dosłownie z niej wylewał. Nakierowywała moje dłonie na jej piersi i pośladki życząc sobie bym ściskał je tak mocno, że na następny dzień miałem zakwasy..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.