Skocz do zawartości

orgazm u kobiety


Esej

Rekomendowane odpowiedzi

Ale kim jesteś, by chcieć ją naprawiać? Matką teresą w męskim wydaniu? Już samo to stawia cię na uległej pozycji.
Ona musiałaby chcieć się LECZYĆ ze złych wzorców. Sam tego nie ogarniesz. Sam możesz jedynie zmienić się pod nią, pod jej potrzeby. Zatracić siebie na rzecz jednej, spaczonej samicy.

Po co ci to?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2016 at 19:22, parafianin napisał:

Ale kim jesteś, by chcieć ją naprawiać? Matką teresą w męskim wydaniu? Już samo to stawia cię na uległej pozycji.
Ona musiałaby chcieć się LECZYĆ ze złych wzorców. Sam tego nie ogarniesz. Sam możesz jedynie zmienić się pod nią, pod jej potrzeby. Zatracić siebie na rzecz jednej, spaczonej samicy.

Po co ci to?

 

Faktycznie, miłosierny samarytanin ze mnie:P zupelnie niepotrzebnie. przyznam sie bez bicia,ze moze po prostu chodziło mi o to,zeby związek miałą ręce i nogi, nie ustawiałbym sie z laska na zasadzie kat-ofiara, kolejne wcielenie jej starego, byłego chłopa, szkoda mi czasu na takie czas, bo ten zapierdala i to szybko, moja polityka związkowa byłaby dobra moim zdaniem, gdyby tak kobieta miała inne wzorce, wyzsza samoocene. tym bardziej,ze w kasze sobie nie daje dmuchac w tym zwiazku ogólnie, tylko ten nieszczęsny orgazm...

 

Za radą postanowiłem jej o tym powiedzieć, o tym ze od kilku miesiecy robie wiecej niz 90% chłopów w tym kraju jesli chodzi o seks, no oczywiscie odpowiedź: nie kazda kobieta ma orgazm odrazu, ona z tamtym na orgazm czekała..3 lata, ze jak moja była miała ze mna takie spazmy to trzeba było jej nie zostawiać itd. oczywiscie wkurw i płacz niesamowity itd. ale dobrze ze powiedziałem ,wyrzuciłem całe cisnienie ze mnie i oczywiscie, pytanie co w zwiazku z tym (w sensie czy zrywamy?), powiedziałem,ze w innych aspektach jest ok a ona: moze warto i w tym próbowac, ja: ok, aczkolwiek juz w to nie wierzę, no bo niby jak kurwa wywołać orgazm, nie czuje tego i po wszystkim.

Tyle tylko ze jeszcze jakies tak przyzwyczajenie, bo ogólnie jest ok, ale to poziom świadomosci, moim zdaniem podswiadomość mówi co innego, okolicznosci-alkohol-pałka i orgazm sie znajdzie po 3 minutach, zwłaszcza ze lubi sie kleic po alkoholu zauwazyłem, co prawda do mnie,ale wiecie jak to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wzięła Twoje słowa do siebie, to możesz spodziewać się jej udawanych orgazmów. Nawet przy przytulaniu może jęczeć ;)
Trudny temat ogólnie. Wyjawiała Ci może jakie akcje-sytuacje ją kręcą? Jakieś przebieranki itd? Może w tę stronę

pssss. awans! Już nie jestem kotem! zasłużyłem na piwko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.